Ana sayfa ÜrünlerPCT Anti Östrojen

Anti Estrogen Steroid Powder Femara Letrozole CAS 112809-51-5

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Anti Estrogen Steroid Powder Femara Letrozole CAS 112809-51-5

Çin Anti Estrogen Steroid Powder Femara Letrozole CAS 112809-51-5 Tedarikçi
Anti Estrogen Steroid Powder Femara Letrozole CAS 112809-51-5 Tedarikçi Anti Estrogen Steroid Powder Femara Letrozole CAS 112809-51-5 Tedarikçi Anti Estrogen Steroid Powder Femara Letrozole CAS 112809-51-5 Tedarikçi Anti Estrogen Steroid Powder Femara Letrozole CAS 112809-51-5 Tedarikçi

Büyük resim :  Anti Estrogen Steroid Powder Femara Letrozole CAS 112809-51-5

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model Number: Anti Estrogen Steroid Powder

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10grams
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, Western Union, T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
ad: Letrozol Diğer adı: Femara
CAS: 112809-51-5 Saflık: 99
Nakliye Ekspres: Aramex, Eub, Hkems, EMS, TNT.FedEx, DHL.Hkems Görünüm: Beyaz toz
İçin uygun: Yetişkin, Vücut Geliştiriciler Taşıma Paketi: Örtülü ve Sağduyulu

Anti Östrojen Steroid Tozu Femara Letrozol CAS 112809-51-5

 

 

Sadece işbirliğimizi başlatmak için küçük bir sipariş deneyin, sizi aşağı yapmayacağız!

İlgilenen herhangi bir ürün pls ben bilgi verecektir bana bildirin. Detaylar.

 

 

Letrozol açıklaması:
Femara is a powerful Aromatase Inhibitor that was developed to fight breast cancer. Femara, meme kanseri ile savaşmak için geliştirilmiş güçlü bir Aromataz İnhibitörüdür. For athletes and bodybuilders, it is a drug used to combat the estrogenic side effects of anabolic steroids water-retention, acne and gynocomastia. Sporcular ve vücut geliştiriciler için, anabolik steroidlerin su tutma, akne ve jinekomasti östrojenik yan etkileri ile mücadele etmek için kullanılan bir ilaçtır. It will also raise testosterone levels because of the lowered estrogen in the body. Ayrıca vücuttaki düşük östrojen nedeniyle testosteron seviyelerini yükseltir. Side effects from include a lowered sex drive and continuous use can lead to lowered lipid function and an impaired immune system. Düşük cinsel dürtü ve sürekli kullanımın yan etkileri, azalmış lipit fonksiyonuna ve bağışıklık sisteminin bozulmasına neden olabilir.


Femara is intended for use only by women who are no longer of childbearing age. Femara, sadece çocuk doğurma yaşı olmayan kadınlar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Possible candidates must have already ceased to menstruate. Olası adayların menstruasyon yapmayı bırakmış olması gerekir. It is often used in patients who have already undergone other cancer treatments, such as radiation, chemotherapy, and used other cancer drugs, like tamoxifen. Radyasyon, kemoterapi gibi diğer kanser tedavileri geçirmiş ve tamoksifen gibi diğer kanser ilaçlarını kullanan hastalarda sıklıkla kullanılır. This nonsteroidal aromatase inhibitor may help prevent any remaining cancer cells from spreading. Bu steroidal olmayan aromataz inhibitörü, kalan kanser hücrelerinin yayılmasını önlemeye yardımcı olabilir.


Femara, menopoz sonrası meme kanserinin tedavisinde kullanılır.

 

Letrozol (Steroidler) hakkında temel bilgiler.
Femara Anti-Östrojen Tozu Letrozol
Takma Ad: Femara
CAS NO .: 112809-51-5
Moleküler Formül: C17H11N5
Moleküler Ağırlık: 285.31
Beyaz veya açık sarı kristal
Analiz Yöntemi: HPLC
Standart: USP / BP
Kullanımı: Meme hastalığının tedavisinde API olarak kullanılır.

 

Etkisi: Östrojen reseptörü ve / veya progesteron reseptörü pozitif veya reseptör durumu bilinmeyen ileri meme kanseri olan postmenopozal hastalarda letrozol
Femara (letrozole) is a type II (non-steroidal) third generation aromatase inhibitor. Femara (letrozol), tip II (steroidal olmayan) üçüncü nesil aromataz inhibitörüdür. Clinically it is used to treat postmenopausal women with either estrogen receptor positive or estrogen receptor unknown breast cancer. Klinik olarak, östrojen reseptörü pozitif veya östrojen reseptörü bilinmeyen meme kanseri olan menopoz sonrası kadınları tedavi etmek için kullanılır.


1. Letrozol, göğüs kanseri ile savaşmak için geliştirilmiş güçlü bir Aromataz İnhibitörüdür.
2. Sporcular ve vücut geliştiriciler için, anabolik steroidlerin su tutma, akne ve jinekomasti östrojenik yan etkileri ile mücadele için kullanılan bir ilaçtır.
3. Ayrıca vücuttaki düşük östrojen nedeniyle testosteron seviyelerini yükseltir.
4. Femara (jenerik isim letrozoldür) kadınlarda gelişmiş meme kanseri tedavisi için geliştirilmiş yeni bir ilaçtır.
5. Femara, üçüncü nesil seçici oral aromataz inhibitörlerinin yeni bir sınıfında ikincisidir.
6. Enzim aromatazını ve daha sonra östrojen üretimini bloke ederek etki eder.


Letrozoller Bilgileri:
Letrozoles lowers estrogen levels in postmenopausal women, which may slow the growth of certain types of breast tumors that need estrogen to grow in the body. Letrozoller postmenopozal kadınlarda östrojen seviyelerini düşürür, bu da vücutta büyümek için östrojene ihtiyaç duyan bazı meme tümörlerinin büyümesini yavaşlatabilir. Letrozoles is an aromatase inhibitor. Letrozoller bir aromataz inhibitörüdür. It works by reducing the total amount of estrogen produced primarily in the body. Esas olarak vücutta üretilen toplam östrojen miktarını azaltarak çalışır. This helps to starve cancer cells by depriving them of estrogen. Bu, kanser hücrelerini östrojenden yoksun bırakarak aç kalmaya yardımcı olur.

Letrozoles is used to treat breast cancer (such as hormone-receptor-positive breast cancer) in postmenopausal women. Letrozoller postmenopozal kadınlarda meme kanserini (hormon-reseptör-pozitif meme kanseri gibi) tedavi etmek için kullanılır. It is often given to women who have been taking tamoxifen (Nolvadex, Soltamox) for 5 years. Genellikle 5 yıldır tamoksifen (Nolvadex, Soltamox) alan kadınlara verilir. Primarily treating certain kinds of breast cancer in women past menopause. Öncelikle menopoz dönemindeki kadınlarda belirli meme kanseri türlerini tedavi etmek. It may also be used for other conditions as determined by your doctor. Doktorunuz tarafından belirlenen diğer durumlar için de kullanılabilir.

Letrozoles is also used to help prevent the cancer from returning. Letrozoller, kanserin geri dönmesini önlemeye yardımcı olmak için de kullanılır. Some breast cancers are made to grow faster by a natural hormone called estrogen. Bazı meme kanserleri, östrojen adı verilen doğal bir hormon tarafından daha hızlı büyümek için yapılır. Letrozoles decreases the amount of estrogen the body makes and helps to slow or reverse the growth of these breast cancers. Letrozoller vücudun yaptığı östrojen miktarını azaltır ve bu meme kanserlerinin büyümesini yavaşlatmaya veya tersine çevirmeye yardımcı olur.
Bu ilaç kadınlarda kısırlığı tedavi etmek için de kullanılabilir.

Menopoz sonrası meme kanseri tedavisi için kullanma:

 

Femara is approved by the United States Food and Drug Administration (FDA) for the treatment of local or metastatic breast cancer that is hormone receptor positive or has an unknown receptor status in postmenopausal women.Femara is intended for use only by women who are no longer of childbearing age. Femara, Birleşik Devletler Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından hormon reseptörü pozitif olan veya postmenopozal kadınlarda bilinmeyen bir reseptör durumuna sahip olan lokal veya metastatik meme kanserinin tedavisi için onaylanmıştır. doğurma çağının. Possible candidates must have already ceased to menstruate. Olası adayların menstruasyon yapmayı bırakmış olması gerekir. It is often used in patients who have already undergone other cancer treatments, such as radiation, chemotherapy, and used other cancer drugs, like tamoxifen. Radyasyon, kemoterapi gibi diğer kanser tedavileri geçirmiş ve tamoksifen gibi diğer kanser ilaçlarını kullanan hastalarda sıklıkla kullanılır. This nonsteroidal aromatase inhibitor may help prevent any remaining cancer cells from spreading.Femara is used for the treatment of post-menopause breast cancer. Bu steroidal olmayan aromataz inhibitörü, kalan kanser hücrelerinin yayılmasını önlemeye yardımcı olabilir.Memara menopoz sonrası meme kanserinin tedavisi için kullanılır. Femara is a powerful Aromatase Inhibitor that was developed to fight breast cancer. Femara, meme kanseri ile savaşmak için geliştirilmiş güçlü bir Aromataz İnhibitörüdür. For athletes and bodybuilders, it is a drug used to combat the estrogenic side effects of anabolic steroids water-retention, acne and gynocomastia. Sporcular ve vücut geliştiriciler için, anabolik steroidlerin su tutma, akne ve jinekomasti östrojenik yan etkileri ile mücadele etmek için kullanılan bir ilaçtır. It will also raise testosterone levels because of the lowered estrogen in the body. Ayrıca vücuttaki düşük östrojen nedeniyle testosteron seviyelerini yükseltir. Side effects from include a lowered sex drive and continuous use can lead to lowered lipid function and an impaired immune system. Düşük cinsel dürtü ve sürekli kullanımın yan etkileri, azalmış lipit fonksiyonuna ve bağışıklık sisteminin bozulmasına neden olabilir.


Letrozoller nasıl kullanılır:
Use letrozoles as directed by your doctor. Letrozolleri doktorunuzun belirttiği şekilde kullanın. Check the label on the medicine for exact dosing instructions. Kesin dozaj talimatları için ilaç üzerindeki etikete bakın.
You may take letrozoles with or without food. Letrozolleri yiyecek olsun veya olmasın alabilirsin. Letrozoles is usually taken once per day, or once every other day. Letrozoller genellikle günde bir kez veya her gün bir kez alınır. Do not take 2 doses at once. Bir seferde 2 doz almayın. Follow all directions on your prescription label. Reçete etiketinizdeki tüm talimatları izleyin. Do not take this medicine in larger or smaller amounts or for longer than recommended. Bu ilacı daha büyük veya daha küçük miktarlarda veya önerilenden daha uzun süre kullanmayın.

Menopozdan tamamen geçmediyseniz letrozol kullanmamalısınız.
While using letrozoles, you may need frequent blood tests. Letrozolleri kullanırken, sık kan testlerine ihtiyacınız olabilir. Your bone mineral density may also need to be checked. Kemik mineral yoğunluğunuzun da kontrol edilmesi gerekebilir.

If you miss a dose of letrozoles, take it as soon as possible. Bir doz letrozolü kaçırırsanız, mümkün olan en kısa sürede alın. If it is almost time for the next dose, skip the missed dose and go back to your regular dosing schedule. Bir sonraki doz için neredeyse zaman varsa, kaçırılan dozu atlayın ve normal doz programınıza geri dönün.

Letrozoles may cause drowsiness or dizziness. Letrozoller uyuşukluğa veya baş dönmesine neden olabilir. These effects may be worse if you take it with alcohol or certain medicines. Alkol veya belirli ilaçlarla alırsanız bu etkiler daha kötü olabilir. Use letrozoles with caution. Letrozolleri dikkatli kullanın. Do not drive or perform other possibly unsafe tasks until you know how you react to it. Buna nasıl tepki verdiğinizi bilmeden, güvenli olmayabilecek diğer görevleri yerine getirmeyin veya gerçekleştirmeyin.

Letrozoles may cause dizziness; Letrozoller baş dönmesine neden olabilir; alcohol, hot weather, exercise, or fever may increase this effect. alkol, sıcak hava, egzersiz veya ateş bu etkiyi artırabilir. To prevent dizziness, sit up or stand slowly, especially in the morning. Baş dönmesini önlemek için, özellikle sabahları yavaşça oturun veya ayakta durun. Sit or lie down at the first sign of dizziness. Baş dönmesinin ilk belirtisinde oturun veya uzanın.

Bu ilacın depolanması ve atılması hakkında ne bilmeliyim?

Keep this medication in the container it came in, tightly closed, and out of reach of children. Bu ilacı, içerdiği kapta, sıkıca kapalı ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Store it at room temperature and away from excess heat and moisture (not in the bathroom). Oda sıcaklığında ve aşırı ısı ve nemden uzak tutun (banyoda değil). Throw away any medication that is outdated or no longer needed. Eski veya artık gerekli olmayan ilaçları atın. Talk to your pharmacist about the proper disposal of your medication. İlacınızın uygun şekilde atılması hakkında eczacınızla konuşun.

 

Tarifler:
5 mg / ml'de 200ml
1 gram Letrozol tozu
Sıvıların hacmini tutmak için uygun 1 beher
19.9 ml PEG 300
179.1 ml 190 Proof Tahıl Alkol

 

Sipariş nasıl yapılır:
1: Lütfen bana neye ihtiyacınız olduğunu bildirin-Hangi ürün / Cas No. miktar ve hedef ülke.
2: tüm ayrıntıları üzerinde bir anlaşma cme kez bize satın alma siparişi gönderin.
3: Parsel tam ödeme alındıktan sonra teslim edilecektir.
4: parseller hakkında Ekspres Takip No. sağlanacaktır.
5th: 7 gün içinde parsel alacak.
6: parsel aldıktan sonra satış sonrası servis sağlanacaktır.

Not:
Min. Min. order quantity: 10g sipariş miktarı: 10g
Ödeme Dönemi: T / T, Moneygram, Western Union.
Nakliye yolu: EMS, DHL, Fedex, UPS ....
Teslimat: ödeme alındıktan sonra 3 iş günü içinde. Ve, biz aldıktan sonra size Express takip numarası sağlayacaktır, bu ekspres durumunu izlemek için yardımcı olacaktır.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin, Skype: Wendy.
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com

Anti Estrogen Steroid Powder Femara Letrozole CAS 112809-51-5

Steroid Tozu listesi   Önceden karıştırılmış steroidler sıvı
 
Testosteron   Winstrol 50
Testosteron enantat (Test E)   Dianabol (dbol) 50
Testosteron asetat (Test A)   Dianabol (dbol) 80
Testosteron propiyonat (Test P)   Anadrol 50
Testosteron cypionate (Test Cyp)   Anavar 50
Testosteron fenilpropionat   DECA 200
Testosteron izokaproat   DECA 250
Testosteron dekanoat   DECA 300
Sustanon 250   NPP 200
Testosteron undekanoat   Sustanon 250 (Sust 250)
Turinabol   Equipoise 300
17-metil-   Cypoject 250
Mesterolon (Proviron)   Enanject 250
Floksimesteron (Halotestin)   Propionat 100
trenbolone   Trenabolik 80
Trenbolon Asetat   Trenabolik 100
Trenbolone Enantat   Trenaject 150
Trenbolon HeksahidrobenzilKarbonat   Trenaject 200
Tibolon   Masteron 100
Boldenone bazı   Masteron 150
Boldenon Asetat   Primoject 100
Boldenon Cypionate   Trestolone asetat (MENT) 50
Boldenone Undesilenat (denge)   Clomid 50mg / ml oral
nandrolone   Nolvadex 20mg / ml oral
Nandrolone cypionate   Letrozol 5mg / ml (oral)
Nandrolone Undekanoat   Anastrozol 5 mg / ml (oral)
Nandrolone Propionate   Ripex 225
Nandrolone Fenilpropiyonat   Rip Kesim 175
Nandrolone Decanoate   Kesik Depo 400
Stanolone (androstanolone)   TMT 300
Mestanolone   TMT 375
Femara (Letrozol)   TMT Karışımı 500
Nolvadex (Tamoksifen Sitrat)   Üçlü Karışım 180
Arimidex (Anastrozol)   Tri Deca 300
Aromasin (Eksemestan)   Tren Testi 225
Clomid (Klomifen Sitrat)   En eşit 450
Fareston (Toremifen Sitrat)   Test Karışımı 300
    Test Karışımı 500
    Süpertest 450
    Anomass 400
    Test 400
    Kütle 500

 

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)