Ana sayfa Ürünlerham steroid tozlar

Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E

Çin Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E Tedarikçi
Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E Tedarikçi Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E Tedarikçi

Büyük resim :  Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hubei, Çin
Marka adı: HKYC
Sertifika: ISO 9000, ISO 9001, SGS
Model numarası: Tesosteron Enantat

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Hubei, Çin: Testosteron Enanthate Takma ad: 17b-hidroksi-4-androsten-3-on
Saflık: % 99 Görünüm: Beyaz kristal toz
CAS No: 315-37-7 İhracat Pazarı: Küresel
Ambalaj: 5 kg net/alüminyum teneke Kullanım: ilaç malzeme, Steroid Hormon

% 99 Saflıkta Ham Steroid Toz Testosteron Enanthate Testi E, Kas Kütlesi İçin

Testosteron Enanthate Temel Bilgiler

Testosteron Enanthate
Diğer Ad: Primoteston Depo
CAS No: 315-37-7
Saflık: 99%
MF: C26H40O3
MW: 400,59
Einecs No: 206-253-5
Minimum Sipariş Adedi (minimum sipariş miktarı): 10 gram
Standart: Kurumsal Standart
Görünüş: Beyaz toz
Kullanımı: Testosteron Enanthate (Primoteston), bugün piyasada en popüler olanlardan biridir. Kas yapımında, yağ yakmada ve güç kazanmada çok etkilidir. Aynı zamanda ucuz ve elde edilmesi kolaydır. Kaslar daha az nitrojen korur, bu da kasların proteinleri daha iyi sentezlemesini sağlayarak daha büyük kaslar üretir.

Testosteron Enantat Descrption

Testosteron Enanthate, tüm kullanım düzeyleri için mükemmel olan bir anabolik steroiddir. Bu, ilk kez steroid kullanıcısı için mükemmel anabolik steroiddir ve eyer içinde çok fazla zaman geçiren birey için eşit derecede etkili olacaktır. Olası yan etkileri de beraberinde getirecektir ancak kontrollerinin çok kolay olduğunu da göreceğiz. Bu şaşırtıcı ise, gerçekten olmamalı. Ne de olsa sentetik olmasına rağmen basitçe testosteron, insan vücudunun sadece alışkın olduğu bir şey değil aynı zamanda sağlığımız ve iyiliğimiz için de gerekli olan bir hormon.

Testosteron Enanthate Uygulamaları

Testosteron Enanthate, düşük testosteron tedavisinde en yaygın kullanılan testosteronlardan biridir. Ayrıca performans arttırıcı çevrelerde son derece popülerdir. Bu piyasadaki en uygun fiyatlı anabolik steroidlerden biridir, yetişkinlerin çoğu tarafından çok iyi tolere edilir, iyi tolere edilir ve kaynağı çatıdan gelir.


Enjekte edildikten sonra, ester hormondan ayrılmaya başlayana kadar testosteron aktif hale gelmez. Toplam kopma bir kerede gerçekleşmez, ancak aktif hormonun vücuda yavaş ve sabit bir şekilde salınmasına izin verir. Enjeksiyon yapıldıktan sonra, enjeksiyondan sonraki ilk 24-48 saat içinde testosteronda keskin bir ani olacaktır. Buradan itibaren hormon sürekli olarak vücuttan ayrılacak ve dağılacaktır. Testosteron Enanthate, zaman çerçevesi gereği, yaklaşık 2 günlük bir yarı ömre sahiptir ve bu, terapötik bir ortamda her 2 haftada bir en az enjeksiyona olanak tanıyacaktır. Ancak, her 7-10 günde bir istikrarın sağlanmasında çok daha etkili olduğu kanıtlanacaktır.

Uzun Ömürlü Tek Ester

Testosteron enanthate uzun ömürlü bir tek ester steroiddir. Uzunluğu 7 karbondur. Bunun anlamı, steroid ağırlığının daha çok ester ağırlığının aksine testosteron olmasıdır. Esterlenmiş bir steroid miktarını alırken, toplam ağırlık, hem ester ağırlığının hem de steroidin bir kombinasyonudur. Bununla birlikte, sipiyonat gibi daha uzun esterler daha fazla ester ağırlığına (8 karbon uzunluğundan dolayı) ve daha az genel steroid ağırlığına sahiptir. Bu sebeple, enanstat cypionate yerine tercih edilir. Sustanon daha fazla steroid ağırlığına sahip.

Vücut geliştirmedeki etkileri:
Sezon dışı birey için yağsız doku büyümesini teşvik edebilir;
Kesme döngüsü: Testosteron Enanthate ile takviye edildiğinde, belirgin anabolik etkinin artması, bu yağsız dokuyu koruyacak ve sadece vücut yağını yakacağımızdan emin olacaktır. Ayrıca metabolizmamızın büyük ölçüde geliştiğini görecek ve böylece vücut yağını daha verimli bir oranda yakacağız. İyi planlanmış bir diyet kas yağını değil kas yağını da yakacak şekilde tasarlanacak, ancak yağlandıkça vücut yağlarını koruyacak hayatta kalma içgüdüsü ve ihtiyaç duyduğu şeyi kas dokusundan alın.

Testosteron Enanthate İstifleme

Testosteron enantatı tek başına ya da harika bir şişirme döngüsü oluşturmak için istiflenmiş şekilde çalışır. Mevcut olan en iyi kütle oluşturucu olarak, testosteron hemen hemen her şeyi iyi bir şekilde istifler ve ayrıca yüksek başarı seviyeleriyle tek başına kullanılabilir.

Testosteron enantatın yarı ömrünün uzaması nedeniyle, ilk kez kullanıcı için çok iyi sonuçlarla 10 haftalık bir süre boyunca haftada 500 mg bir doz kullanılabilir. Oral steroidlerin bir birinci döngüde istiflenmesi genellikle gereksizdir, çünkü vücudunuzun kullanılan bireysel steroidlere karşı duyarlılığını ölçmek ve hangilerinin hangi yan etkilere neden olduğunu belirlemek mümkün değildir.

Daha ileri sporcu için, 10 haftalık bir sürede net sonuçlar elde etmek için 500-1000mg enantat dozu da mükemmeldir. Daha gelişmiş sporcular, güçlü bir kütle oluşturma yığını oluşturmak için testosteronu dianabol, deka-durabolin, primobolan veya teçhizatla istifleyecektir.

Testosteron Enanthate Dozajı

Yeni başlayanlar her hafta güvenli ve etkili bir şekilde 250mg'dan başlayabilirken, üst aralık 1000 mg civarında olabilir. Bir çalışmada, haftada 600 mg'ın daha düşük bir dozun uygulanmasından daha iyi sonuçlar ürettiği tespit edildi. Bununla birlikte, dozun birkaç faktöre bağlı olduğu ve doktorunuzun sizin için uygun uygun dozu önerecek en iyi kişi olduğu konusunda dikkatli olunması gerekir.

Çoğu insan, 500 mg ila 1000 mg arasında bir dozun, vücutlarında tonlarca kas inşa etmek için yeterli olduğunu buldu. Bununla birlikte, haftada 500 mg testosteron kullanacaksanız, özel klinisyeninize danışarak risk faktörlerini tartmanız gerekir.

Testosteron Enanthate Şartname

Analiz Testlerinin Sonuçları
Test Öğeleri Özellikler Analiz Sonuçları
Görünüm Beyaz veya neredeyse beyaz toz Onaylamak
Kimlik İR TLC Pozitif
Belirli Rotasyon + 77 ° ~ 82 ° + 79.8 °
Su içeriği % 0.5 maksimum % 0.18
Serbest Heptanoik asit % 0.16 maks % 0.1
Tek kirlilikler % 1.0 maksimum <% 1.0
Toplam kirlilikler % 2.0 maksimum <% 2.0
Organik Uçucu safsızlıklar Gereksinimleri karşılar onaylamak
Artık Çözücüler Gereksinimleri karşılar onaylamak
tahlil % 97 -103% % 99.5
Sonuç Şartname usp 34 Standardına uygundur

İlk bilmek isteyebilirsiniz:

1. Mevcut: steroid tozu, yarı mamul yağ, sarmal, peptidler, seks arttırıcı, ağrı kesici vb. Ve steroidlerin işlenmesi için kullanılan makinelerin her türlü.

2. Parsel: Farklı ülkelere ve adede göre tasarlanmış özel ambalaj.

3. Özel Hızı Geçin:% 99'dan fazla.

4. İstifa Politikası: Parsel ele geçirildiğinde, ücretsiz olarak bir kez (ülke sınırlaması olmadan) yeniden istifa ediyoruz. Pls contatc adresini rawqueen03@ycphar.com adresinde bulabilirsiniz.


5. Teslim Yöntemleri: EMS, DHL, FedEx, UPS, TNT, Aramex, Çin / Hongkong / Singapur / İsveç / Hollanda Posta Gönder. Tüm izleme kodu ile. Her zamanki teslimat süresi 4-7 iş günüdür.

6. Teslim Süresi: ABD: 3-5 gün, İngiltere: 4-7 gün, Kanada: 3-7 gün, Avrupa: 6-10 gün


Rekabet Avantajlarımız:


1. Zengin deneyim: biz yıllardır bu alanda uzmanım, steroidler hemen hemen tüm dünyada ihraç edilmiştir. ABD, Kanada, İngiltere, Brezilya, Almanya, Rusya, Avustralya, Yunanistan, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hollanda, İsveç, Ukrayna, Letonya, Litvanya, İrlanda, Avusturya, İran, Türkiye, Meksika, Tayland, Hindistan, Malezya gibi Singapur, diğer Orta Doğu ülkeleri, Avrupa ülkeleri, Amerika ülkeleri ve daha fazlası.


2. Mükemmel kalite: Yüksek saflıkta ve Uygun fiyat. İyi kalite başarımızın ilk temelidir. Tüm ürünlerimiz yüksek saflığa sahiptir. Böylece talebinizden emin olabilirsiniz. Örnekleri sipariş hoşgeldiniz, ADEDI sadece 10 gram.


3. Güvenli ve hızlı teslimat: Farklı sağduyulu güvenli paketleme yöntemleri sürü, ekspres seçiminde deneyim, gelmesi 4 ~ 7 gün, başarılı oranı% 99.


4. Deneyimsel düzen ve işbirliği: Ham tozların yanı sıra, hormon çözümü ve Tarifler sunuyoruz. Sitede nasıl hormon çözümü yapılacağını size öğretebilir veya tartışabiliriz. Herhangi bir tartışma ve soru açığız!

Paketleme ve Servis:


1. Toplu stok, ödeme yapıldığında derhal her gün teslimatı yapmak için.
2. Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren, güvenli ve hızlı teslimatı garanti edebilecek sofistike ve profesyonel lojistik departmanımız var.
3. Güvenli bir paket sağlamak için yeterince profesyonel olan iyi eğitimli ve disiplinli bir paketleme ekibi. Ayrıca, teslimat sırasında çok fazla acil durum yaşanmasını önler, böylece yüksek gümrük geçişi garanti edilir. Hedefinize bir kerede 10gram ila 25 kilogram toz (veya 100 ml ila 30 Litre sıvı) göndermenin benzersiz yolları.
4. Ambalaj resimlerini ve teyp kodlarını, ödemeyi alır almaz 24 saat içinde verilir. Güncellenen izleme kodu, yalnızca her gün paketinizin bir avucunu tutabileceğiniz için sağlanacaktır.
5. Mükemmel satış sonrası servis: Ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz veya probleminiz varsa,

İlgili Ürün listesi:

Testosteron Tozu Steroid Tozu
Testosteron Tabanı Trenbolone Asetat
Testosteron enantatı Trenbolone Enanthate
Testosteron asetat metiltrienolondan
Testosteron propiyonat Parabolan
Testosteron cypionate Tibolon
Testosteron fenilpropiyonat Trenbolone tabanı
Testosteron izokaproat
Testosteron decanoate Boldenone baz
Testosteron Sustanon 250 Boldenone Asetat
Testosteron undekanoat Boldenone Cypionate
17-alfa-metil-Testosteron Boldenone Undecylenate (denkleştirme)
Metiltestosterone
Turinabol Nandrolone Decanoate
Mestanolone Nandrolone cypionate
Stanolone Nandrolone Undecanoate
Mesterolone (Proviron) Nandrolone Propionat
Fluoksimesteron (Halotestin) Nandrolone Fenilpropiyonat
Oral steroidler Drostanolone Propionate
Dianabol Drostanolone Enanthate
stanozolol Metenolon Enanthate
Anavar Metenolon Asetat
Anadrol
superdrol Methasterone Trestolone Asetat

İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Daniel

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)