Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

CAS 315-37-7 No Side Effects Positive Testosterone Enanthate For Muscle Building White crystalline powder

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

CAS 315-37-7 No Side Effects Positive Testosterone Enanthate For Muscle Building White crystalline powder

Çin CAS 315-37-7 No Side Effects Positive Testosterone Enanthate For Muscle Building White crystalline powder Tedarikçi
CAS 315-37-7 No Side Effects Positive Testosterone Enanthate For Muscle Building White crystalline powder Tedarikçi CAS 315-37-7 No Side Effects Positive Testosterone Enanthate For Muscle Building White crystalline powder Tedarikçi CAS 315-37-7 No Side Effects Positive Testosterone Enanthate For Muscle Building White crystalline powder Tedarikçi CAS 315-37-7 No Side Effects Positive Testosterone Enanthate For Muscle Building White crystalline powder Tedarikçi

Büyük resim :  CAS 315-37-7 No Side Effects Positive Testosterone Enanthate For Muscle Building White crystalline powder

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
EINECS: 206-253-5 Molecular formula: C26H40O3
Molecular weight: 400.6 Assay: 98%
Appearance: White crystalline powder

Testosteron Enanthate (Steroidler)
CAS 315-37-7 Kas Yapısı İçin Yan Etkisi Olmaz Testosteron Enanthate

Synonyms testosterone enantate; Eş anlamlılar testosteron enantate; testosterone enthanoate testosteron enthanoat
CAS No: 315-37-7
EINECS: 206-253-5
Deney:% 98
Moleküler Formül C26H40O3
Molekül Ağırlığı 400.6
Moleküler yapı:

Erime noktası 34-39 ° C
Kırılma indisi: 77 °
Karakter: Beyaz kristal toz.
Ambalaj 5 Kg net / alüminyum teneke
Usage: Pharmaceutical material, Steroid hormone, Anabolin. Kullanımı: Farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. Clinically for the treatment of male sexual function decline, aplastic anemia and other illnesses. Erkek cinsel fonksiyonlarının tedavisi için klinik olarak düşüş, aplastik anemi ve diğer hastalıklar.

 

CAS 315-37-7 No Side Effects Positive Testosterone Enanthate For Muscle Building White crystalline powder

E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com
Skype: Wendy.Doublewin
Whatsapp: +86 13545819969


Usage: Pharmaceutical material, Steroid hormone, Anabolin. Kullanımı: Farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. Clinically for the treatment of male sexual function decline, aplastic anemia and other illnesses. Erkek cinsel fonksiyonlarının tedavisi için klinik olarak düşüş, aplastik anemi ve diğer hastalıklar.

Primoteston is one of the most popular used testosterone products on the market today. Primoteston bugün piyasada en popüler kullanılan testosteron ürünlerinden biridir. It is very effective in building muscle, burning fat and gaining strength. Kas yapımında, yağ yakmada ve güç kazanmada çok etkilidir. It is also cheap and easy to obtain. Ayrıca ucuz ve elde edilmesi kolaydır.
Testosterone is the male sex hormone responsible for many of the physical and emotional traits of men. Testosteron, erkeklerin fiziksel ve duygusal özelliklerinin çoğundan sorumlu erkek cinsiyet hormonudur. It creates the deeper voices, sex drive, aggression and, of coarse, larger muscles in men. Erkeklerde daha derin sesler, cinsel dürtü, saldırganlık ve kaba, daha büyük kaslar yaratır. Testosterone makes the muscles retain more nitrogen, which in turn makes the muscle synthesize proteins better, producing larger muscles. Testosteron, kasların daha azot tutmasını sağlar, bu da kasın proteinleri daha iyi sentezlemesini ve daha büyük kaslar üretmesini sağlar.

The downside to testosterone steroids is that they aromatize, or turn into estrogen, in the body. Testosteron steroidlerinin dezavantajı, vücutta aromatize olmaları veya östrojene dönüşmeleridir. When the body has too much estrogen it begins to take on female characteristics gynocomastia, water retention, fat gain, loss of sex drive and testicular shrinkage are all most certain side effects of taking testosterone and letting it aromatize in the body. Vücudun çok fazla östrojeni olduğunda, kadın karakteristiklerini almaya başlar, jinekomasti, su tutma, yağ kazancı, cinsel dürtü kaybı ve testiküler büzülme, testosteron almanın ve vücutta aromatize olmasına izin veren en önemli yan etkilerdir.

Testosterone enanthate is an oil based injectable steroid, designed to slowly release testosterone from the injection site (depot). Testosteron enantat, testosteronu enjeksiyon bölgesinden (depo) yavaşça serbest bırakmak için tasarlanmış yağ bazlı bir enjekte edilebilir steroiddir. Once administered, serum concentrations of this hormone will rise for several days, and remain markedly elevated for approximately two weeks. Bir kez uygulandığında, bu hormonun serum konsantrasyonları birkaç gün artacak ve yaklaşık iki hafta belirgin bir şekilde yükselecektir. It may actually take three weeks for the action of this drug to fully diminish. Bu ilacın etkisinin tamamen azalması aslında üç hafta sürebilir. For medical purposes this is the most widely prescribed testosterone, used regularly to treat cases of hypogonadism and other disorders related to androgen deficiency. Tıbbi amaçlar için, bu hipogonadizm vakalarını ve androjen eksikliği ile ilgili diğer bozuklukları tedavi etmek için düzenli olarak kullanılan en yaygın olarak reçete edilen testosterondur. Since patients generally do not selfadminister such injections, a long acting steroid like this is a very welcome item. Hastalar genellikle bu tür enjeksiyonları kendi kendine yönetmediği için, bunun gibi uzun etkili bir steroid çok hoş bir maddedir. Therapy is clearly more comfortable in comparison to an ester like propionate, which requires a much more frequent dosage schedule. Terapi, çok daha sık bir dozaj programı gerektiren ester benzeri propionate kıyasla açıkça daha rahattır.

Testosterone is a powerful hormone with notably prominent side effects. Testosteron, belirgin yan etkileri olan güçlü bir hormondur. Much of which stem from the fact that testosterone exhibits a high tendency to convert into estrogen. Bunların çoğu testosteronun östrojene dönüşme eğiliminin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Related side effects may therefore become a problem during a cycle. Bu nedenle, ilgili yan etkiler bir döngü sırasında bir sorun haline gelebilir.

COA VE HPLC

COA

Test Analizi Standart Sonuçları
Özellikleri Beyaz ila sarımsı-beyaz kristal toz uygun
Deney 97 ~ 103% 99.31%
Kurutma kaybı ≤0.5% 0.18%
Kimlik Pozitif uygunluk
Spesifik optik dönüş ﹢ 77 ° ~ ﹢ 82 ° + 79,3 °
Erime noktası 32 ~ 37 ℃ 34 ~ 36 ℃
Serbest heptanoik asit ≤% 0,2% 0,11
İlgili maddeler ≤% 2 uygundur
Artık çözücüler (GC) pp100ppm uygun
Sonuç Bu parti EP 5 ile uyumludur

HPLC

 

Paketleme

We have professional team for package and shipment. Paket ve sevkiyat için profesyonel ekibimiz var. Special way to ship 100 grams to 100kg powders at one time to your country. Ülkenize bir seferde 100 gramdan 100 kg'a kadar tozları göndermenin özel yolu. Fast and discreet shipment could be arranged for customs pass Guaranteed. Gümrük geçişi için hızlı ve gizli sevkiyat düzenlenebilir.

Bizim avantajlarımız

1. Doublewin Biyolojik Technology Co, ltd çin'de profesyonel bir ham toz fabrika 10 yıldır, tüm tozlar fabrika doğrudan tedarik vardır.
2. ürünlerimiz almanya ihraç, norveç, polonya, finlandiya, ispanya, uk, fransa, Rusya, usa, Avustralya, japonya, korea ve diğer birçok ülkede, 100kgs üzerinde her ay.
3. Professional team special for package and shipment and staring on tracking code 24hours for customs pass guaranteed. 3. profesyonel ekibi özel paket ve sevkiyat ve izleme kodu bakarak 24 saat gümrük geçişi garanti. 100% pass to UK, Norway, Poland, Spain, USA, Canada, Brazil; İngiltere, Norveç, Polonya, İspanya, ABD, Kanada, Brezilya'ya% 100 geçiş; 98% pass to Germany, Russia, Australia, New Zealand. % 98'i Almanya, Rusya, Avustralya, Yeni Zelanda'ya geçti.
4. tozların çoğu stok, ücretli örnekleri mevcuttur, 24 saat içinde sevk edilebilir.
5. High quality, good price, fast and safety delivery. 5. Yüksek kalite, iyi fiyat, hızlı ve güvenli teslimat. Shipment by DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS, etc. DHL tarafından sevkiyat, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS, vb.

 

Sıcak Satış Ürünleri:

 

Ürün adı Popüler Ticaret Adı
Enjekte Steroid Hammaddeleri
Testosteron Enantat Test E ; Test E; Test Enan Test Enan
Testosteron Asetat Test A ; Test A; Test Ace Test Ace
Testosteron Propionat Test P ; Test P; Test Pro Test Pro
Testosteron Cypionate Test C ; Test C; Test Cyp Cyp'i test et
Testosteron Fenilpropiyonat Test PP
Testosteron İzokaproat Test Iso
Testosteron Decanoat Test D
Testosteron Undekanoat Test U
Sustanon 250 Sus
1-Testosteron Cypionate 1-Test Cyp
Turinabol Tbol
Oral Turinabol Oral Tbol
Stanolone  
Nandrolone Decanoat Deca
Nandrolone Cypionate Nand Cyp
Nandrolone Fenipropionat NPP
Boldenon Asetat Kalın As
Boldenon Cypionate Kalın Cyp
Boldenone Undesilenat EQ; denge unsuru oluşturmak
Drostanolon Propionat Masteron; Masteron Propiyonat
Drostanolone Enantat Masteron enanthate
Metenolon Asetat Primobolan ; Primobolan Asetat
Metenolon Enantat Primobolan enanthate
Trenbolon Asetat Tren A ; Tren A; Tren Ace Tren Ace
Trenbolone Enantat Tren E ; Tren E; Tren Enan Tren Enan
Trenbolon Heksahidrobenzil Karbonat Parabolan ; n; Tren Hex Tren Hex
Trestolone Asetat
halotestin
Oral Steroid Hammaddeleri
Anavar
Anadrol
Winstrol
Dianabol
Superdrol
Anti-Östrojen Hammaddeleri
Tamoksifen Sitrat Nolvadex
Klomifen Sitrat Clomid
Toremifen Sitrat Fareston
Cabergoline oyun sırığı
pramipeksol Mırapex
Femara
Aromasin
Proviron
Arımıdex
Finasterid
Dutasteride
SARM Hammaddeleri
Ostarine MK-2866
Cardarine GW-501516
Andarine S4
Ligandrol LGD-4033
Ibutamoren MK-677
RAD140
SR9009
YK11
Seks Geliştirme İlaç Hammaddeleri
Tadalafil
Acetildenafil
Vardenafil
avanafil
 
hidroklorid
Vardenafil Hidroklorür
Yohimbin Hidroklorür
Kilo Kaybı Ürün Hammaddeleri
Liothyronine Sodium T3
L-tiroksin T4
   
1,3-Dimethylpentylamine DMAA
Orlistat
lorkaserin
L-Karnitin
Organik çözücü
Etil Oleat EO
Benzil alkol BA
Benzil benzoat BB
Üzüm çekirdeği yağı GSO
Polietilen glikol PEG 400 ; PEG 400; PEG 600 PEG 600
Tween Tween 80
Gayakolun
Estrojen Raws
östradiol
östriol
östron
Etinil Estradiol
Diğer Farmasötik Ara Maddeler
4-asetamidofenol parasetamol
Pregabalin Lyrica
Tauroursodeoksikolik Asit TUDCA
Dekstrometorfan Hidrobromür DXM
Sunifiram DM-235
tretinoin Retinoik asit
Minoxidil Alopexil
flibanserin
Melatonin
Klormadinon asetat
Klobetasol Propionat
Klorfeniramin Maleat
 
Betametazon
Beclometazon dipropionat
Betametazon 17-valerat
Betametazon 21-asetat
 
Deksametazon-17-asetat
Deksametazon palmitate
hidrokortizon
Hidrokortizon asetat
L-Adrenalin

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)