Ana sayfa Ürünlerham steroid tozlar

Safeshipping Raw Steroid Powder Drostanolone Propionate Masteron For Anabolic Bodybuilding

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Safeshipping Raw Steroid Powder Drostanolone Propionate Masteron For Anabolic Bodybuilding

Safeshipping Raw Steroid Powder Drostanolone Propionate Masteron For Anabolic Bodybuilding
Safeshipping Raw Steroid Powder Drostanolone Propionate Masteron For Anabolic Bodybuilding Safeshipping Raw Steroid Powder Drostanolone Propionate Masteron For Anabolic Bodybuilding Safeshipping Raw Steroid Powder Drostanolone Propionate Masteron For Anabolic Bodybuilding Safeshipping Raw Steroid Powder Drostanolone Propionate Masteron For Anabolic Bodybuilding

Büyük resim :  Safeshipping Raw Steroid Powder Drostanolone Propionate Masteron For Anabolic Bodybuilding

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: Drostanolon Propionat
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Ödeme koşulları: T/T, , MoneyGram, bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Detaylı ürün tanımı
Etki: vücut geliştirme sınıflandırma: steroid hormonu
Fiyat: negotiable Kaynak: steroid tedarikçisi
Dozaj: 250 mg / ml fiyat listesi: karşılama sorgusu
takma ad: steroid hormonu Dağıtım zamanı: 3-7gün
Örneklem: Evet
Vurgulamak:

steroid ham toz

,

Ham hormon tozlar

Anabolik Vücut Geliştirme İçin Safeshipping Ham Steroid Tozu Drostanolone Propionate Masteron

Vücut Geliştirme İçin Oral Anabolik Steroid Tozu Drostanolone Propionat% 99 CAS 521-12-0 Masteron

1.Drostanolon Propionat Sinomym: Masteron; dromostanolon propionat; Masteron prop
Drostanolone Propionate CAS Kayıt Numarası: 521-12-0
Drostanolone Propionat Moleküler Formülü: C23H36O3
Drostanolone Propionat Molekül Ağırlığı: 360.53
Drostanolone Propionat Deneyi:% 99
Drostanolone Propionate Görünüm: Beyaz veya beyaz kristal toz
Dromostanolone Propionate Usage: Pharmaceutical material, Steroid hormone, Anabolin. Dromostanolon Propionat Kullanımı: Farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. As a male hormone and anabolic hormones. Erkeklik hormonu ve anabolik hormonlar olarak.

Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com


2.Masteron, as it is often called, is most commonly used by bodybuilders who are in the "cutting" phase of their training and dieting. 2.Masteron, sıkça adlandırıldığı gibi, en yaygın olarak, eğitim ve diyetlerinin "kesme" aşamasında olan vücut geliştiriciler tarafından kullanılır. While only mildly anabolic, this steroid extremely androgenic and because of this, brings about a very pronounced amount of hardness and definition to the muscles. Sadece hafif derecede anabolik olsa da, bu steroid son derece androjeniktir ve bu nedenle kaslara çok belirgin bir sertlik ve tanım getirir. On top of this, GP Mast 100 is also noted as being an effective estrogen blocker, and also binds to SHBG, making it possible for other steroids being used to bind more easily to their respective receptors, thus making their presence in the body much more effective. Bunun da ötesinde, GP Mast 100'ün etkili bir östrojen engelleyici olduğu ve ayrıca SHBG'ye bağlandığı için, diğer steroidlerin ilgili reseptörlerine daha kolay bağlanmasını mümkün kılar, böylece vücuttaki varlıklarını çok daha fazla hale getirir. etkili. These effects are also noted by bodybuilders who choose to use the oral preparation of Masteron, Proviron. Bu etkiler, Masteron, Proviron'un oral preparatını kullanmayı seçen vücut geliştiriciler tarafından da belirtilmiştir.
Common androgenic side effects are possible with Masteron, such as oily skin and increased libido. Yağlı cilt ve artmış libido gibi Masteron ile yaygın androjenik yan etkiler mümkündür. Due to its extremely androgenic properties, this drug is not a favorite among women bodybuilders, although most serious competitors still choose to use it due to its effectiveness as a pre-contest drug. Son derece androjenik özellikleri nedeniyle, bu ilaç kadın vücut geliştiricileri arasında favori değildir, ancak çoğu ciddi rakip hala bir yarışma öncesi ilaç olarak etkinliği nedeniyle kullanmayı tercih etmektedir. Males typically use a dosage of this steroid ranging from 300-600mgs per week while women typically prefer a dosage range of 100-300mgs per week. Erkekler tipik olarak bu steroidin haftada 300-600mgs arasında bir dozunu kullanırken, kadınlar tipik olarak haftada 100-300mgs'lik bir dozaj aralığını tercih ederler. This drug is often injected once every 2-3 days to help maintain consistent blood levels. Bu ilaç, tutarlı kan seviyelerini korumaya yardımcı olmak için genellikle 2-3 günde bir enjekte edilir.

Safeshipping Raw Steroid Powder Drostanolone Propionate Masteron For Anabolic Bodybuilding 0

3. ürün açıklaması

Ürün adı: 17b-Hidroksi-2a-metil-5a-androstan-3-on propionat
Eş anlamlı: 17b-hidroksi-2a-metil-5a-androstan-3-on propionat; DROSTANOLONE PROPIONATE; DROMOSTANOLONE 17-PROPIONATE; DROMOSTANOLONE PROPIONATE; 17beta-Hidroksi-2alfa-metil-5alfa-androstan-3-on propiyonat; 17beta-Hidroksi-2-alfa-androstan-3-on propionat; -metil-5 alfa-androstan-3-onepropionat; 17-beta-hidroksi-2-alfa-metil-5-alfa-androstan-3-onpropionat; 2 alfa-Metil-4,5-dihidrotestosteron propiyonat
CAS: 521-12-0
MF: C23H36O3
MW: 360,53
EINECS: 208-303-1
Ürün kategorileri: Ara ürünler ve İnce Kimyasallar; İlaçlar; Steroidler; Steroid ve Hormon; materon
Mol Dosyası: 521-12-0.mol


It has gained popularity in the bodybuilding community as a diuretic and muscle defining drug. Diüretik ve kas tanımlayan bir ilaç olarak vücut geliştirme topluluğunda popülerlik kazanmıştır. Individuals interested in using the drostanolone propionate are those that are looking to add muscle hardness and density to their physiques, nearly always for the purpose of bodybuilding competitions. Drostanolone propionat kullanmakla ilgilenen bireyler, neredeyse her zaman vücut geliştirme yarışmaları amacıyla fiziklerine kas sertliği ve yoğunluk eklemek isteyen kişilerdir.
Drostanolone propionate can increase muscle hardness and density, giving an individual a more complete appearance when competing on stage.However, an already rather low body-fat level is needed for it to take full effect.Drostanolone propionate can promote increased strength while keeping body fat the same or even lowering it, something can help to prevent muscle loss while dieting. Drostanolone propionat, kas sertliğini ve yoğunluğunu artırabilir, bireye sahnede rekabet ederken daha eksiksiz bir görünüm verir.Ancak, tam etki göstermesi için zaten oldukça düşük bir vücut yağ seviyesi gerekir. aynı ya da hatta düşürmek, bir şey diyet yaparken kas kaybını önlemeye yardımcı olabilir. This can also allow strength athletes or those athletes in sports which have weight classes to increase performance without the risk of being raised into a higher weight class or add mass that may hinder performance. Bu aynı zamanda, güçlü sporcuların veya ağırlık sınıflarına sahip sporcuların, daha yüksek bir ağırlık sınıfına yükselme veya performansı engelleyebilecek kitle ekleme riski olmadan performansı artırmasına izin verebilir.

 

Dromostanolon Propionat COA

Ölçek Analiz Standardı Sonuçlar
Açıklama Beyaz veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz Beyaz Kristal Toz
Erime noktası 63ºC-69ºC 65ºC-68ºC
Spesifik Dönüş + 20º- + 30 ° + 25.6 °
Kurutma kaybı ≤0.5% % 0.32
Ateşleme Kalıntısı ≤0.1% % 0.02
tahlil ≥97% % 99.2
Sonuç Kurumsal Standartlara Uygun Olun
 

 

 

Masteron (Drostanolon Propionat)uzun bir süre sonra nadir bir ilaç olarak artık daha fazla popülerlik kazanıyor ve haklı olarak.
Çok miktarda enjekte edilebilir testosteron kullanmak istemediğinde ve trenbolon veya sadece ilacın sadece az bir miktarını kullanmak istediği zaman, Masteron genellikle bir steroid yığınına dahil etmek için veya bazı durumlarda tek bir steroid döngüsü için enjekte edilebilir.

Anti-Östrojen Olarak Masteron
Drostanolone Propionate, anti-östrojenik aktivite için bir üne sahiptir.
Sadece orta miktarda aromatize edici steroid kullanıldığında,
Masteron birçok durumda tek anti-östrojenik ajan olarak yeterli olabilir.

Masteron Yığınları
Masteron tek enjekte edilebilir olarak kullanılabilir. Masteron / Dianabol yığını daha etkilidir.
however, as is a Masteron/Anadrol stack. ancak Masteron / Anadrol yığını gibi. Testosteron also combines well with Masteron. Testosteron ayrıca Masteron ile iyi bir şekilde birleşir.
Son zamanlarda yaygınlaşan Masteron'un bir başka kullanımı trenbolon ile kombinasyon.
Unlike combination with Dianabol or Anadrol, there is only an additive effect, not a synergistic effect. Dianabol veya Anadrol ile kombinasyondan farklı olarak, sinerjik bir etki değil, sadece bir katkı etkisi vardır. However, including Masteron allows a lower trenbolon dosage while achieving very similar or equal physique benefit with less potential for trenbolon-specific side effects of night-sweats, increased tendency to aggression, and/or insomnia. Bununla birlikte, Masteron dahil olmak üzere düşük bir trenbolon dozajı sağlarken, gece terlemelerinin trenbolona özgü yan etkileri, artan saldırganlık eğilimi ve / veya uykusuzluk ile daha az potansiyel veya eşit fiziksel fayda elde edilir.
Masteron, kendi kendine reçete edilen hormon replasman tedavisi (HRT) için testosteron ile kombinasyon halinde de faydalıdır. Örneğin, Masteron ve testosteronun her biri 100 mg / hafta, sadece 200 mg / hafta testosterona fiziksel faydalar için üstün olabilir, ancak daha hafiftir. düşük estradiol (östrojen) ve DHT seviyelerine bağlı yan etkiler.


Sipariş vermeden önce ne yapabiliriz:
Şüphelendiğiniz herhangi bir soruyu bize sorabilirsiniz ve 12 saat içinde cevap vereceğiz.
Ülkenizin eski takip numaraları referans olarak sunulabilir.
Seçiminiz için çeşitli gizli paketler sunulabilir, ayrıca yılların deneyimine göre hangi paket ve ekspresin ülkeniz için en güvenli olduğu konusunda tavsiyelerde bulunabiliriz.
All our deliveries are packaged plain without any descriptions or company names. Tüm teslimatlarımız herhangi bir açıklama veya şirket adı olmadan düz bir şekilde paketlenmiştir. None else know what is inside. Kimse içeride ne olduğunu bilmiyor. The delivery success rate was 99% last year, the rest was mostly due to incorrect addresses(Such as a Russian gentleman who can't offer his address in English correctly) Teslimat başarı oranı geçen yıl% 99 idi, geri kalanı çoğunlukla yanlış adreslerden kaynaklandı (adresini doğru bir şekilde İngilizce olarak sunamayan bir Rus beyefendi gibi)

 

Dökme çevrimi için steroidler Kesme çevrimi için steroidler Yağ Kaybı için Steroidler
Testosteron Enantat Winstrol (Stanozolol) Winstrol
Testosteron Cypionate. Anavar (oksandrolon) Primobolan
Deca-Durabolin Masteron (Drostanolon Propionat) Anavar
Dianabol Primobolan (Metenolon Asetat) masteronda
Anadrol Primobolan Deposu (Metenolon Enanthate) denge unsuru oluşturmak
Trenbolon Asetat Oral Turinabol (4-Klorodehidrometiltestosteron) Testosteron Cypionate
denge unsuru oluşturmak Testosteron Propionat Testosteron Enantat
Testosteron Propionat Testosteron Enantat Sustanon 250
Testosteron Sustanon Testosteron Cypionate  
Testosteron Süspansiyonu Sustanon 250  
Boldenone Undesilenat Testosteron bazı  
Nandrolone Fenilpropiyonat Trenbolone-Asetat  
  Boldenone Undesilenat  
  Nandrolone Fenilpropiyonat  

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Tel: +8613545819969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)