Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

People'S Injectable Peptides , Growth Hormone Peptides GHRP-6 Purity 98%

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

People'S Injectable Peptides , Growth Hormone Peptides GHRP-6 Purity 98%

Çin People'S Injectable Peptides , Growth Hormone Peptides GHRP-6 Purity 98% Tedarikçi
People'S Injectable Peptides , Growth Hormone Peptides GHRP-6 Purity 98% Tedarikçi People'S Injectable Peptides , Growth Hormone Peptides GHRP-6 Purity 98% Tedarikçi People'S Injectable Peptides , Growth Hormone Peptides GHRP-6 Purity 98% Tedarikçi

Büyük resim :  People'S Injectable Peptides , Growth Hormone Peptides GHRP-6 Purity 98%

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
CAS No.: 87616-84-0 Type: Vitamins, Amino Acids
Appearance: White lyophilized powder Purity: > 98.0%
Specification: 2mg/vial Transport Package: Discreet Package

İnsanların Enjekte Edilebilir Peptitleri, Büyüme Hormonu Peptitleri GHRP-6 Saflık% 98

 

GH Üretimini Artırmak için GHRP-6 Enjekte Edilebilir Peptit
ÇİN Tedarikçisinden GHRP-6 (Büyüme Hormonu Serbest Bırakan Hekzapeptit)

Hızlı Ayrıntılar:

 

GHRP-6, bir Büyüme Hormonu Salınan hekzapeptidi olan bir peptittir, 28 amino asitli bir peptittir ve Büyüme Hormonunu salgılamaya başlamak için hipofiz bezine sinyal göndererek çalışır.
Eşanlamlılar: GHRP-6
GHRP-6 CAS NO .: 87616-84-0 GHRP-6 Moleküler Formül: C46H56N12O6
GHRP-6 Molekül ağırlığı: 873.01 GHRP-6 Molar Kütle: 873.014
GHRP-6 Peptit saflığı:>% 98,0 GHRP-6 Görünüm: Beyaz liyofilize toz
GHRP-6 İlgili madde: Toplam Safsızlıklar (%) ≤% 2.0 GHRP-6 Asetat içeriği: ≤% 15.0
GHRP-6 Bakteriyel Endotoksinler: ≤5 IU / mg Sekans: His-D-Trp-Ala-Trp-D-Phe-Lys-NH2
Shelf life: One year from dispatch. Raf ömrü: Sevkıyattan bir yıl sonra. Source: Chemical Synthesis Kaynak: Kimyasal Sentez

People'S Injectable Peptides , Growth Hormone Peptides GHRP-6 Purity 98%
 

Ürün Açıklaması:

 

GHRP-6, bir Büyüme Hormonu Salınan hekzapeptidi olan bir peptittir, 28 amino asitli bir peptittir ve Büyüme Hormonunu salgılamaya başlamak için hipofiz bezine sinyal göndererek çalışır.

GHRP-6'nın sulandırılması için en iyi uygulama yönergelerini takip etmek için, steril, bakteriyostatik, damıtılmış suda, gerekirse hafif sonikasyon ile sulandırın.
Storage of GHRP-6: Lyophilized GHRP-6 although stable at room temperature for 3 weeks, should be stored desiccated below -20°C.Upon reconstitution GHRP-6 should be stored at 2-8°C between 2-7 days and for future use below -20°C.For long term storage it is recommended to add a carrier protein (0.1% HSA or BSA). GHRP-6'nın saklanması: Liyofilize GHRP-6, oda sıcaklığında 3 hafta boyunca stabil olmasına rağmen, -20 ° C'nin altında kurutularak saklanmalıdır. Sulandırma üzerine GHRP-6 2-8 ° C'de 2-7 gün arasında saklanmalıdır. Gelecekte -20 ° C'nin altında kullanım. Uzun süreli saklama için bir taşıyıcı protein (% 0.1 HSA veya BSA) ilave edilmesi önerilir. Avoid multiple freeze-thaw cycles. Çoklu dondurma-çözdürme döngülerinden kaçının.
GHRP-6 is an injectable peptide in the category of growth hormone releasing peptides, or GHRP's. GHRP-6, büyüme hormonu salan peptitler kategorisinde enjekte edilebilir bir peptit veya GHRP'lerdir. The most common use of these peptides is to increase GH production. Bu peptitlerin en yaygın kullanımı GH üretimini arttırmaktır. Other peptides in this category include GHRP-2, hexarelin, and ipamorelin. Bu kategorideki diğer peptitler arasında GHRP-2, heksarelin ve ipamorelin bulunur. With regard to increasing GH, all of these work similarly, and there is no need or advantage to combining them. Artan GH ile ilgili olarak, tüm bunlar benzer şekilde çalışır ve bunları birleştirmeye gerek yoktur. Instead, the one most suited for the particular case is chosen. Bunun yerine, söz konusu dava için en uygun olanı seçilir.

 

Kullanım ve etkileri:

 

artmış GH seviyeleri sağlamak, bu da artmış IGF-1 seviyeleri ile sonuçlanır.
Bu, yağ kaybına yardımcı olur ve bazı durumlarda kas kazanımına da yardımcı olur.
Genel olarak, GHRP kullanımı GH kullanımına alternatif olarak seçilir ve nadiren GH ile birleştirilir.

Neden GHRP-6'yı diğer GHRP'nin peptidinden daha çok tercih ediyorsunuz?
iştah artışı üzerindeki etkisi (aynı zamanda bir dezavantaj da olabilir) ve iltihabı azaltmada ve özellikle tendinitte yaralanmayı iyileştirmede yardımcı olduğu kanıtlanmış değeri.

 

GHRP-6 ne zaman kullanılır?

 

GHRP-6 en çok GH'nin kullanılabileceği amaçlar için kullanılır, ancak GHRP-6 lehine bir maliyet avantajı mevcut olduğunda seçilebilir, GH mevcut değildir veya birey kendi GH üretimini enjekte etmeye teşvik etme fikrini tercih eder. GH.
Bu amaçlar arasında artmış yağ kaybı, anabolik steroidlerle birlikte kullanıldığında gelişmiş kas kazanımı, cildin kozmetik olarak iyileştirilmesi ve yaralanmalardan iyileşmenin iyileştirilmesi sayılabilir.
There is no need to cycle GHRP use, and so therefore GHRP-6 may be used whenever it is thought to be useful for any of the above reasons. GHRP kullanımının döngüsüne gerek yoktur ve bu nedenle GHRP-6'nın yukarıdaki nedenlerden herhangi biri için yararlı olduğu düşünüldüğünde kullanılabilir. However, when usage is ongoing instead of short-term amplification of a steroid cycle or fat-loss program, I recommend limiting dosage to the minimum end of the suggested dosage range. Bununla birlikte, bir steroid döngüsünün veya yağ kaybı programının kısa süreli amplifikasyonu yerine kullanım devam ederken, dozu önerilen dozaj aralığının minimum ucuyla sınırlandırmanızı öneririm.

GHRP-6'yı bir GHRH ile birleştirerek artan etki
GHRP-6, tek başına kullanıldığında GH üretiminde büyük artışlar indükleyebilir. Ancak GHRH'yi GHRP-6 ile birleştirirken, GH üretiminde aynı artışı elde etmek için GHRP-6'nın sadece yaklaşık yarısı veya üçte biri gereklidir. GHRH seçimi Mod GRF 1-29'dur (DAC'sız CJC-1295 olarak da bilinir).

 

GHRP-6 nasıl kullanılır?

 

GHRP-6 is most commonly provided in small vials of 5 mg, which should be stored under refrigeration. GHRP-6 en çok soğutma altında saklanması gereken 5 mg'lık küçük şişelerde bulunur. (It is acceptable however for them to be mailed unrefrigerated.) The vial is diluted with a convenient volume of sterile or bacteriostatic water. (Ancak bunların soğutulmadan gönderilmesi kabul edilebilir.) Şişe, uygun hacimde steril veya bakteriyostatik su ile seyreltilir. For example, the vial might be diluted with 2.5 mL of water, yielding a solution of 2 mg/mL (2000 mcg/mL.) After the water addition, the vial again will be stored under refrigeration. Örneğin, şişe, 2 mL / mL'lik (2000 mcg / mL) bir çözelti verecek şekilde 2.5 mL suyla seyreltilebilir. Su ilave edildikten sonra şişe tekrar soğutma altında saklanacaktır.

When dosing, an appropriate volume will be drawn from the vial with (typically) an insulin syringe, according to the desired dose and the concentration of the preparation. Dozlama sırasında, istenen doza ve preparatın konsantrasyonuna göre (tipik olarak) bir insülin şırıngası ile flakondan uygun bir hacim çekilecektir. In the above example, a 100 mcg dose would require only 0.05 mL, or “5 IU” as marked on an insulin syringe. Yukarıdaki örnekte, 100 mcg'lik bir doz, insülin şırıngası üzerinde işaretlendiği gibi sadece 0.05 mL veya “5 IU” gerektirir. A 300 mcg would require 0.15 mL, or “15 IU” as marked on an insulin syringe. 300 mcg, insülin şırıngası üzerinde işaretli olarak 0.15 mL veya “15 IU” gerektirir.

Enjeksiyon kişisel tercihe göre deri altı, kas içi veya intravenöz olabilir.

Dozlama normalde günde en az iki kez ve tercihen en iyi etki için günde 3 kez, bir yemekten en az 30-60 dakika önce ve yüksek kan şekeri olmayan bir zamanda (başka bir deyişle, kan şekerinin En son yemekten beri düşer.) Alınan miktar genellikle bir seferde 50-300 mcg arasında olacaktır.

GHRP-6 ile birlikte bir GHRH kullanıldığında, dozlama bir seferde 50-100 mcg'ye düşürülmelidir.

For increase in GH levels, higher doses within the suggested range definitely increase effect. GH seviyelerindeki artış için, önerilen aralıktaki daha yüksek dozlar kesinlikle etkiyi arttırır. With regard to healing benefit, for example for tendonitis, the low end of the range is often entirely sufficient and noticeably greater effect is not necessarily seen with increased dose. İyileşme yararı ile ilgili olarak, örneğin tendinit için, aralığın düşük ucu genellikle tamamen yeterlidir ve artan dozda fark edilir şekilde daha büyük bir etki görülmesi gerekmez.

While there is no sharp cut-off between a solution of GHRP-6 still being good and having lost potency with time, as a general guideline, a vial should be used within a month of having been reconstituted. Bir GHRP-6 çözeltisinin hala iyi olması ve zamanla gücü kaybedilmesi arasında keskin bir kesinti olmamakla birlikte, genel bir kılavuz olarak, flakon oluşturulduktan sonraki bir ay içinde kullanılmalıdır. Past this, I would discard the vial and start a new one. Bunu geçtikten sonra şişeyi atıp yeni bir tane başlatacağım.

 

Diğer ana ürünler:

 

 

madde CAS Numarası.
bütoksit 51-03-6
IGF 1 LR3 946870-92-4
TB500 (5 mg) 75591-33-4
GHRP-2 87616-84-0
pentadekapeptid bpc (BPC 157) 137525-51-0
sinnamil alkol 104-54-1
oksalik asit 144-62-7
sinnamil asetat 103-54-8
Epitalon 307297-39-8
Susuz Glikoz 50-99-7
Prokain hidroklorür (Prokain HCL) 51-05-8
Triptorelin Asetat 57773-63-4
Chlorobenzonitrile 873-32-5
sinnamik asit 140-10-3
azodiizobutironitril 78-67-1
Pretzisil propionaldehid 1205-17-0
sildenafil 139755-83-2
U vitamini 3493-12-7
tetrakain hidroklorür 136-47-0
testosteron enantat 315-37-7

 

Söz veriyoruz:
 

1. Makul bir fiyat ile yüksek kaliteli ürünler tedarik.

 

2. Ürünlerimizde kalite sorunları varsa kaybınızı telafi edin.

 

3. Siparişleri ve sevkıyatı zamanında isteklerinize göre düzenleyin.

 

4. Farklı ülkelerin ithalat politikasına göre tam gümrük belgeleri sağlayın.

 

5. Çevik ve güvenli ödemeler yapın.

 

6. Zamanında pazarlama bilgileri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamak için bir fiyat eğilimi sağlayın.

 

7. Tek kelimeyle, karşılaştığınız sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)