Ana sayfa Ürünlerkilo kaybı, toz

Legit Roid Oxymetholone Anadrol 99.5% Purity Oral Steroids Powder Oxymetholone

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Legit Roid Oxymetholone Anadrol 99.5% Purity Oral Steroids Powder Oxymetholone

Çin Legit Roid Oxymetholone Anadrol 99.5% Purity Oral Steroids Powder Oxymetholone Tedarikçi

Büyük resim :  Legit Roid Oxymetholone Anadrol 99.5% Purity Oral Steroids Powder Oxymetholone

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: HUBEI,CHINA
Marka adı: HKYC
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model Number: 434-07-1

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10grams
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, Western Union, T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
MF: C21H32O3 MW: 332.48
Saflık: 99.50% Görünüm: Beyaz kristal toz.
Belirtimi: USP28 / BP2003 Kimyasal adı: 5-alfa-androstan-2-hidroksimetilen-17alfa-metil-17 beta-l-ol-3-on
CA'LARI: 434-07-1 Kullanım: farmasötik madde,

Oxymetholone Adroyd


% 99,5 Saflık Oxymetholone Anadrol Steroid Ham Toz
Kas% 99 Saflık Hormonu Anadrol Oxymetholone Toz Kazanır
Kas geliştirme için Legit Roid Tedarikçi Tedarik Oxymetholone Anadrol
% 99,5 Saflık Oral Steroidler Toz Oksimetilen Anadrol

Kimyasal Adı: 5alpha-androstan-2-hidroksimetilen-17a-metil-17beta-ol-3-on
CAS NO .: 434-07-1
Moleküler Formül: C21H32O3
Molekül ağırlığı: 332.48
Standart: USP28 / BP2003

Steroid Tozları >> Oral Steroidler >> Oxymetholone Powder
Oxymetholone Anadrol Tozu - Saflık% 99.31
Oxymetholone / anadrol, protein sentezini ve protein displazisini inhibe edebilir ve oksimolon, kan kolesterolünü azaltabilir, kalsiyum fosfor atılımını azaltabilir ve kemik iliği supresyonunu azaltabilir, gelişmeyi teşvik edebilir, doku ustalarını ve granülasyonu teşvik edebilir. Oxymetholone ham toz saflığımız% 99.31'e ulaştı.

Oksimetilen Tozunun Verileri:


Oxymetholone CAS ID: 434-07-1
Oxymetholone MF: C21H32O3ss
Oxymetholone MW: 332.48
Oxymetholone Saflığı: HPLC ile% 99.31
Oxymetholone Standart: USP28 / BP2003
Oxymetholone Erime noktası: 172.0 ~ 176.0 ° C
Oxymetholone Görünüm: Off-White - Soluk Sarı Katı.

Oxymetholone Anadrol Toz Genel Bilgi:
Steroidin ilk üretilen ismine bağlı olarak yaygın olarak bilinen Oxymetholone, Dihidrotestosterondan (DHT) türetilmiştir ve 17-Alfa-Alkillenmiş bir steroiddir (17-aa). 17-aa değişikliği basitçe steroidin kimyasal olarak değiştirildiğini gösterir. karaciğerin ilk geçişinden kurtularak yutulmasını sağlamak için 17. karbon pozisyonunda; 17-aa değişikliği olmadan steroid kan dolaşımına girmeden önce yok olur. İyi haber, bu değişiklikle, kullanılabilir ve güçlü bir anabolik steroid emebiliyoruz; Kötü haber, bu karaciğere zehirlidir. Çoğu oral steroidler 17-aa olduğu için toksik etki oldukça yüksek olabilir ancak Anadrol ile ilgili olduğu için bu etki daha belirgin hale gelir ve bu da onu piyasadaki en karaciğer toksik steroidlerinden biri haline getirir.

Oxymetholone vücuda girdiğinde, onun 17-aa formuna izin verilir, çok hızlı bir şekilde aktif hale gelir ve etkiler dramatik olarak hızlı olacaktır. Anabolik androjenik steroidleri anladığımız gibi, onlarla ilişkili olan yarı ömür büyük ölçüde başlangıçtaki gücü etkiler; Oxymetholone, steroid aktivitesini neredeyse anında ancak çok kısa aktif bir süre ile yaklaşık 8,5 saat gibi kısa bir yarı ömre sahiptir. Bu sebeple, birçok sporcu, kullanım süreleri boyunca, sistemindeki steroid aktif miktarını saatte tutmak için Oxymetholone dozlarını günde iki doz halinde böleceklerdir. Bununla birlikte, en yüksek seviyelerde olmamakla birlikte, vücutta steroid aktif bir miktarını tutmak için günde bir doz yeterli olacaktır.

Oxymetholone Anadrol faydaları:


Kilo eksikliğini ve kas erimesi hastalığını tedavi etmek için tasarlanmış bir steroid olarak, bu, hacimli bir amaç için kullanabileceğimiz daha belirgin hacimdeki steroidlerden biridir. Birçok anabolik steroidler hem hacim oluşturmaya hem de kesme amaçlarına hizmet edebilecek olsa da, bunların çoğunun birincil rolü vardır ve Anadrol istisna yapmaz. Anadrol için bir kesim döngüsünde bir amaç var ve biz giderken ona dokunacağız ama steroid kullanıcılarının çoğunluğu için bulking ve sadece bu bulmacayı kullandıklarında sadece bulking olacak.
Muazzam gücü ile, Anadrol şimdiye kadar yapılmış en güçlü oral steroidlerden biridir, bireylerin ağırlık artışını sadece birkaç haftalık kullanımda 20-30 lbs kadar görebildikleri gibi, aynı zamanda güçlerini çatıda da görebiliyorlar. Ayrıca, bu steroid hemen hemen her zaman bir yığının parçası olarak kullanıldığından ve tek başına değil, düşük androjen bağlanma özelliklerinden ötürü, bu rolü daha uygun bir şekilde yerine getirmek için kullandığınız diğer steroidlere izin verecek ve az ya da çok daha yüksek düzeyde sinerji yaratacaktır. aldığınız çeşitli anabolik androjenik steroidler.

Dökme ve Kesme için Oksimetilen:


Oxymetholone'un neden özniteliklerini ödünç verdiğinden dolayı bu kadar mükemmel olduğunu görmek çok kolaydır ve bu özelliklerden dolayı çok az birey bir kesim döngüsü boyunca Anadrol'u kullanacaktır. Bununla birlikte, rekabetçi vücut geliştirmede bir istisna ve oldukça büyük bir tane var. Birçok rekabetçi vücut geliştiricisi, bir gösteriden önceki son birkaç hafta Anadrol ile destek verecek; Steroidlerin büyük bir miktarını vücutlarında bir hafta boyunca oluşturarak, sonunda karbonhidratlarının daha fazla kullanılmasını sağlayabilirler. Bu süreç boyunca yarışmacı daha dolgun bir görünüme sahip olacak ancak yine de dikkatli olunmalıdır. Bu steroidden su tutmaya karşı çok hassas olan bireyin bu süreçten uzak durması gerekir, ancak eğer diyet diyeti varsa ve böyle bir duyarlılık sorun değilse, iyi bir AI ve katı yarışma döngüsüyle birleştiğinde güzel bir tam etki olabilir. kazanmıştır.


Oxymetholone / Anadrol Yığınlaması:


Anadrol diğer anabolik steroidler ile istifleme dramatik gelişmeler sağlar. Örneğin, Anadrol ila 50 mg / gün Dianabol ilavesi bir steroid döngüsüne çok az yarar sağlar; Buna karşılık, Anadrol 50-100 mg / gün trenbolone asetat veya 60-80 mg / gün Anavar (oxandrolone) ekleyerek dramatik bir iyileşme sağlar. Bu onun istifleme davranışı Dianabol ile benzer, ama trenbolone için değil. Muhtemelen bu, trenbolonun aksine, oksimolonun androjen reseptörüne güçlü bir şekilde bağlanmadığı ve anabolik etkisinin büyük kısmının muhtemelen AR aracılığıyla genomik olarak aracılık etmediği içindir.
* Anadol / Oxymetholone Tabletleri veya Kapsülleri Yapmakla İlgilenmek mi?
Şimdiye kadar, sadece Oxymetholone / Anadrol'un ham tozlarını sunuyoruz, ancak kendi tabletlerinizi ve kapsüllerinizi nasıl yapacağınız için talimatları sunacağız. Sizinle iş yapmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Daniel

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)