Ana sayfa ÜrünlerSıvı Oral Steroidler

99 Oxandrolone Anavar Sıvı Oral Steroidler Anabolik Steroid Hormonları

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

99 Oxandrolone Anavar Sıvı Oral Steroidler Anabolik Steroid Hormonları

Çin 99 Oxandrolone Anavar Sıvı Oral Steroidler Anabolik Steroid Hormonları Tedarikçi
99 Oxandrolone Anavar Sıvı Oral Steroidler Anabolik Steroid Hormonları Tedarikçi 99 Oxandrolone Anavar Sıvı Oral Steroidler Anabolik Steroid Hormonları Tedarikçi

Büyük resim :  99 Oxandrolone Anavar Sıvı Oral Steroidler Anabolik Steroid Hormonları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HBYC
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: HBYC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Oksandrolon Renk: Beyaz
İşlevi: vücut geliştirme Saflık: % 99
CAS kayıt numarası: 53-39-4

CAS 53-39-4 Oxandrolone

Ürün Adı: Oxandrolone, Anavar
Takma ad: Oxandrin, Lonavar, Xtendrol
CAS Kayıt Numarası: 53-39-4
EINECS: 200-172-9
Tahlil:% 99 min.
Sınıf: Farmasötik Sınıf
Moleküler Formül: C19H30O3
Molekül ağırlığı: 306.4
MP: 215.3-226.3 ° C
Karakter: Beyaz kristal toz.

Anavar Etkisi

Kesim döngüleri, yağsız kas inşa döngüleri veya yağ kaybı için son derece etkili ancak güvenli ve uygun fiyatlı bir anabolik steroid istiyorsanız, Anavar veya Oxandrolone sizin için ideal bir seçim olacaktır.

Anavar pek çok düzeyde ilgi çekici bir ilaçtır. Oral steroidlerin tanım ve sınırlamalarına meydan okuyor gibi görünüyor. “Temiz kazançlar” ve göreceli güvenlik hakkında okudunuz. Merakla, bu kadar güvenli, malnutrisyon ve anemi için kullanılan diğer steroidlerin aksine, Anavar esas olarak yanık kurbanları için reçete edildi. Randomize, çift kör bir çalışmada,% 40 toplam vücut yüzey alanı yanıkları olan hastalar, standart yanık bakımı artı oksandrolon veya oksandrolon olmadan seçildi. Oxandrolone, ameliyattan sonra, ciddi travma veya kronik enfeksiyonlardan sonra kaybedilen kiloların yeniden kazanılmasına yardımcı olmak için kullanıldı. Oksandrolon ile tedavi edilenler hızlı iyileşme, gelişmiş vücut kompozisyonu, korunmuş kas kütlesi ve katabolizmayı azalttılar ve sonuç olarak hastanede kalış süresini azalttılar. Üstyapı imalatçıları için ilgi çekici değildi!

Bazı insanlar Anavar'ın biraz abartılmış olduğunu düşünebilir, çünkü Dianabol veya Anadrol veya Testosteron'da olduğu gibi su tutmadan “havaya uçmuyorsunuz”. Ama kimse kasın kaliteli ve uzun ömürlü olduğunu inkar edemez. Dahası, forumlarda her zaman tartışılan bir yağ yakma yararı var.

Birçok kişi anavarın yağ yakmasına yardımcı olduğunu iddia ediyor. Herhangi bir steroid kas inşa edecek ve yağ yakacaktır. En iyi sonuçları kontrol etmek için diyet yapıp beslenmeniz gerektiğinden, daha zayıf görünme eğilimi vardır. Fakat Anavar'la birlikte, kaslar su tutmamasından dolayı daha fazla tanımlanıyor. Yine de, Anavar'ın mide bölgesinde sadece orta derecede egzersiz ile belirgin şekilde azalmış olduğunu gösteren çalışmalar olmuştur. Ve denekler kullanımdan vazgeçtikten sonra yağı tuttu.

Oxandrolone Avantajı

Oksandrolon hem anabolik bir steroiddir ve hem de androjenik bir ilacın tüm özelliklerine sahiptir. Oxandrolone'un eylemleri testosterona benzer. Ama Anavar genellikle zayıf testosteron denir. Diğer steroidlere göre iki avantajı vardır. İlk olarak, östrojene dönüşmez ve hipotalamik hipofiz bezini düşük dozlarda önemli ölçüde etkilemez. Bunun anlamı, östrojene parçalanmadığı için erkeklerin meme büyütme geliştirmeyecek olmalarıdır. Çünkü hipotez hipofiz eksenini etkilemez. Bu doz testosteronun baskılanmasını etkilemez. Bu, Anavar alan bireyin, diğer anabolik steroidlerle sık görülen libido, iktidarsızlık veya testiküler atrofi kaybı gibi yan etkilere sahip olmayacağı anlamına gelir.

Başlangıç, Orta ve İleri Anavar Dozu

Anabolik steroid tarafından önerilen performans artışı için topluluk kullanan anabolik steroidler, yeni başlayanlar için günde 15 - 25 mg aralığındaydı. Bununla birlikte, AIDS hastalarında kas erimesini durdurmak ve tersine çevirmek için günde 20-80 mg aralığında bir Anavar dozu gereklidir. Bu kurulduğunda, yeni başlayan bir Anavar dozunun günde 30-50 mg arasında olması gerektiğini söylemek güvenlidir. Yeni başlayanlar, tipik olarak ara anabolik steroid kullanıcılarına göre veya daha gelişmiş olmak üzere çeşitli bileşiklerin daha düşük dozlarına daha iyi tepki verdikleri bilinmektedir. Burada sunulan durum çok fazladır ve Anavar'ın gücü Testosteron'un en az 3 katı olan gücüyle, yeni başlayan bir kişi yukarıda belirtilen aralıktan önemli kazanımlar elde edebilmelidir. Orta Anavar dozları genellikle günde 50-80 mg arasında değişir ve ileri düzey kullanıcılar nadiren, ileri düzeydeki kullanıcılar için en üst aralıkta günde 80 - 100 mg olacak şekilde, bu aralıktan çok daha fazla yükselir.

Anavar istifleme

Anavar ilk kez bir döngü içinde diğer anabolik steroidler ile yığılmış olduğu anlaşılmalıdır. Bu temelde anavarın hafif bir anabolik steroid olarak görüldüğü gerçeğinden kaynaklanmaktadır ve bu nedenle, bununla birlikte kullanılması gereken diğer daha güçlü anabolik steroidlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bununla birlikte, ileri anabolik steroid kullanıcısının tanımını hatırlamak önemlidir. (herhangi bir anabolik steroid söz konusu olduğunda) yüksek dozlar değildir.Ayrıca Anavar dozları verilen aralıklar herhangi birinin üst ucunda inebilir herhangi bir döngü, birincil anabolik olarak Anavar yararlanmak istemek için birçok kullanıcı için de yaygındır Bir yığın içinde çalışan diğer bileşikler düşük tutulur (Testosteron Replasman Terapisi - TRT - Testosteron dozları gibi). Çoğu oral steroid ile birlikte, Anavar en az bir enjektabl ile en iyi şekilde istiflenir. Sadece anavar ve testosteron çok, çok iyi çalışıyor. Döngüden sonra, elde edilen kazanımları katılaştırmak ve bir test-Anavar döngüsünden kas kütlesini korumak için HCG'nin mükemmel bir PCT ile kullanılması önerilir.

Özellikler:

Ürün Adı: Dianabol (Methand rostenolon)
TEST ÖĞELERİ ÖZELLİKLER SONUÇLAR
Açıklama Beyaz veya beyaz hem kristal toz uygundur
Kimlik IR, UV Pozitif
Özel rotasyon + 7 ° C + 11 ° (% 96 etanol solüsyonunda% 1 w / v çözelti) + 9.2 °
Çözünürlük Pratik olarak suda çözünmez,% 96 etanol içinde çözünür, kloroform ve glasiyel asetik asit içinde, eterde az çözünür % 0.12
Kurutma kaybı Maksimum% 0,5 % 0.21
Kontak Üzerinde Kalıntı Maksimum% 0,2 % 0.05
Erime noktası 163 ~ 167 ° C 164.5 ~ 165.5 ° C
İlgili Maddeler Metiltestosteron:% 0,5 maks. <% 0.5
Belirtilmemiş herhangi bir diğer:% 0,5 <% 0.5
Artık Solventler Etil Asetat: 5000PPm maks 210 PPm
tahlil 97.0 ~ 103.0% % 99.01

İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Daniel

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)