Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

PEG MGF Peptidleri Steroidler Mechano Vücut Geliştirme Takviyeleri% 99 Beyaz Güç

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

PEG MGF Peptidleri Steroidler Mechano Vücut Geliştirme Takviyeleri% 99 Beyaz Güç

Çin PEG MGF Peptidleri Steroidler Mechano Vücut Geliştirme Takviyeleri% 99 Beyaz Güç Tedarikçi
PEG MGF Peptidleri Steroidler Mechano Vücut Geliştirme Takviyeleri% 99 Beyaz Güç Tedarikçi PEG MGF Peptidleri Steroidler Mechano Vücut Geliştirme Takviyeleri% 99 Beyaz Güç Tedarikçi

Büyük resim :  PEG MGF Peptidleri Steroidler Mechano Vücut Geliştirme Takviyeleri% 99 Beyaz Güç

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HBYC
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz toz MF: C121H200N42O39
MW: 2867.14 Sınıf: ilaç sınıf
Adı: PEG MGF peptidi

Wholesale99% Yüksek Saflıkta Polipeptid Hormonlar Mgf Mechano Vücut Geliştirme Takviyeler

Temel bilgi:
Min. Sipariş: 1 Kutu
Liman: shanghai, çin
Taşıma Paketi: 10 Şişeler / Kutular
Ödeme koşulları: Western Union, para gram
Model No .: Peg-Mgf
Özelleştirilmiş: özelleştirilmiş
Için uygun: yaşlı, yetişkin
Saflık:> 99%
Görünüm: Beyaz Toz
Standart: USP / Ep
Molekül Ağırlığı: 2867.14
Sınıf: İlaç
Kütle Dengesi:% 95,0 ~% 105,0
Şartname: 2mg / flakon
HS Kodu: 2922199090
Toz: evet
Belgelendirme: ISO 9001
Devlet: katı
Mf: C121h200n42o39
Peptit İçeriği:% 80 Min
Tek Dokunulmazlık: <% 0,5
Su içeriği: <8%
Asetat İçeriği (HPLC): <% 10
Ticari marka: HKYC
Menşei: çin

Wholesale99% Yüksek Saflıkta Polipeptid Hormonlar Mgf Mechano Vücut Geliştirme Takviyeler

Ürün Açıklaması

Yaşlılarda ve bazı hastalıklarda kas kütlesinin kaybı, MGF'yi ifade etme kabiliyetindeki bozulma ile ilişkilidir.
- MGF üretme yeteneği yaşla birlikte azalır ve bu dolaşımdaki GH düzeylerindeki düşüş ile orantılıdır.
- MGF'nin, harcanan dokunun büyümesi yeteneğini geliştirerek kas kütlesini artırdığı gösterilmiştir.
- MGF'nin boşa harcanan dokunun yetişme yeteneğini geliştirdiği gösterilmiştir.
- MGF'nin kas kök hücrelerini aktive ettiği gösterilmiştir.
- MGF'nin protein sentezinin artmasını arttırdığı gösterilmiştir.
- MGF hızlı kas hipertrofisi uyarır.
- MGF kas kaşeksi tedavisi için genel bir araç olarak önemli bir potansiyele sahiptir.
- Mechano Factor (MGF) iskelet dokusunu hedefler ve hasarlı dokuları tamir ederek ve protein sentezini düzenleyerek kas gelişimini destekler.

İnsan genomunun dizilimi, sadece yaklaşık 40.000 genin olduğunu gösterdi. Bununla birlikte, daha birçok protein var. Bunun nedeni, bazı genlerin, genellikle farklı biyolojik fonksiyonlara sahip olan farklı protein / peptidler üretmek üzere eklenmesidir. Fizyolojik ve moleküler biyoloji yöntemlerini birleştirmek, bir yerel kas büyüme / onarım faktörünü (MGF) tanımlamayı ve tanımlamayı mümkün kılmıştır.

IGF-1Ec olarak da bilinen MGF, uygulanan veya hasar gören kas dokusundan türetilmiştir. MGF'nin, kas kök hücrelerini aktive ederek ve protein sentezinin yükselmesini arttırarak, boşa harcanan dokunun büyümesini ve kendini geliştirebilme yeteneğini geliştirerek kas kütlesini arttırdığı gösterilmiştir. MGF, IGF ailesinin bir parçasıdır, ancak, MGF durumunda, peptidin bu kısmı, protein sentezini arttıran IGF-İreceptor alanına ek olarak kas uydu (kök) hücre aktivasyonunun başlatılmasında yer alan ayrı bir büyüme faktörü olarak davranır. ve dolayısıyla kas kütlesini geliştirir

Açıklama

Ayrıca IGF-1Ec olarak bilinen Mechano Groth Fact (MGF), egzersiz yapılan veya hasarlı kas dokusundan elde edilen bir yirmi olgu / onarım faktörüdür. IGF-IEa'nın, diğer IGF varyantları arasında tanımlamak için bir ağız dolusu ve daha sert olması nedeniyle MGF denir.

MGF'yi özel yapan şey, kas büyümesinde benzersiz rolüdür. MGF, kas kök hücrelerini aktive ederek ve protein sentezinin artmasını arttırarak, israf edilen dokunun büyümesine ve gelişmesine neden olma yeteneğine sahiptir, bu eşsiz yetenek, iyileşmeyi hızla geliştirebilir ve kas büyümesini hızlandırabilir. MGF, protein sentezi döngüsünü arttıran IGF-1 reseptör alanına ek olarak kas uydu (kök) hücre aktivasyonunu başlatabilir; Bu nedenle, doğru kullanıldığında zamanla kas kütlesini artırabilir.

Karaciğer, IGF'nin 2 çeşit MGF ek yeri varyantı üretir

1) IGF-1Ec: Bu, birinci faz serbestleme igf ek yeri varyantıdır ve uydu hücrelerini aktivasyona uyarır gibi görünmektedir, Bu, sentetik MGF'ye en yakın varyanttır.

2) Karaciğer tipi IGF-IEa: Bu igf'nin karaciğerden sekonder salıverilmesi ve daha az anabolik olmasıdır.


MGF vs IGF-IEa
Şekil 1. MGF ve IGF-IEa
MGF, iskelet kasında uydu hücrelerini yenilemekten sorumlu olan farklı bir peptit dizisine sahip olduğundan ikinci varyant IGF-IEa'dan farklıdır; diğer bir deyişle, ikinci MGF karaciğer varyantının sistematik salınımından daha anabolik ve daha uzun etkilidir.

Yani sadece MGF'yi igf'nin oldukça anabolik bir varyantı olarak düşünün. Eğitildikten sonra, IGF-I geni MGF'ye doğru eklenir, bu da kas kök hücrelerini aktive ederek hipertrofiye ve lokal kas hasarının onarımına ve ayrıca yukarıda bahsedilen protein sentezi ve artmış azot retansiyonu dahil olmak üzere diğer önemli anabolik işlemlere neden olur.

Sıçanlarda, bazı çalışmalarda, tek bir MGF enjeksiyonundan% 20'lik kas kütlesi artışı görülmüştür, ancak bir şekilde bu çalışmaların çoğu doğru olmadığını düşünür, ancak potansiyel inkar edilemez.

MGF KULLANIMI NASIL

Antrenman yaptığınızda, kaslarınıza ne olur, parçalanırlar, hücreler zarar görür, kas dokusunun onarılması gerekir ve vücudunuzda 2 tür MGF ekleme varyantı üretilir. Karaciğerden yukarıda sözü edilen 1 numaralı varyantın ilk ilk salımı, kas hücresi iyileşmesine yardımcı olur, eğer MGF yoksa, o zaman kas hücreleri ölür.

Kas post-mitotik bir doku olduğundan ve hücre replasmanı doku tamirinin bir aracı olmadığı için, hücreler tamir edilmezse ölür ve kaslarınız küçülür ve zayıflar. Kas dokusunda, bu kök hücrelerin havuzu görünüşe göre hasarı takiben bir darbe olarak üretilen MGF'nin etkisi ile yenilenir.

Şimdi, sentetik MGF enjeksiyonları ile nabzı arttırabilir ve böylelikle iyileşmeyi hızlandırabilir ve uydu hücrelerini tam olgunluğa uyararak kas doku hücrelerini arttırabilirsiniz. Dozlar açısından, 200mcg bilateral olarak eğitilmiş kaslarda en iyi dozlama seçimi.

MGF ile olan tek sorun, ve bu sevmememin sebebi, öyle bir kısa yarı ömrü var, sadece birkaç dakika, 5-7 arasında ve alıştırmadan hemen sonra antrenman sonrası kullanması gerekiyor. kas dokusu hasar görmemişse çalışın. Bu yüzden, şahsen benim için en iyi seçeneğin PEG MGF olduğunu düşünüyorum.

Bununla birlikte, MGF'nin oynamak için büyük bir rolü vardır ve kas kaybı hastalıkları olanlara ve yaşlılar ve iyi bir nedenle kas kütlesi kaybedenler için uygulanır, bu son derece anaboliktir.


PEG MGF nedir (pegile mechano growh fact)?

MGF, pegile edilmiş, yani polietilen glikol ilavesiyle, MGF'nin yarı ömrünü dakikalardan saatlere kadar arttıran toksik olmayan bir katkı maddesi anlamına gelir. Bu, kullanımlarının ve çok yönlülüğünün, onu vücut geliştiricilerinin cephaneliğine muazzam bir şekilde eklediği anlamına gelir. Etkileri sistematik olduğundan en etkili olanı buldum, bu da kasın hasar gördüğü veya hasta olduğu her yerde tam bir vücut etkisine sahip olduğu anlamına geliyor.PEG-MGF nasıl kullanılır

Bakmamız gereken bir sonraki konu, MGF'nin uzun süreli bir versiyonunun en çok nasıl kullanılacağıdır.

Kasınız hasar gördüğünde, vücudunuz yukarıda özetlediğim gibi bir MGF ek varyantının nabzını salgılar ve bunu karaciğerden daha az anabolik uzun etkili bir versiyon izler. Bu nedenle, vücudunuzun kendi serbest bırakılmasını körüklemeyeceğiniz, bu yüzden geliştirmediğiniz için, şu anda MGF'yi enjekte etmek bir israf gibi görünüyor. Bu nedenle, antrenman günlerinde PEG MGF kullanmak aslında en iyi yoldur. Kas hasar gördüğü için, MGF için çok sayıda reseptör vardır ve etkiler sistematiktir. Artan azot retansiyonu, protein döngüsü ve uydu hücresi aktivasyonu yoluyla tüm kaslara yardımcı olunacaktır. Kurtarma sadece gökyüzü roketine gidiyor. Bunu yapmak, vücudunuzun kas onarımı ve büyümesi için kendi mekanizmasının uzunluğunu arttırmak anlamına gelir ve anabolik pencereyi açarsınız.


% 99 Yüksek Saflıkta Polipeptid Hormonlar Mgf Mechano Vücut Geliştirme Takviyeleri Beyaz güç
ŞİMDİ LÜTFEN DİKKAT EDİLİR.

PEG MGF'yi IGF ile sinerji içinde çalıştırmak mükemmeldir, ancak bilmeniz gereken şeyler vardır. IGF'nin bu kadar güçlü bir reseptör afinitesine sahip olmasından dolayı, eğer aynı zamanda bunları dozlarsanız, MGF'nin etkinliği en azından kâğıt üzerinde harcanır (bilim bu iddiayı destekler). Bununla birlikte, benim ve diğerlerinin gerçekleştirdiği daha ileri çalışmalar bunu sonuçsuz kalmaya yönlendiriyor.


Kullanım Önerileri

Egzersiz günlerinde IGF DES Egzersiz öncesi veya IGF1-LR3, vücudunuzun kendi MGF salınımını karantinadan ayırır. IGF1-LR3 daha sistematik bir etkiye ve sadece çok küçük lokal anabolik etkiye sahipken, diğer yandan DES lokalize bir şekilde çok anaboliktir. Bu nedenle, geri çekilme ve büyüme mekanizmasını arttırmak için DES ile geri kalan kas kısımlarını ve ardından ertesi gün 200-400mcg alt dozda Dose MGF'yi getirin. Mükemmel sinerji.

Şirket avantajları:

1. Bildiğiniz gibi, AB'ye çok fazla önem verdiğinden, steroidler ihraç etme konusunda deneyimliyiz ve sizi temin edecek deneyimli bir ortak bulmalısınız;
2. Kalite: Firmamız ilaç alanında Çin'de profesyonel bir lider fabrika, biz istikrarlı müşteriler vardı ve Almanya, İspanya, İngiltere, ABD, Avustralya, Orta Doğu ve diğer herhangi bir ülkeye ihraç etti. Şirketimiz hakkında iyi referanslar sağlayabiliriz. Ürünlerin kalitesi konusunda, sizi yeterince tatmin edebileceklerinden eminiz;
3. Paket: Profesyonel malzemelerle profesyonel ambalaj
4. Teslimat: Stoklarımızda ürünler var ve PO'nuz geldiğinde bunları size teslim edeceğiz. Bu arada, ürünlerin tam yerini bilmeniz için size takip numarasını vereceğiz. Ürünü size ulaşana kadar takip edeceğiz; Sizin için en iyi kurye hizmetini ve 4-7 iş günü içerisinde teslimatı seçiyoruz.
5. Servis: satış sonrası servis ve danışmanlık ile En İyi Hizmet.

İlgili Peptid Ürün listesi:

MGF 2 mg / şişe
PEG-MGF 2 mg / şişe
DAC ile CJC1295 2 mg / şişe
DAC olmadan CJC1295 863288-34-0 2 mg / şişe
PT-141 lOmg / şişe
MT-1 75921-69-6 lOmg / şişe
MT-2 (Melanotan II) 121062-08-6 lOmg / şişe
GHRP-2 158861-67-7 5 mg / şişe
GHRP-2 158861-67-7 lOmg / şişe
GHRP-6 87616-84-0 5ing / şişe
GHRP-6 87616-84-0 lOmg / şişe
Ipamorelin 170851-70-4 2 mg / şişe
Heksarelin 140703-51-1 2 mg / şişe
Semorelin 86168-78-7 2 mg / şişe
Oksitosin 50-56-6 2 mg / şişe
TB500 77591-33-4 2 mg / şişe
pentadecapeptid BPC 157 2 mg / şişe
HGH Fragement 176-191 221231-10-3 2 mg / şişe
trıptorelin 57773-63-4 2 mg / şişe
Tesamorelin 218949-48-5 2 mg / şişe
Goradorelin 2 mg / şişe
gonadorelin lOmg / şişe
DSIP 62568-57-4 2 mg / şişe
Selank 5ing / şişe
anjiyotensin lg / folyo çanta
lanreotid lg / folyo çanta
Arelin Asetat lg / folyo çanta
Terlioressin Asetat lg / folyo çanta
SNAP-8 lg / folyo çanta
Exenatide asetat lg / folyo çanta
Fertirelina lg / folyo çanta
Octreotid asetat lg / folyo çanta
Goserelin asetat lg / folyo çanta
Dekapeptid-12 lg / folyo çanta
Eveservl lg / folyo çanta
Thvinosin Ql Asetat lg / folyo çanta
Follistatin 344 mg / şişe
Follistatin 315 mg / şişe
Eoitalon lOmg / şişe
ThvrotroDin TRH 2 mg / şişe
Adiootide 2 mg / şişe
AOD-9604 221231-10-3 2 mg / şişe
ACE 031 2 mg / şişe
GDF-8 2 mg / şişe
deslorelin lOmg / şişe
eptifibatid 2 mg / şişe
Mvostatin mg / şişe

İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Daniel

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)