Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

Antihypertensive Pharma Grade Powder Telmisartan For Treat Hypertension CAS NO.:144701-48-4

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Antihypertensive Pharma Grade Powder Telmisartan For Treat Hypertension CAS NO.:144701-48-4

Çin Antihypertensive Pharma Grade Powder Telmisartan For Treat Hypertension CAS NO.:144701-48-4 Tedarikçi
Antihypertensive Pharma Grade Powder Telmisartan For Treat Hypertension CAS NO.:144701-48-4 Tedarikçi Antihypertensive Pharma Grade Powder Telmisartan For Treat Hypertension CAS NO.:144701-48-4 Tedarikçi

Büyük resim :  Antihypertensive Pharma Grade Powder Telmisartan For Treat Hypertension CAS NO.:144701-48-4

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: HUBEI,CHINA
Marka adı: HKYC
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model Number: pharma raws

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10G
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, Western Union, T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: telmisartan diğer adı: telmisartan
Saflık: % 99 Sınıf: İlaç Sınıf
MOQ: 40 " PKG: Gizli pkg
ödeme: T / T, MG, WU. Kullanıcı: Yetişkin
Kullanım: vücut geliştirme Teslimat: 24hours içinde ödenmesinden sonra
Görünüm: Beyaz toz Depolama sıcaklığı: Oda sıcaklığında saklayın

Hipertansiyon Tedavisinde Antihipertansif Pharma Grade Toz Telmisartan CAS NO.: 144701-48-4


Sadece işbirliğimizi başlatmak için küçük bir sipariş deneyin, sizi yarı yolda bırakmayacağız!
İlgilenen herhangi bir ürün pls bana info.in detaylarını vereceğim bildirin.

Telmisartan Des.

Ürün Adı: Telmisartan
Alias: Micardis
CAS NO.: 144701-48-4
Moleküler Formül: C33H30N4O2
Moleküler ağırlık: 514.62
Saflık:% 99
Sınıf: Farmasötik Sınıf


Telmisartan, kan basıncının sadece orta derecede yükselmiş veya sınırda olduğu hafif hipertansiyon dahil, hipertansiyon tedavisinde en sık kullanılan oral bir reçeteli ilaçtır. Hafif hipertansiyon veya sınırda yüksek tansiyon için kendi kendine ilaç almayı seçerseniz, telmisartan mükemmel veya hatta en iyi seçimdir.

Yüksek kan basıncı genellikle anabolik steroid sikluslarının istenmeyen bir yan etkisi olduğundan ve hatta androjen kullanımını sınırlayabildiğinden, bu telmisartanın kullanımı, birçok ilaca değer vermek için yeterlidir.

Bununla birlikte, telmisartan, bazı durumlarda değerli olabilecek birçok ilginç özelliğe sahip olmasından dolayı, tamamen farklı bir kullanım kategorisine sahiptir.

Yararları; yağ kaybında iyileşme, dayanıklılık, insülin duyarlılığı, ateroskleroz, felç ve kalp krizi riskinin azaltılması ve beyin sağlığına olası faydaları içerebilir. Bazı durumlarda ruh hali veya enerji de iyileştirilebilir.

Telmisartan ne zaman kullanılır
Tansiyonun kontrol edilmesi gerekiyorsa, kesinlikle telmisartan kullanmayı düşünürdüm. Bu tür bir ihtiyaç yoksa, kullanımını önerebilecek faktörler arasında viseral yağın azaltılması, bozulmuş insülin duyarlılığının iyileştirilmesi, ateroskleroz riskinin azaltılması veya kişisel ilgiye bağlı olarak, muhtemelen beyin sağlığı ve fonksiyonunun iyileştirilmesi yer alır.

Telmisartan kullanmama nedenleri, olası yan etki riskini kabul etme isteksizliğini veya yağ kaybı dengesini deri altı yağ kaybına karşı viseral yağ kaybına doğru kaydırmakta isteksizliği içerebilir. Genel olarak, diyet ve eğitim telmisartanın olumlu etkilerine rağmen yalnızca aynı vücut yağ yüzdesini elde ederse, aynı vücut yağ miktarının mevcut olması nedeniyle görünüm daha yumuşak olabilir, ancak daha az sağlıksız viseral yağ olarak depolanır. Öte yandan, daha düşük vücut yağ yüzdesini elde etmek için telmisartan ile visseral yağ kaybının arttırılması avantajından yararlanıyorsa, o zaman pürüzsüzlük cezası yoktur. Bununla birlikte, yarışma durumunu hedeflerken vücudun tutması gereken belirli bir miktarda yağ vardır: teorik olarak, bu durumda visseral yağın azaltılması, daha fazla miktarda subkutan yağın tutulmasını zorlayabilir. Bu yüzden son birkaç hafta içerisinde vücut geliştirme yarışmasından önce telmisartan kullanılmasını tavsiye etmem.

Telmisartan nasıl kullanılır
Ateroskleroz, kardiyovasküler hastalık veya ilk etapta riskin sadece ılımlı olduğu inme riskini azaltmak için, günde bir kez ağızdan alınan 20 ila 40 mg'lık bir doz öneririm. Dozlama, ilginin yaşla beyin fonksiyon kaybını yavaşlatması veya potansiyel olarak beyin fonksiyonunu iyileştirmesi ile aynı olacaktır.

Özellikle visseral yağdaki yağ kaybında olası iyileşme ya da dayanıklılığın arttırılması için günde 80-160 mg doz almayı öneririm. Bununla birlikte başlangıç ​​dozu, tolerans değerlendirilinceye kadar genellikle sadece 40 mg / gün olmalıdır.

Zorunlu olmamakla birlikte, genel olarak telmisartan kullanıcıları bunu yapmazlarsa da, bu ilacı kullanırken 200-400 mg / gün oleuropein ve Vitamin D 5000 IU / gün ilavesi öneririm. Bunlar, tıbbi kullanımına katkıda bulunmalarına rağmen, fiziki veya performans arttırma için uygun olmadığını düşündüğüm iki telmisartan aktivitesini azaltmak veya belki de ortadan kaldırmak.

Telmisartan bir diüretikle birlikte kullanılmamalıdır ve bu ilacı kullanırken şiddetli dehidrasyona izin vermekten kaçınırdım.

Telmisartan kullanılırken kan basıncı izlenmelidir. Tipik olarak, kan basıncındaki herhangi bir düşüş, sadece sağlıklı seviyelere veya hemen hemen sağlıklı seviyelere kadardır ve yüksek kan basıncına sahip olmayanlar telmisartanda azalma görmezler. Yine de istisnalar olabilir, bu yüzden izlenmesi gerekir.

Son olarak, sürekli kullanmak yerine telmisartan kullanımını değiştirirdim. Hangi bisiklet yönteminin optimal olabileceğine dair bir kanıt yoktur, örneğin, örneğin yılda en az "en az" en az "kapalı" olmanızı öneririm. Bu, kanıtlanmış bir problemden değil, ancak basitçe faydaların bu kullanım miktarıyla tam veya neredeyse tamamen gerçekleşmesini beklediğim ve gen ekspresyonu veya reseptör blokajındaki değişikliklerin herhangi birinin, faydalı durumlarda değil, olumsuz durumda olabileceği bekliyorum. , bu daha sonra zamanın yarısından daha fazla olmayacak.


Aktif Farmasötik Bileşenlerin Tıbbi İşlevi Telmisartan

1. Telmisartan, anjiyotensin II seviyelerinin artmasına neden olduğundan, reseptör üzerinde aşırı uyarıcı etkiye neden olmak da mümkündür. Telmisartan insan plazma reninini inhibe etmez ve iyon kanalını bloke etmez. Bradikininin arttırılmış etkisinin ters reaksiyonunu hafifletebilen anjiyotensin-dönüştürücü enzim II'yi inhibe etmez.

2. İnsan vücuduna 80 mg Telmisartan uygulaması, anjiyotensin II'nin neden olduğu kan basıncındaki artışı neredeyse tamamen engelleyebilir. İnhibitör etki 24 saat sürebilir ve hala 48 saatte tespit edilebilir. İlk dozdan sonraki üç saat içinde, antihipertansif etki yavaş yavaş belirginleşti. Tedavinin başlamasından sonraki ilk 4 haftada, maksimum antihipertansif etki elde edebiliriz ve etkinlik uzun süreli terapi sırasında korunabilir.

3. Eğer tedavi ani bir kesinti olursa kan basıncı birkaç gün sonra ribaund hipertansiyonu ortaya çıkmadan yavaş yavaş tedavi öncesi seviyeye döner. Bu iki çeşit hipertansiyon ilacı arasındaki doğrudan karşılaştırma için yapılan klinik çalışmalarda, tedavi grubundaki kuru öksürük insidansı, anjiyotensin-dönüştürücü enzim inhibitörü ile tedavi grubundan anlamlı derecede düşüktü.

Aktif İlaç İçerikleri Teknik Test Sayfası Telmisartan

----------------
HAKKIMIZDA
----------------
Farmasötik hammadde (hormon steroid tozları, Steroid enjekte edilebilir sıvılar, peptitler, Sarmlar) konusunda uzman olan firmamız, Ar-Ge, üretim, işletme ve pazarlamayı organik bir bütün halinde birleştirmektedir. 15 yıl ihracat ve ithalat yetkisine sahibiz.

Büyük Pazar: ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, İsveç, Rusya, Polonya, Brezilya, İsrail, Hollanda, Almanya, İspanya, İsviçre, Polonya ve benzeri.

Adedi: 10g

Paket: gizlenmiş ve gizli pkg
Ödeme: T / T, Western Union, Moneygram, bitcoin
Teslimat: ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde mal gönderdi.
Özel Geçiş oranı:% 99
Parsel ele geçirildiğinde veya herhangi bir kalite problemi bulunduğunda, tekrar gönderme politikası kullanılabilir.


Satış sonrası servis:
İkinci kez müşterilerimiz için indirimler mevcuttur. Kendinizi tanıtmak için tarifler ve profesyonel önerilerde bulunabiliriz. Malların gönderilmesinden sonra takip numarası ve ambalaj fotoğrafları hızlıca verilebilir. Biz her zaman burada seni bekliyoruz!

Stokta Başlıca ürünlerimiz:
Anabolik Steroid Tozları
Yarı mamul Steroid sıvısı
Peptidler
Erkek geliştirme tozu
Ağrı kesici tozları
Nootropik Ajan (Akıllı İlaçlar)
antidepresan
SARM Serisi
Yağ kaybı
Steroid Solventleri: BA, BB, GSO, Guaiacol, EO, PEG vb.
Araçlar ve Cihazlar: Filtre, Crimper, Flakonlar, kapaklar, vb.

Başlıca ürünlerimiz sizi bekliyor:
Anabolik Steroid Tozları
Yarı mamul Steroid sıvısı
Peptidler
Erkek geliştirme tozu
Ağrı kesici tozları
Nootropik Ajan
SARMler
Yağ kaybı
Steroid Solventleri: BA, BB, GSO, Guaiacol, EO, PEG vb.
Araçlar ve Cihazlar: Filtre, Crimper, Flakonlar, kapaklar, vb.

Bizim avantajlarımız:
Bu alanda uzmanlaşmış 15 yılı aşkın, Profesyonel ve Deneyimli sevices sağladı.
1. Yüksek kalite ile en iyi fiyatlar. Biz tam bir QA & QC sistemi var; steroid tozu saflık% 99 hplc daha fazladır. Enjekte edilebilir steroid yağını pişirmek için doğru tarifi kullanıyoruz. Test sınavını geçtikten sonra tüm siparişlerimiz gönderilecektir.
2. Zengin size koli tesliminde deneyimli. En gizli paket ve güvenli teslimatı sağlamak için en profesyonel nakliye şirketi. .
3. Yeterli stok istemi teslim süresi sağlamak.
4. İyi satış sonrası servis.
5. Sipariş yeterince büyük olduğunda özel ürünler mümkündür.
6. En önemli şey, sizi% 100 korumak için politika göndermemizdir.

Paketleme:
Paketleme ve sevkiyat için profesyonel ekibimiz var. Ülkenize bir kerede 100 gram 100 kg toz göndermenin özel yolu. Gümrük Garantili geçişi için hızlı ve gizli sevkiyatlar düzenlenebilir.


Ödeme ve gönderim koşulları:


Minimum Sipariş Miktarı: 100vials
Fiyatı: Pazarlık
Ambalaj: Şişeler veya gerektiği
Teslim Süresi: tam ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde.
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram.

Sipariş nasıl devam edilir:
1: Lütfen neye ihtiyacınız olduğunu bildirin - Hangi ürün / Cas No.
2: Tüm detaylar üzerinde anlaşmaya vardığımızda bize bir satınalma siparişi yolla.
3: Parsel tam ödeme alındıktan sonra teslim edilecektir.
Dördüncü: Parseller hakkında Ekspres İzleme Numarası verilecektir.
5: 7 gün içinde parsel alacaksınız.
6: Eğer parsel aldıktan sonra satış sonrası servis sağlanacaktır.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen benimle temas kurmaktan çekinmeyin, kathelin (at) yccreate (doc) com.

Tedarik ettiğimiz diğer ürünler.

Peptidler
HGH Fragment 176-191 2 mg / şişe
PT-141 10 mg / şişe
Melanotan-ı 10 mg / şişe
Melanotan II 10 mg / şişe
Semorelin 2 mg / şişe
Heksarelin 2 mg / şişe
Tesamorelin 2 mg / şişe
MGF 5 mg / şişe
PEG MGF 2 mg / şişe
Ipamorelin 2 mg / şişe
DAC'li CJC-1295 2 mg / şişe
DA olmadan CJC-1295 2 mg / şişe
miyostatin 1 mg / şişe
TB500 5 mg / şişe
trıptorelin 2 mg / şişe
GHRP-2 5 mg / şişe
GHRP-6 5 mg / şişe
Oksitosin 2 mg / şişe
gonadorelin 2 mg / şişe
DSIP 2 mg / şişe
Selank 5 mg / şişe
Follistatin 344 1 mg / şişe
Follistatin 315 1 mg / şişe
Epitalon 10 mg / şişe
Pentadekapeptid Bpc 157 2 mg / şişe

Nootropik Ham Tozlar
Yok hayır. isim CAS Numarası.
1 Sunifiram CAS: 314728-85-3
2 Pirespa CAS: 53179-13-8
3 Adrafinils CAS: 63547-13-7
4 Coluracetam CAS: 135463-81-9
5 Noopept CAS: 157115-85-0
6 piracetam CAS: 7491-74-9
7 İdebenon CAS: 58186-27-9
8 Carphedon CAS: 77472-70-9
9 Pramiracetam CAS: 68497-62-1
10 rivastigmin CAS: 123441-03-2
11 oksirasetam CAS: 62613-82-5
12 Anirasetam CAS: 72432-10-1
13 Donepezil CAS: 120014-06-4
14 Rivastigmin tartrat CAS: 129101-54-8
15 Alfa GPC CAS: 28319-77-9
16 CRL-40.941 (Fladrafinil) CAS: 90212-80-9
17 Fasoracetam CAS: 110958-19-5
18 Galantamin CAS: 1953/04/04
19 9-fluorenolle CAS: 1689-64-1
20 NSI-189 serbest tabanı CAS: 1270138-40-3
21 NSI-189 fosfat CAS: 1270138-41-4
22 fenibut CAS: 1078-21-3
23 pikamilon CAS: 62936-56-5
24 PRL-8-53 CAS: 51352-87-5
25 Tianeptin sodyum CAS: 30123-17-2
26 Vinpocetine CAS: 42971-09-5
27 Vincamine CAS: 1617-90-9
28 Theacrine CAS: 2309-49-1
29 Unifiram CAS: 272786-64-8
30 CDP Citicoline CAS: 987-78-0
31 Huperzin A CAS: 102518-79-6
32 brivaracetam CAS: 357336-20-0
33 Etiracetam CAS: 33996-58-6
34 Raubasine CAS: 483-04-5
35 Entakapon CAS: 130929-57-6

Uyku yardımı CAS NUMARASI.
Melatonine 73-31-4
fenibut 1078-21-3
Suvorexant (MK-4305) 1030377-33-3
Aglomelatın'ın 138112-76-2
Trazodone HCL 25332-39-2
Sertralin HCL 79559-97-0
gama-Oryzanol 11042-64-1
Trifluoperazin dihidroklorür 440-17-5
sülpirid 15676-16-1
Levosulpiride 23672-07-3
Kloral hidrat 302-17-0
Tianeptin Sodyum 30123-17-2
NSI-189 1270138-40-3
NSI-189 Fosfat 1270138-41-4
tianeptin 66981-73-5
Tianeptin Sülfat 1224690-84-9
5-HTP 56-69-9
Esitalopram Oksalat 219861-08-2

Yarı Mamul Steroid Sıvısı
kathelin@yccreate.com WhatsApp: +8618872220706
Tek karışım Muti-Bileşik Karışımı
Winstrol 50 (su bazlı, Enjeksiyon / Oral) Ripex 225
Winstrol 50 (Yağ Bazlı, Enjeksiyon) Kesim 175
Dianabol (dbol) 50 (Oral) Depo 400'ü kesin
Dianabol (dbol) 50 (Enjeksiyon) TMT 300
Dianabol (dbol) 80 (Enjeksiyon) TMT 375
Anadrol 50 TMT Karışımı 250
Anavar 50 (Oral) TMT Karışımı 500
DECA 100/200/250/300 Tri Karışımı 300
NPP 100/200 Tri Karışımı 180
Sustanon 250 Tri Deca 300
Equipoise 250/300 Tren Testi 225
Cypoject 250 En adil 450
Enanject 250/300 Test Karışımı 300
Propionat 100 Test Karışımı 500
Trenabolik 80/100 En iyi 450
Trenaject 100/150/200 Anomass 400
Masteron Asetat 100 Test 400
Masteron Enanthate 100 500 Kütle
Masteron 150 Test Karışımı 450
Primobolan 50 Tri-Tren180
Öndeğer 100 Üçlü Test 300
Trestolone asetat (MENT) 50 Tri Test400
Clomid 50mg / ml oral Anodro Testi450
Nolvadex 20mg / ml oral
Letrozol 5mg / ml (oral) ----------- TBC
Anastrozol 5 mg / ml (oral)

 

İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Daniel

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)