Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

Boldenone Undecylenate Peptit Hormonları CAS 13103-34-9 Sarımsı Yağlı Sıvı

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Boldenone Undecylenate Peptit Hormonları CAS 13103-34-9 Sarımsı Yağlı Sıvı

Çin Boldenone Undecylenate Peptit Hormonları CAS 13103-34-9 Sarımsı Yağlı Sıvı Tedarikçi
Boldenone Undecylenate Peptit Hormonları CAS 13103-34-9 Sarımsı Yağlı Sıvı Tedarikçi Boldenone Undecylenate Peptit Hormonları CAS 13103-34-9 Sarımsı Yağlı Sıvı Tedarikçi Boldenone Undecylenate Peptit Hormonları CAS 13103-34-9 Sarımsı Yağlı Sıvı Tedarikçi

Büyük resim :  Boldenone Undecylenate Peptit Hormonları CAS 13103-34-9 Sarımsı Yağlı Sıvı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Boldenone Undecylenate
Sertifika: ISO9001
Model numarası: CAS No .: 13103-34-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton varil
Teslim süresi: 5-8days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Günde 1000 / ml
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Formül: C30H44O3 Ağırlık: 452,67
Tahlil: 97.0 ~ 103.0%

Vücut Geliştirme için EQ Enjekte Edilebilir Steroidler Boldenone Undecylenate Equipoise
Anabolik Takviyeler Boldenone Undecylenate Steroid Equipoise
Anabolik Steroidler Vücut Geliştirme Equipoise / Boldenone Undecylenate Bitmiş Yağ
Güvenli Gemi Vücut Geliştirme Steroid Hormon Boldenone Undecylenate / Equipoise (EQ)

Boldenone Undecylenate
(Equipoise) CAS NO .: 13103-34-9
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Moleküler Formülü: C30H44O3
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Moleküler ağırlık: 452.67
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Testi: 97.0 ~ 103.0%
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Standardı: İşletme Standardı

Steroid Tozları >> Boldenon >> Boldenone Undecylenate Ham (Sıvı)
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Ham Sıvı Steroid

Bir kesme döngüsü için Equipoise, kullanılmadıklarından daha vasküler olduklarını, daha da grenli bir görünüme sahip olduklarını, steroidin hiç kullanılmadığından daha fazla kas kütlesini koruyabildiklerini görecektir. Yaşamın her kesiminden gelen birçok sporcu, bir anabolik steroid yığınının bir parçası olarak Equipoise'u satın alır, çünkü bu steroid muazzam kazançlar için çok uygundur.

Boldenone Undecylenate Raw'a ait veriler:
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Takma Adı: EQ, Equipoise.Boldenone undecanoate
Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS Kimliği: 13103-34-9
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Saflık: HPLC ile% 99.28
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Yoğunluğu: 1.055g / cm3
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Çözünürlük: Suda hemen hemen çözünmez, bitkisel yağda çözünür.
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Görünüş: Sarımsı yağlı sıvı.

Boldenone Undecylenate Kullanımı ve İstiflenmesi.
Uzun süre aktif kalmasına rağmen, Equipoise en az haftada bir kez sporcular tarafından enjekte edilir. En yaygın olarak erkekler için haftada 200-400 mg (4-8 ml, 50 mg versiyonu), kadınlar için haftada 50-75 mg dozunda kullanılır. Mevcut olan tek ürün 25 mg'lık bir sürüm ise enjeksiyon hacmi oldukça rahatsız olabilir. Dozaj programı, rahatsızlığı azaltmak için belki de her gün verilen enjeksiyonlardan daha fazla bölünebilir. Tahriş ve enfeksiyondan kaçınmak için enjeksiyon bölgelerini düzenli olarak döndürmek için de dikkatli olunmalıdır. Bir bölgeye çok büyük bir yağ hacmi enjekte edildiğinde, cerrahi drenaj gerektiren bir apse oluşabilir. Böyle bir sorunu önlemek için, sporcular genellikle her bir enjeksiyonu 3 ml ile sınırlayacak ve her siteyi haftada bir kez, tercihen de diğer haftalarda bir kez kullanmayacaklardır. Boldenone Undecylenate ile bu sadece gluteusun yanı sıra bir enjeksiyon bölgesi için dış uylukların kullanılmasını da gerektirebilir. Elbette 25 mg ve 50 mg dozlanmış ürünlerle ilgili tüm problemler, bu steroidin yeni 100 mg ve 200 mg / ml versiyonları ile elimine edilir; bu, kullanıcıya açıkça daha fazla dozaj özgürlüğü ve enjeksiyon rahatlığı verir.

Boldenone Undecylenate Equipoise Etkileri:
Hızlı bir kitle oluşturucu değil, Boldenone Undecylenate, yavaş ancak sabit bir güç ve kalite kas kütlesi kazancı sağlamak için incelenecektir. Bu ilacın en olumlu etkileri, uzun süreler boyunca kullanıldığında, genellikle süresi 8-10 haftadan fazla süren görülür. Kazanılan kas, androjenlerle görülen yumuşak kütle olmamalı, fakat çok belirgin ve sağlam olmalıdır. Su şişmesi kasın çapına büyük ölçüde katkıda bulunmadığından, ilacın kesilmesinden sonra bir Boldenone Undecylenate döngüsünde kazanılan büyüklüklerin çoğu korunabilir. Yapısal olarak Equipoise ve klasik şişirme ilacı Dianabol'un neredeyse aynı olduğunu not etmek ilginçtir. Equipoise durumunda, bileşik bir l7beta ester (undesilenat) kullanır, Dianabol ise 17 alfa alkillenir. Bunun dışında moleküller aynıdır. Tabii ki vücutta oldukça farklı davranıyorlar, ki bu 17-metilasyon etkilerini bir steroidin oral etkinliğinden daha fazla gösteriyor.

Daha önce tartışıldığı gibi Equipoise çok yönlü bir bileşiktir. İstenilen sonuca bağlı olarak çeşitli ilaç kombinasyonları oluşturabiliriz. Kitle için, oksimetholon ya da Sustanon 250 gibi enjekte edilebilir bir testosteron ile istiflenmesi istenebilir. Sonuç, androjen kullanıyorsanız (daha yüksek bir dozda), aynı yan etki yoğunluğu olmadan inanılmaz bir kas boyutu ve kuvveti kazancı olmalıdır. yalnız. Bir kesme aşamasında, Equipoise'u trenbolone asetat, Proviron (mesterolone; 1-metil DHT), Halotestin (fluoksimesteron) veya Winstrol (stanozolol) gibi aromatize edilemeyen bir steroid ile birleştirirken kas sertliği ve yoğunluğu büyük ölçüde iyileştirilebilir. Bununla birlikte, bazıları için, bu bileşikle ilişkili düşük östrojen birikimi bile, kullanımını sadece şişirme döngülerinde kullanmak için yeterlidir.

Boldenone Undecylenate Ayrılabilir.

Bununla birlikte, Boldenone Undecylenate, test edilen sporcu için ideal bir steroid değildir. Bu ilacın kullanımdan sonra idrarda saptanabilir metabolitler üretme eğilimi vardır, en sık Deca-Durabolin ile ilişkili bir endişedir. Elbette bu, uzun zincirli esterlenmiş enjekte edilebilir steroidlerin yüksek yağda çözünürlüğü, ilacın uzun süre yağ dokularında biriktirilmesine izin veren bir özelliktir. Bu, steroidin kan akışına salınımını güvenilir bir şekilde yavaşlatırken, aynı zamanda ilk enjeksiyondan çok sonra vücutta az miktarda kalıntı kalmasına izin verir. İnatçı hormon depolarının serbest bırakılması, sporcunun istenmeyen vücut yağını ciddi bir şekilde harekete geçirmeye çalıştığı bir dönem boyunca, yarışma süresi boyunca da kuşku duymaz. Sezon dışı sezonda yeteri kadar kullanılmışsa, sporcu boldenon için bir ilaç taramasında başarısız olabilir, ancak ilacın son enjekte edilmesinden bu yana aylar geçmiş olabilir.

İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Athena

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)