Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

Cilt Koruma İçin İnsan Büyüme Peptitleri Steroidler Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Cilt Koruma İçin İnsan Büyüme Peptitleri Steroidler Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6

Çin Cilt Koruma İçin İnsan Büyüme Peptitleri Steroidler Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6 Tedarikçi
Cilt Koruma İçin İnsan Büyüme Peptitleri Steroidler Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6 Tedarikçi Cilt Koruma İçin İnsan Büyüme Peptitleri Steroidler Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6 Tedarikçi Cilt Koruma İçin İnsan Büyüme Peptitleri Steroidler Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6 Tedarikçi Cilt Koruma İçin İnsan Büyüme Peptitleri Steroidler Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6 Tedarikçi

Büyük resim :  Cilt Koruma İçin İnsan Büyüme Peptitleri Steroidler Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HBYC
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Melanotan 2 Kullanım: güneş ışığına en az maruziyetle bronzlaşma tepkisi
Görünüm: Beyaz toz Sınıf: ilaç sınıf
MF: C50H69N15O9 Paket: İyi gizlenmiş paketi
Nakliye: EMS, HKEMS, FedEx, DHL, TNT, Aramex, vs Nakliye: % 100 ücretsiz gönderim bedeli

Cilt Koruması İnsan Büyüme Hormonu Steroidleri Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6

Hızlı Ayrıntılar:

Ürün adı: Melanotan-II

Takma Ad: MT-2


MF: C50H69N15O9


MW: 1024.180


CAS: 121062-08-6


PubChem: 92432


Saflık: 98%


Görünüm: Beyaz Toz

Sınıf: Farmasötik Sınıf


Depolama: Kapalı, 2 ~ 8 ° C'nin altında koruma


Kullanım: Melanotan 2, cilt bronzlaşmasını teşvik etmenin yanı sıra iştah bastırma, lipolitik ve libido arttırıcı etkiler sergileyen çalışmalarda gösterilmiştir. Melanotan 2, ultraviyole radyasyonun melanogenez uyarıcı özellikleri nedeniyle güneş ışığından kaynaklanan zararlı etkilerine karşı korunmada yaygın olarak araştırılmıştır.

Açıklama:


Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyonları (MT2 olarak da bilinir) ilk olarak Arizona Üniversitesi'nde sentezlendi. Araştırmalar, cilt kanserine karşı en iyi savunmaların tende ciltte aktifleşmiş melanin olduğunu biliyordu. İnsanlarda cilt kanseri oranlarını azaltmanın etkili bir yolunun, vücudun doğal pigment sistemini, UV'ye maruz kalmadan önce koruyucu bir bronzlaşmaya yol açacak şekilde uyarladığını varsaydılar.

Vücudun doğal olarak oluşan hormonu MSH, deri pigment hücrelerinin (melanositler) cildin pigmentini (melanin) ürettiği bir süreç olan melanogeneze neden olur. Bu endojen hormonun vücuda doğrudan uygulanmasının, güneşsiz bronzlaşmaya neden olacak etkili bir yöntem olup olmadığını test ettiler. Buldukları şey, işe yaradığı halde, doğal MSH'nin vücutta terapötik bir ilaç olarak pratik olması için çok kısa bir yarı ömre sahip olduğudur. Böylece daha pratik ve daha etkili bir alternatif bulmaya karar verdiler.

Yüzlerce molekülü sentezledikten ve taradıktan sonra, Victor J. Hruby ve Mac E. Hadley tarafından yönetilen araştırmacılar, doğal MSH'den yaklaşık 1000 kat daha güçlü olan bir peptid (Nle4, D-Phe7) MSH buldular. Bu yeni peptit molekülünü "Melanotan" olarak adlandırdılar (daha sonra Melanotan-1, şimdi afamelanotid olarak bilinir). Daha sonra "Melanotan" Tabaklama Enjeksiyonları olarak adlandırdıkları başka bir analog, Ac-Nle-siklo [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2) geliştirdiler.

Bilim adamları, bu peptitleri, vücudun doğal pigmentasyon mekanizmasını, zararlı UV radyasyon seviyelerine maruz kalmaya ihtiyaç duymadan bir bronzluk yaratmak için uyarmak suretiyle melanomla mücadele etmek için kullanmayı umuyorlardı. Bu da, hipotezler, sonuçta cilt kanserine yol açabilecek cilt hasarı potansiyelini azaltabilir.

1996 yılında Tuscon, Arizona'daki Arizona Üniversitesi Farmakoloji Bölümü, Medacine Koleji tarafından üç erkek üzerinde yürütülen bir pilot faz I klinik çalışmasında, "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, her gün sadece 5 düşük doz uygulandığında insanlarda bronzlaşma aktivitesine sahip olduğunu bildirmiştir. Deri altı enjeksiyon ile bildirilmiştir. Yan etkiler, hafif derecede bulantı ve spontan penil ereksiyonlarla ilişkili bir "esneme ve esneme kompleksi" idi.

Medacin Arizona Koleji Üniversitesi Farmakoloji Anabilim Dalı, 1998 yılında, psikojenik erektil disfonksiyondan muzdarip 10 adamı ilgilendirdi. Denemeler, "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, ruhsal erektil disfonksiyonu olan erkeklerde ereksiyonların güçlü bir başlatıcısı olduğunu ve 0.025 mg / kg'lık bir dozda yönetilebilir yan etkilere sahip olduğu sonucuna varmışlardır.

Medacin Arizona Koleji Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı'nda yürütülen psikojenik ve organik erektil disfonksiyonlu 20 erkeğin 2000 yılında yayınlanan bir klinik çalışma, “Melanotan II Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, eklektil disfonksiyonu olan erkeklerde penis ereksiyonunun güçlü bir başlatıcısı olduğu sonucuna varmıştır.

Uygulama :


Orada yeterince sert görünüyorsanız, kullanıcının vücut ağırlığını bir kofaktör ile çarparak günlük dozajını hesapladığı bazı garip ve harika dozaj programları bulacaksınız. Belki de bu yaklaşım, devam eden klinik çalışmalarda kullanılan yöntem olduğu için kabul edilmiştir. Tipik olarak, bu tip bir formül, sadece 110 libre (50 kg) ağırlığındaki bir kişi için günde 1 mg MT-II dozunu önerecektir.

Aramızdaki alaycılık, bu formüllerin, ürünün satışında kişisel çıkarları olan kişiler tarafından inşa edildiğini düşünmek için affedilebilir. Gerçekten de, kullanıcıların çok karanlık olduklarını hissettikleri birçok örnek vardır.

İlke olarak vücut ağırlığı dozaj skalasında problem yaşamadığım halde, sadece gereksiz olduğunu (özellikle matematiksel olarak meydan okuyan) değil, aynı zamanda dozu kademeli olarak düşük bir seviyeden artırmayı da önlerim; Özellikle MT-II durumunda, bireysel tolerans seviyelerini yan etkilere karşı savunacağım bir şey.

Melanotan 2 nasıl kullanılır


Çözeltiyi karıştırmak

Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon şişesinden kapağı kapatın.

Flakonun üst yüzeyini ekteki alkol mendili ile silin ve mendili atın.

Enjekte edilebilir su tüpünün (veya sipariş edilen pakete bağlı olarak cam su şişesi) yüzeyini ekteki alkol mendili ile silin ve mendili atın.

Ekteki şırıngayı ambalajından çıkarın. Enjekte edilebilir su tüpünün dik olduğundan emin olarak, şırınganın iğnesini suyun yan duvarına yerleştirin.

Şimdi şırınganın pistonunu geriye doğru çekin, böylece 1 ml su çekip hemen şırıngayı dışarı çekin.

Şırıngayı Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon şişesine yerleştirin ve dalgıçyı tamamen su boşaltın ve şırıngayı şişeden yavaşça çıkarın. Çözümü sallamayın.

Kullanıma hazır olana kadar saklamak için Melanotan 2 çözeltisini buzdolabına yerleştirin.

Şırınga kapaklarını koyduğunuzdan ve dikkatlice attığınızdan emin olun.

Şimdi Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon çözümünüzü karıştırdınız. Lütfen çözümü buzdolabında saklayın.


Melanotan II bronzlaşma için nasıl kullanılır


1) Melanotan II tipik olarak 10 mg liyofilize (dondurularak kurutulmuş) tozu içeren şişelerde sağlanır. Şişeler, şırınga ile şişeye eklenen uygun bir miktarda bakteriyostatik veya steril su ile sulandırılır. Uygun bir örnek su miktarı 2,5 mL'dir. Bu miktarda su kullanıldığında, ortaya çıkan çözelti mL başına 4 mg MT-II içerir. Örneğin, 1 mg'lık bir doz almak istendiğinde, insülin şırıngasında işaretlendiği gibi 0.25 mL veya "25 IU" hacmi enjeksiyonla alınacaktır. Enjeksiyon subkutan, intramüsküler veya intravenöz olabilir, kişisel tercihlere göre.

2) Enjeksiyon tipik olarak günde sadece bir kez olmakla birlikte, bir kişinin ilacı denediği ve toleransı yargıladığı durumlarda, enjeksiyon günde iki küçük miktarlara bölünebilir.
Tipik dozaj aralığı 0.5 ila 1.0 mg / gün, tercih edilen aralık 0.5 ila 1.0 mg / gündür. Bununla birlikte, bir defada 0.25 mg daha düşük dozlama ile toleransı ilk değerlendirmek en iyisidir.
Sulandırıldıktan sonra, bir Melanotan II şişesi tercihen 30 gün içinde tamamen tüketilmelidir. Sulandırmadan önce, MT-II buzdolabında veya dondurucuda saklanmalıdır, ancak soğutulmadan gönderilmesi kabul edilebilir.

3) Kullanım MT-II, bireysel durumda, artmış büyüme, sayı veya mollerin karanlığında sorunlara neden oluyorsa, genellikle kullanılmamalıdır.

4) Melanotan II'nin etkisi oldukça uzun sürelidir. Bir devrenin etkisinin büyük ölçüde ortadan kaybolması için bir yıl veya daha uzun sürmesi bile söz konusu olabilir. Bakım döngüleri kullanımı süresiz olarak etki gösterebilir. Genel bir kural olarak, bakım genellikle ilk döngü için ihtiyaç duyulan yılda yaklaşık 2 ila 3 kat daha fazla MT-II gerektirir. Bu, başlangıç ​​döngüsü ile aynı şekilde yılda yapılan 2 ila 3 döngü veya yıl başına bu toplam MT-II miktarını sağlayan daha sık dozlama modeli olarak alınabilir.
Melanotan 2'nin yönetimi

5) Yeni bir şırınga seçin ve pistonu tekrar maksimum işarete doğru çekin.

Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon şişesini dik tutarak, şırıngayı takın ve pistonu tamamen aşağı doğru bastırın (bu, şişedeki hava basıncını Melanotan 2'yi çıkarmayı kolaylaştıracak şekilde).

Şırıngayı Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon şişesinde bırakarak her şeyi ters çevirin.

Şırıngada 10 ünite / 0.1 Melanotan 2 olana kadar pistonu çekin ve yavaşça çıkarın.

Cildinizin etli bir bölgesini bulun - 4 cm'lik kısmın ortasına kadar en sık görülen düğme. Alanı, içerdiği alkollü mendillerden biriyle silin.

Enjekte edilecek alanın iki tarafına 2 cm sıkın.

Şırıngayı bir kalem gibi tutarak ve cildinize 90 derecede tutarak şırıngayı cildinize hızla takın.

Pistonu tamamen bastırın böylece tüm Melanotan 2 şırıngadan boşaldı ve yavaşça çekildi.

Alkollü mendili, enjekte edilen alanda bir dakika boyunca tutun.

Şimdi Melanotan 2'nin ilk dozunu uyguladınız. Bronzlaşma Enjeksiyonu

Dozajı :

Enjeksiyon tipik olarak günde sadece bir kez olmakla birlikte, bir kişinin ilacı denediği ve toleransı yargıladığı durumlarda, enjeksiyon günde iki küçük miktarlara bölünebilir.

Tipik dozaj aralığı 0.5 ila 1.0 mg / gün, tercih edilen aralık 0.5 ila 1.0 mg / gündür. Bununla birlikte, bir defada 0.25 mg daha düşük dozlama ile toleransı ilk değerlendirmek en iyisidir.

Sulandırıldıktan sonra, bir Melanotan II şişesi tercihen 30 gün içinde tamamen tüketilmelidir. Sulandırmadan önce, MT-II buzdolabında veya dondurucuda saklanmalıdır, ancak soğutulmadan gönderilmesi kabul edilebilir.

Kullanım Kılavuzu

Melanotan II, etkili olmak için kümülatif dozlama gerektirir. Bireye bağlı olarak, gerekli kümülatif doz tipik olarak 10 ila 40 mg arasında olacaktır, daha ziyade, genellikle bireylerin aralığın üst ucunda miktarlar gerektirmesi gerekir.

İhtiyaç duyulan toplam miktara ve bireye uygun günlük dozaja bağlı olarak, MT-II enjeksiyonlarının iyileştirilmiş bronzlaşma ihtiyacından en az bir hafta önce başlaması gerekecektir. Daha tipik olarak MT-II kullanımı, bu ihtiyaçtan en az bir ay önce başlamalıdır.

Melanotan II, bronzlaşmaya karşı geliştirilmiş kabiliyetini korumak için siklize edilmiş bir şekilde de kullanılabilir.

COA :

MADDE ŞARTNAME
Görünüm Beyaz kristal toz
tahlil ≥99%
Ağır metaller ≤10ppm
Arsenik ≤1ppm
Öncülük etmek ≤3ppm
Merkür ≤0.1ppm
Kadmiyum ≤1ppm
Toplam Plaka Sayısı ≤1000cfu / gr
Maya ve kalıp ≤100cfu / gr
E. Coli Negatif
zehirlenmeye neden olan mikrop Negatif
Sonuç Ürün sta uygun

HPLC

Ipuçları :

SİPARİŞ NASIL YAPILIR?

1. Bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin (ne / ürün adı ve miktarı için kullanın), bir tavsiye ve teklif alacaksınız.


2. Tüm detaylar üzerinde bir anlaşmaya vardığımızda tam ödeme yapılacaktır.


3. Mallarınız ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde takip numarası gönderilecektir.


4. Mallar 3 ~ 7 gün içinde size ulaşacaktır.


Neden bizi seçmelisiniz

1. Yüksek kalite: Fabrikalarımız 10 yılı aşkın tecrübesi ile ham toz üretiminde profesyonel. Tüm dünyada iyi bir üne sahip, ürünlerimiz her ay 100kgs üzerinde Almanya, Norveç, Polonya, Finlandiya, İspanya, İngiltere, Fransa, Rusya, ABD, Avustralya, Japonya, Kore ve diğer birçok ülkeye ihraç edilmiştir.

2. Rekabetçi fiyat: Tüm tozlar fabrika doğrudan tedarik edilir, fabrika fiyatı ve pazarlıklıdır.

3. Hızlı ve güvenli teslimat: Mallarınız ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde, takip numarası, gümrük geçiş oranı ≥99% olarak gönderilecektir.

4. İyi öncesi ve satış sonrası servis: Herhangi bir sorun lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, her zaman sizin için çevrimiçi olacağız.

Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı ve güvenli teslimat, iyi hizmet, bu biziz! Iletişim hoşgeldiniz!


Daha fazla ürün:

Polipeptid Hormonları
DAC olmadan CJC1295 CAS 863288-34-0
DAC ile CJC1295 CAS 863288-34-0
Heksarelin CAS 140703-51-1
MGF
PEG MGF
MT-1 CAS 75921-69-6
MT-2 CAS 121062-08-6
GHRP-2 CAS 158861-67-7
GHRP-6 CAS 87616-84-0
Ipamorelin CAS 170851-70-4
Semorelin CAS 86168-78-7
Oksitosin CAS 50-56-6
TB500 CAS 77591-33-4
Pentadecapeptid BPC 157
AOD 9604 CAS 221231-10-3
trıptorelin CAS 57773-63-4
Tesamorelin CAS 218949-48-5
DSIP CAS 62568-57-4
Selank
PT141 CAS 189691-06-3
gonadorelin CAS 34973-08-5
Epitalon 307297-39-8
IGF-1 LR3 1 mg
GDF-8 1 mg
Follistatin 344

İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Daniel

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)