Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

HGH fragments 176-191 / HGH 176-191 Loss Weight Peptides For Fat Loss

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

HGH fragments 176-191 / HGH 176-191 Loss Weight Peptides For Fat Loss

Çin HGH fragments 176-191 / HGH 176-191 Loss Weight Peptides For Fat Loss Tedarikçi
HGH fragments 176-191 / HGH 176-191 Loss Weight Peptides For Fat Loss Tedarikçi HGH fragments 176-191 / HGH 176-191 Loss Weight Peptides For Fat Loss Tedarikçi

Büyük resim :  HGH fragments 176-191 / HGH 176-191 Loss Weight Peptides For Fat Loss

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HBYC
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Diğer İsimler: HGH 176-191 Devlet: Toz
Görünüm: Beyaz toz Saflık:: > %99
Belirtimi: nitelikli Taşıma paketi: Her Customers′s gereksinimlerine göre

HGH parçaları 176-191 / HGH 176-191 Yağ Kaybı İçin Zararlı Peptidler

Hızlı Ayrıntılar:

madde Şartname
Eş anlamlı Parça 177-191, AOD-9604
MF C78H123N23O23S2
MW 1.815,08152
Görünüm Beyaz toz
Saflık % 98
sınıf İlaç Derecesi
Depolama Kapalı, 2 ~ 8 C'nin altında koruma
kullanım AOD9604 aslında aşırı yağ dokularının azaltılması gibi davranır.
kas kütlesinde artış ve vücudun lipit içeriğini artırır.

HGH Fragmanı 176-191 Açıklama:
Fragman (176-191), lipolizi doğrudan başlatan ve lipogenezi inhibe eden GH molekülünden türetilmiş bir yağ kaybı peptididir, ancak bu peptidi daha iyi anlamak için, ana hormonunun en azından temel bir anlayışına sahip olması zorunludur.
GH, 191 amino asit uzunluğunda bir amino asit dizisi içeren bir polipeptiddir. Frag (176-191), hormonun lipolitik ve anti-lipojenik etkilerinden sorumlu GH molekülünün spesifik kısmını izole ederek ve modifiye ederek geliştirilmiştir.
Bu etkilerden sorumlu molekülün kısmı, 176-191 amino asitleridir. Her anlamda, Frag öncelikle bu fonksiyonları geleneksel GH ile aynı yollarla gerçekleştiren bir yağ kaybı peptidi olarak düşünülmelidir, fakat kullanıcıyı GH uygulaması sırasında kendilerini gösterebilecek potansiyel olarak istenmeyen yan etkilere maruz bırakmadan.

HGH Fragmanı 176-191 Doz ve Kullanımı:
HGH Frag, örtüştüğümüz diğer tüm peptitler gibidir ve ışığın dışında ve serin ve kuru bir yerde saklanması gereken hassas bir liyofilize toz olarak gelir. Sulandırma, enjeksiyon için kullanılan bakteriyostatik su veya sodyum klorür ile yapılır. HGH Frag'ın faydalarından yararlanmak için, kullanıcıların günde yaklaşık 500mcgs dozunu almaları gerekecektir. Bu, sabah antrenmanında 250mcgs ve öğle yemeğinden önce 250mcgs veya yatmadan önce 250mcgs dozajlanarak yapılabilir. Kullanıcılar ayrıca, o sırada enjeksiyonların zamanlamasını ve diyetlerini not etmek isteyeceklerdir. HGH Frag 176-191'i aç karnına ya da midede sadece protein ile enjekte etmek en uygun yöntemdir. Diğer peptitler gibi, HGH Frag'ın da karbonhidrat ve şekerlerin varlığında etkili olarak çalışmadığı belirtilmiştir.

Uygulama :
GH fragmanı 176-191, lipolizi uyarır ve hem in vivo hem de en in vitro lipogenezi inhibe eder.
Tam GH molekülünün aksine, 176-191 fragmanının büyüme veya insülin direnci üzerinde hiçbir etkisi olmadığı gösterilmiştir. Bu piyasadaki en yeni, en güçlü GH parçacığıdır. Çalışmalar, doğrudan yağ dokusuna yönelik sürekli yağsızlık göstermiştir.
GH'nin yağ azaltıcı etkilerinin, GH molekülünün C-terminus ucunun küçük bir analog bölgesi tarafından kontrol edildiği görülmüştür. Bu bölge, 176-191 amino asitlerinden oluşuyor, dolayısıyla isim. Bu peptit fragmanı, doğal hGH'nin yağ metabolizmasını düzenlediği, ancak kan şekeri ya da modifiye edilmemiş hGH ile görülen büyüme üzerinde olumsuz etkilerini taklit ederek çalışır.

Büyüme hormonu nedir?
Sentetik Büyüme Hormonu (Somatropin), insanlarda bulunanla özdeş olan, yapay olarak yaratılmış bir hormondur (191 amino asitlik bir sekanstan oluşur). Sentetik büyüme hormonunun bazı ortak isimleri şunlardır: Genentech tarafından Genotropin, Eli Lilly tarafından Humatrope, Genentech tarafından Nutropin ve Serono tarafından Saizen. Birçok şirket büyüme hormonu üretme kapasitesine sahip olsa da, tüm şirketler doğal olarak meydana gelen büyüme hormonu ile aynı olan doğru yapıyı oluşturma yeteneğine sahip değildir. Yapı, büyüme hormonu molekülünün, protein transkripsiyonuna, metabolizmaya, IGF-1 oluşumuna, vs. yol açan olayların "kuvvetini" etkileyecek olan bir reseptöre bağlanma gücünü belirler. Bu, bu tür bir tutarsızlıktır. Çeşitli üretilen sentetik büyüme hormonunun etkililiğindeki farklılıklar. Sentetik büyüme hormonu gerçekten doğru ya da doğal büyüme hormonu değildir. Hipofiziniz tarafından değil, bir laboratuarda üretildi.

Doğal olarak üretilen Growth Hormon, ön hipofizde üretilir. Birçoğu 191 amino asit çeşidi olan amino asitlerin bir karışımından oluşur.

Büyüme hormonu nasıl çalışır?
Vücudun büyüme hormonu titreşen bir şekilde serbest bırakılır. Bu modelin büyümeyi teşvik ettiği gösterilmiştir. Hipofiz, hem bitmiş hem de bitmemiş halde depoladığı çok büyük miktarda büyüme hormonunu oldukça hızlı bir şekilde sentezleyebilir. Yetişkinler nadiren bu mağazaları tamamen tüketen büyüme hormonu bakliyatlarına maruz kalırlar. Yaşlandıkça, büyük miktarlarda büyüme hormonu yaratma ve saklama yeteneğini kaybetmeyiz, daha ziyade serbest bırakılmalarını öğretmek için azaltılmış bir kapasite yaşarız. Büyüme hormonu nabzı, oluğun büyüme hormonunun “kapalı” ya da salgılanması olmaması ve büyüme hormonu salgılanması sırasında tepenin “açık” ya da en yüksek nokta olması ile bir dalgada ölçülür.

Vücutta salınan büyüme hormonu hacmi, doğal büyüme hormonu ile ilişkili bir dizi davranışsal özelliğin sentetik büyüme hormonununkilerden farklı olması nedeniyle sentetik büyüme hormonunun uygulanmasıyla doğru bir şekilde karşılaştırılamaz. Bu nedenle, bir sentetik büyüme hormonu eşdeğerine doğal bir büyüme hormonu bulmaya çalışmak çok üretken değildir çünkü sonunda muhtemelen en önemlisi şudur: Hücre içi sinyal olaylarının miktarı ve kalitesi ve büyüme hormonunun otokrin / parakrin uyarma derecesi (lokal olarak) üretilen / yerel olarak kullanılan) kas IGF-1 ve egzersiz sonrası varyant MGF.

İnsan Büyüme Hormonu (HGH) Fragmanı 176-191 nedir?
HGH Fragmanı, insan büyüme hormonunun (HGH) C-terminal bölgesinde değiştirilmiş bir amino asitleri 176-191 formudur. Çalışmalar, doğal HGH'nin yağ metabolizmasını düzenlediği, ancak değiştirilmemiş HGH ile görülen insülin duyarlılığı (kan şekeri) veya hücre proliferasyonu (kas büyümesi) üzerindeki olumsuz etkilerini taklit etmenin işe yaradığını göstermiştir. Modifiye edilmemiş GH gibi, HGH fragmanı 176-191 lipolizi (yağın parçalanmasını) uyarır ve lipogenezi (vücuttaki yağ asitleri ve diğer lipidlerin oluşumu) önler.

HGH fragmanı 176-191, standart insan büyüme hormonundan (HGH) daha fazla kilo kaybı için insan büyüme hormonundan (HGH) 12.5 kat daha kuvvetlidir.

Özellikle, HGH fragmanı 176-191 çalışmalarında, anti-aging etkilerini vermede fragmanlara dönüşen IGF-1 seviyelerini arttırma kabiliyetine sahip olduğudur.

İnsan Büyüme Hormonu (HGH) Fragmanı 176-191 ne kadar kullanılmalıdır?
Çoğu çalışmada, günde 400-600mcg veya 4-6mcg / kg arasındaki dozajlar, günde birden fazla doza bölünmüş olarak gösterilmiştir.

İnsan Büyüme Hormonu (HGH) Fragmanı 176-191 için tipik bir protokol nedir?
Çalışmalar şunları önerdi:
Tipik bir başlangıç ​​protokolü şöyle olurdu:
Kahvaltıdan önce 200mcg
Eğitimden 30 dakika önce 200mcg
Haftada yaklaşık 5-7 gün - subkutan enjeksiyonlar

Tipik bir ara protokol şöyle olurdu:
Kahvaltıdan önce 250mcg
Eğitimden 30 dakika önce 250mcg
Haftada yaklaşık 5-7 gün - subkutan enjeksiyonlar

Tipik bir ön protokol şöyle olurdu:
Kahvaltıdan önce 200mcg
Öğle yemeğinden önce 200mcg
Eğitimden 30 dakika önce 200mcg
Haftada 7 gün - subkutan enjeksiyonlar

Gıda, İnsan Büyüme Hormonu (HGH) Fragmanı 176-191'in enjeksiyonundan önce mi yoksa sonra mı tüketilmelidir?
Çalışmalar, uygulamanın ya boş bir midede ya da sadece midede bulunan protein ile ideal olarak yapılması gerektiğini göstermiştir. Yağlar ve karbonhidratlar büyüme hormonu açığa künt. Peptitleri uyguladıktan sonra yemek için en az 30 dakika bekleyin. Bu noktada büyüme hormonu nabzı zirveye ulaştı ve ne istersen yiyebilirsin.

Söz veriyoruz:
1. makul bir fiyat ile yüksek kaliteli ürünler tedarik.
2. Ürünlerimizin kalite sorunları varsa kaybınızı telafi edin.
3. Siparişleri ve gönderiyi istekleriniz doğrultusunda zamanında düzenleyin.
4. Farklı ülkelerin ithalat politikasına göre eksiksiz gümrük belgeleri sağlayın.
5. Çevik ve güvenli ödemeler sağlayın.
5. Pazarlama bilgilerini zamanında bildiğinizden emin olmak için bir fiyat eğilimi sağlayın.
6. Tek kelimeyle karşılaştığınız sorunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Daniel

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)