Ana sayfa ÜrünlerSARMS steroid

High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect

Çin High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect Tedarikçi
High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect Tedarikçi High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect Tedarikçi High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect Tedarikçi

Büyük resim :  High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: China
Marka adı: yuancheng
Sertifika: ISO9001, kosher
Model Number: 1379686-30-2

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10g
Fiyat: negotiable, favorable price for big order
Packaging Details: diacreet package
Delivery Time: 3-7working days
Payment Terms: Western Union, MoneyGram, T/T
Supply Ability: 500kg/month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ticaret unvanı: RAD 140 M.F: C20H24ClN3O4S
Moleküler kütle: 437,94 Saflık: > %99
Görünüm: Toz Tahlil: % 99
Yan etki: küçük / en Nakliye süresi: 3-7working gün
Çözünürlük: DMSO Bağlantı noktası: SH

Yüksek Saflıkta Rad 140 Yağ Yakma Sarma Steroidler, Yağ Kaybı Sarmısak Küçük Yan Etkisi

RAD 140


Tıbbi testlere dayanarak, RAD 140 SARM, kullanıldığında testosterondan daha büyük bir anabolik etki göstermiştir. Rad-140, kuvvetli, oral olarak biyoyararlanımlı ve nonsteroidal SARM, vücudun dokularındaki hormonal reseptörleri iyi bir testosteron dozuyla aynı şekilde harekete geçirecek şekilde tasarlanmıştır. Prohormonlar ve anabolik steroidler ile istenmeyen yan etkilere neden olur.

RAD-140 SARM nedir?


RAD-140'ın başka bir steroidin aksine değerli kullanımını açıklamak için, ilgili terminolojinin tam olarak anlaşılması gerekir:
Agonist - bir agonist, bir reseptöre olanak sağlayan bir moleküldür. Agonistin gücüne bağlı olarak, bir molekül üzerinde sahip olabileceği etkiyi belirler.
Modülatör - bir tür agonisttir, fakat reseptöre ve moleküle bağlanmasını sağlar. Reseptör, farklı dokularda farklı reaksiyonlara neden olabilir. Bu özellikle eğer bazı bölgelerde birikmek istiyorsanız ve dokuları larinks, kafa derisi astarı veya hatta prostat ve karaciğer gibi daha hassas bölgelerde değiştirmemeniz durumunda faydalıdır.
Temel olarak, anabolik steroidler söz konusu olduğunda, vücudunuzun her yerinde aynı genel etkiye sahip olmayacak bir ürün kullanmak istediğiniz anlamına gelir. İhtiyaç duyduğu yerlerde çalışmasını ve ihtiyaç duyulmadığı yerde çalışmasını istemiyorsunuz.
Örneğin, belirli dokularda androjenik bir etkiye neden olmak için testosteron enjekte ediyoruz ancak prostatınız gibi tüm dokularda androjenik bir etkiye neden olmasını istemiyoruz. İdeal olarak Anabolik Steroidlerin Androgenic'e oranı 20: 1 olmalıdır.


Bazı ürünler farklı:
- Norbolethone 16: 1
- Oksandrolon 12: 1
- Norethandrolone 16: 1


RAD-140 oranı nedir?


RAD-140, Oxandrolone, Norbolethone ve Norethanadrolone'a görünür şekilde farklı olan 90: 1 oranına sahiptir. RAD-140 ayrıca, testosteronun prostat ve diğer istenmeyen alanlardaki androjenik etkisini sınırlayacak kadar güçlü olan birçok sihirli steroidden biridir.
Halen, özellikle kadın cinsiyetinde, vücut üzerinde etki bakımından araştırılması gereken belirli yollar vardır. Sentetik anabolik steroidler larynx ve sonuç olarak bir kadının sesi ve kafa derisi astarı üzerinde kötü bir etkiye sahip olabilir.
RAD-140 hala bu bölgelerdeki etkisini göstermemiştir, ancak sonuç sentetik Anabolik Steroidlerinkinden tamamen farklı olabilir. Erkekler için genel olarak, istiflendiğinde prostatı etkilemediği için oldukça yararlı olabilir.


RAD 140 SARM'ın Yan Etkileri


Araştırmalar, RAD 140 SARM kullanımının neden olduğu herhangi bir yan etkiyi bulamadı. Bununla birlikte, doza maksimum dikkat gösteriniz. ABD Ulusal Biyoteknoloji Araştırma Merkezi'ni RAD 140 hakkında okumak için buraya tıklayın.


RAD 140 SARM için dozaj


Bu seçici androjen reseptör modülatörünün önerilen dozu günde 0.3, 3 ve 30 miligram arasında değişir. Bu, yağsız kas kütlesini arttırmak ve sizi güvende tutmak için harikadır. Bundan daha yüksek herhangi bir dozaj, sağlıkla ilgili sorunların ortaya çıkma olasılığını arttırır.


RAD-140 gerçekten çok ilginç.


İlk olarak, terminolojiye gelince. Bir "agonist", bir reseptörü aktive eden bir moleküldür. Kan veya test ortamında yeterince yüksek konsantrasyonda tam bir agonist, reseptörlerden% 100 etki sağlayabilir. Ayrıca zayıf bir agonist olarak da adlandırılan kısmi bir agonist, sadece reseptörlerden kısmi etki yapabilir. Bazı durumlarda, reseptörleri bağlar, ancak aktivite sonuçları yoktur. Bazı durumlarda, kısmi bir agonistin varlığı, aynı zamanda mevcut olan bir tam agonistin etkisini azaltabilir. Örneğin, insanlarda estriol, zayıf bir agonist, tam bir agonist olan estradiyolün etkisini azaltabilir.
Bazı tipte basit bir agonist olmanın aksine, bir modülatör kavramı, molekül bir reseptöre bağlandığında, bazı dokularda, reseptörün bir şekilde ve diğer dokularda farklı bir şekilde hareket etmesidir.

Tamoksifen (Nolvadex) veya klomifen (Clomid), örneğin, östrojenin reseptörlere bağlandığı zamandan farklı olarak meme dokusunda östrojen reseptörlerinin çalışmasına neden olur, fakat kemik dokusunda, reseptörlerin östradiol bağlandığında olduğu gibi çalışmasına neden olur.
Peki androjenlerin önemi ne olurdu? Kas hücrelerinde, molekülün testosteronun yaptığı gibi çalışmasını isterdik. Ancak, androjenik etki istemediğimiz dokularda, ideal olarak, molekülün, testosterondan çok androjen reseptöründe farklı şekilde çalışmasını isterdik.
En yaygın olarak ölçülen etki açısından - levator ani büyümesi ve prostat büyümesi * - biz zaten bunu sentetik anabolik steroidlerle yaptık. Etki farkı anabolik / androjenik oran olarak hesaplandı. Bu oran için değerler norbolethone ile 20: 1, norethandrolone ile 16: 1 ve oksandrolon için 12: 1 olarak ulaşmıştır.
Ostarin ve diğerleri, biraz daha iyi olsa da, karşılaştırılabilir anabolik / androjenik oranlar gösterdi. Farklılıklar, özellikle deney yönteminin bir çalışmadan diğerine oldukça değişken sonuçlar verdiği göz önünde bulundurulduğunda, tür veya sınıf olmaktan çok daha nicel idi.
Bu çok ilginç bir bileşik ve prostatta kısmi testosteron bloke edici etkisi nedeniyle bir steroid yığınının bir parçası olarak değerli olabilir.


* Sıçanlarda, bazen levator ani denilen kas penisi yükseltmek için hareket eder. Anabolik / androjenik oran ölçümünde anabolik / androjenik oran ölçümlerinde anabolik steroidlere anabolik steroidlere farklı yanıt verirken, iskelet kası büyümesi üzerine genel etki için bir tahmin faktörü olarak levator ani büyümesi kullanılır. Prostat büyümesi prostat üzerinde etkili bazı yararlı bilgiler sağlar ve kafa derisi ve larinks gibi diğer dokular üzerinde etki için bir tahmin faktörü olarak kullanılır, ancak bu dokular üzerindeki etkiyi tahmin etmek için kanıtlanmış bir değeri yoktur.

Bununla birlikte, RAD-140, yaklaşık 90: 1'lik bir anabolik / androjenik oran sergilemiştir ve aslında, testosteronun prostat üzerindeki etkisini (kısmen bloklar) antagonize eder. Bu etkileyici bir gösteri.SARMler

isim CAS NUMARASI. kullanım
AICAR'ın 2627-69-2 nükleosit havuzlarına girerek etki gösterir, adenosin seviyelerini önemli ölçüde artırır
ATP dökümü dönemlerinde
MK2866 841205-47-8 kaşeksiya, atrofi ve sarcopenia önlenmesi için tıbbi reçete ve
Hormon veya Testoseron Replasman Tedavisi için.
MK-677 15972-10-0
yaşlılarda kırılganlık tedavisi için
LGD-4033 1165910-22-4 Enobosarm, Ostarine, MK-2866'nınkine benzer farmakolojik profil
GW1516 317318-70-0 Obezite, diyabet, dislipidemi ve kardiyovasküler hastalık için
Andarine (S4) 401900-40-0 Benign prostat hipertrofisi tedavisinde temel olarak kullanılan kısmi agonist
SR9009 1379686-30-2 Scripps Araştırma Enstitüsü'nün (TSRI) gelişiminde
farelerin iskelet kaslarında metabolik aktivite düzeyini artırır
RAD140 1182367-47-0 Kütle elde etmek ve kenarları kesmek için yeni nesil
YK11 431579-34-9 YK11: bir hastada SARM ve miyostatin inhibitörü
AC262356 870888-46-3 Yeni SARMS
SR9011 1379686-29-9 Yeni SARMS
S23 1010396-29-8 Yeni SARMS
GW0724 317318-84-6 Yeni SARMS


İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)