Ana sayfa ÜrünlerSıvı Oral Steroidler

99% Healthy Methandienone Liquid Oral Steroids White Crystalline Powder

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

99% Healthy Methandienone Liquid Oral Steroids White Crystalline Powder

Çin 99% Healthy Methandienone Liquid Oral Steroids White Crystalline Powder Tedarikçi
99% Healthy Methandienone Liquid Oral Steroids White Crystalline Powder Tedarikçi 99% Healthy Methandienone Liquid Oral Steroids White Crystalline Powder Tedarikçi 99% Healthy Methandienone Liquid Oral Steroids White Crystalline Powder Tedarikçi 99% Healthy Methandienone Liquid Oral Steroids White Crystalline Powder Tedarikçi

Büyük resim :  99% Healthy Methandienone Liquid Oral Steroids White Crystalline Powder

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: Metandienon Sıvısı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
renk: Beyaz Saflık: % 99
İçin uygun: Yetişkin fonksiyon: vücut geliştirme
Görünüm: Kristal pudra Kalite: Yüksek

Hızlı Detay

Stanozo-lol-lol
Diğer isimler: Anabolik, Anasyth, winstrol tozu
Moleküler Formül: C21H32N2O
Molekül ağırlığı: 328.49
CAS No.:10418-03-8
EINECS: 233-894-8
Deney:% 99
Paket: 1 kg / folyo çanta veya müşterilerin ihtiyaçlarına göre
Depolama: Serin ve karanlıkta mühür altında tutun
Appearance:White or almost white crystalline powder, odorless. Görünüş: Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz, kokusuz. Almost insoluble in water, soluble in alcohol, chloroform, slightly soluble in acetone Suda neredeyse çözünmez, alkolde çözünür, kloroform, asetonda az çözünür
Usage:For chronic wasting disease, illness and surgery frail thin, frail, osteoporosis, stunted children, aplastic anemia, etc. Pharmaceutical; Kullanımı: Kronik israf hastalığı, hastalık ve cerrahi için zayıf ince, zayıf, osteoporoz, bodur çocuklar, aplastik anemi, vb. Farmasötik; Active Pharmaceutical Ingredients; Aktif Farmasötik Bileşenler; Biochemistry; Biyokimya; Steroids (Others) Steroidler (Diğerleri)

Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com

 

Ürün Açıklaması

For anabolic steroid drugs, can promote protein synthesis, inhibit protein gluconeogenesis, reduce blood cholesterol and three acyl Gan oil, promote the deposition of calcium and phosphorus and reduce bone marrow suppression effect, can make the physical strength, appetite, weight gain. Anabolik steroid ilaçlar için protein sentezini teşvik edebilir, protein glukoneogenezini inhibe edebilir, kan kolesterolünü ve üç asil Gan yağı azaltabilir, kalsiyum ve fosfor birikimini teşvik edebilir ve kemik iliği supresyon etkisini azaltabilir, fiziksel güç, iştah, kilo artışı yapabilir. The prevention and treatment of hereditary angioneurotic edema; Kalıtsal anjiyonörotik ödemin önlenmesi ve tedavisi; Severe trauma, chronic infection, malnutrition and other disease. Şiddetli travma, kronik enfeksiyon, yetersiz beslenme ve diğer hastalıklar.

Stanozo-lol-lol powder is not well-suited for building mass; Stanozo-lol-lol tozu, kütle oluşturmak için uygun değildir; highly anabolic and very slightly androgenic this is a steroid far more apt for strength and cutting. son derece anabolik ve çok hafif androjenik, bu güç ve kesme için çok daha uygun bir steroiddir. Due to its ability to dramatically lower SHBG it could be used in a bulking cycle as a means to make other hormones more efficient, increase free testosterone and even solidify gains to a stronger degree but most will find other steroids to be far more beneficial in the long run; SHBG'yi önemli ölçüde azaltma kabiliyeti nedeniyle, diğer hormonları daha verimli hale getirmek, serbest testosteronu arttırmak ve hatta kazançları daha güçlü bir şekilde katılaştırmak için bir hacim döngüsünde kullanılabilir, ancak çoğu diğer steroidlerin uzun koşu; this truly is one of the few steroids we may aptly label a cutting steroid. bu gerçekten bir kesim steroidi uygun şekilde etiketleyebileceğimiz birkaç steroidden biridir. For those who choose, Winstrol doses of 50mg per day might add a little to a bulking cycle at the tail-end providing benefits as discussed but generally speaking it is not our best option. Seçenler için, günde 50 mg'lık Winstrol dozları, tartışıldığı gibi faydalar sağlayan kuyruk ucundaki bir hacim döngüsüne biraz ekleyebilir, ancak genel olarak konuşmak, en iyi seçeneğimiz değildir.

Without question winstrol is far more beneficial to a cutting cycle than it is a bulking cycle and many gym rats and competitive bodybuilders supplement with this steroid for just that purpose. Hiç şüphe yok ki winstrol, bir kesme döngüsü için bir hacim verme döngüsünden çok daha faydalıdır ve birçok spor salonu faresi ve rekabetçi vücut geliştiricileri, bu amaç için bu steroid ile desteklenir. Standard Winstrol doses will generally fall in the 50mg per day range for 6-8 weeks with some individuals choosing to go as high as 100mg per day for the entire duration of use. Standart Winstrol dozları genellikle 6-8 hafta boyunca günde 50 mg aralığında kalacaktır, bazı kişiler tüm kullanım süresi boyunca günde 100 mg'a kadar çıkmayı seçmektedir. This is a bit of a high dose and can be fairly stressful to the liver as it is very hepatic and can further really curve your lipid profiles in a negative way. Bu biraz yüksek bir dozdur ve karaciğer için oldukça stresli olabilir ve çok hepatik olduğundan ve lipit profillerinizi negatif bir şekilde daha da kıvrımlı hale getirebilir. We can however make an exception with a higher Winstrol doses but only in short term fashion but it can be very useful. Bununla birlikte, daha yüksek bir Winstrol dozları ile bir istisna yapabiliriz, ancak sadece kısa süreli olarak yapabiliriz, ancak çok yararlı olabilir.

Stanozo-lol-lol doses of 100mg per day for the competitive bodybuilder the last 10-14 days before a competition can be very useful and as this is a very short period of time the liver and lipid issues are not as great of a concern. Rekabetçi vücut geliştiricisi için bir yarışmadan son 10-14 gün önce günde 100 mg'lık Stanozo-lol-lol dozları çok yararlı olabilir ve bu çok kısa bir süre olduğu için karaciğer ve lipit sorunları endişe verici değildir. Many competitive bodybuilders will supplement at 50mg per day for 6 weeks and then increase it to 100mg every day right before a show for the last two weeks to really add an additional level of hardness to their physique. Birçok rekabetçi vücut geliştiricisi, 6 hafta boyunca günde 50 mg ile takviye edecek ve daha sonra son iki hafta boyunca bir gösteri yapmadan hemen önce her gün 100 mg'a çıkaracak ve fiziksellerine ek bir sertlik seviyesi ekleyecek.

 

COA

Ürün adı Stanozo-lol-lol
Görünüm Beyaz kristal toz
Kimlik IR: Geçmek
UR:
Spesifik Dönüş + 34 ~ + 40 ° + 36.2 °
Kurutma kaybı ≤1% % 0.6
Diğer Steroidler ≤2% (TLC), Geçmek
Organik Uçucu Maddeler ≤2500PPM 1000ppm'den
tahlil 98,0 ~% 100.5 % 99.0
Sonuç Teknik özellikler USP32 ile uyumludur

 

Uygulama

Most dose tablets and withdrawal cycle shall engage in exercise and training intensity set. Çoğu doz tableti ve geri çekme döngüsü, egzersiz ve egzersiz yoğunluğu ayarına girecektir. (usually take one and a half months, stop for a month) (in order to improve the efficacy, side effects, possible boycott should also take the right amount of protein, sugar, vitamin and so on). (genellikle bir buçuk ay sürer, bir ay durur) (etkinliği, yan etkileri arttırmak için olası boykot da doğru miktarda protein, şeker, vitamin ve benzeri almalıdır). Sports related purposes can promote physical strong, muscular, increase muscle strength; Sporla ilgili amaçlar fiziksel güçlü, kaslı, kas gücünü artırabilir; Enhance the explosive force, and shorten the physical recovery time. Patlayıcı kuvveti artırın ve fiziksel iyileşme süresini kısaltın.

Stanozo-lol-lol is a steroid compound that is available as both an oral and injectable. Stanozo-lol-lol, hem oral hem de enjekte edilebilir bir steroid bileşiğidir. It is most often used as cutting agent because it doesn't produce huge weight gains and it also reverses some of the bloated look of testosterone and replaces it with a dry look. Çoğunlukla kesme ajanı olarak kullanılır, çünkü büyük ağırlık kazanımları üretmez ve ayrıca testosteronun şişirilmiş görünümünü tersine çevirir ve kuru bir görünümle değiştirir.

 

 

 

99% Healthy Methandienone Liquid Oral Steroids White Crystalline Powder

 

Rekabet avantajı:

1. Our company is a professional production leading factory in China in pharmaceutical area of many years. 1. Firmamız yıllarca ilaç alanında Çin'de profesyonel bir üretim lider fabrikasıdır. Delivery areas of our products:US, UK, Canada, Australia, Brazil, Russia, Portugal, Latvia, Switzerland, Iceland, Ukraine, Germany, France, Netherlands, Belgium, Peru, Sweden, New Zealand, the Czech Republic, Lithuania, Ireland, Tunisia, Mexico, Greece, Puerto Rico, Thailand, Israel and so on. Ürünlerimizin teslimat alanları: ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, Brezilya, Rusya, Portekiz, Letonya, İsviçre, İzlanda, Ukrayna, Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Peru, İsveç, Yeni Zelanda, Çek Cumhuriyeti, Litvanya, İrlanda , Tunus, Meksika, Yunanistan, Porto Riko, Tayland, İsrail vb.

Ödeme yöntemi: t / t, Western Union, MoneyGram

2. Discreet package .The packing suits you best would be choosen to cross customs safely. 2. sağduyulu paket. Ambalaj size en uygun uygun gümrük geçmek için güvenli. Or if you have your own ideal way, it could be also take into consideration . Veya kendi ideal yolunuz varsa, bu da dikkate alınabilir.

3. Top quality. 3. En kaliteli. High quality guaranteed, once any problem is found, the package would be reshipped for you . Yüksek kalite garantisi, herhangi bir sorun bulunduğunda, paket sizin için yeniden gönderilecektir.

4. Güvenlik Nakliye: ekspres tarafından nakliye (FedEx, UPS, DHL, EMS), hava tarafından. En profesyonel iletici sizin için önerilir.

5. Biz stok var, bu yüzden ödeme alırken çok gün hızla teslim olabilir.

6. Warm after-sale service for you 24/7. 6. 24/7 sizin için Sıcak satış sonrası hizmet. Any of your question would be solved for the first as soon as possible. Sorunuzdan herhangi biri ilk olarak en kısa sürede çözülecektir.

7. büyük bir sipariş yaptığınızda bir indirim verilecektir.

 

S & C

S1: Ürün Kaliteniz Üçüncü Taraf Laboratuarı tarafından Onaylandı mı?
A: Evet, tüm ürünler kesinlikle bizim QC tarafından test, QA tarafından onaylanmış ve Çin, ABD, Kanada, Almanya, İNGILTERE, İtalya, Fransa vb üçüncü parti laboratuvar tarafından onaylanmıştır Yani bizi seçerseniz Kaliteli emin olacak .

Q2: nasıl kalite şikayet tedavi?
A:First of all, our QC department will do strict examination of our export products by HPLC, UV, GC , TLC and so on in order to reduce the quality problem to near zero. A: her şeyden önce, bizim QC departmanı sıkı ihracat yapacak ihracat ürünleri tarafından HPLC, UV, GC, TLC ve böylece kalite sorunu sıfıra yakın azaltmak için. If there is a real quality problem ,caused by us, we will send you free goods for replacement or refund your loss. Tarafımızdan kaynaklanan gerçek bir kalite sorunu varsa, değiştirme için size ücretsiz mal göndereceğiz veya kaybınızı iade edeceğiz.

Q3. Q3. How to cooperate with us? Bizimle nasıl işbirliği?
You can contact us for cooperation through the website contact information, or contact with the salesmen in our company. Web sitesi iletişim bilgileri aracılığıyla işbirliği için bizimle iletişime geçebilir veya şirketimizdeki satıcılarla iletişime geçebilirsiniz. We will connect you about the specific detail via email. Sizi belirli ayrıntılar hakkında e-posta yoluyla bağlayacağız.

Q4: Örnek Sipariş Kabul ediyorsunuz?
A: Evet, biz küçük sipariş kabul 10g, 100g ve 1 kg bizim değerlendirme kalitesi için ürünler.

Q5: herhangi bir indirim var Mı?
A: Evet, daha büyük miktar için, biz her zaman daha iyi fiyat ile destek.

Q6: VISA iş kredi kartı kabul ediyorsunuz?
C: Üzgünüz, VISA kredi kartını kabul etmiyoruz,
T / T, Moneygram, Western Union'ı kabul etmek istiyoruz.

Q7: mal geldi ne kadar sürer?
C: Bulunduğunuz yere bağlı olarak,
Küçük sipariş için, DHL tarafından 3-7 gün bekliyoruz lütfen, UPS, TNT, FEDEX, EMS.
Kitle sipariş için, hava yoluyla 5-8 gün izin lütfen, deniz tarafından 20-35 gün.

Q8: herhangi bir yeniden sevkiyat politikası var mı?
parsel kaybederse iyi satış sonrası servis ve yeniden sevkiyat politikamız var
Müşterilerimizle olan uzun ilişkimiz büyük faydalar sağladı
Ürünlerimizin ambalajında ​​her zaman en üst düzeyde özen gösteriyoruz
Müşterilerimiz bunu zaman zaman yardım almadan bulmakta zorlandıkları için onaylayacaktır.
Ancak tüm çabalarımıza rağmen, az sayıda paket ele geçirilmesi hala mümkündür.
Bu durumda, uzun vadeli bir ilişki kurmak için serbest gemiye söz veriyoruz

Q9 sipariş devam nasıl?
Size doğru bir fiyat vermeme yardımcı olacak öğeleri, miktarı ve hedef konturunu bana bildirin
Lütfen bana aradığınız öğeleri, miktarı ve hedef ülkeyi bildirin.Siparişin tüm ayrıntılarını onayladıktan sonra, önceden% 100 para ödeyin ve bize Nakliye adresi verin.Ödeme aldıktan sonra ilk kez gönderiyi düzenler ve -Parsel aldıktan sonra satış hizmeti.

 

Paketleme:

We have professional team for package and shipment. Paket ve sevkiyat için profesyonel ekibimiz var. Special way to ship 100 grams to 100kg powders at one time to your country. Ülkenize bir seferde 100 gramdan 100 kg'a kadar tozları göndermenin özel yolu. Fast and discreet shipment could be arranged for customs pass Guaranteed. Gümrük geçişi için hızlı ve gizli sevkiyat düzenlenebilir.

 

ilgili ürünler

ad CAS NUMARASI saflık
Testosteron aktat 1045-69-8 % 98 min
Testosteron propiyonat 57-85-2 % 98 min
Testosteron cypionate 200-368-4 % 98 min
Testosteron enantat 315-37-7 % 98 min
Testosteron dekanoat 5721-91-5 % 98 min
Testosteron undekanoat 5949-44-0 % 98 min
Beni / sterolone 1424-00-6 % 99 min
Fluoxy / mesterone 76-43-7 % 99 min
Nandrolone dekanoat 360-70-3 % 98 min
Nandrolone undecylate 862-89-5 % 99 min
Nandrolone cypionate 601-63-8 % 99 min
Nandrolone laurate 26490-31-3 % 99 min
Boldenone undesilenat 13103-34-9 97.0 ~ 103.0%
Boldenone cypionate 106505-90-2 97.0 ~ 103.0%
Trenboloen asetat 10161-34-9 97.0 ~ 101.0%
metiltrienolondan 965-93-5 % 99 min
Metha / sterone 3381-88-2 % 97 dak
Metenolon enantat 303-42-4 % 99 min
Oksi / metholone 434-07-1 % 98
Epiandrosterone 481-29-8 ≥99%

 

 

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)