Ana sayfa Ürünlerham steroid tozlar

Saç Dökülmesi Tedavisinde Beyaz Steroid Hormon Tozu Finasterid Proscar CAS 98319-26-7

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Saç Dökülmesi Tedavisinde Beyaz Steroid Hormon Tozu Finasterid Proscar CAS 98319-26-7

Çin Saç Dökülmesi Tedavisinde Beyaz Steroid Hormon Tozu Finasterid Proscar CAS 98319-26-7 Tedarikçi
Saç Dökülmesi Tedavisinde Beyaz Steroid Hormon Tozu Finasterid Proscar CAS 98319-26-7 Tedarikçi Saç Dökülmesi Tedavisinde Beyaz Steroid Hormon Tozu Finasterid Proscar CAS 98319-26-7 Tedarikçi Saç Dökülmesi Tedavisinde Beyaz Steroid Hormon Tozu Finasterid Proscar CAS 98319-26-7 Tedarikçi Saç Dökülmesi Tedavisinde Beyaz Steroid Hormon Tozu Finasterid Proscar CAS 98319-26-7 Tedarikçi

Büyük resim :  Saç Dökülmesi Tedavisinde Beyaz Steroid Hormon Tozu Finasterid Proscar CAS 98319-26-7

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: CAS 98319-26-7

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Teslimat Yöntemi: Express, EMS gibi, DHL, Fedex, TNT, UPS, Aramex vb. Ödeme metodları: T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Appearence: white Crystalline powder

Saç Dökülmesi Tedavisinde Steroid Hormon Tozu Finasterid Proscar 98319-26-7

Saç Dökülmesi Tedavisinde Beyaz Steroid Hormon Tozu Finasterid Proscar CAS 98319-26-7

 

Welcome to HKYC. HKYC'ye hoş geldiniz. Our main products cover raw steroid powder, semi-finished oil, sarms powder and peptides, all equipments for steroid process as well. Başlıca ürünlerimiz ham steroid tozu, yarı mamul yağ, sarms tozu ve peptidleri, steroid işlemi için tüm ekipmanları da kapsar.

 

Our company owns a well-trained and disciplined packing team for packing with our best discreet and stealth packages. Firmamız en iyi gizli ve gizli paketlerimizle paketleme için iyi eğitimli ve disiplinli bir paketleme ekibine sahiptir. And sufficient stock to ensure the parcel can be delivered to your hand fastly and safely by DHL, TNT, FedEx, EMS, UPS, EUB, etc. Ve parselin DHL, TNT, FedEx, EMS, UPS, EUB, vb. Tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde elinize teslim edilmesini sağlamak için yeterli stok.

 

Kaliteli ürünlere ve zamanında teslimata ihtiyacınız varsa, başka bir yere gitmenize gerek yoktur,

sadece bize ulaşın ve size herkesten çok daha iyi hizmet veriyoruz. Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com

 

Finasterid Hızlı Ayrıntılar

 

Ürün adı Finasterid
takma ad PROSCAR; PROSTIDE, MK-906, PROPECIA®
CAS 98319-26-7
MF C23H36N2O2
MW 372,54
Saflık 99.00%
sınıf Farmasötik Sınıf
Görünüm Beyaz kristal toz.
Marka Nmae HKYC
Standart USP
Raf ömrü 2 yıl
Stradge Havalandırılmış, kuru ve serin bir yerde saklayın
stok, mevcut Kütle Stoku
Paketleme Yöntemleri Tasarlanmış örtülü paketleme yolları,% 100 özel garanti
Teslimat süresi ödeme onaylandıktan sonra 18 saat içinde
Ödeme T / T, Western Union, Para Gramı, Bitcoin
kullanım Finasterid erkeklerde erkek tipi kellik (androjenik alopesi) tedavisinde ve prostat hastalığının tedavisinde kullanılır

 

Finasterid Descrption

 

Finasterid, anabolik steroidlerle takviye edilen ancak saç dökülmesinden korkanlar arasında çok yaygındır.
but there are important things you need to understand before you consider Finasteride use. ancak Finasteride kullanımını düşünmeden önce anlamanız gereken önemli şeyler vardır. As an androgen suppressor Finasteride can seriously inhibit the gains made while on cycle, severely and on that basis it is not highly recommended for on-cycle hair preservation. Androjen baskılayıcı olarak Finasteride, döngü sırasında elde edilen kazanımları ciddi şekilde inhibe edebilir ve bu temelde çevrim içi saçların korunması için şiddetle tavsiye edilmez.

 

Propecia (finasteride) is used to treat male pattern baldness (androgenic alopecia) in men. Propecia (finasteride) erkeklerde erkek tipi kellik (androjenik alopesi) tedavisinde kullanılır. Topically (on the scalp itself) it is of some effect in minimizing further hair loss. Topikal olarak (kafa derisinin kendisinde) daha fazla saç dökülmesini en aza indirgemekte bir miktar etkilidir. In combination with Nizoral and spironolactone (which smells awful, by the way) it can actually reverse loss moderately. Nizoral ve spironolakton (bu arada korkunç kokar) ile birlikte, kaybı orta derecede tersine çevirebilir.

 

Used for the treatment of prostate disease first. İlk önce prostat hastalığının tedavisinde kullanılır. Clinical studies suggest that, with finasteride 1 mg/day, continuous oral 3 months or slightly long can have hair growth, after continuous treatment 1 year hair growth rate to 48%, and can continue to fall off, taking the hair organization 2 years hair growth rate reached 66% ~ 83%. Klinik çalışmalar, 1 mg / gün finasterid ile sürekli oral 3 ay veya biraz uzun süre, sürekli tedaviden sonra 1 yıl saç büyüme oranının% 48'e kadar saç büyümesine sahip olabileceğini ve saç organizasyonunu 2 yıl saç alarak düşmeye devam edebileceğini göstermektedir. büyüme oranı% 66 ~% 83'e ulaştı.

 

Finasterid nasıl alınır

 

Before you start the treatment, read the manufacturer's printed information leaflet from inside the pack. Tedaviye başlamadan önce, paketin içinden üreticinin basılı bilgi broşürünü okuyun. It will give you more information about finasteride and will provide you with a full list of the side-effects which you may experience from taking it. Finasteride hakkında daha fazla bilgi verecektir ve almanızdan kaynaklanabileceğiniz yan etkilerin tam bir listesini sağlayacaktır.

 

Take one (1 mg) tablet each day, exactly as your doctor tells you to. Doktorunuzun size söylediği gibi, her gün bir (1 mg) tablet alın. Try to take your doses at the same time of day, as this will help you to remember to take finasteride regularly. Dozunuzu günün aynı saatinde almaya çalışın, çünkü bu düzenli olarak finasteride almayı hatırlamanıza yardımcı olacaktır.

 

Swallow the tablet whole (without breaking or crushing it) with a drink of water. Tableti bir bardak su ile yutun (kırmadan veya ezmeden). You can take the tablet either with or without food. Tableti yiyecek olsun veya olmasın alabilirsiniz.

 

If you forget to take a dose on time, take it when you remember. Zamanında bir doz almayı unutursanız, hatırladığınızda alın. If you do not remember until the following day, leave out the missed dose. Ertesi güne kadar hatırlamıyorsanız, kaçırılan dozu dışarıda bırakın. Do not take two doses together to make up for a forgotten dose. Unutulan bir dozu telafi etmek için birlikte iki doz almayın.

 

Finasterid Özellikleri

 

Test Öğeleri Şartname Test sonuçları
Açıklama Beyaz veya kirli beyaz kristal toz Kirli beyaz kristal toz
Spesifik rotasyon -56 ° ~ -60 ° -58,2 °
Kimlik İR Çalışma standardı ile eşleşir Uygundur
HPLC
Çözünürlük Freely soluble in chloroform and in alcohol; Kloroform ve alkol içinde serbestçe çözünür; Very slightly soluble in water Suda çok az çözünür uymak
Ağır metaller ≤10ppm <10ppm
Su ≤0.3% % 0.22
Ateşleme kalıntısı ≤0.1% % 0.05
Bağıl malzeme Maksimum safsızlıklar≤0.5% % 0.36
Toplam safsızlıklar≤1.0% % 0.52
tahlil 98.5 ~ 101.0% % 99.68


 

 

İlk önce bilmek isteyebilirsiniz:

 

1. Available: steroid tozu, yarı-mamul yağ, sarm, peptitler ağrı kesici vb. Ve steroid işleme makineleri her türlü.

 

2. Parsel: Farklı ülkeler ve miktarlara göre tasarlanmış Sağduyulu ambalaj.

 

3. Pass Özel Oranı: fazla 99%.

 

4. Reship Politikası: biz parsel ele geçirilmesi durumunda bir kez ücretsiz (hiçbir ülke sınırlaması) gemiden gemiye aktarma.


5. Delivery Methods: EMS, DHL, FedEx, UPS, TNT, Aramex, China/Hongkong/ Singapore/Sweden/Holland Post Mail. 5. Teslimat Yöntemleri: EMS, DHL, FedEx, UPS, TNT, Aramex, Çin / Hongkong / Singapur / İsveç / Hollanda Posta. All with tracking code. Hepsi izleme kodu ile. Usual delivery time is 4-7 workdays. Her zamanki teslimat süresi 4-7 iş günüdür.

6.Teslim Süresi: ABD: 3-5 gün, İngiltere: 4-7 gün, Kanada: 3-7 gün, Avrupa: 6-10 gün

 

Ambalaj ve Hizmet:


1. Mass stok, ödeme yapıldığında derhal her gün teslimat emin olmak için.
2. yıldır bu alanda meşgul olmuştur, biz güvenli ve hızlı teslimat garanti edemez sofistike ve profesyonel lojistik departmanı var.
3. Well-trained and disciplined packing team which is professional enough to provide you a safe package. 3. Well eğitimli ve disiplinli ambalaj ekibi size yeterince güvenli bir paket sağlamak için profesyonel. It also avoid a lot of emergency happen during the delivery so that high customs pass is guaranteed. Ayrıca, yüksek gümrük geçişinin garanti edilmesi için teslimat sırasında çok fazla acil durum oluşmasını önler. Unique ways to ship 10grams to 25 kilograms powders(or 100ml to 30 Liter liquids) at one time to your destination. Hedefinize bir kerede 10 gram ila 25 kilogram toz (veya 100 ml ila 30 Litre sıvı) göndermenin benzersiz yolları.
4. Packing pictures and tacking code are provided within 24 hours as soon as receiving the payment. 4. ambalaj resimleri ve teyel kodu verilmektedir 24 saat içinde kısa sürede ödeme aldıktan. Updated tracking code will be provided every other day just for you can hold a palm of your package. Güncellenmiş izleme kodu, paketinizin bir avucunu tutabileceğiniz için her gün sağlanacaktır.
5. Perfect satış sonrası hizmet: ürün aldıktan sonra herhangi bir soru veya sorunlar oldu.

 

 

 

Uluslararası nakliye

 

Steroid Hormone Powder Finasteride Proscar 98319-26-7 For Hair Loss Treatment

Steroid Hormone Powder Finasteride Proscar 98319-26-7 For Hair Loss Treatment

 

Diğer Sıcak satış Ürün listesi:

 

Testosteron Tozu Steroid Tozu
Testosteron Tabanı Trenbolon Asetat
Testosteron enantat Trenbolone Enantat
Testosteron asetat metiltrienolondan
Testosteron propiyonat Parabolan
Testosteron cypionate Tibolon
Testosteron fenilpropionat Trenbolon bazı
Testosteron izokaproat  
Testosteron dekanoat Boldenone bazı
Testosteron Sustanon 250 Boldenon Asetat
Testosteron undekanoat Boldenon Cypionate
17-alfa-metil-Testosteron Boldenone Undesilenat (denge)
Metiltestosterone  
Turinabol Nandrolone Decanoate
Mestanolone Nandrolone cypionate
Stanolone Nandrolone Undekanoat
Mesterolon (Proviron) Nandrolone Propionate
Floksimesteron (Halotestin) Nandrolone Fenilpropiyonat
   
Oral steroidler Drostanolon Propionat
Dianabol Drostanolone Enantat
stanozolol Metenolon Enantat
Anavar Metenolon Asetat
Anadrol  
süperdrol Methasteron Trestolone Asetat
   
   

 

Sarm Serisi peptit
Ostarine (MK-2866) MGF
Andarine (S-4) PEG MGF
GW501516 DAC ile CJC-1295
LGD-4033 PT-141
MK-677 MT-2
AICAR'ın GHRP-2
SR9009 GHRP-6
SR9011 Semorelin
RAD-140 TB500
flibanserin BPC 157
Carphedon HGH 176-191
Sunifiram Tesamorelin
Pirfenidone gonadorelin
YK11 DSIP
  Selank
Seks Artırıcılar Follistatin 344
Tadalafil (Cialis) IGF-1 LR3
Sildenafil () ACE 031
Sildenafil sitrat  
Sildenafil Mesilat PCT
Vardenafil Klomifen Sitrat (clomid)
avanafil Tamoksifen Sitrat (nolvadex)
Acetildenafil Tamoksifen
  exemestane
  anastrozol
  Letrozol

 

 

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)