Ana sayfa ÜrünlerAnabolik steroidler enjekte edilebilir

USP31 Injectable Anabolic Steroids Powder Drostanolone Enanthate Muscle Building

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

USP31 Injectable Anabolic Steroids Powder Drostanolone Enanthate Muscle Building

Çin USP31 Injectable Anabolic Steroids Powder Drostanolone Enanthate Muscle Building Tedarikçi

Büyük resim :  USP31 Injectable Anabolic Steroids Powder Drostanolone Enanthate Muscle Building

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HBYC
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
MF: C25H34O3 MW: 382,54
Saflık: 97.0 ~ 101.0% Görünüm: Soluk sarı veya sarı kristal toz
Belirtimi: USP28; BP2003 Kimyasal adı: 4,9,11-estratrien-17 beta-ol-3-on Enanthate
CA'LARI: 58-22-0 Kullanım: doğrusal büyüme ve kemik olgunlaşmasının uyarılması

USP31 Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Toz Drostanolone Enanthate Kas Yapısı


Erkek Kas Steroidleri Hormonu Tren E / Parabola / Trenbolone Enantat
Kas Büyüme için Ham Toz Parabolan / Trenbolone Enanthate
Kas döngüsü için en iyi Steroid Trenbolone Enanthate Finaplix Enjekte Flakon


Trenbolone Enanthate (parabol)


Kimyasal Adı: 4,9,11-estratrien-17beta-ol-3-one Enantat
Moleküler Formül: C25H34O3
Molekül ağırlığı: 382.54
Test:% 97-101
Görünüş: soluk sarı veya sarı kristal toz
Standart: Kurumsal Standart


Steroid Tozları >> Trenbolone >> Trenbolone Enanthate Tozu

Satılık Trenbolone Enanthate Tozu - Saflık% 99.46
Trenbolone Enanthate, yağsız kas dokusunu büyük ölçüde koruyabilme becerisinde gerçekten parlar. Trenbolone Enanthate ham tozunu% 99.46 saflıkta sunuyoruz. Ayrıca, tren enan yağı enjektabl yapımında profesyonel talimatlar sunuyoruz. Trenbolone Enanthate, Trenbolone'un yarı ömrünü 7 - 10 gün arasında uzatan uzun bir ester olan Enanthate ester ile yapıştırılmıştır.

Trenbolon Enantat Tozu Verileri:
Trenbolone Enanthate Alias: Tren enan; Tren E.
Trenbolone Enanthate Cas ID: 2322-77-2
Trenbolon Enanthate Saflığı:% 99.46 HPLC ile
Trenbolon Enanthate Erime noktası: 69 ~ 71 ° C
Trenbolone Enanthate Görünüş: Soluk sarı veya sarı kristal toz

Trenbolon Enanthate Tozunun Genaral Bilgileri:
Trenbolone Enanthate, Trenbolone'un yarı ömrünü 7 - 10 gün arasında uzatan uzun bir ester olan Enanthate ester ile yapıştırılmıştır. Bu yaklaşık 3 günlük bir yarı ömrü ifade eden Trenbolone Asetat'tan oldukça farklıdır. Sonuç olarak, her ikisi için de kısa sürede ele alınacak avantaj ve dezavantajlar vardır. Serbest bırakma oranı ve farmakokinetiği açısından Trenbolone Enanthate, Testosteron Enantat (veya Enantat ester ile yapıştırılmış herhangi bir anabolik steroid) ile tam olarak aynıdır. Trenbolone Enanthate gibi anabolik steroidler, ilk 2 gün içinde ya da ilk uygulamadan sonra hormonun vücudun içine oldukça hızlı bir şekilde salınmasını sağlamak için tasarlanmıştır ve kan plazması seviyeleri, iki haftalık bir süre boyunca yavaş yavaş süzüldüğünde yüksek kalır. Bu sürekli bir sürüm olarak düşünülebilir. Trenbolone Enanthate'nin yarı ömrü Parabolan'a (Trenbolone Hex) oldukça yakın olduğundan, ikisi birbiriyle kolaylıkla değiştirilebilir.

Trenbolone Enanthate Kullanımı:


Trenbolone Enanthate yaklaşık 7 - 10 günlük bir yarı ömrü sergiler ve şu anda diğer uzun esterli muadili Parabolan'dan daha yaygındır, çoğunlukla iğne utangaç olan veya Trenbolon'un daha uygun bir formu ile elverişli olmayan sık sık enjeksiyon yapan birçok kullanıcı sağlar. kullanın. En az her gün enjeksiyon yapılmasını gerektiren Trenbolone Asetatın aksine, Trenbolone Enanthate, her bir enjeksiyonun haftada iki kez verilmesini gerektirir ve her bir enjeksiyon eşit olarak birbirinden ayrılır (örneğin, Pazartesi ve Perşembe). Trenbolon, orta düzeyde gelişmiş bir anabolik steroid olarak kabul edildiğinden, bu bileşiğin kullanıcılarının çoğu, genellikle onun ins ve çıkışlarının farkındadır. Trenbolone'a ilk adımlarını atan birçok aracı, daha az sıklıkta yapılan enjeksiyonların rahatlığı nedeniyle Trenbolone Enanthate'yi tercih edecektir. Bununla birlikte, bunun dezavantajı, Trenbolonun son derece güçlü ve diğer bileşiklerle birlikte görülmeyen bazı yan etkileri olan anabolik bir steroid olmasıdır. Bu nedenle, 'sert' bir anabolik steroid olarak etiketlenmiştir ve Trenbolone Asetat'ı tercih etmek isteyip istemediğini merak eden Trenbolone'a yeni başlayanlar. Bunun nedeni, Trenbolone Asetatının daha hızlı yarı ömrünün, Trenbolone'un kan seviyelerinin hızlı bir şekilde yükselmesini ve hızlı bir şekilde düşmesini ve herhangi bir sorunun ortaya çıkması ve kullanıcının durmasını istemesi halinde, vücudun hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlamasıdır. Trenbolone Enanthate ile Trenbolone vücuttan tamamen ayrılmadan önce iki hafta gereklidir, bu süre boyunca istenmeyen yan etkiler devam edebilir.

Bu nedenle, bu bilgiyi kullanmak için bireyin ayrıcalıklı olması ve daha az sıklıkta yapılan enjeksiyonların uygunluğunun, ilacın vücudun herhangi bir istenmeyen etkisinin ortaya çıkması halinde açık kalmasından iki hafta önce beklemek zorunda kalmayacağına karar vermesidir. Kullanıcı, vücudunun tepkisini zaten anlayan iyi bir tecrübeli Trenbolone kullanıcısıysa, bu karar zaten yapılmalıdır.

Trenbolone Enanthate gibi uzun esterli anabolik steroidlerle, hormonun pik ve optimal dolaşımdaki kan plazma seviyelerine ulaşması için gereken sürenin, kısa esterli varyantlardan önemli ölçüde daha uzun olduğunu anlamak önemlidir. Örneğin, birçok birey ikinci veya üçüncü haftada Trenbolone Asetat ile önemli güç kazanımları ve / veya fizik değişiklikleri yaşadığını bildirmektedir, ancak Trenbolone Enanthate hormonun farkına varmadan 4-6 hafta (bireye bağlı olarak) gerektirebilir. içinde". Uzun Enanthate ester nedeniyle, hormon her bir doz en son üzerine kurulduğundan birkaç hafta gibi bir sürede optimal seviyelere ulaşır. Elbette, bu süreci hızlandırmak isteyenler her zaman ön yüke karar verebilir. Bununla birlikte, böyle bir uygulama için risk / dezavantajların yanı sıra hem faydalar hem de faydalar olduğunun bilincinde olun ve bunu yapmadan önce ön yükü iyice araştırılmalı ve düşünülmelidir. Bu özellikle Trenbolone gibi bir bileşikle doğrudur ve kullanıcı ilk kez bir Trenbolone kullanıcısı olduğunda, özellikle doğrudur.

Genel olarak, Trenbolone Enanthate, gelişmiş Trenbolone kullanıcısının Trenbolone'u olarak kabul edilir. Bununla birlikte, bu çok iyi tecrübeli Trenbolone gazilerinin Trenbolone Asetattan faydalanmayacağını söylemez - pek çoğu, Trenbolon Asetat ile sadece Tren Enantat'a dokunmadan sonsuza kadar dayanma eğilimindedir. Buradaki eve dönüş noktası, Trenbolone Enanthate kullanımının, kısa yarı ömür ve bu nedenle de vücuttan göreceli olarak hızlı boşluktan dolayı Trenbolone Asetat'ı kullanmayı tercih eden Trenbolone'a yeni başlayanlar yerine, deneyimli kullanıcılar arasında çok daha yaygın olduğu yönündedir. Bu, ilk kez kullanıcının Trenbolone'da kötü bir tecrübe yaşadığı ve Trenbolone Enanthate'nin durdurulmasından daha aniden durmayı istemesi durumunda genellikle bir güvenlik önlemidir.
Trenbolone Enanthate Toptan İş için
Normal olarak, trenbolon enantat tozu BA, BB ile 150 mg / ml, 200 mg / ml ve 250 mg / ml'lik yağ çözeltilerine dönüştürülür. Eğer enan toptan iş yapıyorsanız, müşterilerimiz olun ve tüm talimatları sizin için maliyetleri düşürerek daha fazla müşteriye iletmenizi öneririz.

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)