Ana sayfa ÜrünlerPCT Anti Östrojen

Selective PCT Anti Estrogen Raw Powder Tamoxifen Citrate / Nolvadex 54965-24-1

Sertifika
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
iyi kalite Sıvı Oral Steroidler satış için
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Selective PCT Anti Estrogen Raw Powder Tamoxifen Citrate / Nolvadex 54965-24-1

Çin Selective PCT Anti Estrogen Raw Powder Tamoxifen Citrate / Nolvadex  54965-24-1 Tedarikçi
Selective PCT Anti Estrogen Raw Powder Tamoxifen Citrate / Nolvadex  54965-24-1 Tedarikçi Selective PCT Anti Estrogen Raw Powder Tamoxifen Citrate / Nolvadex  54965-24-1 Tedarikçi

Büyük resim :  Selective PCT Anti Estrogen Raw Powder Tamoxifen Citrate / Nolvadex 54965-24-1

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: HUBEI,CHINA
Marka adı: HKYC
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model Number: sterod powder,steroid liquid,steroid gear

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10grams
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, Western Union, T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm:: Beyaz toz Sınıf: İlaç Sınıf
Kullanım: PCT Anti-estrojen Kullanıcı: Yetişkin

Seçici Östrojen Engelleyici Antiestrojen Ham Toz Tamoksifen Sitrat / Nolvadex 54965-24-1 PCT Kullanımı İçin

Sadece işbirliğimize başlamak için küçük bir sipariş deneyin, sizi aşağı yapmayacağız!

Herhangi bir ürün ilgilenen pls bilgi vereceğim ayrıntıları bana bildirin.

Tamoksifen sitrat temel bilgi.
KULLANIM: Anti tümör ilacı
Kimyasal Adı: (Z) -2- [4- (1,2-Difenil-1-bütenil) fenoksil] -N, N-dimetil-etanamin-sitrat;
1-p-beta-Dimetilaminoetoksifenil-trans-1,2-difenilbut-1-ene sitrat
Moleküler Formül: C26H29NO.C6H8O7
Molekül ağırlığı: 563.64
CAS NO .: 54965-24-1
MP: 140-144 ºC
Saflık:% 99


Nolvadex (Tamoksifen Sitrat) bilgisi.

Anabolik steroid kullanımı ile ilgili endişe, doğal testosteron üretiminin sonuç olarak bastırılmasıdır. Bir anabolik steroid döngüsü sırasında, bu baskılama kaçınılmazdır ve mutlaka bir problem değildir. Ancak, genişletilmiş döngü sonrası bastırma, kazanım kaybıyla sonuçlanır ve depresyon ve libido kaybı gibi olumsuz yan etkilere neden olabilir. Buna karşılık, doğal testosteron üretiminin iyileşmesinin hızlı olduğu durumlarda, duygudurum veya libido üzerindeki olumsuz etkiler azaltılabilir veya ortadan kaldırılabilir ve kazanımların elde tutulması mükemmel olabilir. Nolvadex ile post-döngü terapi (PCT) daha hızlı iyileşme sağlamak için özel olarak tanıtıldı.

Nolvadex'in iyileşmeyi nasıl hızlandırabileceğini anlamak için, inhibisyonun nasıl gerçekleştiğini ve Nolvadex gibi seçici bir östrojen reseptör modülatörü (SERM) tarafından nasıl tersine çevrilebileceğini anlamak önemlidir.

Testosteron üretimi bir zincir prosesinde düzenlenir. Testisler, hipofiz üreten LH miktarına göre testosteron üretir. Hipofiz hipotalamusun ürettiği LHRH miktarına ve diğer faktörlere göre LH üretir. Ve hipotalamus, kandaki östrojen ve androjen miktarının yanı sıra diğer faktörlere göre LHRH üretir.

Off-cycle, östradiol tipik olarak bu süreçteki en önemli östrojen ve en önemli androjenin testosteronu olacaktır, ancak anabolik steroid döngüsünde androjen herhangi bir anabolik steroid olabilir.

Şimdilik, bir bireysel testosteron ve östradiolün birbirine sabit bir oranda olduğunu varsayacağız. Bu genellikle yaklaşık olarak doğrudur, çünkü östradiol testosterondan üretilir. Şeylere bu şekilde baktığımızda, testosteron yükseldiğinde ya da düştüğünde, östradiolün yükseleceğini ya da düşeceğini kabul ederiz.

Normal durumda - anabolik steroidler kullanmamakta ve iyi bir sağlık durumunda - bu süreç, testosteron ve östrodiolün normal aralıkta kaldığı bir denge ile sonuçlanmaktadır. Kısaca, birey için göreceli olarak yüksek olacaklarsa, LHRH ve LH üretimi azalacak, testosteron üretimini azaltacak ve seviyeleri normalleştirecektir.

Östrojen düzeyinin düşük olması ya da daha kesin olarak östrojen reseptörünün aktivitesinin düşük olması durumunda da hipotalamusun yanıt olarak daha fazla LHRH üreteceği düşünülmektedir. Bu daha fazla LH ve daha fazla testosteron verir.

Bir anabolik steroid döngüsünde ne olur? Burada hipotalamus her zaman anormal derecede yüksek androjeni algılar ve anormal derecede yüksek östrojen de hissedebilir. Bu nedenle LH üretimini durdurur, böylece testosteron üretimi de kapanır.

Yine, bu kaçınılmaz olarak gerçekleşecek ve kendi başına bir sorun olmak zorunda değil.

Peki ya döngü sonrası? Enjekte edilen veya oral androjen seviyeleri düştükten sonra, LH üretimi hemen devam etmemeli mi? Androjenik inhibisyon sona erdi.

Ne yazık ki, çoğu zaman olmayacak. Belirtildiği gibi, mevcut androjen ve östrojen düzeylerinin yanı sıra LHRH ve LH üretiminin düzenlenmesinde rol oynayan başka faktörler de vardır. Önceki haftaların androjen ve östrojen seviyeleri de önemlidir. Steroid döngüsüne dahil olan maruziyetin ardından, normale dönecek olan androjen ve östrojen seviyeleri, estradiol seviyeleri normal olsa bile, LH üretiminin yeniden başlaması için yeterli olmayabilir.

Şimdi - sonunda! - Nolvadex'in içeri girdiği yer.

Bir hücrenin östrojen reseptörlerinin bağlanma yerini aktive etmeden, Nolvadex bu reseptörlerin estradiol tarafından aktive edilmesini önler. Hücre daha sonra estradiol düzeylerinin çok düşük olduğunu “düşünür” ve buna göre cevap verir.

Hipotalamus durumunda, görünüşe göre çok düşük estrojene cevap olarak daha fazla LHRH üretir. Bu, hipofiz bezini LH üretmek için uyarır, ki bu da testisleri uyarır ve testosteron üretimini geri getirir.

Nolvadex için kanıtlanmış birçok PCT dozaj protokolü vardır.

Tüm iyi protokoller ilk önce daha yüksek bir doz ve daha sonra devam eden 20 mg / gün daha düşük bir doz kullanır. Bunun nedeni, ilacı alırken, kişinin sistemindeki miktarın sadece alınan miktar değil, aynı zamanda önceki dozlardan yaklaşık altı günlük bir değere sahip olmasıdır. Kullanımın başlangıcında, orada birikim yoktur ve bunun açıklanmadığı sürece etkinlik ne de olacaktır. Muhtemelen hesaplanmazsa, seviyelerin artması haftalar alır.

Bunun düzeltilmesi için bir yöntem, ilk günde toplam 120 mg, üç doz 40 mg almaktır. Bu, en sonunda 20 mg / gün dozlama ile ulaşılacağı gibi hemen hemen aynı seviyeye ulaşır. Bundan sonra, dozlama standart 20 mg / gündür.

Uygun seviyeleri hızlı bir şekilde elde etmek için başka bir yöntem sınırlı bir süre için çift doz kullanmaktır. Bunun için sadece dört gün öneriyorum, çünkü ihtiyaç duyulan her şey ama birçok yazar iki hafta öneriyor. (Bu, devam eden 20 mg / gün kullanımından kaynaklanan seviyeleri aşar.)

Dozlama, doğal testosteron üretiminin tamamen restore edildiğinden emin oluncaya kadar devam etmelidir. 30 günlük kullanım için plan yapmak makul, ancak daha fazla veya daha az gerekli olabilir.

Lütfen yukarıdakilerden daha fazla Nolvadex kullanmanın daha iyi sonuçlar vermediğini unutmayın. Sana tavsiye ettiğimden daha fazla kullanmak için hiçbir sebep yok. Bunu yapmak sadece yan etkileri daha da kötüleştirebilir.
Doğru dozda bile yan etkiler görme bozukluğu ve libido azaltılmasını içerebilir. Görme bozukluğu yaşanırsa, Nolvadex kullanımı hemen kesilmeli ve bunun yerine Arimidex veya letrozole gibi bir anti-aromataz kullanılmalıdır.

Eğer libido azalırsa, problem sadece geçicidir. Gelecekte, Clomid alternatif bir SERM olarak denenebilir, çünkü bu konuda daha elverişli olabilir.

SERM'leri birleştirmek için genellikle bir neden yoktur: Örneğin, genellikle Clomid veya Nolvadex, birbirleriyle kombinasyon halinde değil, tek SERM olarak kullanılmalıdır. Bununla birlikte, bazı zor durumlarda, Clomid ve Nolvadex'in aynı anda kullanılması, ancak her birinin yarısı dozlarında kullanılması faydalı olabilir. Hipotalamusta tek başına Clomid, tek başına Nolvadex, ya da ikisi birlikte yarım dozda, hipofizde Clomid ve Nolvadex'in tersi yönde hiçbir fark yoktur, dolayısıyla kombinasyon ya tek başına farklıdır. (Scally'den, bazı durumlarda bir araya getirmenin faydasını öğrendim.)

Uygun fiyatlı anti-aromatazların ortaya çıkmasından önce Nolvadex, anti-jinekomasti ajanı olarak da popülerdi. Bugün, bir önleyici olarak bir anti-aromataz kullanmak en iyisidir, ancak bir devir sırasında gyno semptomları alevlenirse, Nolvadex ile acil tedavi yararlı olabilir. Bu kullanım için dozlama PCT'de olduğu gibidir.

Tamoksifen sitrat, Nolvadex'deki aktif içeriğin kimyasal adıdır. Nolvadex, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve / veya diğer ülkelerde AstraZeneca UK Limited'in tescilli ticari markasıdır.

Ana ürünlerimiz sizi bekliyor :
Anabolik Steroid Tozları

Yarı mamul önceden karıştırılmış Steroid sıvısı

Peptidler

Erkek geliştirme tozu

Ağrı Killer Tozları

Nootropik Ajan

SARMler

Yağ Kaybı Tozu

Steroidler için Solventler: BA, BB, GSO, Guaiacol, EO, PEG vb.

Araçlar ve Cihazlar: Filtre, Crimper, Flakon, kapaklar, vb.

İletişim bilgileri
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Daniel

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)