Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

Ovulasyon Endometriozis için Alarelin Asetat Peptitler Steroidler CAS 79561-22-1

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Ovulasyon Endometriozis için Alarelin Asetat Peptitler Steroidler CAS 79561-22-1

Çin Ovulasyon Endometriozis için Alarelin Asetat Peptitler Steroidler CAS 79561-22-1 Tedarikçi
Ovulasyon Endometriozis için Alarelin Asetat Peptitler Steroidler CAS 79561-22-1 Tedarikçi Ovulasyon Endometriozis için Alarelin Asetat Peptitler Steroidler CAS 79561-22-1 Tedarikçi

Büyük resim :  Ovulasyon Endometriozis için Alarelin Asetat Peptitler Steroidler CAS 79561-22-1

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HBYC
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz toz MF: C50H69N15O9
MW: 1024,2 Sınıf: ilaç sınıf

Cilt için Bronzlaşma Peptidleri Steroidler Melanotan-2 Mt-2 Melanotan Liyofilizasyon Peptid Steroid

Melanotan 2, Melanotan, Mt II, MT2
Melanotan 2 (MT2) Melanotan-II
Melanotan 2 CAS 121062-08-6
Melanotan 2 Saflığı (HPLC ile):% 99.00
Melanotan 2 Görünüm: Beyaz Toz
Melanotan 2 CAS Numarası: 121062-08-6
Melanotan 2 Dizisi: Ac-Nle-Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys-NH2
Melanotan 2 Moleküler Formülü: C50H69N15O9
Melanotan 2 Molekül ağırlığı: 1024.2
Depolama koşulu; ışıktan uzak, soğuk hava deposu (2-8 derece)
Kullanımı: güneş ışığını önleme cilt kanseri önlenmesi; Cinsel İşlev Bozukluğu ve Yağ Bozulması
Melanotan II Açıklaması
Melanotan II, mimetiklerin alfa-melanosit uyarıcı hormon (alfa-MSH) sınıfına ait bir peptit hormonudur. Melanotan II, sentetik analog hipofiz kaynaklı Melanocortin'dir. Peptit esas olarak tabaklamaya yardımcı olma kabiliyeti ile bilinir fakat aynı zamanda ereksiyon işlevine yardımcı olmak için kullanılır. MT-2 olarak da anılan Melanotan II, bronzlaşma ve erektil fonksiyonun ötesinde bir anlam taşımamaktadır.

Melanotan II Etkileri
Melanotan'ın iki etkisi, bronzlaşma ve olası erektil disfonksiyon kabartmadan daha fazla bir şey etrafında dönmez. Birkaç gün içinde daha koyu ve daha derin bir bronzluk fark edilebilir (biri de bronzlaşma varsayar) ve birkaç hafta içinde dikkate değer sonuçlar vermelidir. Daha uzun olanı MT-2'yi daha koyu kullanır.

Melanotan II'nin erektil disfonksiyon üzerindeki etkileri, etkili olmak için yaklaşık 4-6 saat sürer ve bireysel cevaba bağlı olarak 6-12 saat sürmelidir. Bu amaçla kullanıldığında zamanlama önemlidir. Bununla birlikte, bir bakım rahatlaması sağlamak için günlük olarak her gün küçük dozlarda çalışanlar vardır, ancak bu, dikkatli olmasa da cildin sorunlu olduğunu kanıtlayabilir.

Melanotan II Dozu
Melanotan II, dondurularak kurutulmuş (liyofilize) formda sağlanır ve bakteriyostatik su ile yeniden yapılandırılır. MT-2 subkutan olarak veya intramüsküler olarak en sık ve en uygun olan subkütan yolla enjekte edilebilir. Melanotan II, her zaman soğutulmalıdır ve sulandırıldıktan sonra 30 gün içinde atılmalıdır.
Melanotan II, tipik olarak, günlük olarak 0.5-2 mg'lık bir dozda alınır ve bunu, bronzlaşma amacıyla kullanan çoğu kişi için yeterlidir. Erektil disfonksiyon tedavisi için aynı 0.5-1 mg dozlama yeterlidir.
Melanotan 2 nasıl kullanılır?
Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon şişesinden kapağı kapatın.
Flakonun üst yüzeyini ekteki alkol mendili ile silin ve mendili atın.
Enjekte edilebilir su tüpünün (veya sipariş edilen pakete bağlı olarak cam su şişesi) yüzeyini ekteki alkol mendili ile silin ve mendili atın.
Ekteki şırıngayı ambalajından çıkarın. Enjekte edilebilir su tüpünün dik olduğundan emin olarak, şırınganın iğnesini suyun yan duvarına yerleştirin.
Şimdi şırınganın pistonunu geriye doğru çekin, böylece 1 ml su çekip hemen şırıngayı dışarı çekin.
Şırıngayı Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon şişesine yerleştirin ve dalgıçyı tamamen su boşaltın ve şırıngayı şişeden yavaşça çıkarın. Çözümü sallamayın.
Kullanıma hazır olana kadar saklamak için Melanotan 2 çözeltisini buzdolabına yerleştirin.
Şırınga kapaklarını koyduğunuzdan ve dikkatlice attığınızdan emin olun.
Şimdi Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon çözümünüzü karıştırdınız. Lütfen çözümü buzdolabında saklayın.
Melanotan II bronzlaşma için nasıl kullanılır
Melanotan II tipik olarak 10 mg liyofilize (dondurularak kurutulmuş) toz içeren şişelerde sağlanır. Şişeler, şırınga ile şişeye eklenen uygun bir miktarda bakteriyostatik veya steril su ile sulandırılır. Uygun bir örnek su miktarı 2,5 mL'dir. Bu miktarda su kullanıldığında, ortaya çıkan çözelti mL başına 4 mg MT-II içerir. Örneğin, 1 mg'lık bir doz almak istendiğinde, insülin şırıngasında işaretlendiği gibi 0.25 mL veya "25 IU" hacmi enjeksiyonla alınacaktır. Enjeksiyon subkutan, intramüsküler veya intravenöz olabilir, kişisel tercihlere göre.
Enjeksiyon tipik olarak günde sadece bir kez olmakla birlikte, bir kişinin ilacı denediği ve toleransı yargıladığı durumlarda, enjeksiyon günde iki küçük miktarlara bölünebilir.
Tipik dozaj aralığı 0.5 ila 1.0 mg / gün, tercih edilen aralık 0.5 ila 1.0 mg / gündür. Bununla birlikte, bir defada 0.25 mg daha düşük dozlama ile toleransı ilk değerlendirmek en iyisidir.
Sulandırıldıktan sonra, bir Melanotan II şişesi tercihen 30 gün içinde tamamen tüketilmelidir. Sulandırmadan önce, MT-II buzdolabında veya dondurucuda saklanmalıdır, ancak soğutulmadan gönderilmesi kabul edilebilir.
MT-II, münferit durumda, artmış büyüme, sayı veya mollerin karanlığında sorunlara neden olursa, genellikle kullanılmamalıdır.
Melanotan II'nin etkisi oldukça uzun sürelidir. Bir devrenin etkisinin büyük ölçüde ortadan kaybolması için bir yıl veya daha uzun sürmesi bile söz konusu olabilir. Bakım döngüleri kullanımı süresiz olarak etki gösterebilir. Genel bir kural olarak, bakım genellikle ilk döngü için ihtiyaç duyulan yılda yaklaşık 2 ila 3 kat daha fazla MT-II gerektirir. Bu, başlangıç ​​döngüsü ile aynı şekilde yılda yapılan 2 ila 3 döngü ya da yılda toplam bu MT-II miktarını sağlayan daha sık dozlama modeli olarak alınabilir.

Melanotan 2 nedir?
Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyonları (MT2 olarak da bilinir) ilk olarak Arizona Üniversitesi'nde sentezlendi. Araştırmalar, cilt kanserine karşı en iyi savunmaların tende ciltte aktifleşmiş melanin olduğunu biliyordu. İnsanlarda cilt kanseri oranlarını azaltmanın etkili bir yolunun, vücudun doğal pigment sistemini, UV'ye maruz kalmadan önce koruyucu bir bronzlaşmaya yol açacak şekilde uyarladığını varsaydılar. Vücudun doğal olarak oluşan hormonu MSH, deri pigment hücrelerinin (melanositler) cildin pigmentini (melanin) ürettiği bir süreç olan melanogeneze neden olur. Bu endojen hormonun vücuda doğrudan uygulanmasının, güneşsiz bronzlaşmaya neden olacak etkili bir yöntem olup olmadığını test ettiler. Buldukları şey, işe yaradığı halde, doğal MSH'nin vücutta terapötik bir ilaç olarak pratik olması için çok kısa bir yarı ömre sahip olduğudur. Böylece daha pratik ve daha etkili bir alternatif bulmaya karar verdiler.
Yüzlerce molekülü sentezledikten ve taradıktan sonra, Victor J. Hruby ve Mac E. Hadley tarafından yönetilen araştırmacılar, doğal MSH'den yaklaşık 1000 kat daha güçlü olan bir peptid (Nle4, D-Phe7) MSH buldular. Bu yeni peptit molekülünü "Melanotan" olarak adlandırdılar (daha sonra Melanotan-1, şimdi afamelanotid olarak bilinir). Daha sonra "Melanotan" Tabaklama Enjeksiyonları olarak adlandırdıkları başka bir analog, Ac-Nle-siklo [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2) geliştirdiler. Bilim adamları, bu peptitleri, vücudun doğal pigmentasyon mekanizmasını, zararlı UV radyasyon seviyelerine maruz kalmaya ihtiyaç duymadan bir bronzluk yaratmak için uyarmak suretiyle melanomla mücadele etmek için kullanmayı umuyorlardı. Bu da, hipotezler, sonuçta cilt kanserine yol açabilecek cilt hasarı potansiyelini azaltabilir.
1996 yılında Tuscon, Arizona'daki Arizona Üniversitesi Farmakoloji Bölümü, Medacine Koleji tarafından üç erkek üzerinde yürütülen bir pilot faz I klinik çalışmasında, "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, her gün sadece 5 düşük doz uygulandığında insanlarda bronzlaşma aktivitesine sahip olduğunu bildirmiştir. Deri altı enjeksiyon ile bildirilmiştir. Yan etkiler, hafif derecede bulantı ve spontan penil ereksiyonlarla ilişkili bir "esneme ve esneme kompleksi" idi.
Medacin Arizona Koleji Üniversitesi Farmakoloji Anabilim Dalı, 1998 yılında, psikojenik erektil disfonksiyondan muzdarip 10 adamı ilgilendirdi. Denemeler, "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, ruhsal erektil disfonksiyonu olan erkeklerde ereksiyonların güçlü bir başlatıcısı olduğunu ve 0.025 mg / kg'lık bir dozda yönetilebilir yan etkilere sahip olduğu sonucuna varmışlardır.
Medacin Arizona Koleji Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı'nda yürütülen psikojenik ve organik erektil disfonksiyonlu 20 erkeğin 2000 yılında yayınlanan bir klinik çalışma, “Melanotan II Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, eklektil disfonksiyonu olan erkeklerde penis ereksiyonunun güçlü bir başlatıcısı olduğu sonucuna varmıştır.

Melanotan II faydaları
Kalıcı Tan: Dozaj durdurulsa bile, güneşe karşı sıcak bir bronzluk güneşe maruz kalmadan bir süre aylarca sürebilir. Tersine, tans gelişmiş bir ay içinde doğal olarak soldu.

Kullanım Esnekliği: İstenilen cilt pigmentasyonuna ulaşılana kadar devam eden dozlama ile küçük bir yükleme dozu alınabilir. Bir kez aynı pigmenti korumak için sadece birkaç haftada bir kez dozlamaya ihtiyaç duyulur.

Güneş ışığına daha az maruz kalma (UV ışınları): Melanotanın etkili olması için güneş ışığına maruz kalması gerekir. Ancak, kullanıcının istenen bronzlaşmayı geliştirmek için zamanla önemli bir azalma sağlamasına izin verir.


COA

MADDE ŞARTNAME
Görünüm Beyaz kristal toz
tahlil ≥99%
Ağır metaller ≤10ppm
Arsenik ≤1ppm
Öncülük etmek ≤3ppm
Merkür ≤0.1ppm
Kadmiyum ≤1ppm
Toplam Plaka Sayısı ≤1000cfu / gr
Maya ve kalıp ≤100cfu / gr
E. Coli Negatif
zehirlenmeye neden olan mikrop Negatif
Sonuç Ürün standarda uygundur.

İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Daniel

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)