Ana sayfa Ürünlererkek geliştirme steroidler

Beyaz Kristal Toz Vücut Geliştirme Stanozolol Winstrol Hormonları Steroid Erkek Geliştirme Steroidleri CAS 10418-03-8

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Beyaz Kristal Toz Vücut Geliştirme Stanozolol Winstrol Hormonları Steroid Erkek Geliştirme Steroidleri CAS 10418-03-8

Çin Beyaz Kristal Toz Vücut Geliştirme Stanozolol Winstrol Hormonları Steroid Erkek Geliştirme Steroidleri CAS 10418-03-8 Tedarikçi
Beyaz Kristal Toz Vücut Geliştirme Stanozolol Winstrol Hormonları Steroid Erkek Geliştirme Steroidleri CAS 10418-03-8 Tedarikçi Beyaz Kristal Toz Vücut Geliştirme Stanozolol Winstrol Hormonları Steroid Erkek Geliştirme Steroidleri CAS 10418-03-8 Tedarikçi

Büyük resim :  Beyaz Kristal Toz Vücut Geliştirme Stanozolol Winstrol Hormonları Steroid Erkek Geliştirme Steroidleri CAS 10418-03-8

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Wuhan, Hubei
Marka adı: HBYC
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz toz Saflık: % 99
İşlevi: erkek geliştirme

Ürün Açıklaması
Ürün adı: Winstrol;
Takma ad: Stromba; Stanazol
CAS Kayıt Numarası: 10418-03-8
MF: C21H32N2O
MW: 328,49
Tahliller:% 99
Algılama Süresi: 3 hafta (oral) 9 haftaya (enjektabl)
Etkili Doz (erkekler): 50-100mgs / gün
Etkili Doz (kadın): 2.5-10mgs / gün
Ambalaj: Folyo çantası
Görünüm: Beyaz veya beyaz kristal toz

Winstrol, dünyadaki en popüler ve iyi bilinen anabolik steroidlerden biridir. 1950'lerin sonlarında Winthrop Laboratories tarafından geliştirilen bu, yıllar boyunca medyada büyük ilgi gören anabolik bir steroid. Aslında, hiç anabolik steroid kullanmamış olanlar, eğer bir steroid isimleri varsa, genellikle Winstrol veya Stanozol'dur. Winstrol adı aslında Stanozol hormonunun en yaygın ilişkili markasıdır. Bu yıl boyunca sayısız atletik skandallar nedeniyle dünya çapında dikkat çeken bir anabolik steroid. Çeşitli sporcular anabolik steroidler kullanılarak yakalandığında, Winstrol skandal sayısız kez ön planda olmuştur. Aslında, tarihin en önemli atletik steroid skandalı ile ilişkilidir.

Winstrol İşlevleri ve Özellikleri:
İlk değişiklik, 3-keto grubunu değiştiren hormonun A-halkasında bağlı bir pirazol grubunun tanıtılmasıdır. Bu değişiklik resmi olarak Stanozol'ü heterosiklik steroid olarak sınıflandırır. Hormon, uygulamadan sonra hormonu korumak için ilave bir metil grubu da taşır. Bu yapısal değişim, Stanozol'ü resmi olarak C17-alfa alkillenmiş (C17-aa) anabolik steroid olarak sınıflandıran 17. karbon pozisyonunda gerçekleşir.

Yapısal değişikliklerin kombinasyonu nedeniyle, bu hormonun androjenisitesini önemli ölçüde azaltır ve anabolik gücünü büyük ölçüde artırır. Resmi olarak Winstrol 320 bir anabolik derecelendirme ve 20 androjenik bir derecelendirme taşır. Daha da önemlisi, derecelendirmeleri bize son derece yararlı anabolik steroid veren gerçek yaşam etkileri mükemmel bir şekilde tercüme.
Winstrol, birçoğu Sex-Hormon-Binding-Globulin (SHBG) 'yi önemli ölçüde düşürme kabiliyeti olan birçok pozitif steroidal özellik taşır. Bu, steroitlerin bağlanmamış bir halde dinlenmesini sağlamanın yanı sıra serbest testosteronda bir artış sağlar. Birçok anabolik steroidler SHBG Winstrol'u düşürürken, çoğu insandan çok daha güçlü bir afiniteye sahiptir. Aslında, çalışmalar sadece kullanımda ve hatta nispeten düşük dozlarda SHBG'de yaklaşık% 50 azalma göstermiştir.

Winstrol'ün Etkileri:

Winstrol, bir bulking steroid dediğimiz şey değil. Bu steroidi, bir sezon dışı kitle yığınında nadiren bulacaksın. Bununla birlikte, sağlayacağı güçlü SHBG azalması nedeniyle kullanılan diğer steroidlerin aktivitesini arttırmak için kullanılabilir, ancak bu genellikle önerilmemektedir. Winstrol'ün yan etkilerini incelediğimizde, çok hepatotoksik olduğunu ve kullanımının en değerli olduğu zamanla sınırlandırılması gerektiğini göreceğiz. Erkek atlet için bu, hacim aşaması sırasında olmayacaktır.

Sezon dışı hacim söz konusu olduğunda, kadın kullanımıyla bir istisna daha yapabiliriz. Dişiler steroide çok daha duyarlıdır ve bu aşamada kısa patlama planları çok faydalı olabilir. Ama yine de, muhtemelen daha iyi seçenekler var.

Winstrol'ün etkileri hiç şüphesiz atletik bir doğanın doğrudan performans geliştirmesi için çok faydalıdır. Vücut geliştiriciler veya fiziksel sporcular değil, fonksiyonel rekabetçi sporculardan bahsediyoruz. Bu steroid gücün büyük ölçüde artma yeteneğine sahiptir ve bu hem güç hem de hıza dönüşebilir. Dahası, bunu, spora bağlı olarak bazılarını engelleyebilecek ve aynı zamanda meraklı gözlerden istenmeyen ilgiye neden olabilecek bir miktar ek ağırlık eklemeden gerçekleştirecektir. Winstrol'ün rekabetçi sporcular için, özellikle de tendonların potansiyel olarak zayıflaması nedeniyle patlayıcı sporlardaki sporcular için iyi olmadığını söyleyenler vardı, ama bu, bu iddiayı destekleyen az çok mesaj panosu anekdot histerisi. Aslında, birçok çalışma tendonların güçlendirilmesi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabileceğini gösterdi ve biz zaten kemikler için iyi olduğunu biliyoruz. Değilse, osteoporozun tedavisinde kullanılmazdı.

Atletizm dışında Winstrol'ün spor salonu sıçanı veya vücut geliştirme etkileri, zaten biraz zayıf olduğunuzda en iyi şekilde gösterilecektir. Steroid, bir kurutucu, daha sert bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır ancak sadece nispeten yağsız olursanız. Aynı zamanda, yağsız doku korunmasında da yardımcı olacaktır, ancak böyle bir fazda sıklıkla ihtiyaç duyulan çok güçlü bir dereceye kadar değil. Tipik olarak Winstrol'ün sadece bu kapasitede baz veya temel steroid olmayan ikincil steroid olarak kullanılması önerilir.

Hem erkekler hem de kadınlar kesme aşamasında Winstrol'den büyük ölçüde yararlanabilirler. En iyi yağsız doku koruyucu olmayacak olsa da, birçok kişi Winstrol oyundayken diyet yaparken çoğu zaman kaybedecek güçlerini koruyor. Damarlık da daha belirgin hale gelmeli ve genel olarak birey tanımda genel bir gelişmenin tadını çıkarmalıdır.

Vücut Geliştirme Stanozolol Winstrol Hormonları Steroid Erkek Geliştirme SteroidleriCAS 10418-03-8Vücut Geliştirme Stanozolol Winstrol Hormonları Steroid Erkek Geliştirme SteroidleriCAS 10418-03-8

ANALİZ ÖĞRETİMİ STANDART ANALİZ SONUÇ
GÖRÜNÜM Beyaz toz Beyaz toz
KİMLİK uV uygundur
ERİME NOKTASI 302.0 ~ 303.0ºC 302.3 ~ 302.8ºC
KURUTMA KAYBI ≤0.5% % 0.45
AĞIR METAL ≤10ppm uygundur
ÖZEL OPTİK ROTASYON [Α] D20 = + 70 ° ~ 74 ° [Α] D20 = + 71 °
BAĞLI MADDE ≤0.5%
Toplam kirlilik: ≤0.5% % 0.32
KONTAK ÜZERİNDE KURUTMA ≤0.1% % 0.06
ASSAY (kurutulmuş olarak) ≥99% 99,60%

İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Jiang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)