Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

Pharmaceutical Raw Materials Telmisartan Raw For Antihypertensive Treatment

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Pharmaceutical Raw Materials Telmisartan Raw For Antihypertensive Treatment

Çin Pharmaceutical Raw Materials Telmisartan Raw For Antihypertensive Treatment Tedarikçi
Pharmaceutical Raw Materials Telmisartan Raw For Antihypertensive Treatment Tedarikçi Pharmaceutical Raw Materials Telmisartan Raw For Antihypertensive Treatment Tedarikçi

Büyük resim :  Pharmaceutical Raw Materials Telmisartan Raw For Antihypertensive Treatment

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: HUBEI,CHINA
Marka adı: HKYC
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model Number: Pharmaceutical Raw Materials

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10grams
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, Western Union, T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: torasemit Saflık: %99,5
Ailas: Torsemide, Demadex, Diuver Görünüm: Beyaz kristal toz
İhracat Pazarı: Küresel Paketleme yöntemleri: gizlenmiş paketleme yolları tasarlanmış,% 100 özel garanti
Teslimat Süresi: 3-7 Gün Teslimat yöntemi: express tarafından gemi, EMS gibi, DHL, Fedex, TNT, UPS, Aramex vb
Raf ömrü: 2years Ödeme yöntemleri: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin

Farmasötik Hammaddeler Antihipertansif Tedavi için Ham Telmisartan

1.Basic Bilgisi:

Ürün adı telmisartan
CAS 144701-48-4
MF C33H30N4O2
MW 514,63
Saflık % 99
Görünüm Beyaz veya kirli beyaz kristal toz
kullanım cardiotonic. bir anjiyotensin II reseptörü antagonisti. kanser önleyici ajan
Kategori Farmasötik malzeme ve ara bileşikler; Aktif Farmasötik Bileşenler; INTERMEDIATESOF; Antihipertansif; Imidazoller; (telmisartan ara maddeleri); Telmisartan; Hipertansiyon; Ara ürünler; İnce Kimyasallar; Farmasötikler;
Eş anlamlı TU-199; TELMISARTAN; ÖNCÜ; MICARDIS; BIBR 277;
4 '[(1,4'-DİMETİL-2'-PROPİL] [2,6'-BI-1H-BENZİMIDAZOL] -1'-YL) METHİL] [1,1'-BİFENİL] -2-KARBoksİLİK ASİT;
4 '- [(1,4'-DİMETİL-2'-PROPİL [2,6'-BI-H-BENZİMIDAZOL] -1'-YL) METHİL] [1,1'-BİFENİL] -2-Karboksilik asit;
3-metoksi-8 - [(4-metoksi-3,5-dimetil-piridin-2-il) metil sülfinil] -2,7,9-triazabisiklo [4.3.0] nona-2,4,8,10- tetraen


COA:

Öğeler Şartname Sonuçlar
Görünüm Beyaz veya hafif sarımsı kristal toz Beyaz kristal toz
Çözünürlük Gereksinimi karşılamak gerekir uygundur
IR Kimliği RS Infrared Absorpsiyonuna uygun olmalıdır Referans maddeye karşılık gelir
Çözümün görünüşü Gereksinimi karşılamak gerekir uygundur
Kurutma kaybı ≤0.5% % 0.20
Sülfatlı kül ≤0.1% uygundur
Erime noktası 261 ºC -263 ºC 261.1 ºC -262.2 ºC
Parçacık boyutu 200ümden% 90 daha az uygundur
tahlil ~ 101.0,% 99.0,% % 99.9
Sonuç Avrupa Farmakopesi 7.0 ile uyumludur.


2.Tanım

Telmisartan (Micardis), kan basıncının sadece orta derecede yükselmiş veya sınırda olduğu hafif hipertansiyon dahil, hipertansiyon tedavisinde en sık kullanılan oral bir reçeteli ilaçtır. Hafif hipertansiyon veya sınırda yüksek tansiyon için kendi kendine ilaç almayı seçerseniz, telmisartan mükemmel veya hatta en iyi seçimdir.

Yüksek kan basıncı genellikle anabolik steroid sikluslarının istenmeyen bir yan etkisi olduğundan ve hatta androjen kullanımını sınırlayabildiğinden, bu telmisartanın kullanımı, birçok ilaca değer vermek için yeterlidir.
Bununla birlikte, telmisartan, bazı durumlarda değerli olabilecek birçok ilginç özelliğe sahip olmasından dolayı, tamamen farklı bir kullanım kategorisine sahiptir.

Yararları; yağ kaybında iyileşme, dayanıklılık, insülin duyarlılığı, ateroskleroz, felç ve kalp krizi riskinin azaltılması ve beyin sağlığına olası faydaları içerebilir. Bazı durumlarda ruh hali veya enerji de iyileştirilebilir.

3. uygulama:

1. Telmisartan bir anjiyotensin II reseptörü antagonistidir. Telmisartan kan damarlarının daralmasını önler, bu da kan basıncını düşürür ve kan akışını iyileştirir.

2. Telmisartan yüksek tansiyonu (hipertansiyon) tedavi etmek için kullanılır. Bazen diğer tansiyon ilaçları ile birlikte verilir.

3. Telmisartan ayrıca ciddi kalp hastalıkları için risk faktörleri olan en az 55 yaşları arasındaki insanlarda kalp problemlerinden inme, kalp krizi veya ölüm riskini azaltmak için kullanılır.
4. telmisartan kullandığınızda

Tansiyonun kontrol edilmesi gerekiyorsa, kesinlikle telmisartan kullanmayı düşünürdüm. Bu tür bir ihtiyaç yoksa, kullanımını önerebilecek faktörler arasında viseral yağın azaltılması, bozulmuş insülin duyarlılığının iyileştirilmesi, ateroskleroz riskinin azaltılması veya kişisel ilgiye bağlı olarak, muhtemelen beyin sağlığı ve fonksiyonunun iyileştirilmesi yer alır.

Telmisartan kullanmama nedenleri, olası yan etki riskini kabul etme isteksizliğini veya yağ kaybı dengesini deri altı yağ kaybına karşı viseral yağ kaybına doğru kaydırmakta isteksizliği içerebilir. Genel olarak, diyet ve eğitim telmisartanın olumlu etkilerine rağmen yalnızca aynı vücut yağ yüzdesini elde ederse, aynı vücut yağ miktarının mevcut olması nedeniyle görünüm daha yumuşak olabilir, ancak daha az sağlıksız viseral yağ olarak depolanır.
Öte yandan, daha düşük vücut yağ yüzdesini elde etmek için telmisartan ile visseral yağ kaybının arttırılması avantajından yararlanıyorsa, o zaman pürüzsüzlük cezası yoktur. Bununla birlikte, yarışma durumunu hedeflerken vücudun tutması gereken belirli bir miktarda yağ vardır: teorik olarak, bu durumda visseral yağın azaltılması, daha fazla miktarda subkutan yağın tutulmasını zorlayabilir. Bu yüzden son birkaç hafta içerisinde vücut geliştirme yarışmasından önce telmisartan kullanılmasını tavsiye etmem.
5. telmisartan nasıl kullanılır

Ateroskleroz, kardiyovasküler hastalık veya ilk etapta riskin sadece ılımlı olduğu inme riskini azaltmak için, günde bir kez ağızdan alınan 20 ila 40 mg'lık bir doz öneririm. Dozlama, ilginin yaşla beyin fonksiyon kaybını yavaşlatması veya potansiyel olarak beyin fonksiyonunu iyileştirmesi ile aynı olacaktır.

Özellikle visseral yağdaki yağ kaybında olası iyileşme ya da dayanıklılığın arttırılması için günde 80-160 mg doz almayı öneririm. Bununla birlikte başlangıç ​​dozu, tolerans değerlendirilinceye kadar genellikle sadece 40 mg / gün olmalıdır.

Zorunlu olmamakla birlikte, genel olarak telmisartan kullanıcıları bunu yapmazlarsa da, bu ilacı kullanırken 200-400 mg / gün oleuropein ve Vitamin D 5000 IU / gün ilavesi öneririm. Bunlar, tıbbi kullanımına katkıda bulunmalarına rağmen, fiziki veya performans arttırma için uygun olmadığını düşündüğüm iki telmisartan aktivitesini azaltmak veya belki de ortadan kaldırmak.

Telmisartan bir diüretikle birlikte kullanılmamalıdır ve bu ilacı kullanırken şiddetli dehidrasyona izin vermekten kaçınırdım.

Telmisartan kullanılırken kan basıncı izlenmelidir. Tipik olarak, kan basıncındaki herhangi bir düşüş, sadece sağlıklı seviyelere veya hemen hemen sağlıklı seviyelere kadardır ve yüksek kan basıncına sahip olmayanlar telmisartanda azalma görmezler. Yine de istisnalar olabilir, bu yüzden izlenmesi gerekir.

Son olarak, sürekli kullanmak yerine telmisartan kullanımını değiştirirdim. Hangi bisiklet yönteminin optimal olabileceğine dair bir kanıt yoktur, örneğin, örneğin yılda en az "en az" en az "kapalı" olmanızı öneririm. Bu, kanıtlanmış bir problemden değil, ancak basitçe faydaların bu kullanım miktarıyla tam veya neredeyse tamamen gerçekleşmesini beklediğim ve gen ekspresyonu veya reseptör blokajındaki değişikliklerin herhangi birinin, faydalı durumlarda değil, olumsuz durumda olabileceği bekliyorum. , bu daha sonra zamanın yarısından daha fazla olmayacak.

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)