Ana sayfa ÜrünlerSıvı Oral Steroidler

% 99 Saflık Testosteron Tozu Sıvı Oral Steroidler 62-90-8 Nandrolone Fenilpropionat

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

% 99 Saflık Testosteron Tozu Sıvı Oral Steroidler 62-90-8 Nandrolone Fenilpropionat

Çin % 99 Saflık Testosteron Tozu Sıvı Oral Steroidler 62-90-8 Nandrolone Fenilpropionat Tedarikçi
% 99 Saflık Testosteron Tozu Sıvı Oral Steroidler 62-90-8 Nandrolone Fenilpropionat Tedarikçi % 99 Saflık Testosteron Tozu Sıvı Oral Steroidler 62-90-8 Nandrolone Fenilpropionat Tedarikçi % 99 Saflık Testosteron Tozu Sıvı Oral Steroidler 62-90-8 Nandrolone Fenilpropionat Tedarikçi % 99 Saflık Testosteron Tozu Sıvı Oral Steroidler 62-90-8 Nandrolone Fenilpropionat Tedarikçi

Büyük resim :  % 99 Saflık Testosteron Tozu Sıvı Oral Steroidler 62-90-8 Nandrolone Fenilpropionat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Color: White Purity: 99%
İçin uygun: Yetişkin Function: Bodybuilding
Appearance: Crystalline Powder Kalite: Yüksek
Skype: Wendy.Doublewin

Hızlı Detay

Ürün adı: Nandrolone Fenilpropionat
Other name:nandrolone phenpropionate; Diğer adı: nandrolone fenpropionat; nandroloni phenylpropionas nandroloni fenilpropiyonlar
CAS kayıt numarası: 434-07-1
Moleküler formül: C21H32O3
Molekül ağırlığı: 332.48
EINECS: 208-303-1
Deney:% 99 dakika
Görünüm: kirli beyaz toz
Paket: 1 kg / alüminyum folyo çanta veya gerektiği gibi

Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com

 

Ürün Açıklaması

Nandrolone phenylpropionate is one of the most popular injectable steroids. Nandrolone fenilpropionat, en popüler enjekte edilebilir steroidlerden biridir. It is basically Deca, with a shorter ester ( phenylpropionate instead of decanoate ester found in deca durabolin or nandrolone decanoate), resulting in quicker release into the bloodstream. Temel olarak Deca'dır, daha kısa bir ester (deca durabolin veya nandrolone dekanoatta bulunan dekanoat ester yerine fenilpropionat) ile kan dolaşımına daha hızlı salınır. Although its shorter ester means it will require more frequent injections than decanoate, the positive side is that the amount of effective nandrolone in the blood and its levels are more easilly contollable. Daha kısa esteri dekanoattan daha sık enjeksiyon gerektireceği anlamına gelse de, olumlu taraf kandaki etkili nandrolon miktarının ve seviyelerinin daha kolay kontrol edilebilir olmasıdır. It's popularity is likely due to the fact that nandrolone exhibits significant anabolic effects with minimal androgenic side effects. Popülerliği muhtemelen nandrolonun minimal androjenik yan etkilerle önemli anabolik etkiler göstermesinden kaynaklanmaktadır.

In earlier years, testosterone and nandrolone were the only pharmaceutical injectables that were both widely available to bodybuilders and economical. Daha önceki yıllarda, testosteron ve nandrolon, vücut geliştiriciler tarafından yaygın olarak bulunan ve ekonomik olan tek farmasötik enjekte edilebilirdi. Estrogen control did not then exist. Östrojen kontrolü o zaman yoktu. For this reason, Durabolin's low aromatizing properties were then quite useful. Bu nedenle Durabolin'in düşük aromatize edici özellikleri oldukça faydalı olmuştur. Durabolin therefore won wide popularity. Durabolin bu nedenle geniş bir popülerlik kazandı.

For bodybuilding, nandrolone can effectively be incorporated in both mass and cutting cycles it stacks good with sustanon, dianabol, anadrol... One major drawback to nandrolone is that it can be detected in a drug screen for as long as a year after use. Vücut geliştirme için nandrolone, sustanon, dianabol, anadrol ile iyi istiflenen hem kütle hem de kesme döngülerine etkili bir şekilde dahil edilebilir ... Nandrolone'un en büyük dezavantajı, bir ilaç ekranında kullanımdan bir yıl sonra tespit edilebilmesidir. Unfortunately for many competitive athletes, this makes nandrolone products off limits. Ne yazık ki birçok rekabetçi sporcu için bu, nandrolone ürünlerini sınırsız hale getiriyor.

It is easy on the liver and promotes good size and strength gains while reducing body fat. Karaciğer üzerinde kolaydır ve vücut yağını azaltırken iyi boyut ve güç kazanımlarını destekler. nandrolone can be used by almost all athletes, with positive results and very few side effects, nandrolone has gained a reputation as being somewhat of an alleviator of sore joints and tendons. Nandrolone hemen hemen tüm sporcular tarafından kullanılabilir, olumlu sonuçlar ve çok az yan etkisi ile, nandrolone bir şekilde boğaz eklemleri ve tendonları hafifletici olarak ün kazanmıştır. Athletes report that sore shoulders, knees and/or elbows are somehow without pain on the nandrolone cycle. Sporcular, boğaz omuzlarının, dizlerinin ve / veya dirseklerinin nandrolon döngüsünde bir şekilde ağrı olmadığını bildiriyorlar.

Usage: pharmaceutical material, Steroid hormone, Anabolin. Kullanımı: farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. As a male hormone and anabolic hormones. Erkeklik hormonu ve anabolik hormonlar olarak.

 

COA

Test Öğeleri Şartname Test sonuçları
Görünüm Beyaz toz Uyumlu Olduğu
Erime noktası 93 ~ 98ºC 94 ° 95ºC
Kurutma kaybı % 0.5'den fazla değil % 0.24
Optik döndürme ° ~ 51 ± 48 ° + 49.3 °
Serbest asit % 0.5 maksimum 0.31%
Saflık (HPLC) % 98.0'dan az değil % 99.4
 

 

İşlev ve Uygulama

It is kind of anabolic hormones whose major effects include promoting protein synthesis, inhibiting protein degradation, promoting muscle growth, promoting weight increase, further retaining water, sodium, calcium, and phosphorus. Başlıca etkileri protein sentezini teşvik etmek, protein bozulmasını önlemek, kas büyümesini teşvik etmek, kilo artışını teşvik etmek, su, sodyum, kalsiyum ve fosforu daha fazla tutmak olan bir tür anabolik hormondur. It is clinical mainly used for treating the cases of lack of enough protein synthesis and increased protein decomposition such as malnutrition, stunted children, severe burns, post-operative recovery period, refractory fractures, osteoporosis in the elderly and chronic wasting disease (such as chronic kidney disease, malignant tumor, hyperthyroidism and anemia); Esas olarak, yetersiz protein sentezi eksikliği ve yetersiz beslenme, bodur çocuklar, ciddi yanıklar, ameliyat sonrası iyileşme süresi, refrakter kırıklar, yaşlılarda osteoporoz ve kronik israf hastalığı (kronik gibi) gibi artan protein ayrışması vakalarının tedavisinde kullanılır. böbrek hastalığı, malign tümör, hipertiroidizm ve anemi); also used for treating the negative nitrogen balance caused by long-term frequent use of glucocorticoids. ayrıca glukokortikoidlerin uzun süreli sık kullanımından kaynaklanan negatif azot dengesini tedavi etmek için de kullanılır. However, at the mean time of administration, it is also necessary to increase the protein content contained in the food. Bununla birlikte, ortalama uygulama zamanında, gıdada bulunan protein içeriğini arttırmak da gereklidir. This product has a unique foul smell; Bu ürün benzersiz bir kötü kokuya sahiptir; it is almost insoluble in water but soluble in ethanol and fatty oil. suda neredeyse çözünmez ancak etanol ve yağlı yağda çözünür.

 

 

 

% 99 Saflık Testosteron Tozu Sıvı Oral Steroidler 62-90-8 Nandrolone Fenilpropionat

 

Rekabet avantajı:

1. Our company is a professional production leading factory in China in pharmaceutical area of many years. 1. Firmamız yıllarca ilaç alanında Çin'de profesyonel bir üretim lider fabrikasıdır. Delivery areas of our products:US, UK, Canada, Australia, Brazil, Russia, Portugal, Latvia, Switzerland, Iceland, Ukraine, Germany, France, Netherlands, Belgium, Peru, Sweden, New Zealand, the Czech Republic, Lithuania, Ireland, Tunisia, Mexico, Greece, Puerto Rico, Thailand, Israel and so on. Ürünlerimizin teslimat alanları: ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, Brezilya, Rusya, Portekiz, Letonya, İsviçre, İzlanda, Ukrayna, Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Peru, İsveç, Yeni Zelanda, Çek Cumhuriyeti, Litvanya, İrlanda , Tunus, Meksika, Yunanistan, Porto Riko, Tayland, İsrail vb.

Ödeme yöntemi: t / t, Western Union, MoneyGram

2. Discreet package .The packing suits you best would be choosen to cross customs safely. 2. sağduyulu paket. Ambalaj size en uygun uygun gümrük geçmek için güvenli. Or if you have your own ideal way, it could be also take into consideration . Veya kendi ideal yolunuz varsa, bu da dikkate alınabilir.

3. Top quality. 3. En kaliteli. High quality guaranteed, once any problem is found, the package would be reshipped for you . Yüksek kalite garantisi, herhangi bir sorun bulunduğunda, paket sizin için yeniden gönderilecektir.

4. Güvenlik Nakliye: ekspres tarafından nakliye (FedEx, UPS, DHL, EMS), hava tarafından. En profesyonel iletici sizin için önerilir.

5. Biz stok var, bu yüzden ödeme alırken çok gün hızla teslim olabilir.

6. Warm after-sale service for you 24/7. 6. 24/7 sizin için Sıcak satış sonrası hizmet. Any of your question would be solved for the first as soon as possible. Sorunuzdan herhangi biri ilk olarak en kısa sürede çözülecektir.

7. büyük bir sipariş yaptığınızda bir indirim verilecektir.

 

S & C

S1: Ürün Kaliteniz Üçüncü Taraf Laboratuarı tarafından Onaylandı mı?
A: Evet, tüm ürünler kesinlikle bizim QC tarafından test, QA tarafından onaylanmış ve Çin, ABD, Kanada, Almanya, İNGILTERE, İtalya, Fransa vb üçüncü parti laboratuvar tarafından onaylanmıştır Yani bizi seçerseniz Kaliteli emin olacak .

Q2: nasıl kalite şikayet tedavi?
A:First of all, our QC department will do strict examination of our export products by HPLC, UV, GC , TLC and so on in order to reduce the quality problem to near zero. A: her şeyden önce, bizim QC departmanı sıkı ihracat yapacak ihracat ürünleri tarafından HPLC, UV, GC, TLC ve böylece kalite sorunu sıfıra yakın azaltmak için. If there is a real quality problem ,caused by us, we will send you free goods for replacement or refund your loss. Tarafımızdan kaynaklanan gerçek bir kalite sorunu varsa, değiştirme için size ücretsiz mal göndereceğiz veya kaybınızı iade edeceğiz.

Q3. Q3. How to cooperate with us? Bizimle nasıl işbirliği?
You can contact us for cooperation through the website contact information, or contact with the salesmen in our company. Web sitesi iletişim bilgileri aracılığıyla işbirliği için bizimle iletişime geçebilir veya şirketimizdeki satıcılarla iletişime geçebilirsiniz. We will connect you about the specific detail via email. Sizi belirli ayrıntılar hakkında e-posta yoluyla bağlayacağız.

Q4: Örnek Sipariş Kabul ediyorsunuz?
A: Evet, biz küçük sipariş kabul 10g, 100g ve 1 kg bizim değerlendirme kalitesi için ürünler.

Q5: herhangi bir indirim var Mı?
A: Evet, daha büyük miktar için, biz her zaman daha iyi fiyat ile destek.

Q6: VISA iş kredi kartı kabul ediyorsunuz?
C: Üzgünüz, VISA kredi kartını kabul etmiyoruz,
T / T, Moneygram, Western Union'ı kabul etmek istiyoruz.

Q7: mal geldi ne kadar sürer?
C: Bulunduğunuz yere bağlı olarak,
Küçük sipariş için, DHL tarafından 3-7 gün bekliyoruz lütfen, UPS, TNT, FEDEX, EMS.
Kitle sipariş için, hava yoluyla 5-8 gün izin lütfen, deniz tarafından 20-35 gün.

Q8: herhangi bir yeniden sevkiyat politikası var mı?
parsel kaybederse iyi satış sonrası servis ve yeniden sevkiyat politikamız var
Müşterilerimizle olan uzun ilişkimiz büyük faydalar sağladı
Ürünlerimizin ambalajında ​​her zaman en üst düzeyde özen gösteriyoruz
Müşterilerimiz bunu zaman zaman yardım almadan bulmakta zorlandıkları için onaylayacaktır.
Ancak tüm çabalarımıza rağmen, az sayıda paket ele geçirilmesi hala mümkündür.
Bu durumda, uzun vadeli bir ilişki kurmak için serbest gemiye söz veriyoruz

Q9 sipariş devam nasıl?
Size doğru bir fiyat vermeme yardımcı olacak öğeleri, miktarı ve hedef konturunu bana bildirin
Lütfen bana aradığınız öğeleri, miktarı ve hedef ülkeyi bildirin.Siparişin tüm ayrıntılarını onayladıktan sonra, önceden% 100 para ödeyin ve bize Nakliye adresi verin.Ödeme aldıktan sonra ilk kez gönderiyi düzenler ve -Parsel aldıktan sonra satış hizmeti.

 

Paketleme:

We have professional team for package and shipment. Paket ve sevkiyat için profesyonel ekibimiz var. Special way to ship 100 grams to 100kg powders at one time to your country. Ülkenize bir seferde 100 gramdan 100 kg'a kadar tozları göndermenin özel yolu. Fast and discreet shipment could be arranged for customs pass Guaranteed. Gümrük geçişi için hızlı ve gizli sevkiyat düzenlenebilir.

 

ilgili ürünler

ad CAS NUMARASI saflık
Testosteron aktat 1045-69-8 % 98 min
Testosteron propiyonat 57-85-2 % 98 min
Testosteron cypionate 200-368-4 % 98 min
Testosteron enantat 315-37-7 % 98 min
Testosteron dekanoat 5721-91-5 % 98 min
Testosteron undekanoat 5949-44-0 % 98 min
Beni / sterolone 1424-00-6 % 99 min
Fluoxy / mesterone 76-43-7 % 99 min
Nandrolone dekanoat 360-70-3 % 98 min
Nandrolone undecylate 862-89-5 % 99 min
Nandrolone cypionate 601-63-8 % 99 min
Nandrolone laurate 26490-31-3 % 99 min
Boldenone undesilenat 13103-34-9 97.0 ~ 103.0%
Boldenone cypionate 106505-90-2 97.0 ~ 103.0%
Trenboloen asetat 10161-34-9 97.0 ~ 101.0%
metiltrienolondan 965-93-5 % 99 min
Metha / sterone 3381-88-2 % 97 dak
Metenolon enantat 303-42-4 % 99 min
Oksi / metholone 434-07-1 % 98
Epiandrosterone 481-29-8 ≥99%

 

 

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)