Ana sayfa ÜrünlerPCT Anti Östrojen

Anti Estrogen Steroids Hormones Anastrozole / Arimidex Medicine CAS 120511-73-1

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Anti Estrogen Steroids Hormones Anastrozole / Arimidex Medicine CAS 120511-73-1

Çin Anti Estrogen Steroids Hormones Anastrozole / Arimidex Medicine CAS 120511-73-1 Tedarikçi
Anti Estrogen Steroids Hormones Anastrozole / Arimidex Medicine CAS 120511-73-1 Tedarikçi Anti Estrogen Steroids Hormones Anastrozole / Arimidex Medicine CAS 120511-73-1 Tedarikçi Anti Estrogen Steroids Hormones Anastrozole / Arimidex Medicine CAS 120511-73-1 Tedarikçi Anti Estrogen Steroids Hormones Anastrozole / Arimidex Medicine CAS 120511-73-1 Tedarikçi

Büyük resim :  Anti Estrogen Steroids Hormones Anastrozole / Arimidex Medicine CAS 120511-73-1

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model Number: Anti Estrogen STEROID POWDER

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10grams
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, Western Union, T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: anastrozol takma ad: Arımıdex
CAS Numarası.: CAS 120511-73-1 Adedi: 10 Gram
Saflık: % 99.3 Şartname: Farmasötik Sınıf
OEM: Mevcut Nakliye: 5 gün
Ödeme koşulları: Western Union ve MoneyGram, T / T, Bitcoin Teslim süresi: Yaklaşık 5-7 Iş Günü
paketleme: Sağduyulu paket Kurye: EMS, HKEMS, FedEx, TNT, DHL
Yetenek temini: Ayda 100 Kg İçin uygun: Yetişkin
tahlil: 97.0 ~ 103.0% fuction: Vücut Geliştirme için Steroid Hammaddesi
Örneklem: Mevcut Nakliye Limanı: HONGKONG
Yeniden gönder: Evet teslim: Özel Örtülü Paket veya Özelleştirilmiş Garanti% 100 Özel Geçiş Oranı

Meme Kanseri Tedavisinde Anti Estrojen Steroid Hormonları Anastrozol / Arimidex İlaç Enjeksiyonu

 

 

Sadece işbirliğimizi başlatmak için küçük bir sipariş deneyin, sizi aşağı yapmayacağız!

İlgilenen herhangi bir ürün pls ben bilgi verecektir bana bildirin. Detaylar.

 

 

Hızlı Ayrıntılar:

Anastrozol Moleküler formülü: C17H19N5
Anastrozol Molekül ağırlığı: 293.37
Anastrozol Moleküler Yapısı:
Anastrozol CAS: 120511-73-1
Anastrozol Görünüm: kirli beyaz renkli kristal toz
Anastrozol Kullanımı: Meme kanseri tedavisinde kullanılabilir
Anastrozol Standardı: Kurumsal Standart
Anastrozol Paketi: 25 KG / Davul

 

Usage: An aromatase inhibitor. Kullanımı: Bir aromataz inhibitörü. Used as an antineoplastic raw materials. Antineoplastik hammadde olarak kullanılır.
Potent selective triazole aromatase inhibitors, can inhibit the cytochrome P-450 aromatase enzyme which depends blocking the biosynthesis of estrogen, and estrogen to stimulate breast cancer cell growth factors. Güçlü seçici triazol aromataz inhibitörleri, göğüs kanseri hücre büyüme faktörlerini uyarmak için östrojen biyosentezini ve östrojeni bloke etmeye bağlı sitokrom P-450 aromataz enzimini inhibe edebilir. Treatment of breast cancer, especially for those with hormone relapse after adjuvant therapy after menopause for women with advanced breast cancer Meme kanserinin tedavisi, özellikle ileri meme kanseri olan kadınlar için menopoz sonrası adjuvan tedaviden sonra hormon nüksü olanlar için

 

Tıbbi Kullanım:

The ATAC trial was of localized breast cancer and women received either anastrozole, tamoxifen, or both for five years, followed by five years of follow-up.After more than 5 years the group that received anastrozole had better results than the tamoxifen group.The trial suggested that anastrozole is the preferred medical therapy for postmenopausal women with localized breast cancer, which is estrogen receptor (ER) positive.Another study found that the risk of recurrence was reduced by 40%, but was associated with an increased risk of bone fractures. ATAC çalışması lokalize meme kanseri idi ve kadınlar beş yıl boyunca anastrozol, tamoksifen veya her ikisini birden takip etti. çalışma östrojen reseptörü (ER) pozitif lokalize meme kanseri olan postmenopozal kadınlar için anastrozolün tercih edilen tıbbi tedavi olduğunu ileri sürdü.Bir başka bir çalışma, nüks riskinin% 40 oranında azaldığını, ancak kemik kırığı riskinin artmasıyla ilişkili olduğunu buldu. . The study concluded that ER positive patients benefited from switching from tamoxifen to anastrozole in patients who have completed 2 years' adjuvant tamoxifen.A more recent trial found that anastrozole significantly reduced the incidence of breast cancer in postmenopausal women relative to placebo, and while there were side effects related to estrogen deprivation observed, the researchers concluded that this was probably not related to the treatment. Çalışma, ER pozitif hastaların, 2 yıllık adjuvan tamoksifeni tamamlayan hastalarda tamoksifen'den anastrozole geçişten yararlandığına karar verdi. araştırmacılar, östrojen yoksunluğuna bağlı yan etkiler gözlemlemişlerdir. Lead author Jack Cuzick was quoted by the BBC as saying, "This class of drugs is more effective than previous drugs such as tamoxifen and crucially, it has fewer side effects," adding that he thought there was now enough evidence to support offering the drug. Baş yazar Jack Cuzick, BBC tarafından "Bu ilaç sınıfı tamoksifen gibi önceki ilaçlardan daha etkili ve çok daha az yan etkiye sahip" diyerek, ilacı sunmayı destekleyecek yeterli kanıt olduğunu düşündüğünü de sözlerine ekledi. .

 

Vücut Geliştirme:

When a man uses anabolic androgenic steroids (AAS), certain compounds will aromatize into estrogen. Bir erkek anabolik androjenik steroidler (AAS) kullandığında, bazı bileşikler östrojene aromatize olur. The main culprits that will do this are all testosterone esters, such as: cypionate, enanthate, dianabol, deca durabolin, and less so Boldenone (EQ). Bunu yapacak ana suçluların tümü, cypionate, enanthate, dianabol, deca durabolin ve daha az Boldenone (EQ) gibi testosteron esterleridir. If estrogen isn't inhibited by using an AI (aromatase inhibitor), then high-estrogen side effects can occur. Östrojen bir AI (aromataz inhibitörü) kullanılarak inhibe edilmezse, yüksek östrojen yan etkileri oluşabilir. The most well-known side effect is gynecomastia or what is known commonly as 'gyno', 'bitch tits' or 'man breasts'. En iyi bilinen yan etki jinekomasti veya yaygın olarak 'gyno', 'orospu göğüsleri' veya 'erkek göğüsler' olarak bilinen şeydir. A man may notice a lump forming within his breast(s) – or under the nipple area; Bir adam göğsünde veya meme ucunun altında bir yumru olduğunu fark edebilir; if not treated quickly, this can require serious surgery to remove. hızlı bir şekilde tedavi edilmezse, bu çıkarmak için ciddi cerrahi gerekebilir. The lesser known but very serious side effects are caused by water retention, which can give a bloated or 'full' look. Daha az bilinen ancak çok ciddi yan etkiler, şişkin veya 'dolu' bir görünüm verebilen su tutulmasından kaynaklanır. Extra water weight to your body or face (commonly called “moon face for its round or full look) can ruin a nice physique by making a person look fat. Vücudunuza veya yüzünüze ekstra su ağırlığı (genellikle “yuvarlak veya tam görünümü için ay yüzü denir), bir kişinin şişman görünmesini sağlayarak güzel bir vücudu mahvedebilir. Internally, carrying around extra water weight will strain the body's lipids across the board. Dahili olarak, ekstra su ağırlığı taşımak vücudun lipitlerini tahta boyunca zorlar. A person can expect a rise in blood pressure, heart strain, and loss in energy. Bir kişi kan basıncında, kalp suşunda ve enerji kaybında bir artış bekleyebilir. Also, high estrogen can affect libido. Ayrıca, yüksek östrojen libidoyu etkileyebilir.

 

On the other hand, if you are too aggressive in inhibiting estrogen, by using compounds that are harsher than Arimidex, this can cause your estrogen to drop too low. Öte yandan, Arimidex'ten daha sert bileşikler kullanarak östrojeni inhibe etmek için çok agresifseniz, bu östrojeninizin çok düşmesine neden olabilir. As a result, you can expect erectile disfunction (ED), loss of energy, depression and low libido. Sonuç olarak, erektil disfonksiyon (ED), enerji kaybı, depresyon ve düşük libido bekleyebilirsiniz.

Anti Estrogen Steroids Hormones Anastrozole / Arimidex Medicine CAS 120511-73-1

 

Anastrozol COA

 

Öğeler Standart Sonuçlar
Açıklama Beyaz kristal toz Uygundur
Kimlik İR
HPLC
tepkili
Standart IR ile uyumlu
Standart HPLC ile uyumlu
uymak
Çözünürlük Metanol, aseton, etanol ve tetrahidrofuranda serbestçe çözünür ve asetonitrilde çok çözünür Uygundur
Toplam Safsızlık max.0.5% % 0.18
Toplam Belirsiz Safsızlık max. mak. 0.2% % 0.2 % 0.08
Bireysel belirtilmemiş safsızlık max. mak. 0.1% % 0.1 % 0.05
İlgili bileşik B max. mak. 0.2% % 0.2 % 0.07
İlgili bileşik C max. mak. 0.2% % 0.2 % 0.04
İlgili bileşik D max. mak. 0.1% % 0.1 % 0.05
İlgili bileşik E max. mak. 0.1% % 0.1 % 0.06
Sikloheksan sınırı max. mak. 0.08% % 0.08 ND
Etilasetat sınırı max. mak. 0.1% % 0.1 % 0.07
Erime noktası 81.0 ~ 84.0ºC 82.5 ~ 83.2ºC
Su max. mak. 0.3% % 0.3 % 0.21
Ateşleme kalıntısı max. mak. 0.1% % 0.1 % 0.07
Ağır metaller max.0.001% Uygundur
Deney (HPLC) ~ 102.0,% 98.0,% % 99.8
Depolama Soğuk ve kuru
Sonuç

 

AVANTAJLARI:

ÜRÜN DW, steroid tozu, peptidler, yarı mamul ve SARM'lerin yanı sıra steroid sıvısı, reçete, araçlarda benzersiz bir avantaja sahiptir.
KALİTE Tüm ürün EP / BP / CP'ye uygundur, numune siparişi 10 gramdır.
TESLİM Paketi aynı anda 10g ila 10kg arasında gönderebilir veya küçük parsele bölebiliriz.
HİZMETLER DW, önceden karıştırılmış toz veya sıvı ve teslimat hizmeti sunmaktadır.

Yüksek kalite, en iyi fiyat, birinci sınıf hizmet, yüksek başarılı teslimat oranı.

 

İlişkili: Girişimcilik, Sağlıklı beslenme, Ağırlık, Düşük karbonhidrat diyeti, Rejeneratif tıp, Elektronik sigara, Atletik eğitim, Kısırlık, Cerrahi, Halter, Steroid hormon, Boks, Meditasyon, Spor, Fitness modeli, Vücut geliştirme.com, Kronik ağrı, Fitness.

 

STEROİD HORMON TOZU:

Steroid Tozları: Artırıcı / SERM'ler: Peptidler: Tarifler:
Testosteron Cypionate Tadalafil MGF Test Karışımı @ 450
Testosteron Enantat Vardenafil PEG MGF Sustanon @ 250
Testosteron İzokaproat Tamoksifen Sitrat CJC-1295 Equipoise @ 200
Mesterone Testolone (RAD140) CJC-1295 DAC Masteron @ 200
Trenbolon Asetat Ostarine (MK-2866) Melanotan-1 Kütle @ 500
Trenbolone Enantat HCL GHRP-2 Trenaject @ 200
Boldenone Undesilenat Benzil benzoat Heksarelin Primobolon @ 100
Nandrolone Decanoate Benzil alkol Semorelin Süpertest @ 450
Drostanolone Enantat Üzüm çekirdeği yağı DSIP Parabolon @ 50

 

 

Biz yıllarca Çin alanında ham steroid güvenilir bir tedarikçisi vardır.

Ürünlerimiz usa ihraç, yunanistan, ispanya, uk, Avustralya vb.

Steroidi güvenli bir şekilde göndermek için deneyimli bir ortağız.

Şimdi soruşturma hoşgeldiniz ve başarı elde!

 

Anti-Östrojenler / PCT tozları
Femara (Letrozol)
Nolvadex (Tamoksifen Sitrat)
Arimidex (Anastrozol)
Aromasin (Eksemestan)
Clomid (Klomifen Sitrat)
Fareston (Toremifen Sitrat)
Evista (Raloksifen Hidroklorür)
Cytadren (Aminoglutethimide)

 

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)