Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

Cosmetic tanning Peptides Steroids Melanotan II MT-2 Biological Raw Material for skin

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Cosmetic tanning Peptides Steroids Melanotan II MT-2 Biological Raw Material for skin

Çin Cosmetic tanning Peptides Steroids Melanotan II MT-2 Biological Raw Material for skin Tedarikçi
Cosmetic tanning Peptides Steroids Melanotan II MT-2 Biological Raw Material for skin Tedarikçi Cosmetic tanning Peptides Steroids Melanotan II MT-2 Biological Raw Material for skin Tedarikçi Cosmetic tanning Peptides Steroids Melanotan II MT-2 Biological Raw Material for skin Tedarikçi

Büyük resim :  Cosmetic tanning Peptides Steroids Melanotan II MT-2 Biological Raw Material for skin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Model NO: Biological raw material Usage Mode: Raw Material for Health Food& Drugs R&D
Application: Raw Material Type: Biological Reagent
Form: Powder Suitable for: Children, Adult
Skype: +86 13545819969

Kozmetik tabaklama Peptitler Steroidler Melanotan II MT-2 Cilt için Biyolojik Hammadde

 

Temel bilgi:

ad Emlak
Diğer adı MT-2, MT II, ​​Melanotan II
Görünüm Beyaz toz
Moleküler ağırlık 1.024,18
Saklama derecesi 2 ila 8 ℃
Saflık >% 98
Moleküler formül C50H69N15O9
CAS 121062-08-6

E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com
Skype: Wendy.Doublewin
Whatsapp: +86 13545819969

Melanotan II Kullanımı:
Melanotan II is a cosmetic product that stimulates a natural increase in melanin production. Melanotan II, melanin üretiminde doğal bir artışı uyaran kozmetik bir üründür. Melanin is the main determinant of skin color in humans, a brown pigment which causes skin to become darker in appearance, instead of red, when exposed to UV rays. Melanin, insanlarda cilt renginin ana belirleyicisidir, UV ışınlarına maruz kaldığında cildin görünüm yerine kırmızı yerine koyulaşmasına neden olan kahverengi bir pigmenttir. Users of Melanotan II develop a gradual, natural looking tan with minimal sun exposure. Melanotan II kullanıcıları, minimum güneşe maruz kalma ile kademeli, doğal görünümlü bir bronzluk geliştirir. It is particularly useful for fair-skinned individuals who find that they cannot tan simply by spending time in the sun; Özellikle güneşte zaman geçirerek bronzlaşamayacaklarını bulan açık tenli bireyler için özellikle yararlıdır; however, excellent cosmetic tanning results are achieved by all skin types. ancak, tüm cilt tipleri tarafından mükemmel kozmetik tabaklama sonuçları elde edilir.

In bodybuilding, especially at the competitive level, everything is taken into consideration even the darkness of your tan. Vücut geliştirmede, özellikle rekabetçi düzeyde, bronzluğunuzun karanlığı bile her şey dikkate alınır. Therefore, it's best you use a peptide like M2 for tanning instead of going to the tanning bed every day. Bu nedenle, bronzlaşma için her gün bronzlaşma yatağına gitmek yerine M2 gibi bir peptid kullanmanız en iyisidir. Remember guy, tanning beds cause cancer! Unutma adamım, bronzlaşma yatakları kansere neden olur!
Detaylı Açıklama:
Many in the bodybuilding community have already heard of Melanotan II (M2) and its amazing ability to promote darker skin pigmentation. Vücut geliştirme topluluğundaki birçok kişi Melanotan II'yi (M2) ve daha koyu cilt pigmentasyonunu teşvik etme konusundaki şaşırtıcı yeteneğini zaten duymuştur. What many bodybuilders don't realize is that Melanotan II also comes with other added benefits that would be of great interests to those on and off cycle. Birçok vücut geliştiricisinin fark etmediği şey, Melanotan II'nin aynı zamanda ve çevrim dışı olanlar için büyük ilgi duyacağı diğer ek faydalarla birlikte gelmesidir. These can include weight loss, increased libido and lean body mass. Bunlar kilo kaybı, libido artışı ve yağsız vücut kitlesini içerebilir.

Cosmetic tanning Peptides Steroids Melanotan II MT-2 Biological Raw Material for skin

Vücut geliştirmede neden Melanotan II'ye ihtiyacınız var?
For a bodybuilder planning to compete on stage, there is a considerable amount of time and attention to detail committed before they are ready to compete. Sahnede rekabet etmeyi planlayan bir vücut geliştirmeci için, yarışmaya hazır olmadan önce ayrıntılara verilen önemli miktarda zaman ve dikkat vardır. Being muscled up and defined is only accentuated by a nice tan to make lines and definitions pop out and become more evident to viewers and judges. Kaslı ve tanımlanmış olmak, sadece güzel bir bronzluk tarafından, çizgilerin ve tanımların ortaya çıkması ve izleyiciler ve hakimler için daha belirgin hale gelmesi için vurgulanır. Enter the heptapeptide Melanotan II, now bodybuilders can actually protect themselves from over exposure to the sun while boosting melanin. Heptapeptide Melanotan II'ye girin, şimdi vücut geliştiriciler kendilerini melanini arttırırken kendilerini güneşe aşırı maruz kalmaktan koruyabilirler. This results in a darker and more tanned complexion. Bu, daha koyu ve daha bronzlaşmış bir cilt ile sonuçlanır. When Melanotan II is added to a peptide protocol leading up to a show, it will boost melanin levels, resulting in tanner skin; Gösteriye giden bir peptit protokolüne Melanotan II eklendiğinde, melanin seviyelerini yükselterek bronzlaştırıcı cilde neden olur; in addition, it will increase fat loss and muscle hardness. Buna ek olarak, yağ kaybını ve kas sertliğini artıracaktır.

Dozajlar ve Kullanımı
Like every peptide we have discussed thus far, please remember that peptides come in the form of a white delicate powder and should be stored out of light in a cool dry place. Şimdiye kadar tartıştığımız her peptit gibi, peptitlerin beyaz bir narin toz formunda olduğunu ve serin ve kuru bir yerde ışıktan saklanması gerektiğini lütfen unutmayın. All peptides need to be reconstituted with bacteriostatic water or sodium chloride specifically used for injections. Tüm peptitlerin, enjeksiyonlar için özel olarak kullanılan bakteriyostatik su veya sodyum klorür ile sulandırılması gerekir. In order to use Melanotan II effectively, you need to understand your skin type. Melanotan II'yi etkili bir şekilde kullanmak için cilt tipinizi anlamanız gerekir. To keep things simple, we can go ahead and break skin types into three categories. İşleri basit tutmak için devam edebilir ve cilt tiplerini üç kategoriye ayırabiliriz.
Skin Type 1: Very fair skin, never tans. Cilt Tipi 1: Çok açık tenli, asla ten rengi. Dosages: 50-60mgs or 5-6vials. Dozajlar: 50-60mgs veya 5-6vial.
Skin Type 2: Fair skin, burns but sometimes tans. Cilt Tipi 2: Açık ten, yanıklar, ancak bazen tans. Dosages: 30-40mgs or 3-4 vials. Dozajlar: 30-40mgs veya 3-4 flakon.
Skin Type 3: Medium skin, sometimes burns and always tans. Cilt Tipi 3: Orta cilt, bazen yanar ve her zaman yanar. Dosages: 20mgs or 2 vials.move your way Dozajlar: 20mgs veya 2 flakon. Yolunuzu hareket ettirin

Melanotan II'nin Yan Etkileri
The side effects associated with Melanotan II are similar to other peptides: flushed face, headache, feeling dizzy, lethargy, nausea, white patches and possible soreness or redness at site of injection. Melanotan II ile ilişkili yan etkiler diğer peptitlere benzer: kızarık yüz, baş ağrısı, baş dönmesi, uyuşukluk, bulantı, beyaz lekeler ve enjeksiyon yerinde olası ağrı veya kızarıklık. The benefits users get from Melanotan II are: darker skin pigmentation, appetite suppression, fat loss, lean body mass, increased libido and frequency of erections. Kullanıcıların Melanotan II'den sağladığı faydalar: daha koyu cilt pigmentasyonu, iştah bastırma, yağ kaybı, yağsız vücut kütlesi, libido artışı ve ereksiyon sıklığı.
There is a serious anecdotal note about Melanotan II, some users have experienced serious nausea after using M2. Melanotan II hakkında ciddi bir fıkra notu var, bazı kullanıcılar M2 kullandıktan sonra ciddi bulantı yaşadılar. This is variable from user to user, but has to be a concern. Bu, kullanıcıdan kullanıcıya değişkendir, ancak bir endişe kaynağı olmalıdır. You need to feel out your dosages and start slow before you go head long into using this peptide. Bu peptidi kullanmaya başlamadan önce dozajlarınızı hissetmeniz ve yavaş başlamanız gerekir.

Cosmetic tanning Peptides Steroids Melanotan II MT-2 Biological Raw Material for skin

Sunduğumuz diğer ürünler:

madde tip
Melanotan II (MT-2) 121062-08-6
p-aminobenzen sülfonik asit, (Sülfanilik asit) 515-74-2
Ipamorelin 170851-70-4
fenasetin'e 62-44-2
DMPT (dimetilbeta-propionat) 4337-33-1
sodyum dimetil ditiyokarbamat 128-04-1
Gama bütirolakton (GBL) 96-48-0
Sinnamik asit 143-07-7
linalol 1365-19-1
benzocaine 94-09-7
1, 2 - adipik alkol 6920-22-5
GHRP -6 87616-84-0
ethoxyquutotin 91-53-2
sinnamaldehit 101-39-3
Lidokain hidroklorür (Lidokain HCL) 6108-05-0
Benzil alkol (BA) 100-51-6
bütoksit 51-03-6
IGF 1 LR3 946870-92-4
TB500 (5 mg) 75591-33-4
GHRP-2 87616-84-0
   

Rekabet avantajı:

1. Zengin deneyim.

2. Mükemmel kalite ve yüksek saflıkta.

3. en güvenli ve en hızlı teslimat.

4. sonra iyi- satış servis.

5. Deneyimsel alışveriş.

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)