Ana sayfa ÜrünlerSıvı Oral Steroidler

PCT Döngüsü İçin Anti Östrojen Tamoksifen Sitrat Nolvadex, Tamoksifen Sitrat 20mg / Ml

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

PCT Döngüsü İçin Anti Östrojen Tamoksifen Sitrat Nolvadex, Tamoksifen Sitrat 20mg / Ml

Çin PCT Döngüsü İçin Anti Östrojen Tamoksifen Sitrat Nolvadex, Tamoksifen Sitrat 20mg / Ml Tedarikçi
PCT Döngüsü İçin Anti Östrojen Tamoksifen Sitrat Nolvadex, Tamoksifen Sitrat 20mg / Ml Tedarikçi PCT Döngüsü İçin Anti Östrojen Tamoksifen Sitrat Nolvadex, Tamoksifen Sitrat 20mg / Ml Tedarikçi

Büyük resim :  PCT Döngüsü İçin Anti Östrojen Tamoksifen Sitrat Nolvadex, Tamoksifen Sitrat 20mg / Ml

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HBYC
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Tahlil: USP HPLC ile% 99.51. Görünüm: Beyaz kristal toz
Dianabol MF: C32H37NO8 Dianabol MW: 563,64

Tamoksifen Sitrat

Tamoksifen Sitrat , 1961 yılında şimdi AstraZenaca olarak bilinen ICI tarafından oluşturulan bir Seçici Östrojen Reseptör Modülatörüdür (SERM). Piyasada Tamoxifen Citrate jenerik formları dahil olmak üzere çok sayıda marka vardır, ancak Nolvadex en iyi bilinen. Genellikle anti-östrojen olarak adlandırılan Tamoksifen Sitrat aslında hem antagonist hem de agonisttir. Bu, diğer alanlarda bir östrojen görevi görürken, vücudun belirli bölgelerinde bir anti-östrojen olarak hareket edeceği anlamına gelir.

Tamoksifen Sitrat on yıllardır tıbbi olarak kullanılmaktadır ve özellikle meme kanseri tedavisinde, özellikle hormona cevap veren meme kanserinde başarılı olmuştur. Ayrıca birçok anabolik steroid kullanıcısı tarafından kullanılan bir ilaçtır, ancak bir steroid değildir. Bu steroid steroid kullanıcıları bazen steroid kullanımı sırasında belirli steroidler tarafından getirilen östrojenik yan etkileri ile yardımcı olmak için kullanacaktır . Bununla birlikte, en yaygın Post-Cycle Terapi (PCT) sırasında kullanılır. PCT, anabolik steroid kullanımı sırasında baskılanan doğal testosteron üretimine yardımcı olmak için uygulanan steroid kullanımından sonraki 3-6 haftalık dönemdir.

Tamoxifen Sitrat İşlevleri ve Özellikleri

Tamoksifen Sitrat, östrojen hormonuna göre hem antagonist hem de agonist olarak görev yapan bir SERM'dir. Östrojen reseptörlerine, vücudun belirli kısımlarında, özellikle de meme dokusunda bağlanmasıyla bir anti-östrojendir. Bu hareket estrojenin başlangıçta amaçlanan bağlama noktasında hareket etmesini önler. Bu, Tamoxifen Citrate'i meme kanseri hastaları için değerli kılarken, meme kanseri östrojeni besler. Ve artmış östrojen seviyeleri meme dokusuna bağlanarak jinekomastiye yol açabileceği için steroid kullanıcıları için değerlidir.

Tamoksifen Sitrat'ın anti-östrojen olmakla ilişkisi oldukça basittir ve pek çok kişi tarafından iyi anlaşılmıştır, ancak öte yandan diğerlerine şaşırtıcı bir şekilde östrojen olmakla ilişkisi vardır. Tamoksifen Sitrat karaciğerde östrojen görevi görür. Karaciğer ile ilgili östrojenik aktivitenin, özellikle kolesterol ile ilgili olduğu gibi, kardiyovasküler sağlığı iyileştirdiği gösterilmiştir. Çoğu steroidin kolesterol düzeyleri üzerinde olumsuz bir etkisi olduğu için bu, vücut geliştirme steroid kullanıcısı için çok avantajlı olabilir.

Östrojen ile ilgili aktivitesinin ötesinde Tamoksifen Sitrat güçlü testosteron uyarıcı özelliklere sahiptir. Tamoksifen Sitrat kullanımı, LH'ye güçlü bir vurgu yaparak Luteinizan Hormon (LH) ve Folikül Uyarıcı Hormon (FSH) üretimini artırmak için hipofizini uyaracaktır. LH ve FSH, testisleri testosteron üretmek için işaret eden gonadotropindir. LH ve FSH olmadan, testosteron üretimi yoktur.

Tamoksifen Sitratın Etkileri

Anabolik steroid kullanıcısı için Tamoksifen Sitrat'ın olumlu etkileri, anabolik steroid kullanımı sırasında ve sonrası birincil kullanım sonrası görülebilir. Diğerleri arasında Testosteron ve Nandrolone gibi anabolik steroidler , vücudun serum estrojen seviyelerini artıracaktır. Bu, testosteron hormonunun, aromataz enzimi tarafından metabolize edilmesinden dolayı meydana gelen testosterona dönüşmesiyle gerçekleşir. Aromatize edildikten sonra daha fazla östrojen var ve bu jinekomasti ve su tutulmasına neden olabilir. Su tutulması şiddetli olursa, yüksek tansiyona da yol açabilir. Tamoksifen Sitrat, serum östrojen seviyelerini düşürmez, ancak östrojenin bağlanmasını engelleyen göğüslerdeki reseptörlere bağlanacaktır. Bu bir sorunsa su tutma için çok fazla bir şey yapmayacaktır. Ayrıca, tüm erkekler için jinekomasti koruması yeterli değildir, fakat bu, östrojen seviyelerinin genetiğin yanı sıra ne kadar yüksek olduğuna da bağlıdır. Daha fazla veya daha güçlü koruma gerekiyorsa Aromataz İnhibitörleri (AI) önerilir. AI'ler, aromataz aktivitesini inhibe eden ve östrojen estrojen seviyelerini azaltan anti- östrojenlerdir .

Daha sonra Tamoksifen Sitrat'ın testosteron uyarıcı etkilerine sahibiz. Bu anabolik steroid kullanıcısı için en önemli etkisidir. Anabolik steroidler kullandığımızda doğal testosteron üretimimizi bastırırız ve bu, kullanılan steroidlerden bağımsız olarak gerçekleşir. Steroid kullanımı negatif bir geri bildirim oluşturur ve hipofizinizi LH ve FSH yapmayı bırakmasını söyler. Bu yüzden hemen hemen tüm steroid döngüleri eksojen testosteron içerir, bu nedenle negatif geri besleme düşük testosteron seviyesine neden olmaz. Steroid kullanımı tamamlandığında, testosteron üretimini başlatmak için bir şey gerekir. Kendi başına gerçekleşecek, ancak yavaş olacak ve Tamoxifen hem hızlandırabilir hem de daha verimli hale getirebilir. Tamoksifen Sitrat tanıtıldı, LH ve FSH seviyeleri yükseldi ve sonuç olarak testosteron üretildi.

Önemli Not: Tamoksifen Sitrat veya herhangi bir SERM içeren PCT kullanımı, bunun başarılı olması için önceden düşük testosteron koşulu olmadığını varsayar. Aynı zamanda kullanım sırasında Hipotalamik-Pituiter-Testiküler Eksen'e (HPTA) herhangi bir hasar verilmediğini varsayar. Eğer önceki düşük seviyeler varsa Tamoxifen Citrate bunu sihirli bir şekilde düzeltmez. HPTA'ya ciddi hasar verilirse iyileşmezsiniz ve düşük testosteron tedavisine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Önemli Not: Birçok steroid kullanıcısı, iyi bir PCT'nin tam iyileşmeyi sağladığına inanmaktadır, ancak bu yanlış bir inançtır. Tamoksifen Sitrat içeren bir PCT iyileşmeyi uyaracak, ancak bitmeyecektir. Tam iyileşme meydana gelmesi birkaç ay sürecektir, ancak PCT ile olmayanlara göre çok daha iyi bir şans.

Meme kanseri hastası için Tamoksifen Sitrat'ın etkileri, anabolik steroid kullanıcısı için olandan daha da basittir. Östrojen kanseri takar ve besler, ancak Tamoksifen Sitrat kanserin takılmasını ve aç bırakılmasını önler. Bu basit ama etkili bir tedavi yöntemidir. Bu tedavide kullanılan tek ilaç değildir; yaygın tedavi bir AI ile başlayacak ve daha sonra Tamoxifen Citrate gibi bir SERM'ye geçecektir. Ayrıca bazen güçlü bir aile öyküsü meme kanseri olanlarda koruyucu bir önlem olarak kullanılır.

Tamoksifen Sitratın Yan Etkileri

Tamoksifen Sitrat'ın olası yan etkileri vardır, ancak piyasada daha iyi tolere edilen SERM'lerden biridir. Mümkün olmasına rağmen çoğu erkek bu ilaçla ilgili bir sorunu olmayacaktır. Tamoksifen sitratın yan etkileri kadınlarda daha yaygın görünmektedir, ancak hala “ortak” olarak adlandırdığımız şey değildir. Tamoksifen sitratın en yaygın yan etkileri şunlardır:

· Vajinal kaşıntı, kanama, akıntı veya rahatsızlık

  • Sıcak Yanıp Söner
  • Üzgün ​​mide
  • Baş ağrısı

Tamoksifen Sitrat'ın yukarıdaki yan etkileri aşırı derecede yaygın değildir ancak mümkün değildir. SERM'in kullanımının diğer olası yan etkileri, ancak yukarıdakilerden daha azdır:

  • İsilik
  • Azalmış Beyaz Kan Hücresi Sayımı
  • Endometriyal değişiklikler
  • Artan Trigliserit Seviyeleri
  • Pulmoner Embolizm

Önemli Not: Gebe olan veya gebe kalan kadınlar, tamoksifen sitrat veya herhangi bir SERM kullanmamalıdır.

çocuk ve güçlü olasılıkla.

İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Athena

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)