Ana sayfa Ürünlertestosteron enantat toz

Anabolic Steroid Testosterone Enanthate Powder Test Enan Cas ID 315-37-7

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Anabolic Steroid Testosterone Enanthate Powder Test Enan Cas ID 315-37-7

Çin Anabolic Steroid Testosterone Enanthate Powder Test Enan Cas ID 315-37-7 Tedarikçi
Anabolic Steroid Testosterone Enanthate Powder Test Enan Cas ID 315-37-7 Tedarikçi Anabolic Steroid Testosterone Enanthate Powder Test Enan Cas ID 315-37-7 Tedarikçi Anabolic Steroid Testosterone Enanthate Powder Test Enan Cas ID 315-37-7 Tedarikçi Anabolic Steroid Testosterone Enanthate Powder Test Enan Cas ID 315-37-7 Tedarikçi Anabolic Steroid Testosterone Enanthate Powder Test Enan Cas ID 315-37-7 Tedarikçi

Büyük resim :  Anabolic Steroid Testosterone Enanthate Powder Test Enan Cas ID 315-37-7

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: HUBEI,CHINA
Marka adı: HBYC
Sertifika: ISO 9001
Model Number: 315-37-7

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10grams
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguied package according to different country, region and different quantity
Delivery Time: within 24 hours after payment confirm
Payment Terms: T/T, Western Union,Bitcoin, MoneyGram
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
CAS numarası: 315-37-7 Tahlil: HPLC ile% 99,52
Erime noktası: 34 ° C-39 ° C Görünüm: Beyaz kristal toz

Anabolik Steroid Testosteron Enantat Toz Testi Enan Cas ID 315-37-7

Anahtar Kelimeler: Testosteron Enantat , test e , test e 300mg / ml, Test Enan,

Eş Anlamlılar: testosteron enantate; testosteron enthanoat
CAS Kayıt Numarası 315-37-7
Moleküler Formül: C26H40O3
Moleküler Ağırlık: 400.6
Test:% 98
Ambalaj: 5 Kg net / alüminyum teneke
Kullanım: farmasötik malzeme, Steroid hormon


Steroid Tozları >> Testosteron >> Testosteron Enantat Tozu
Test Enan Testosteron Enanthate Anabolik Steroid Tozu
Testosteron enantat, ebeveyn hormonu testosteronunun uzun etkili bir şeklidir. Birleşik Devletler'de bulunan en yaygın Tesosteron Enanthate (diğer adıyla jenerik veya yeraltı) “Delatestryl” olarak adlandırılır. Uzun etkili testosteron esteri, hacim ihtiyaçlarınız için çok faydalı olacaktır ve enantat, biraz daha basit bir üründür. diğer steroidler var. Komplikasyonların payı olmadan söylenemez, ancak özellikle gelişmiş vücut geliştirmede yeni olanlar için iyi bir seçimdir.

Testosteron Enantat Tozu Verileri
Testosteron Enantat tozu
Testosteron Enanthate Alias: Test Enan, Test E.
Testosteron Enanthate Cas ID: 315-37-7
Testosteron Enantat Deneyi: HPLC ile% 99.52
Testosteron Enantat Görünüm: beyaz kristal toz.
Testosteron Enantat Erime Noktası: 34 ° C-39 ° C
Testosteron Enanthate Üretim Tarihi: 2015.06.13

Testosteron Enantat Yağı 600 mg / ml ile Çevrimi İstiyor musunuz?
Testosteron Enantat üzerinde yapılan bir çalışmada, 600 mg gibi yüksek bir doz, daha düşük doz alanlara kıyasla, deneklerde daha iyi sonuçlar vermiştir. Neyse, müşterilerimiz olsun, test enan 600 reçetesi için demleme konusunda yardım sunuyoruz.

Testosteron kullanan kişiler tarafından bildirilen en yaygın etki, güç kazancıdır ve tipik olarak, testosteron, kasın boyutu, şekli ve görünümünde pozitif değişiklikler ile ilişkilidir.

Daha gelişmiş sporcular genellikle güçlü bir kitle oluşturma yığını oluşturmak için testosteronu dianabol, deca-durabolin, primobolan veya equipose ile toplar.
Testosteron Enantat Genel Bilgi:
Testosteron tüm kitlesel inşaatçıların kralıdır ve bu amaçla da oldukça uygun maliyetlidir. Tek başına iyi çalışır veya büyük bir hacim döngüsü oluşturmak için istiflenir. DHT'ye dönüşümü nedeniyle yüksek yan etki riski taşır ve jinekomastiye neden olan östrojen oluşturma potansiyeline sahiptir. Bu özellikler aynı zamanda mükemmel bir kütle oluşturma eğilimlerine sahip olmasına da neden olur. Su tutma gibi diğer bazı yan etkilere bağlı olarak, yağsız kitle kazançları için tek başına en iyi kullanılmış olmayabilir, ancak şişkinlikle birlikte, kas ve yağ ve su ağırlığında bazı kazançlar eklenir. Bu tipik ve gelişmiş vücut geliştiricisinin kabarık alayının doğal bir parçasıdır.

Testosteron enantat uzun süren tek ester steroiddir. Uzunluğunda 7 karbon bulunur. Bunun anlamı, steroid ağırlığının daha fazla ester ağırlığının aksine testosteron olmasıdır. Esterleştirilmiş bir steroidin bir miktarının alınması sırasında, toplam ağırlık hem ester ağırlığı hem de steroidin bir kombinasyonudur. Bu, sipiyonat gibi daha uzun esterlerin daha fazla ester ağırlığına (8 karbon uzunluğundan dolayı) ve daha az genel steroid ağırlığına sahip olduğunu söylemiştir. Bu nedenle, enantat cypionate üzerinde tercih edilir. Sustanon daha fazla steroid ağırlığına sahiptir.

Uzun etkili testosteron ester, kabarma ihtiyaçlarınız için çok yararlı olacaktır ve enantat, diğer steroidlerin bazılarından daha basit olan bir üründür. Komplikasyonların payı olmadan söylenemez, ancak özellikle gelişmiş vücut geliştirmede yeni olanlar için iyi bir seçimdir. Ürünün devam etmemesi, yan etkilerin ortaya çıkması durumunda bir seçenek değildir, çünkü bu steroidin uzun süreli etkisi (3-4 hafta) nedeniyle uzun süreler boyunca bu yan etkilerin şiddetlenmesine devam edecektir. Nolvadex, proviron, clomid ve HCG gibi yardımcı ilaçlar, doğal testosteron üretimine yardımcı olmak için hem döngü hem de post döngüsü sırasında yardımcı olabilir. Testosteron enantat sustanondan biraz daha fazla aromatize eder, fakat her iki ilacı kullanırken, nolvadex veya clomid gibi anti-östrojenlere aşina olmalı ve gyno semptomları ortaya çıktığında bunlardan birini kullanmalıdır.

İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Daniel

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)