Ana sayfa ÜrünlerSARMS steroid

Vücut Geliştirme İçin Beyaz Toz Ostarin Mk -2866 Sarms Yağ Kaybı Tozu Takviyeler

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Vücut Geliştirme İçin Beyaz Toz Ostarin Mk -2866 Sarms Yağ Kaybı Tozu Takviyeler

Çin Vücut Geliştirme İçin Beyaz Toz Ostarin Mk -2866 Sarms Yağ Kaybı Tozu Takviyeler Tedarikçi
Vücut Geliştirme İçin Beyaz Toz Ostarin Mk -2866 Sarms Yağ Kaybı Tozu Takviyeler Tedarikçi Vücut Geliştirme İçin Beyaz Toz Ostarin Mk -2866 Sarms Yağ Kaybı Tozu Takviyeler Tedarikçi

Büyük resim :  Vücut Geliştirme İçin Beyaz Toz Ostarin Mk -2866 Sarms Yağ Kaybı Tozu Takviyeler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HBYC
Sertifika: ISO9001, kosher
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable, favorable price for big order
Ambalaj bilgileri: diacreet paketi
Teslim süresi: ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde.
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz toz İşlevi: vücut geliştirme veya kesme
Saflık: % 99 üstünde

OSTARINE // MK-2866 // ENOBOSARM
IUPAC adı: ((2S) -3- (4-siyanofenoksi) -N- [4-siyano-3- (triflorometil) fenil] -2-hidroksi-2-metilpropanamid)
OSTARINE CAS: 841205-47-8
OSTARINE MF: C19H14F3N3O3
OSTARINE MW: 389,33 g / mol
OSTARINE Erime noktası: 70 ila 74 ° C (158 ila 165 ° F)
OSTARINE Yarı ömrü: 24 saat.
OSTARINE Minimum sipariş miktarı: 10 gram.
Detaylı siparişlerinize göre rekabetçi teklifler verilecektir.

"Enobosarm" olarak da bilinen Ostarine / Mk-2866, bir araştırma seçici seçici androjen reseptör modülatörüdür (SARM). Mukus israfı ve osteoporoz gibi durumların tedavisi için.
Ostarine (MK-2866), kas kaybının önlenmesi ve tedavisi için GTx tarafından geliştirilen bir SARM'dir. Sonunda kaşeksi, atrofi ve sarkopeni ile Hormon veya Testosteron Replasman Tedavisinin önlenmesi için tıbbi bir reçete olabilir.
Bir araştırma kimyasalı olarak, Ostarine SARMS veya seçici androjen reseptör modülatörleri olarak bilinen bir kimyasallar sınıfına aittir. SARMS, belirli androjen reseptörlerinde seçici anabolik aktivite oluşturur. Testosteron ve diğer anabolik steroidlere kıyasla, SARMS'nin avantajı iskeletsiz kas dokularında androjenik aktiviteye sahip değildir. Ostarin yağsız vücut kitlesini korumak ve arttırmak için etkilidir.

Ostarine Mk - 2866 Toz SARM'ları
Ostarine anabolik etkilerini neredeyse sadece iskelet kas dokusu üzerinde uygular ve bu nedenle yaşa bağlı kas atrofisi (sarkopeni), AİDS veya kansere bağlı israf / kaşeksi ve hatta bir ajana yönelik geniş bir spektrumda yeni bir potansiyel tedavi seçeneği sunar. Ciddi cerrahi veya benzer durumlarda iyileşme dönemlerinde atrofiyi en aza indirir. Sadece yağsız vücut kütlesini (LBM) korumakla kalmaz, aynı zamanda bunu arttırır.

Kas bakım için Ostarine / Mk-2866
Ostarine bir “büyük olsun” ilaç değildir, bu yüzden çok fazla kas dokusu eklemek istiyorsanız, Ostarine sizin için değildir.Ancak, herhangi bir kazanç elde etmek genellikle AAS ile daha kolay muhafaza olduğunu belirtmek gerekir. Ostarin'i PCT sırasında bir bakım ilacı olarak kullanmaya başladıkça, ilk izlenimlerimiz biraz kapalıydı. Birçoğu Ostarinin HPTA üzerinde kayda değer bir etki yaratmadan önemli bir anabolik etkiyi sürdürme yeteneğine sahip ilk SARM olacağını düşünmüştü.
1.Lean kas kazançlar (hacim)
Ostarin, herhangi bir SARM'nin en anabolik olanıdır ve bu, yağsız kas kazanmak isteyen ilk ve en önemli kullanımını sağlar. Toplam ağırlıktaki kazanımlar, kabarık steroidler ile karşılaştırılamayacaktır, ancak toplam kazançlar neredeyse tamamen zayıf kas olacaktır.
Ostarine yapılan kazançlar çok sağlam ve kullanıcılar genel olarak 7 libreye kadar artış görüyorlar. yağsız vücut kütlesinin ve 25mg günde 8 hafta döngüsünün (diyete bağlı). En yaygın doz 8 hafta 25 mg'dır. Steroid kullanımıyla karşılaşan yan etkiler döngüde mevcut olmayacaktır.
Genel olarak, ostarin ile, daha yüksek doz, daha fazla bastırma. Bastırma minimal olsa da ve steroid ile karşılaşılan baskılanma ile karşılaştırılamayacak bir yerde bulunmasına rağmen, 4 haftalık bir süre boyunca herhangi bir ostarin döngüsü 3 haftalık bir mini pkt gerektirir. Bu bölümde bir serm gerekli değildir.

2. Bodyfat'ı kaybetmek (kesme)
Ostarine öncelikle kalori azalırken kas kütlesinin korunması için bir kesme protokolüne sığar. Kesmenin en akılcı sonuçlarından biri, kazanılmış kas kütlesinin kaybıdır. Kalori eksikliği ile metabolik hız ve hormon seviyelerindeki düşüş (T3, IGF, Testosteron vb.) Kas dokusu kaybı için mükemmel bir katabolik ortamdır. Ostarinin anabolik etkileri olduğu için, diyabet kas veya güç kaybı hakkında endişelenmeden kalorileri azaltabilir. Ostarine ayrıca, kullanıcılar arasında dikkat çekici bir besin ayrımı etkisi olduğunu da ortaya çıkarmıştır.
6-8 hafta boyunca 15-20 mg dozlama protokolü, herhangi bir yan etki veya yüksek bastırma olmadan Ostarine ile kesmek için iyidir. Bununla birlikte, androjenisitenin bulunmaması nedeniyle, kas sertliği ve genel sonuçların SARM S-4'teki kadar belirgin olmadığı belirtilmelidir.

Dozların Zamanlaması
Ostarine'nin yaklaşık yarım saatlik bir ömrü olduğu için, bu dozların her biri günde sadece bir kez ağızdan alınmak zorundadır, bu nedenle de son derece uygun bir takviye alımı sağlar.

Ostarine / Mk-2866 COA:

Ürün MK-2866 CAS Numarası.
1202044-20-9
miktar 10Kg Man.date
2017/10/31
Test standart In-house qualitystandard Son kullanma tarihi
2 yıl
Öğeler Özellikler
Sonuçlar
Görünüm Beyaz toz
uygundur

Saflık (HPLC)
≥99.0% % 99.68
Su(%) ≤0.50%
% 0.07

Sonuç: Ürün, Şirket içi şartnameleri karşılar.


İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Daniel

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)