Ana sayfa Ürünlerham steroid tozlar

Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E

Çin Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E Tedarikçi
Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E Tedarikçi Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E Tedarikçi Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E Tedarikçi Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E Tedarikçi

Büyük resim :  Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, ISO 9001, SGS
Model numarası: Tesosteron Enantat

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Hubei, Çin: Testosteron Enantat takma ad: 17b-hidroksi-4-androsten-3-on
Saflık: % 99 Görünüşü: beyaz kristal toz
CAS Numarası.: 315-37-7 ihracat pazarı: global
paketleme: 5 kg net / alüminyum teneke kullanım: Farmasötik malzeme, Steroid hormon
Vurgulamak:

testosterone raw powder

,

raw hormone powders

Kas Kütlesi İçin% 99 Saflıkta Ham Steroid Tozu Testosteron Enanthate Testi E

 

Testosteron Enanthate Temel Bilgi

 

Testosteron Enantat
Takma Ad: Primoteston Deposu
CAS No: 315-37-7
Saflık:% 99
MF: C26H40O3
MW: 400.59
Einecs No: 206-253-5
Adedi (minimum sipariş miktarı): 10 gram
Standart: Kurumsal Standart
Görünüş: Beyaz toz.
Usage: Testosterone Enanthate(Primoteston) is one of the most popular on the market today. Kullanımı: Testosteron Enanthate (Primoteston) bugün piyasadaki en popülerlerden biridir. It is very effective in building muscle, burning fat and gaining strength. Kas yapımında, yağ yakmada ve güç kazanmada çok etkilidir. It is also cheap and easy to obtain. Ayrıca ucuz ve elde edilmesi kolaydır. The muscles retain more nitrogen, which in turn makes the muscle synthesize proteins better, producing larger muscles. Kaslar daha fazla azot tutar, bu da kasın proteinleri daha iyi sentezlemesini sağlar ve daha büyük kaslar üretir.

Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com

 

Testosteron Enanthate Descrption

 

Testosterone Enanthate is an anabolic steroid that is perfect for all levels of use. Testosteron Enanthate, tüm kullanım seviyeleri için mükemmel bir anabolik steroiddir. This is the perfect anabolic steroid for the first time steroid user and will be equally effective for the individual with a lot of time in the saddle. Bu, ilk kez steroid kullanıcısı için mükemmel bir anabolik steroiddir ve eyerde çok zaman geçiren birey için eşit derecede etkili olacaktır. It will carry with it possible side effects but we will also find they are very easy to control. Olası yan etkileri de beraberinde getirecek, ancak kontrol etmenin çok kolay olduğunu da bulacağız. If this is surprising it really shouldn't be. Bu şaşırtıcıysa, gerçekten olmamalı. After all, although synthetic it's simply testosterone, a hormone the human body is not only well-accustomed to but one that is essential to our health and wellbeing. Sonuçta, sentetik olmasına rağmen, sadece testosteron, insan vücudunun sadece alışık olduğu bir hormon değil, sağlığımız ve refahımız için gerekli olan bir hormondur.

 

 

Testosteron Enanthate Uygulamaları

 

Testosterone Enanthate is one of the most commonly used testosterones for the treatment of low testosterone. Testosteron Enanthate, düşük testosteron tedavisi için en yaygın kullanılan testosteronlardan biridir. It is also extremely popular in performance enhancing circles. Performans arttırıcı çevrelerde de son derece popülerdir. This is one of the most affordable anabolic steroids on the market, it's highly versatile, tolerated well by most all adult men and its supply is through the roof. Bu piyasadaki en uygun fiyatlı anabolik steroidlerden biridir, çok yönlüdür, yetişkin erkeklerin çoğu tarafından iyi tolere edilir ve kaynağı çatıdan gelir.


Once injected, the testosterone does not become active until the ester begins to detach from the hormone. Enjekte edildikten sonra, ester hormondan ayrılmaya başlayana kadar testosteron aktif hale gelmez. The total detachment does not happen all at once but allows for a slow, steady release of the active hormone into the body. Toplam ayrılma bir anda gerçekleşmez, ancak aktif hormonun vücuda yavaş ve sabit bir şekilde salınmasına izin verir. Once injected, there will be a sharp spike in testosterone within the first 24-48 hours post injection. Enjekte edildikten sonra, enjeksiyondan sonraki ilk 24-48 saat içinde testosteronda keskin bir artış olacaktır. From here the hormone will continually separate and dissipate through the body. Buradan itibaren hormon sürekli olarak vücuttan ayrılacak ve dağılacaktır. By its time frame, Testosterone Enanthate carries a half-life of approximately 8 days, which will allow for as little as one injection every 2 weeks in a therapeutic setting. Zaman dilimi ile Testosteron Enanthate, yaklaşık 8 günlük bir yarı ömür taşır, bu da terapötik bir ortamda her 2 haftada bir enjeksiyona kadar az izin verir. However, every 7-10 days will prove far more effective in maintaining stability. Bununla birlikte, her 7-10 günde bir stabilitenin korunmasında çok daha etkili olacaktır.

 

Uzun Ömürlü Tek Ester

 

Testosterone enanthate is a long lasting single ester steroid. Testosteron enantat uzun süreli tek ester steroididir. It is 7 carbons in length. 7 karbon uzunluğundadır. What this means, is that more of the weight of the steroid is testosterone as opposed to ester weight. Bunun anlamı, steroid ağırlığının daha fazla ester ağırlığının aksine testosteron olmasıdır. When taking a quantity of an esterified steroid, the total weight is a combination of both the ester weight and the steroid. Bir miktar esterlenmiş steroid alırken, toplam ağırlık hem ester ağırlığının hem de steroidin bir kombinasyonudur. That said, longer esters such as cypionate have more ester weight (due to it's 8 carbon length), and less overall steroid weight. Bununla birlikte, cypionate gibi daha uzun esterler daha fazla ester ağırlığına (8 karbon uzunluğundan dolayı) ve daha az genel steroid ağırlığına sahiptir. For this reason, enanthate would be preferred over cypionate. Bu nedenle enantat, sipiyonat yerine tercih edilir. Sustanon has even more steroid weight. Sustanon daha da fazla steroid ağırlığına sahiptir.

 

Vücut geliştirmedeki etkileri:
Sezon dışı birey için yağsız doku büyümesini teşvik edebilir;
Cutting cycle: By supplementing with Testosterone Enanthate, the pronounced enhancement of anabolic action will protect this lean tissue and ensure we only burn body fat. Kesme çevrimi: Testosteron Enanthate ile takviye edilerek, anabolik etkinin belirgin şekilde arttırılması bu yağsız dokuyu koruyacak ve sadece vücut yağını yakmamızı sağlayacaktır. It will also see our metabolism greatly enhanced so that we burn body fat at a more efficient rate.A well planned diet will be designed to burn body fat not muscle, but as we become leaner the body will begin preserving the body fat due to its survival instinct and take what it needs from muscle tissue. Ayrıca, vücut yağını daha verimli bir şekilde yakmamız için metabolizmamızı büyük ölçüde geliştirdi. İyi planlanmış bir diyet, kasları değil vücut yağını yakacak şekilde tasarlanacak, ancak daha zayıf hale geldikçe vücut, vücut yağını korumaya başlayacak hayatta kalma içgüdüsü ve kas dokusundan ihtiyacı olanı al.

 

 

Kas Kütlesi için% 99 Saflık Ham Anabolik Steroid Testosteron Enanthate Testi E

 

Testosteron Enanthate İstifleme

 

Testosteron enantat, tek başına veya yığılmış olarak harika bir hacim oluşturma döngüsü oluşturmak için iyi çalışır.Taşıma yapılabilen en iyi kütle oluşturucu olarak, testosteron hemen hemen her şeyi iyi istifler ve yüksek başarı seviyesiyle tek başına da kullanılabilir.

 

Due to the longer half life of testosterone enanthate, a dose of 500mg per week can be used for the first time user for a period of 10 weeks with very good results. Testosteron enantatın daha uzun yarı ömrü nedeniyle, ilk kez kullanıcı için 10 hafta boyunca haftada 500 mg'lık bir doz çok iyi sonuçlarla kullanılabilir. Stacking oral steroids on a first cycle is generally considered uneccessary, because it is impossible to gauge your body's responsiveness to the individual steroids being used and determine which ones cause which side effects. İlk aşamada oral steroidlerin istiflenmesi genellikle gereksiz olarak kabul edilir, çünkü vücudunuzun kullanılan bireysel steroidlere karşı tepkisini ölçmek ve hangilerinin hangi yan etkilere neden olduğunu belirlemek imkansızdır.

 

For the more advanced athlete, doses of 500-1000mg of enanthate are also excellent for creating clear results within a 10 week period. Daha gelişmiş atletler için, 500-1000mg enantat dozları da 10 haftalık bir süre içinde net sonuçlar elde etmek için mükemmeldir. More advanced athletes will often stack testosterone with dianabol, deca-durabolin, primobolan or equipose to create a powerful mass building stack. Daha gelişmiş sporcular, güçlü bir kütle oluşturma yığını oluşturmak için genellikle testosteronu dianabol, deka-durabolin, primobolan veya ekipmanla istiflerler.

 

Testosteron Enantat Dozu

 

A beginner can safely and effectively begin from 250mg every week , while the upper range can go around 1000 mg.In one study, it was found that 600 mg per week produced much better results than the administration of a lower dose. Bir acemi, her hafta 250 mg'dan güvenli ve etkili bir şekilde başlayabilirken, üst aralık 1000 mg civarında olabilir. However, it needs to be cautioned that the dose is dependent on several factors and your doctor is the best person to recommend the appropriate dose suitable for you. Bununla birlikte, dozun birkaç faktöre bağlı olduğu ve doktorunuzun sizin için uygun olan uygun dozu öneren en iyi kişi olduğu konusunda uyarılmalıdır.

 

Most people have found that a dose within 500 mg to 1000 mg is sufficient enough to build tons of muscles in their body. Çoğu insan, vücutlarında ton kas inşa etmek için 500 mg ila 1000 mg arasında bir dozun yeterli olduğunu bulmuştur. However, if you are going to use over 500 mg of testosterone per week, you must weigh the risk factors in consultation with your private clinician. Bununla birlikte, haftada 500 mg'dan fazla testosteron kullanacaksanız, risk faktörlerini özel klinisyeninize danışarak tartmalısınız.

 

Testosteron Enanthate Özellikleri

 

Analiz Testlerinin Sonuçları
Test Öğeleri Özellikler Analiz Sonuçları
Görünüm Beyaz veya neredeyse beyaz toz Onaylamak
Kimlik İR TLC Pozitif
Spesifik Dönüş ° ~ 82 + 77 ° + 79.8 °
Su içeriği % 0.5 maksimum % 0.18
Serbest Heptanoik asit % 0.16 maks % 0.1
Tek katışkılar % 1.0 maksimum <% 1.0
Toplam safsızlıklar % 2.0 maksimum <% 2.0
Organik Uçucu safsızlıklar Gereksinimleri karşılar onaylamak
Artık Solventler Gereksinimleri karşılar onaylamak
tahlil % 97 -103% % 99.5
Sonuç Şartname usp 34 Standart ile uyumlu

 

İlk önce bilmek isteyebilirsiniz:

 

1. Available: steroid tozu, yarı-mamul yağ, sarm, peptitler, seks arttırıcı, ağrı kesiciler vb Ve steroid işleme makineleri her türlü.

 

2. Parsel: Farklı ülkeler ve miktarlara göre tasarlanmış Sağduyulu ambalaj.

 

3. Pass Özel Oranı: fazla 99%.

 

4. Reship Policy: we do reship once free (no country limitation) if the parcel be seized. 4. Reship Politikası: biz parsel ele geçirilmesi durumunda bir kez ücretsiz (hiçbir ülke sınırlaması) gemiden gemiye aktarma. Pls contatc at rawqueen03@ycphar.com. Rawqueen03@ycphar.com adresinden Pls contatc.


5. Delivery Methods: EMS, DHL, FedEx, UPS, TNT, Aramex, China/Hongkong/ Singapore/Sweden/Holland Post Mail. 5. Teslimat Yöntemleri: EMS, DHL, FedEx, UPS, TNT, Aramex, Çin / Hongkong / Singapur / İsveç / Hollanda Posta. All with tracking code. Hepsi izleme kodu ile. Usual delivery time is 4-7 workdays. Her zamanki teslimat süresi 4-7 iş günüdür.

6.Teslim Süresi: ABD: 3-5 gün, İngiltere: 4-7 gün, Kanada: 3-7 gün, Avrupa: 6-10 gün

 


Rekabetçi Avantajlarımız:


1. Rich experience: we specialize in this field for many years, our steroids have been exported almost over the world. 1. Zengin deneyim: biz yıllardır bu alanda uzmanlaşmış, bizim steroid neredeyse dünya çapında ihraç edilmiştir. Such as USA, Canada, UK, Brazil, Germany, Russia, Australia, Greece, Poland, Bulgaria, Rumania, Netherlands, Sweden, Ukraine, Latvia, Lithuania, Ireland, Austria, Iran, Turkey, Mexico, Thailand, India, Malaysia, Singapore, other Middle East countries, European countries, American countries and more Areas. ABD, Kanada, İngiltere, Brezilya, Almanya, Rusya, Avustralya, Yunanistan, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hollanda, İsveç, Ukrayna, Letonya, Litvanya, İrlanda, Avusturya, İran, Türkiye, Meksika, Tayland, Hindistan, Malezya, Singapur, diğer Orta Doğu ülkeleri, Avrupa ülkeleri, Amerika ülkeleri ve daha fazlası.


2. Great quality: High purity and Favorable price. 2. Mükemmel kalite: Yüksek saflıkta ve Uygun fiyat. Good quality is the first base of our success. İyi kalite başarımızın ilk temelidir. All of our products enjoys high purity. Tüm ürünlerimiz yüksek saflığa sahiptir. Thus, it can make sure your demand. Böylece, talep emin olabilirsiniz. Welcome order the samples, MOQ just 10 grams. Karşılama sipariş örnekleri, moq sadece 10 gram.


3. güvenli ve hızlı teslimat: çok sayıda farklı sağduyulu güvenli ambalaj yöntemleri, ekspres seçme deneyimi, gelmesi 4 ~ 7 gün, başarılı oranı 99%.


4. Experiential order and cooperation: Besides raw powders, we offer hormone solution and Recipes. 4. Deneyimsel sipariş ve işbirliği: ham tozlar yanında, biz hormon çözüm ve Tarifler sunuyoruz. We can teach you or discuss how to make hormone solution on the site. Size öğretebilir veya sitede hormon çözeltisinin nasıl yapılacağını tartışabiliriz. Any discussion and question is welcome! Herhangi bir tartışma ve soru açığız!

 

Ambalaj ve Hizmet:


1. Mass stok, ödeme yapıldığında derhal her gün teslimat emin olmak için.
2. yıldır bu alanda meşgul olmuştur, biz güvenli ve hızlı teslimat garanti edemez sofistike ve profesyonel lojistik departmanı var.
3. Well-trained and disciplined packing team which is professional enough to provide you a safe package. 3. Well eğitimli ve disiplinli ambalaj ekibi size yeterince güvenli bir paket sağlamak için profesyonel. It also avoid a lot of emergency happen during the delivery so that high customs pass is guaranteed. Ayrıca, yüksek gümrük geçişinin garanti edilmesi için teslimat sırasında çok fazla acil durum oluşmasını önler. Unique ways to ship 10grams to 25 kilograms powders(or 100ml to 30 Liter liquids) at one time to your destination. Hedefinize bir kerede 10 gram ila 25 kilogram toz (veya 100 ml ila 30 Litre sıvı) göndermenin benzersiz yolları.
4. Packing pictures and tacking code are provided within 24 hours as soon as receiving the payment. 4. ambalaj resimleri ve teyel kodu verilmektedir 24 saat içinde kısa sürede ödeme aldıktan. Updated tracking code will be provided every other day just for you can hold a palm of your package. Güncellenmiş izleme kodu, paketinizin bir avucunu tutabileceğiniz için her gün sağlanacaktır.
5. Perfect satış sonrası hizmet: ürün aldıktan sonra herhangi bir soru veya sorunlar oldu,

 

İlgili Ürün listesi:

 

Testosteron Tozu Steroid Tozu
Testosteron Tabanı Trenbolon Asetat
Testosteron enantat Trenbolone Enantat
Testosteron asetat metiltrienolondan
Testosteron propiyonat Parabolan
Testosteron cypionate Tibolon
Testosteron fenilpropionat Trenbolon bazı
Testosteron izokaproat  
Testosteron dekanoat Boldenone bazı
Testosteron Sustanon 250 Boldenon Asetat
Testosteron undekanoat Boldenon Cypionate
17-alfa-metil-Testosteron Boldenone Undesilenat (denge)
Metiltestosterone  
Turinabol Nandrolone Decanoate
Mestanolone Nandrolone cypionate
Stanolone Nandrolone Undekanoat
Mesterolon (Proviron) Nandrolone Propionate
Floksimesteron (Halotestin) Nandrolone Fenilpropiyonat
   
Oral steroidler Drostanolon Propionat
Dianabol Drostanolone Enantat
stanozolol Metenolon Enantat
Anavar Metenolon Asetat
Anadrol  
süperdrol Methasteron Trestolone Asetat

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)