Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

99% high purity endurance muscle growth IGF-1 Peptide MGF White Lyophilized Powder

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

99% high purity endurance muscle growth IGF-1 Peptide MGF White Lyophilized Powder

Çin 99% high purity endurance muscle growth IGF-1 Peptide MGF White Lyophilized Powder Tedarikçi
99% high purity endurance muscle growth IGF-1 Peptide MGF White Lyophilized Powder Tedarikçi 99% high purity endurance muscle growth IGF-1 Peptide MGF White Lyophilized Powder Tedarikçi 99% high purity endurance muscle growth IGF-1 Peptide MGF White Lyophilized Powder Tedarikçi 99% high purity endurance muscle growth IGF-1 Peptide MGF White Lyophilized Powder Tedarikçi

Büyük resim :  99% high purity endurance muscle growth IGF-1 Peptide MGF White Lyophilized Powder

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: IGF-1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Peptit MGF MF: C121h200n42o39 CAS Kimliği: 946870-92-4
appreance: beyaz liyofilize toz minimum sipariş miktarı: 10 gram.
kullanım: Kas Kütlesi Artan Moleküler formül: C22h32o3
Etki: vücut yağ azaltma Moleküler ağırlık:: 2.888,16
Standart: USP28 / BP2003 Saflık: % 99
skype: Wendy.Doublewin

Verileri IGF-1 Peptit MGF
 

IGF-1 Peptit MGF Takma AdıMechano Büyüme Faktörü Tozu MGF
IGF-1 Peptit MGF CAS Kimliği946870-92-4
IGF-1 Peptit MGF MFC22H32O3
IGF-1 Peptit MGF MW2.888,16
IGF-1 Peptid MGF Saflığı% 99
IGF-1 Peptid MGF kullanımıKas Kütlesi artar
IGF-1 Peptid MGF UygulamasıBeyaz Liyofilize Toz

99% high purity endurance muscle growth IGF-1 Peptide MGF White Lyophilized Powder
 
IGF 2 çeşit IGF ek varyantı
Mechano Growth Factor (MGF) also known as IGF-1Ec is a growth factor/repair factor that is derived from exercised or damaged muscle tissue. IGF-1Ec olarak da bilinen Mekanik Büyüme Faktörü (MGF), egzersiz yapılan veya hasar görmüş kas dokusundan türetilen bir büyüme faktörü / onarım faktörüdür. It's called MGF as IGF-IEa is a bit of a mouthful and harder to identify amongst the other IGF variants. IGF-IEa, diğer IGF varyantları arasında tanımlanması biraz ağız dolusu ve daha zor olduğu için MGF olarak adlandırılır.

 
IGF-1ec:This is the first phase release igf splice variant and it appears to stimulate satellite cells into activation, This is the closest variant to synthetic MGF.When mechanical overload is introduced to a muscle (as by weight training), the IGF-1 gene released and is differentially spliced during the bodies response. : Bu ilk faz salınımı igf ekleme varyantı ve uydu hücrelerini aktivasyona teşvik ediyor gibi görünüyor, Bu sentetik MGF'ye en yakın varyanttır. ve vücut tepkisi sırasında farklı şekilde eklenir. Initially, it it is spliced to produce predominantly IGF-1Ec (called the MGF splice variant of IGF-1). Başlangıçta, ağırlıklı olarak IGF-1Ec (IGF-1'in MGF ekleme varyantı olarak adlandırılır) üretmek için eklenir. This early splicing stimulates satellite cells into activation. Bu erken ekleme, uydu hücrelerini harekete geçirir. Which in turn allows the activation of extra undamaged nuclei to grow new muscle fiber and tissue. Bu da ekstra hasarsız çekirdeklerin aktivasyonunun yeni kas lifi ve dokusu büyümesine izin verir. The appearance of MGF also initiates the upregulation of new protein synthesis. MGF'nin ortaya çıkması, yeni protein sentezinin yukarı regülasyonunu da başlatır.
 
IGF-1EA:After this initial splicing of IGF-1 into MGF, production then switches towards producing a systemic release of IGF-1Ea from the liver, which also upregulates protein synthesis as well. : IGF-1'in bu ilk MGF'ye birleştirilmesinden sonra, üretim daha sonra protein sentezini de düzenleyen, karaciğerden IGF-1Ea'nın sistemik bir salımının üretilmesine doğru ilerler. It is the secondary release of igf from the liver, and its far less anabolic and shorter acting. Igf'nin karaciğerden sekonder salınımı ve çok daha az anabolik ve daha kısa etkili olmasıdır.
The expression of IGF-1 splice variants, over the course of the healing and regrowth phase of muscle repair is thought to be the primary anabolic mechanism by which the body produces new muscle. Kas onarımının iyileşme ve yeniden büyüme fazı boyunca IGF-1 ek varyantlarının ifadesinin, vücudun yeni kas ürettiği birincil anabolik mekanizma olduğu düşünülmektedir. MGF is available as an injectable peptide, and it has been anecdotally shown that injecting it will cause a response in the area resulting in localized muscle growth. MGF, enjekte edilebilir bir peptit olarak mevcuttur ve anekdot olarak enjekte edilmesinin, bölgede lokal kas büyümesine yol açan bir yanıta neden olacağı gösterilmiştir.
 
MGF'nin Avantajları
MGF is a splice variant of the IGF gene which increases stem cell count in the muscle and allows for muscle fibers to fuse and mature. MGF, kastaki kök hücre sayısını artıran ve kas liflerinin kaynaşmasına ve olgunlaşmasına izin veren IGF geninin bir ek varyantıdır. This is a process required for growth of adult muscle. Bu, yetişkin kasının büyümesi için gerekli bir süreçtir. Natural MGF is made locally and does not travel into the bloodstream. Doğal MGF lokal olarak yapılır ve kan dolaşımına girmez. Synthetic MGF is water based and when administered intramuscularly, travels into the bloodstream. Sentetik MGF su bazlıdır ve kas içine uygulandığında kan dolaşımına geçer. MGF is only stable in the blood stream for only a few minutes. MGF kan dolaşımında sadece birkaç dakika stabildir.

In bodybuilding this drug is used to accelerate muscle growth. Vücut geliştirmede bu ilaç kas büyümesini hızlandırmak için kullanılır. Other effects of the drug include decrease of fat mass of the body, endurance increase, improvement of immune defenceand skin, bone strengthening, lowering of cholesterol level, accelerated recovery. İlacın diğer etkileri arasında vücudun yağ kütlesinin azalması, dayanıklılık artışı, bağışıklık sisteminin ve cildin iyileştirilmesi, kemik güçlendirme, kolesterol seviyesinin düşürülmesi, hızlandırılmış iyileşme bulunur. Those who administered MGF declared that they experienced no side effects, which frequently occur with the use of other drugs for gaining body mass. MGF uygulayanlar, vücut kütlesi kazanmak için diğer ilaçların kullanımıyla sıklıkla ortaya çıkan hiçbir yan etki yaşamadıklarını beyan ettiler.
 
Kas Onarım Faktörü
When you train, what happens to your muscles is they break down, the cells are damaged, muscle tissue needs to be repaired and your body produces 2 forms of MGF splice variant. Antrenman yaparken, kaslarınıza ne olduğu parçalanır, hücreler hasar görür, kas dokusunun onarılması gerekir ve vücudunuz 2 form MGF ek varyantı üretir. The first initial release of the above mentioned number 1 variant from the liver helps muscle cell recovery, if there is no MGF then muscle cells die. Karaciğerden yukarıda belirtilen 1 numaralı varyantın ilk ilk salımı, kas hücresi iyileşmesine yardımcı olur, eğer MGF yoksa kas hücreleri ölür.

As muscle is a post-mitotic tissue and as such cell replacement is not a means of tissue repair, if the cells are not repaired they die and your muscles get smaller and weaker. Kas post-mitotik bir doku olduğundan ve bu tür hücre replasmanı doku onarımı için bir araç olmadığından, hücreler onarılmazsa ölürler ve kaslarınız küçülür ve zayıflar. In muscle tissue, the pool of these stem cells is apparently replenished by the action of MGF, which is produced as a pulse following damage. Kas dokusunda, bu kök hücrelerin havuzu görünüşe göre hasarı takiben bir nabız olarak üretilen MGF'nin etkisi ile yenilenir.
Now, with synthetic injections of MGF you can increase the pulse and so speed up recovery, and increase the muscle tissue cells by stimulating satellite cells into full maturity. Şimdi, MGF'nin sentetik enjeksiyonları ile nabzı artırabilir ve böylece iyileşmeyi hızlandırabilir ve uydu hücrelerini tam olgunluğa uyararak kas dokusu hücrelerini artırabilirsiniz. In terms of dosages, 200mcg bi-laterally is the very best choice of dosing in muscles trained. Dozajlar açısından, 200mcg çift taraflı olarak eğitilen kaslarda en iyi dozlama seçeneğidir.
 
diğer peptitler

adŞartname (10 şişe / kutu)
Melanotan I10 mg / şişe
Melanotan II10 mg / şişe
CJC 12952 mg / şişe
CJC 1295 DAC2 mg / şişe
Semorelin2mg / şişe, 5mg / şişe
PT 14110 mg / şişe
Ipamorelin2mg / şişe, 5mg / şişe
MGF2 mg / şişe
PEG MGF2 mg / şişe
GHRP-65 mg / şişe
GHRP-25 mg / şişe
Heksarelin2mg / şişe, 5mg / şişe
Thymosin Beta 4 (TB4) (TB-500)2 mg / şişe
Follistatin 3441 mg / şişe
Oksitosin2 mg / şişe
Epitalon10 mg / şişe
DSIP2mg / şişe, 5mg / şişe
Selank2mg / şişe, 5mg / şişe
BPC 1572 mg / şişe
gonadorelin2 mg / şişe
Triptorelin GNRH2 mg / şişe
GHRH2 mg / şişe
Tesamorelin2 mg / şişe
ACE0311 mg / şişe
GDF-81 mg / şişe

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)