Ana sayfa Ürünlererkek geliştirme steroidler

Raw Anabolic Steroid Male Enhancement Steroids Methyltrenbolone for Muscles Growth

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Raw Anabolic Steroid Male Enhancement Steroids Methyltrenbolone for Muscles Growth

Çin Raw Anabolic Steroid Male Enhancement Steroids Methyltrenbolone for Muscles Growth Tedarikçi
Raw Anabolic Steroid Male Enhancement Steroids Methyltrenbolone for Muscles Growth Tedarikçi Raw Anabolic Steroid Male Enhancement Steroids Methyltrenbolone for Muscles Growth Tedarikçi

Büyük resim :  Raw Anabolic Steroid Male Enhancement Steroids Methyltrenbolone for Muscles Growth

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: HUBEI,CHINA
Marka adı: HKYC
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model Number: 965-93-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10grams
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, Western Union, T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
MF: C19H24O2 MW: 284,39
Saflık: 99.50% Görünüm: Soluk sarı veya sarı kristal toz
Belirtimi: USP28; BP2003 Kimyasal adı: Metiltrenbolon, Metil trenbolon.
CA'LARI: 965-93-5 Kullanım: farmasötik madde,

Metribolon Oral Tren Tozu -% 99,10 Saflık


Metiltrienolon kas salgını için en iyi steroidlerden biridir. Üst kaslar ürünleri geliştirir. Şimdiye kadar üretilen en güçlü oral steroidlerden biridir. Cinsel sürüş ve performansınızı hem Tren hem de Nandrolone'a benzer şekilde etkileyecektir, bu da Geçici İktidarsızlık ve / veya libido eksikliğinin mümkün olduğu anlamına gelir (aka Tren Dick veya Deca Dick).
Metiltrienolon Tozunun Verileri:
Metiltrenbolon Takma Adı:
Metribolon, Metiltrenbolon, Metil trenbolon.
Metiltrenbolon CAS ID: 965-93-5
Metiltrenbolon MF: C19H24O2
Metiltrenolon MW: 284.39
Metiltrenbolon Saflığı: HPLC ile% 99.10
Metiltrenbolon Görünüm: Sarı veya açık sarı kristal toz.

Metiltrienolon, Çok Güçlü Bir Oral Anabolik Steroiddir.


Metiltrienolon, şimdiye kadar üretilen en güçlü oral anabolik steroidlerden biridir. Bu ajan, oral uygulamaya izin verecek şekilde alkillenmiş ve c-17 alfalatlanmış olan trenbolonun (trienolon) bir türevidir. Bu modifikasyon, metile olmayan kuzeninden önemli ölçüde daha güçlü bir steroid yaratmıştır. Potansiyelinin, anabolik ve androjenik etkiler arasında daha büyük ayrışma ile birlikte, metiltestosteronunkinden 120-300 kat daha büyük olduğu ölçülmüştür.625 626 Miligram metiltrienolon için miligram, ticari pazarda satılan herhangi bir maddeden daha aktif bir steroiddir. Güçlü bir anabolik etki fark etmek için günde yaklaşık .5-1 miligram kadar. Onun gücü sadece göreceli toksisitesi ile eşleştirilir, ancak modern kullanımı sadece laboratuar araştırmasıyla sınırlı kalmıştır.

Metiltrienolon, asla reçeteli ilaç veya diyet takviyesi olarak satılmamış bir oral steroiddir. Bu noktada tek kullanımı, karaborsada sınırlı bir kullanılabilirliğe sahip olmasına rağmen, bir araştırma kimyası olmuştur. Metiltrienolon temel olarak biyolojik olarak temin edilebilen bir C-17 metil grubu ile trenbolondur.


Metiltrienolon Yan Etkileri:


Yapıda çok benzer olmasına rağmen, metiltrienolon, trenbolondan çok farklıdır. Metil-testosteron ile karşılaştırıldığında 12000/6000'in anabolik ve androjenik bir oranına sahiptir ve bu da muhtemelen en güçlü steroidin varlığını sağlar. Metiltrienolon ayrıca tüm steroidlerin en güçlü androjen reseptörü bağlayıcı olabilir. Metiltrienolon büyük boyut ve güçte büyük kazançlar görmek için çok küçük dozlar gerektirdi. Metiltrienolon östrojene dönüşmez, fakat östrojenin etkilerini artırabilecek progestasyonel aktiviteye sahiptir. Bu, deri altı (cilt altı) su tutma için herhangi bir şey çok fazla neden olmaz “kuru” bir bileşik olarak kabul edilebilir.

Metiltrienolonun inanılmaz gücü ile birlikte bazı çok güçlü yan etkiler gelir. Metiltrienolon çok androjeniktir ve bu etkilere eğilimli olanlarda saç dökülmesine ve ciddi akneye neden olması muhtemeldir. Metiltrienolonun progestasyonel etkileri nedeniyle jinekomasti riski vardır. Metiltrienolon ile en büyük endişe muhtemelen karaciğer toksisitesidir. Çok düşük dozlarda bile, metiltrienolon çok kısa sürede ciddi karaciğer stresine neden olabilir. Bu, muhtemelen var olan en karaciğer toksik steroid olabilir ve bir seferde 4 haftadan daha uzun süre metiltrienolon kullanılması kesinlikle tavsiye edilmez.

Metiltrienolon Neden Çok Popüler Değildir?


Methyltrienolone firmamızda bir miktar bulunur, ancak androjenik yan etkileri ve yüksek karaciğer toksisitesi nedeniyle çok popüler değildir. Riskler kesinlikle bu steroid ile sağlanan faydalardan daha ağır basıyor gibi görünmektedir ve hem karaborsada hem de tezgahta mevcut olan çok daha güvenli alternatifler bulunmaktadır. Takviye olarak temin edilen prohormonların çoğu, karaciğer stresine neden olmaz ve yan etki açısından çok düşüktür.

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)