Ana sayfa Ürünlerham steroid tozlar

Safe Passing Custom Raw Steroid Powder Oral Oxandrolone Anavar For Powerful Fat Burning

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Safe Passing Custom Raw Steroid Powder Oral Oxandrolone Anavar For Powerful Fat Burning

Safe Passing Custom Raw Steroid Powder Oral Oxandrolone Anavar For Powerful Fat Burning
Safe Passing Custom Raw Steroid Powder Oral Oxandrolone Anavar For Powerful Fat Burning Safe Passing Custom Raw Steroid Powder Oral Oxandrolone Anavar For Powerful Fat Burning Safe Passing Custom Raw Steroid Powder Oral Oxandrolone Anavar For Powerful Fat Burning Safe Passing Custom Raw Steroid Powder Oral Oxandrolone Anavar For Powerful Fat Burning

Büyük resim :  Safe Passing Custom Raw Steroid Powder Oral Oxandrolone Anavar For Powerful Fat Burning

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: Oksandrolon anavar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Ödeme koşulları: T/T, , MoneyGram, bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Detaylı ürün tanımı
Etki: vücut geliştirme sınıflandırma: steroid hormonu
Fiyat: negotiable Kaynak: steroid tedarikçisi
Dozaj: 250 mg / ml fiyat listesi: karşılama sorgusu
takma ad: steroid hormonu Dağıtım zamanı: 3-7gün
Örneklem: Evet
Vurgulamak:

steroid ham toz

,

testosteron ham toz

Güçlü Yağ Yakma İçin Güvenli Geçen Özel Ham Steroid Tozu Oral Oksandrolon Anavar

 

Anavar (Oxanabol), unlike most oral compounds is categorized as a Class I anabolic steroid, most efficiently stacked with Class II compounds such as Dianabol or Anadrol. Anavar (Oxanabol), çoğu oral bileşiğin aksine, en etkili şekilde Dianabol veya Anadrol gibi Sınıf II bileşiklerle istiflenmiş bir Sınıf I anabolik steroid olarak kategorize edilir. It adds little if anything to high-dose use of Class I anabolic steroids such as or to high-dose , which is classified as having mixed activity. Karışık aktiviteye sahip olarak sınıflandırılan Sınıf I anabolik steroidlerin veya yüksek dozun yüksek dozda kullanımına hiçbir şey yapmaz. It can be an aid, albeit an expensive one, to moderate dose testosterone usage. Pahalı olmasına rağmen, doz testosteron kullanımını hafifletmek için bir yardımcı olabilir.

 

Oksandrolon, Anavar
Oksandrolon CAS No .: 53-39-4
Oxandrolone Adı: Anavar Oxandrol, satın Oxandrol Anavar, kalite OxandrolAnavar, Lonavar Oxandrin Vasorome
Oksandrolon Kimyasal Adı: 5 alfa-androstan-2-oksa-17 alfa-metil-17beta-ol-3-one
Oksandrolon Moleküler Formülü: C19H30O3
Oksandrolon Molekül ağırlığı: 306.4
Oxandrolone Görünüm: Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz;
Oxandrolone Usage: Oxandrol Anavar can be used as pharmaceutical material. Oksandrolon Kullanımı: Oxandrol Anavar, farmasötik malzeme olarak kullanılabilir. Its main function is to Promote metabolism. Ana işlevi metabolizmayı teşvik etmektir. Its effects include growth of muscle mass and strength, increased bone density and strength, and stimulation of linear growth and bone maturation. Etkileri kas kütlesi ve kuvvetinin büyümesini, artmış kemik yoğunluğunu ve kuvvetini ve doğrusal büyümenin ve kemik olgunlaşmasının uyarılmasını içerir.

 

Anavar has often been called a weak steroid. Anavar genellikle zayıf bir steroid olarak adlandırılır. Part of the reason for this is that use of a Class I steroid alone never is maximally effective. Bunun nedeninin bir kısmı, sadece bir Sınıf I steroid kullanımının asla maksimum düzeyde etkili olmamasıdır. The other cause is that bodybuilders and authors in the field sometimes make unfortunate and unreasonable comparisons when judging anabolic steroids. Diğer neden, vücut geliştiricileri ve alandaki yazarların anabolik steroidleri değerlendirirken bazen talihsiz ve mantıksız karşılaştırmalar yapmalarıdır.
Oxanabol(Anavar, Oxanabol) has given optimistic consequences in taking care of anemia and hereditary angioedema. Oxanabol (Anavar, Oxanabol), anemi ve kalıtsal anjiyoödem bakımı konusunda iyimser sonuçlar verdi. Proven studies though have given links linking expanded use of the medicine and problems of liver toxicity like to those found with additional 17α-alkylated steroids. Kanıtlanmış çalışmalar, ilacın genişletilmiş kullanımını ve ilave 17α-alkillenmiş steroidlerde bulunanlar gibi karaciğer toksisitesi problemlerini bağlayan bağlantılar vermiştir. Yet in little dosages, numerous patients shown gastro-intestinal troubles such as bloating, nausea, and diarrhea. Yine de küçük dozlarda, çok sayıda hasta şişkinlik, bulantı ve ishal gibi gastrointestinal rahatsızlıklar gösterdi. Oxanabol(Anavar, Oxanabol)`s specificity targeting the androgen receptor predestined that, unlike lot other steroids, it had not been seen to give stunted development in teens people, as well at usual measure not often observed clear masculinising reactions external of stimulating strength growth. Oxanabol (Anavar, Oxanabol) 'un androjen reseptörünü hedefleyen özgüllüğü, diğer steroidlerin aksine, gençlerdeki bodur gelişimin görülmediğini ve aynı zamanda her zamanki ölçümde, güç artışını teşvik eden dış etken reaksiyonları sıklıkla gözlemlemediğini öngörmüştür. . Oxanaboldoes not aromatize at any measure, and is not without problems ingested into DHT or estrogen. Oksanaboller hiçbir şekilde aromatize olmaz ve DHT veya östrojene yutulan problemler olmadan değildir. As such, a typical dose of 20-30 mg offered eminent androgen levels for up to eight hours. Bu nedenle, 20-30 mg'lık tipik bir doz, sekiz saate kadar seçkin androjen seviyeleri sundu. To enlarge use, bodybuilders classical "stacked" the Oxanabol(Anavar, Oxanabol) with others such as , advance enhancing corp power increase. Kullanımı büyütmek için, vücut geliştiriciler klasik Oxanabol'u (Anavar, Oxanabol), ilerlemesini arttırmak için corp güç artışını "yığar".

 

Takma Ad: Anavar
Anavar CAS No: 53-39-4
Anavar Saflığı: 99%
Anavar MF: C19H30O3
Anavar MW: 306.44
Anavar Einecs No: 200-172-9

Anavar Adedi (minimum sipariş miktarı): 10 gram
Anavar Standardı: Kurumsal Standart
Anavar Görünüm: Beyaz kristaloid toz.
Anavar Usage: Can be used as pharmaceutical material, Anavar(Oxanabol) is good for power and for cutting purposes, except for mass or a lot of heaviness growing. Anavar Kullanımı: Farmasötik malzeme olarak kullanılabilir, Anavar (Oxanabol) güç veya kesme amaçları için iyidir, kitle veya ağırlık artışı hariç. Chemotherapy. Kemoterapi.

Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com

 

Anavar Uygulaması:
Anavar has often been called a weak steroid. Anavar genellikle zayıf bir steroid olarak adlandırılır. Part of the reason for this is that use of a Class I steroid alone never is maximally effective. Bunun nedeninin bir kısmı, sadece bir Sınıf I steroid kullanımının asla maksimum düzeyde etkili olmamasıdır. The other cause is that bodybuilders and authors in the field sometimes make unfortunate and unreasonable comparisons when judging anabolic steroids. Diğer neden, vücut geliştiricileri ve alandaki yazarların anabolik steroidleri değerlendirirken bazen talihsiz ve mantıksız karşılaştırmalar yapmalarıdır.
Oxanabol(Anavar, Oxanabol) has given optimistic consequences in taking care of anemia and hereditary angioedema. Oxanabol (Anavar, Oxanabol), anemi ve kalıtsal anjiyoödem bakımı konusunda iyimser sonuçlar verdi. Proven studies though have given links linking expanded use of the medicine and problems of liver toxicity like to those found with additional 17α-alkylated steroids. Kanıtlanmış çalışmalar, ilacın genişletilmiş kullanımını ve ilave 17α-alkillenmiş steroidlerde bulunanlar gibi karaciğer toksisitesi problemlerini bağlayan bağlantılar vermiştir. Yet in little dosages, numerous patients shown gastro-intestinal troubles such as bloating, nausea, and diarrhea. Yine de küçük dozlarda, çok sayıda hasta şişkinlik, bulantı ve ishal gibi gastrointestinal rahatsızlıklar gösterdi. Oxanabol(Anavar, Oxanabol)`s specificity targeting the androgen receptor predestined that, unlike lot other steroids, it had not been seen to give stunted development in teens people, as well at usual measure not often observed clear masculinising reactions external of stimulating strength growth. Oxanabol (Anavar, Oxanabol) 'un androjen reseptörünü hedefleyen özgüllüğü, diğer steroidlerin aksine, gençlerdeki bodur gelişimin görülmediğini ve aynı zamanda her zamanki ölçülerde, güç artışını teşvik eden dış etken reaksiyonları sıklıkla gözlemlemediğini öngörmüştür. . Oxanaboldoes not aromatize at any measure, and is not without problems ingested into DHT or estrogen. Oksanaboller hiçbir şekilde aromatize olmaz ve DHT veya östrojene yutulan problemler olmadan değildir. As such, a typical dose of 20-30 mg offered eminent androgen levels for up to eight hours. Bu nedenle, 20-30 mg'lık tipik bir doz, sekiz saate kadar seçkin androjen seviyeleri sundu. To enlarge use, bodybuilders classical "stacked" the Oxanabol(Anavar, Oxanabol) with others such as , advance enhancing corp power increase. Kullanımı büyütmek için, vücut geliştiriciler klasik Oxanabol'u (Anavar, Oxanabol), ilerlemesini arttırmak için corp güç artışını "yığılmış".

Safe Passing Custom Raw Steroid Powder Oral Oxandrolone Anavar For Powerful Fat Burning 0
Anavar COA:

Açıklama Beyaz Kristal Toz
 
   

Analiz Testlerinin Sonuçları

Analiz Testi

Analiz Standardı

Analiz Sonuçları

Kimlik (TLC, IR)
HPLC, IR
Pozitif

Çözünürlük
Suda pratik olarak çözünmez;
Kloroform içinde az çözünür;
Etanol içinde az çözünür.

uygundur

Erime noktası
229-232 ° C 230 ~ 232 ° C

Kurutma kaybı
≤1.0% % 0.32

Ateşleme Kalıntısı
≤0.2% % 0.06

İlgili madde
Kirlilik 12456810 ≤% 0,1
Safsızlık 379 ≤% 0,3
Safsızlık 11 ≤0.5%
Bireysel bilinmeyen safsızlık ≤0.1%
Toplam Safsızlıklar ≤1.0%
uygundur
uygundur
uygundur
uygundur
0.91%

Artık Solventler
Etanol 3651365ppm
Metanol ≤3000ppm

uygundur

tahlil
98,0 ~ 102.0% % 98.7

Mikronize
30 Mesh≥100%
Geçmek

Sonuç
USP 32 (USP 32 ile Uyumlu Olun)
 

 

 

Uygulama:
Anavar has often been called a weak steroid. Anavar genellikle zayıf bir steroid olarak adlandırılır. Part of the reason for this is that use of a Class I steroid alone never is maximally effective. Bunun nedeninin bir kısmı, sadece bir Sınıf I steroid kullanımının asla maksimum düzeyde etkili olmamasıdır. The other cause is that bodybuilders and authors in the field sometimes make unfortunate and unreasonable comparisons when judging anabolic steroids. Diğer neden, vücut geliştiricileri ve alandaki yazarların anabolik steroidleri değerlendirirken bazen talihsiz ve mantıksız karşılaştırmalar yapmalarıdır.
Oxanabol(Anavar, Oxanabol) has given optimistic consequences in taking care of anemia and hereditary angioedema. Oxanabol (Anavar, Oxanabol), anemi ve kalıtsal anjiyoödem bakımı konusunda iyimser sonuçlar verdi. Proven studies though have given links linking expanded use of the medicine and problems of liver toxicity like to those found with additional 17α-alkylated steroids. Kanıtlanmış çalışmalar, ilacın genişletilmiş kullanımını ve ilave 17α-alkillenmiş steroidlerde bulunanlar gibi karaciğer toksisitesi problemlerini bağlayan bağlantılar vermiştir. Yet in little dosages, numerous patients shown gastro-intestinal troubles such as bloating, nausea, and diarrhea. Yine de küçük dozlarda, çok sayıda hasta şişkinlik, bulantı ve ishal gibi gastrointestinal rahatsızlıklar gösterdi. Oxanabol(Anavar, Oxanabol)`s specificity targeting the androgen receptor predestined that, unlike lot other steroids, it had not been seen to give stunted development in teens people, as well at usual measure not often observed clear masculinising reactions external of stimulating strength growth. Oxanabol (Anavar, Oxanabol) 'un androjen reseptörünü hedefleyen özgüllüğü, diğer steroidlerin aksine, gençlerdeki bodur gelişimin görülmediğini ve aynı zamanda her zamanki ölçülerde, güç artışını teşvik eden dış etken reaksiyonları sıklıkla gözlemlemediğini öngörmüştür. . Oxanaboldoes not aromatize at any measure, and is not without problems ingested into DHT or estrogen. Oksanaboller hiçbir şekilde aromatize olmaz ve DHT veya östrojene yutulan problemler olmadan değildir. As such, a typical dose of 20-30 mg offered eminent androgen levels for up to eight hours. Bu nedenle, 20-30 mg'lık tipik bir doz, sekiz saate kadar seçkin androjen seviyeleri sundu. To enlarge use, bodybuilders classical "stacked" the Oxanabol(Anavar, Oxanabol) with others such as , advance enhancing corp power increase. Kullanımı büyütmek için, vücut geliştiriciler klasik Oxanabol'u (Anavar, Oxanabol), ilerlemesini arttırmak için corp güç artışını "yığılmış".

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Tel: +8613545819969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)