Ana sayfa ÜrünlerSıvı Oral Steroidler

Medicine Liquid Oral Steroids Oral Anabolic Steroids Powder Oxandrolone for Bodybuilding

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Medicine Liquid Oral Steroids Oral Anabolic Steroids Powder Oxandrolone for Bodybuilding

Çin Medicine Liquid Oral Steroids Oral Anabolic Steroids Powder Oxandrolone for Bodybuilding Tedarikçi
Medicine Liquid Oral Steroids Oral Anabolic Steroids Powder Oxandrolone for Bodybuilding Tedarikçi Medicine Liquid Oral Steroids Oral Anabolic Steroids Powder Oxandrolone for Bodybuilding Tedarikçi Medicine Liquid Oral Steroids Oral Anabolic Steroids Powder Oxandrolone for Bodybuilding Tedarikçi Medicine Liquid Oral Steroids Oral Anabolic Steroids Powder Oxandrolone for Bodybuilding Tedarikçi

Büyük resim :  Medicine Liquid Oral Steroids Oral Anabolic Steroids Powder Oxandrolone for Bodybuilding

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: Oxandrolone

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
renk: Beyaz Saflık: % 99
İçin uygun: Yetişkin fonksiyon: vücut geliştirme
Görünüm: Kristal pudra Kalite: Yüksek

Hızlı Detay

Takma Ad: Anavar
CAS No: 53-39-4
Saflık:% 99
MF: C19H30O3
MW: 306,44
Einecs No: 200-172-9

Adedi (minimum sipariş miktarı): 10 gram
Standart: Kurumsal Standart
Görünüş: Beyaz kristaloid toz.
Usage: Can be used as pharmaceutical material, Anavar(Oxanabol) is good for power and for cutting purposes, except for mass or a lot of heaviness growing. Kullanımı: Farmasötik malzeme olarak kullanılabilir, Anavar (Oxanabol) güç veya kesme amaçları için iyidir, kitle veya ağırlık artışı hariç. Chemotherapy. Kemoterapi.

Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com
 

 

Ürün Açıklaması

Anavar (Oxanabol), unlike most oral compounds is categorized as a Class I anabolic steroid, most efficiently stacked with Class II compounds such as Dianabol or Anadrol. Anavar (Oxanabol), çoğu oral bileşiğin aksine, en etkili şekilde Dianabol veya Anadrol gibi Sınıf II bileşiklerle istiflenmiş bir Sınıf I anabolik steroid olarak kategorize edilir. It adds little if anything to high-dose use of Class I anabolic steroids such as or to high-dose , which is classified as having mixed activity. Karışık aktiviteye sahip olarak sınıflandırılan Sınıf I anabolik steroidlerin yüksek dozda veya yüksek dozda yüksek doz kullanımına bir şey eklemez. It can be an aid, albeit an expensive one, to moderate dose testosterone usage. Pahalı olmasına rağmen, doz testosteron kullanımını hafifletmek için bir yardımcı olabilir.

 

Anavar COA

Açıklama Beyaz Kristal Toz
 
   

Analiz Testlerinin Sonuçları

Analiz Testi

Analiz Standardı

Analiz Sonuçları

Kimlik (TLC, IR)
HPLC, IR
Pozitif

Çözünürlük
Suda pratik olarak çözünmez;
Kloroform içinde az çözünür;
Etanol içinde az çözünür.

uygundur

Erime noktası
229-232 ° C 230 ~ 232 ° C

Kurutma kaybı
≤1.0% % 0.32

Ateşleme Kalıntısı
≤0.2% % 0.06

İlgili madde
Kirlilik 12456810 ≤% 0,1
Safsızlık 379 ≤% 0,3
Safsızlık 11 ≤0.5%
Bireysel bilinmeyen safsızlık ≤0.1%
Toplam Safsızlıklar ≤1.0%
uygundur
uygundur
uygundur
uygundur
0.91%

Artık Solventler
Etanol 3651365ppm
Metanol ≤3000ppm

uygundur

tahlil
98,0 ~ 102.0% % 98.7

Mikronize
30 Mesh≥100%
Geçmek

Sonuç
USP 32 (USP 32 ile Uyumlu Olun)


HPLC
Powerful Fat Burning Anabolic Steroids Oxandrolone Anavar 53-39-4

 

İşlev ve Uygulama

Anavar has often been called a weak steroid. Anavar genellikle zayıf bir steroid olarak adlandırılır. Part of the reason for this is that use of a Class I steroid alone never is maximally effective. Bunun nedeninin bir kısmı, sadece bir Sınıf I steroid kullanımının asla maksimum düzeyde etkili olmamasıdır. The other cause is that bodybuilders and authors in the field sometimes make unfortunate and unreasonable comparisons when judging anabolic steroids. Diğer neden, vücut geliştiricileri ve alandaki yazarların anabolik steroidleri değerlendirirken bazen talihsiz ve mantıksız karşılaştırmalar yapmalarıdır.
Oxanabol(Anavar, Oxanabol) has given optimistic consequences in taking care of anemia and hereditary angioedema. Oxanabol (Anavar, Oxanabol), anemi ve kalıtsal anjiyoödem bakımı konusunda iyimser sonuçlar verdi. Proven studies though have given links linking expanded use of the medicine and problems of liver toxicity like to those found with additional 17α-alkylated steroids. Kanıtlanmış çalışmalar, ilacın genişletilmiş kullanımını ve ilave 17α-alkillenmiş steroidlerde bulunanlar gibi karaciğer toksisitesi problemlerini bağlayan bağlantılar vermiştir. Yet in little dosages, numerous patients shown gastro-intestinal troubles such as bloating, nausea, and diarrhea. Yine de küçük dozlarda, çok sayıda hasta şişkinlik, bulantı ve ishal gibi gastrointestinal rahatsızlıklar gösterdi. Oxanabol(Anavar, Oxanabol)`s specificity targeting the androgen receptor predestined that, unlike lot other steroids, it had not been seen to give stunted development in teens people, as well at usual measure not often observed clear masculinising reactions external of stimulating strength growth. Oxanabol (Anavar, Oxanabol) 'un androjen reseptörünü hedefleyen özgüllüğü, diğer steroidlerin aksine, gençlerdeki bodur gelişimin görülmediğini ve aynı zamanda her zamanki ölçümde, güç artışını teşvik eden dış etken reaksiyonları sıklıkla gözlemlemediğini öngörmüştür. . Oxanaboldoes not aromatize at any measure, and is not without problems ingested into DHT or estrogen. Oksanaboller hiçbir şekilde aromatize olmaz ve DHT veya östrojene yutulan problemler olmadan değildir. As such, a typical dose of 20-30 mg offered eminent androgen levels for up to eight hours. Bu nedenle, 20-30 mg'lık tipik bir doz, sekiz saate kadar seçkin androjen seviyeleri sundu. To enlarge use, bodybuilders classical "stacked" the Oxanabol(Anavar, Oxanabol) with others such as , advance enhancing corp power increase. Kullanımı büyütmek için, vücut geliştiriciler klasik Oxanabol'u (Anavar, Oxanabol), ilerlemesini arttırmak için corp güç artışını "yığılmış".

 

 

 

Medicine Liquid Oral Steroids Oral Anabolic Steroids Powder Oxandrolone for Bodybuilding

 

Rekabet avantajı:

1. Our company is a professional production leading factory in China in pharmaceutical area of many years. 1. Firmamız yıllarca ilaç alanında Çin'de profesyonel bir üretim lider fabrikasıdır. Delivery areas of our products:US, UK, Canada, Australia, Brazil, Russia, Portugal, Latvia, Switzerland, Iceland, Ukraine, Germany, France, Netherlands, Belgium, Peru, Sweden, New Zealand, the Czech Republic, Lithuania, Ireland, Tunisia, Mexico, Greece, Puerto Rico, Thailand, Israel and so on. Ürünlerimizin teslimat alanları: ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, Brezilya, Rusya, Portekiz, Letonya, İsviçre, İzlanda, Ukrayna, Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Peru, İsveç, Yeni Zelanda, Çek Cumhuriyeti, Litvanya, İrlanda , Tunus, Meksika, Yunanistan, Porto Riko, Tayland, İsrail vb.

Ödeme yöntemi: t / t, Western Union, MoneyGram

2. Discreet package .The packing suits you best would be choosen to cross customs safely. 2. sağduyulu paket. Ambalaj size en uygun uygun gümrük geçmek için güvenli. Or if you have your own ideal way, it could be also take into consideration . Veya kendi ideal yolunuz varsa, bu da dikkate alınabilir.

3. Top quality. 3. En kaliteli. High quality guaranteed, once any problem is found, the package would be reshipped for you . Yüksek kalite garantisi, herhangi bir sorun bulunduğunda, paket sizin için yeniden gönderilecektir.

4. Güvenlik Nakliye: ekspres tarafından nakliye (FedEx, UPS, DHL, EMS), hava tarafından. En profesyonel iletici sizin için önerilir.

5. Biz stok var, bu yüzden ödeme alırken çok gün hızla teslim olabilir.

6. Warm after-sale service for you 24/7. 6. 24/7 sizin için Sıcak satış sonrası hizmet. Any of your question would be solved for the first as soon as possible. Sorunuzdan herhangi biri ilk olarak en kısa sürede çözülecektir.

7. büyük bir sipariş yaptığınızda bir indirim verilecektir.

 

S & C

S1: Ürün Kaliteniz Üçüncü Taraf Laboratuarı tarafından Onaylandı mı?
A: Evet, tüm ürünler kesinlikle bizim QC tarafından test, QA tarafından onaylanmış ve Çin, ABD, Kanada, Almanya, İNGILTERE, İtalya, Fransa vb üçüncü parti laboratuvar tarafından onaylanmıştır Yani bizi seçerseniz Kaliteli emin olacak .

Q2: nasıl kalite şikayet tedavi?
A:First of all, our QC department will do strict examination of our export products by HPLC, UV, GC , TLC and so on in order to reduce the quality problem to near zero. A: her şeyden önce, bizim QC departmanı sıkı ihracat yapacak ihracat ürünleri tarafından HPLC, UV, GC, TLC ve böylece kalite sorunu sıfıra yakın azaltmak için. If there is a real quality problem ,caused by us, we will send you free goods for replacement or refund your loss. Tarafımızdan kaynaklanan gerçek bir kalite sorunu varsa, değiştirme için size ücretsiz mal göndereceğiz veya kaybınızı iade edeceğiz.

Q3. Q3. How to cooperate with us? Bizimle nasıl işbirliği?
You can contact us for cooperation through the website contact information, or contact with the salesmen in our company. Web sitesi iletişim bilgileri aracılığıyla işbirliği için bizimle iletişime geçebilir veya şirketimizdeki satıcılarla iletişime geçebilirsiniz. We will connect you about the specific detail via email. Sizi belirli ayrıntılar hakkında e-posta yoluyla bağlayacağız.

Q4: Örnek Sipariş Kabul ediyorsunuz?
A: Evet, biz küçük sipariş kabul 10g, 100g ve 1 kg bizim değerlendirme kalitesi için ürünler.

Q5: herhangi bir indirim var Mı?
A: Evet, daha büyük miktar için, biz her zaman daha iyi fiyat ile destek.

Q6: VISA iş kredi kartı kabul ediyorsunuz?
C: Üzgünüz, VISA kredi kartını kabul etmiyoruz,
T / T, Moneygram, Western Union'ı kabul etmek istiyoruz.

Q7: mal geldi ne kadar sürer?
C: Bulunduğunuz yere bağlı olarak,
Küçük sipariş için, DHL tarafından 3-7 gün bekliyoruz lütfen, UPS, TNT, FEDEX, EMS.
Kitle sipariş için, hava yoluyla 5-8 gün izin lütfen, deniz tarafından 20-35 gün.

Q8: herhangi bir yeniden sevkiyat politikası var mı?
parsel kaybederse iyi satış sonrası servis ve yeniden sevkiyat politikamız var
Müşterilerimizle olan uzun ilişkimiz büyük faydalar sağladı
Ürünlerimizin ambalajında ​​her zaman en üst düzeyde özen gösteriyoruz
Müşterilerimiz bunu zaman zaman yardım almadan bulmakta zorlandıkları için onaylayacaktır.
Ancak tüm çabalarımıza rağmen, az sayıda paket ele geçirilmesi hala mümkündür.
Bu durumda, uzun vadeli bir ilişki kurmak için serbest gemiye söz veriyoruz

Q9 sipariş devam nasıl?
Size doğru bir fiyat vermeme yardımcı olacak öğeleri, miktarı ve hedef konturunu bana bildirin
Lütfen bana aradığınız öğeleri, miktarı ve hedef ülkeyi bildirin.Siparişin tüm ayrıntılarını onayladıktan sonra, önceden% 100 para ödeyin ve bize Nakliye adresi verin.Ödeme aldıktan sonra ilk kez gönderiyi düzenler ve -Parsel aldıktan sonra satış hizmeti.

 

Paketleme:

We have professional team for package and shipment. Paket ve sevkiyat için profesyonel ekibimiz var. Special way to ship 100 grams to 100kg powders at one time to your country. Ülkenize bir seferde 100 gramdan 100 kg'a kadar tozları göndermenin özel yolu. Fast and discreet shipment could be arranged for customs pass Guaranteed. Gümrük geçişi için hızlı ve gizli sevkiyat düzenlenebilir.

 

ilgili ürünler

ad CAS NUMARASI saflık
Testosteron aktat 1045-69-8 % 98 min
Testosteron propiyonat 57-85-2 % 98 min
Testosteron cypionate 200-368-4 % 98 min
Testosteron enantat 315-37-7 % 98 min
Testosteron dekanoat 5721-91-5 % 98 min
Testosteron undekanoat 5949-44-0 % 98 min
Beni / sterolone 1424-00-6 % 99 min
Fluoxy / mesterone 76-43-7 % 99 min
Nandrolone dekanoat 360-70-3 % 98 min
Nandrolone undecylate 862-89-5 % 99 min
Nandrolone cypionate 601-63-8 % 99 min
Nandrolone laurate 26490-31-3 % 99 min
Boldenone undesilenat 13103-34-9 97.0 ~ 103.0%
Boldenone cypionate 106505-90-2 97.0 ~ 103.0%
Trenboloen asetat 10161-34-9 97.0 ~ 101.0%
metiltrienolondan 965-93-5 % 99 min
Metha / sterone 3381-88-2 % 97 dak
Metenolon enantat 303-42-4 % 99 min
Oksi / metholone 434-07-1 % 98
Epiandrosterone 481-29-8 ≥99%

 

 

 

 

Do not hesitate to contact us if you are interested in . Eğer ilgileniyorsanız bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. No matter what kind questions you meet ,let Ne tür sorularla karşılaşırsanız karşılaşın, izin verin

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)