Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

En Çok Yönlü En Güvenli HGRP Dökme Peptitler Ipamorelin ile Kasları Güçlendirir

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

En Çok Yönlü En Güvenli HGRP Dökme Peptitler Ipamorelin ile Kasları Güçlendirir

Çin En Çok Yönlü En Güvenli HGRP Dökme Peptitler Ipamorelin ile Kasları Güçlendirir Tedarikçi
En Çok Yönlü En Güvenli HGRP Dökme Peptitler Ipamorelin ile Kasları Güçlendirir Tedarikçi En Çok Yönlü En Güvenli HGRP Dökme Peptitler Ipamorelin ile Kasları Güçlendirir Tedarikçi En Çok Yönlü En Güvenli HGRP Dökme Peptitler Ipamorelin ile Kasları Güçlendirir Tedarikçi En Çok Yönlü En Güvenli HGRP Dökme Peptitler Ipamorelin ile Kasları Güçlendirir Tedarikçi

Büyük resim :  En Çok Yönlü En Güvenli HGRP Dökme Peptitler Ipamorelin ile Kasları Güçlendirir

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
CAS No: 170851-70-4 Suitable: Elderly, Adult
State: solid Purity: >99%
Function: Muscle Gain Skype: Wendy.Doublewin

En Çok Yönlü En Güvenli GHRP Toplu Peptitleri Ipamorelin ile Kasları Güçlendirir

 

Detaylı Açıklama

Ürün adı: Yüksek saflıkta Ipamorelin (2mg / flakon)
Ipamorelin Cas numarası: 170851-70-4
Ipamorelin Şartname: 2mg / şişe, 10 şişe / kit
Ipamorelin Adedi: 1 kutu
Ipamorelin MF: C38H49N9O5
Ipamorelin Türü: İlaç Ara Maddeleri
Ipamorelin Saflık: 99%
Ipamorelin MW: 711.86
Ipamorelin Görünüm: beyaz dondurularak kurutulmuş toz
Ipamorelin Sotre Şurada: Serin ve kuru bir yer

Ipamorelin Açıklama

IPamorelin is one of the cleanest, most versatile and safest GHRP's out there. IPamorelin, en temiz, en çok yönlü ve en güvenli GHRP'lerden biridir. The pentapeptide Ipamorelin is somewhat like Hexarelin, but it's cleaner. Pentapeptid Ipamorelin bir şekilde Hexarelin'e benziyor, ancak daha temiz. In some ways, it acts like GHRP-6 or GHRP - 2 without the sloppy sides of elevated hunger issues. Bazı açılardan, açlık sorunlarının özensiz yanları olmadan GHRP-6 veya GHRP - 2 gibi davranır.En Çok Yönlü En Güvenli HGRP Dökme Peptitler Ipamorelin ile Kasları Güçlendirir

E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com
Skype: Wendy.Doublewin
Whatsapp: +86 13545819969

 

IPamorelin Etkileri
Düşük dozlarda kortizol veya prolaktin içinde ani artış olmaz.
LBM'yi artırır.
Vücut yağını azaltır.
Yaşlanma karşıtı özellikler (daha hızlı iyileşme).
Uyku ve ruh halini iyileştirir.

Ipamorelin Uygulaması
we went over a list that described the strongest to mildest GHRP's available. mevcut en güçlü ve en hafif GHRP'leri tanımlayan bir listeyi inceledik. Hexarelin came in at the top spot as the most potent GHRP, but it also touted high side effects and quick desensitization. Hexarelin en güçlü GHRP olarak en üst sırada yer aldı, ancak aynı zamanda yüksek yan etkiler ve hızlı duyarsızlaşma getirdi. The other end of the spectrum is Ipamorelin - the mildest GHRP. Spektrumun diğer ucu en hafif GHRP olan Ipamorelin'dir.
But this pentapeptide can be used to spur a very large GH pulse that produces the least amount of side effects. Ancak bu pentapeptit, en az miktarda yan etki üreten çok büyük bir GH darbesini teşvik etmek için kullanılabilir. Ipamorelin can easily be ran at 1200mcgs a day without breaching desensitization levels. Ipamorelin, duyarsızlaştırma seviyelerini ihlal etmeden günde 1200mcgs'de kolayca çalıştırılabilir. Studies have shown that large saturation doses of Ipamorelin had almost no effect on the body's natural GH production. Çalışmalar, büyük Ipamorelin doygunluk dozlarının vücudun doğal GH üretimi üzerinde neredeyse hiçbir etkisi olmadığını göstermiştir. This is ideal for athletes or bodybuilders concerned with shutting down their body's natural GH production. Bu, vücutlarının doğal GH üretimini kapatmakla ilgilenen sporcular veya vücut geliştiriciler için idealdir.

Ipamorelin fonksiyonlarına bakıldığında, ghrelin ve gastrik motiliteyi arttırmanın yanı sıra seçici bir GH nabzını hedefleme yolunda GHRP-6'ya benzer olduğu söylenebilir.
Though, the hunger sides on Ipamorelin are virtually zero. Yine de, Ipamorelin üzerindeki açlık tarafları neredeyse sıfırdır. This makes it a much more versatile peptide for before-bed time dosing. Bu, yatmadan önce dozlama için çok daha çok yönlü bir peptit yapar. Unlike GHRP-6 and GHRP-2, Ipamorelin was shown at high doses to have almost no direct impact on cortisol or prolactin production. GHRP-6 ve GHRP-2'den farklı olarak, Ipamorelin'in yüksek dozlarda kortizol veya prolaktin üretimi üzerinde neredeyse hiçbir doğrudan etkisi olmadığı gösterilmiştir. This means users can dose higher and with greater frequency without having to be worried about cortisol and acetylcholine blood plasma levels being elevated. Bu, kullanıcıların kortizol ve asetilkolin kan plazma seviyelerinin yükselmesinden endişe etmeden daha yüksek ve daha sık sık doz verebileceği anlamına gelir. In short, it may be the mildest GHRP, but it is in no way the weakest. Kısacası, en hafif GHRP olabilir, ancak hiçbir şekilde en zayıf değildir. In fact, as a GHRP, it has shown to be one of longest lasting, and, at higher doses, the most potent. Aslında, bir GHRP olarak, en uzun ömürlü ve daha yüksek dozlarda en güçlü olanlardan biri olduğunu göstermiştir. Ipamorelin's function is a slow building one that is much more like the body's natural growth hormone (GH) release. Ipamorelin işlevi, vücudun doğal büyüme hormonu (GH) salımına çok benzeyen yavaş bir yapıdır. This makes it the healthiest choice in the bunch! Bu onu gruptaki en sağlıklı seçim yapar!

En Çok Yönlü En Güvenli HGRP Dökme Peptitler Ipamorelin ile Kasları Güçlendirir

Ipamorelin Dozajı ve Kullanımı
Ipamorelin, like other peptides, comes as a freeze dried powder that is very delicate. Ipamorelin, diğer peptitler gibi, çok hassas olan dondurularak kurutulmuş bir toz olarak gelir. You can store it in the refrigerator or at room temperature before reconstituting. Sulandırmadan önce buzdolabında veya oda sıcaklığında saklayabilirsiniz. Once reconstituted with bacteriostatic water, the vials must be stored in a cool dry place like your refrigerator. Bakteriyostatik su ile sulandırıldıktan sonra, şişeler buzdolabınız gibi serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır. Insulin syringes are the best way to administer it, usually via subcutaneous injection. İnsülin şırıngaları, genellikle subkutan enjeksiyon yoluyla uygulamanın en iyi yoludur.
Of course, using Ipamorelin with a GHRH like CJC w/out DAC will give the user the biggest increase in GH and IGF-1 as GHRP's and GHRH's work together synergetically. Tabii ki, Ipacorelin'i DAC olmadan CJC gibi bir GHRH ile kullanmak, GHRP'ler ve GHRH'nin birlikte çalıştığı için kullanıcıya GH ve IGF-1'deki en büyük artışı verecektir. The average dosing for Ipamorelin is 200-300mcg two to three times daily. Ipamorelin için ortalama doz günde iki ila üç kez 200-300mcg'dir. Twelve week cycles are quite normal and PCT would be very minimal - mini-pct is fine. On iki haftalık döngüler oldukça normaldir ve PCT çok az olacaktır - mini-pct iyidir. If prolactin issues ever arise, there are products that help reduce prolactin and estrogen-like symptoms. Prolaktin sorunları ortaya çıkarsa, prolaktin ve östrojen benzeri semptomları azaltmaya yardımcı olan ürünler vardır. These include aromatase inhibitors (Aromasin, Arimidex, Letrozole), and anti-prolactin aids like Dostinex (Cabergoline). Bunlar aromataz inhibitörlerini (Aromasin, Arimidex, Letrozole) ve Dostinex (Cabergoline) gibi anti-prolaktin yardımcılarını içerir.

İşte firmamızın diğer ürünleri

madde Şartname
Melanotan II (MT-2) 121062-08-6
p-aminobenzen sülfonik asit, (Sülfanilik asit) 515-74-2
Ipamorelin 170851-70-4
fenasetin'e 62-44-2
DMPT (dimetilbeta-propionat) 4337-33-1
sodyum dimetil ditiyokarbamat 128-04-1
Gama bütirolakton (GBL) 96-48-0
Sinnamik asit 143-07-7
linalol 1365-19-1
benzocaine 94-09-7
1, 2 - adipik alkol 6920-22-5
GHRP -6 87616-84-0
ethoxyquutotin 91-53-2
sinnamaldehit 101-39-3
Lidokain hidroklorür (Lidokain HCL) 6108-05-0
Benzil alkol (BA) 100-51-6
bütoksit 51-03-6
IGF 1 LR3 946870-92-4
TB500 (5 mg) 75591-33-4
GHRP-2 87616-84-0

Bizim avantajlarımız:

 

1. Competitive prices: For small order and bulk purchase, the price will be different. 1. rekabetçi fiyatlar: küçük sipariş ve toplu alım için, fiyat farklı olacaktır. A good discount would be given when you make a large order, we usually send extra powders as gift to our customers. Büyük bir sipariş verdiğinizde iyi bir indirim verilecektir, genellikle müşterilerimize hediye olarak ekstra tozlar göndeririz.

 

2. Top quality: With our years of experience, advanced technology and continuous research, our quality is to fully meet the needs of the market and the requirements of customers. 2.en kaliteli: bizim yıllık tecrübesi ile, ileri teknoloji ve sürekli araştırma, bizim kalite tamamen pazar ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterilerin ihtiyaçlarını. All of our products are highly quality guaranteed, once any problem is found, the package would be reshipped for you. Tüm ürünlerimiz yüksek kalite garantilidir, herhangi bir sorun bulunduğunda, paket sizin için yeniden gönderilecektir.

 

3. Discreet package: All orders are packed the way suits you best to cross customs safely. 3. Sağduyulu paket: tüm siparişler gümrük güvenle geçmek için en uygun şekilde paketlenir. Since this is related to size and value of your order, it may come in more than one package. Bu siparişinizin boyutu ve değeri ile ilgili olduğundan, birden fazla pakette gelebilir. Or if you have your own ideal way, it could be also taken into consideration. Veya kendi ideal yolunuz varsa, bu da dikkate alınabilir.

 

4. Security Shipping: We'd like to send by different express(EMS,TNT,DHL,FedEx) at one period of time. 4. güvenlik nakliye: göndermek istiyorum farklı ekspres (ems, TNT, DHL, FedEx) bir zaman diliminde. The most professional forwarder would be recommanded for you. En profesyonel nakliyeci sizin için önerilir.

 

5.hızlı teslimat: biz stok var, yani ödeme alındıktan sonra biz hızla teslim olabilir.

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)