Ana sayfa Ürünlerham steroid tozlar

Oral Anabolic Raw Steroid Powders 4-Chlorodehydromethyltestosterone Turinabol Oral

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Oral Anabolic Raw Steroid Powders 4-Chlorodehydromethyltestosterone Turinabol Oral

Oral Anabolic Raw Steroid Powders 4-Chlorodehydromethyltestosterone Turinabol Oral
Oral Anabolic Raw Steroid Powders 4-Chlorodehydromethyltestosterone Turinabol Oral Oral Anabolic Raw Steroid Powders 4-Chlorodehydromethyltestosterone Turinabol Oral Oral Anabolic Raw Steroid Powders 4-Chlorodehydromethyltestosterone Turinabol Oral Oral Anabolic Raw Steroid Powders 4-Chlorodehydromethyltestosterone Turinabol Oral

Büyük resim :  Oral Anabolic Raw Steroid Powders 4-Chlorodehydromethyltestosterone Turinabol Oral

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: 4-Chlorodehydromethyltestosterone
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Ödeme koşulları: T/T, , MoneyGram, bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Detaylı ürün tanımı
Etki: vücut geliştirme sınıflandırma: steroid hormonu
Fiyat: negotiable Kaynak: steroid tedarikçisi
Dozaj: 250 mg / ml fiyat listesi: karşılama sorgusu
takma ad: steroid hormonu Dağıtım zamanı: 3-7gün
Örneklem: Evet
Vurgulamak:

steroid ham toz

,

testosteron ham toz

Oral Anabolik Ham Steroid Tozu 4-Klorodehidrometiltestosteron Turinabol Oral Satılık

4-Chlorodehydromethyltestosterone, sold under the brand name Oral Turinabol, is an anabolic steroid. Oral Turinabol markası altında satılan 4-klorodehidrometiltestosteron, bir anabolik steroiddir. It is a chlor-substituted version of methandrostenolone (Dianabol). Methandrostenolonun (Dianabol) klor ikameli bir versiyonudur. Turinabol was the first original product of Jenapharm, an East German pharmaceutical company. Turinabol, Doğu Alman ilaç şirketi Jenapharm'ın ilk orijinal ürünüdür. The patent registration took place in 1961. The idea of combining the structures of 4-chlorotestosterone and methandrostenolone originated from the chemist Albert Stachowiak.At the time this represented a unique dissociation of anabolic and androgenic effects after oral administration.[1] Patent tescili 1961'de gerçekleşti. 4-klorotestosteron ve methandrostenolon yapılarının birleştirilmesi fikri kimyager Albert Stachowiak'tan kaynaklandı. The product had been introduced for clinical use in 1965. Turinabol was the key steroid administered to approximately 10,000 athletes from East Germany (GDR). Ürün 1965 yılında klinik kullanım için piyasaya sürülmüştür. Turinabol, Doğu Almanya'dan (GDR) yaklaşık 10.000 sporcuya uygulanan ana steroid olmuştur. The doping program was run by the East German Government from about 1968 until 1989 when the Berlin wall was destroyed. Doping programı 1968'den 1989'a kadar Berlin duvarının yıkıldığı Doğu Alman Hükümeti tarafından yürütüldü. The doping program was known as STASI 14.25. Doping programı STASI 14.25 olarak biliniyordu. The doping was done in secret and it was only in the 1990s when Franke and Berendonk looked closely at the original archived information was the true scope of just how well-planned and successful the doping regime had been (in terms of medal success and world record performances) Doping gizlice yapıldı ve sadece 1990'larda Franke ve Berendonk'un orijinal arşivlenmiş bilgilere yakından baktığı zaman, doping rejiminin ne kadar iyi planlanmış ve başarılı olduğunun gerçek kapsamıydı (madalya başarısı ve dünya rekoru açısından) performansları)

 

Diğer adı: Turinabol-oral
CAS kayıt numarası: 2446-23-3
4-Klorodehidrometil testosteron Moleküler formül: C20H27ClO2
4-Klorodehidrometil testosteron Molekül ağırlığı: 334.8802
4-Klorodehidrometil testosteron Deneyi:% 97.0 ~ 103.0
Fiyatı: müzakere
Paketleme Detayları: folyo çanta veya müşteri siparişleri düzenlemesine göre
Payment;T/T; Ödeme T / T, ; Batı Birliği; Money Gram; Para gram;
Teslimat: EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS
Teslim Süresi; Ödeme yapıldıktan sonraki gün
Yetenek kaynağı: Mass Stock

Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com

 

Oral Turinabol, commonly referred to as OT, is a derivative of Dianabol. Genellikle OT olarak adlandırılan oral Turinabol, Dianabol'un bir türevidir. It is designed to work without causing water retention or estrogenic effects. Su tutma veya östrojenik etkilere neden olmadan çalışmak üzere tasarlanmıştır. As a 17-alpha alkylated steroid, however, it can be toxic to the liver.Users of OT experience slow, steady gains that give the muscle a defined look probably because of the lack of water retention. Bununla birlikte, 17-alfa alkillenmiş bir steroid olarak, karaciğer için toksik olabilir. OT kullanıcıları, muhtemelen su tutma eksikliği nedeniyle kaslara tanımlanmış bir görünüm veren yavaş, sabit kazançlar yaşarlar. Although OT was first developed in the 1960's, it has made its way back into popularity today, probably because if its low health risks and quality muscle mass it produces. OT ilk olarak 1960'larda geliştirilmiş olmasına rağmen, muhtemelen düşük sağlık riskleri ve kaliteli kas kütlesi ürettiği için bugün popülerliğe geri dönmüştür.
User Notes: Recently, Oral-Turinabol has found its way back into the hands of athletes all over the world. Kullanıcı Notları: Son zamanlarda, Oral-Turinabol tüm dünyadaki sporcuların eline geri döndü. It's the "new" sexy drug that's actually very old. Aslında çok eski "yeni" seksi ilaç. It was the East German secret weapon when their sports doping program was at it's height. Spor doping programı en yüksek seviyedeyken Doğu Alman gizli silahıydı.
OT, or T-bol as it's sometimes called, is a very nice strength and mass drug, and since it can't convert to estrogen, can even be used on a cutting diet. OT veya T-bol bazen denir, çok güzel bir güç ve kitle ilacıdır ve östrojene dönüşemediği için kesme diyetinde bile kullanılabilir. For this reason, it gets my "most versatile oral" award. Bu nedenle "en çok yönlü sözlü" ödülümü aldım.
Çoğu kullanıcı, bölünmüş dozlarda alınan günde 40 ila 60 miligram arasındaki dozlarda oldukça iyidir.

 

Chlorodehydromethyltestosterone, generic name for the more recognized brand Oral Turinabol, is a potent derivative of Dianabol. Daha tanınmış Oral Turinabol markasının jenerik adı olan klorodehidrometiltestosteron, Dianabol'un güçlü bir türevidir. This oral steroid is structurally a cross between methandrostenolone and clostebol (4-chlorotestosterone), having the same base structure as Dianabol with the added 4-chloro alteration of clostebol. Bu oral steroid yapısal olarak methandrostenolon ve klostebol (4-klorotestosteron) arasında bir haç olup, dianabol ile aynı baz yapısına sahip olup, klostebolün 4-kloro değişimi eklenmiştir. This alteration makes chlorodehydromethyltestosterone a milder cousin of Dianabol, the new steroid displaying no estrogenic and a much less androgenic activity in comparison to its more famous counterpart. Bu değişiklik, klorodehidrometiltestosteronu Dianabol'un daha yumuşak bir kuzeni yapar, yeni steroid, daha ünlü muadili ile karşılaştırıldığında östrojenik ve çok daha az androjenik aktivite sergilemektedir.

The anabolic activity of chlorodehydromethyltestosterone is somewhat lower than that of Dianabol as well, but it does maintain a much more favorable balance of anabolic to androgenic effect. Klorodehidrometiltestosteronun anabolik aktivitesi, Dianabol'dan biraz daha düşüktür, ancak anabolik ila androjenik etkinin çok daha uygun bir dengesini korur. This means that at any given level of muscle-building activity, chlorodehydromethyltestosterone will be less likely to produce androgenic side effects. Bu, herhangi bir kas geliştirme aktivitesinde, klorodehidrometiltestosteronun androjenik yan etkiler üretme olasılığının daha düşük olacağı anlamına gelir.

Yönetim (Erkekler):
A common clinical dose of Oral Turinabol is estimated to be 5 mg per day; Oral Turinabol'ün yaygın bir klinik dozunun günde 5 mg olduğu tahmin edilmektedir; actual prescribing guidelines are unavailable. gerçek reçete yazım kılavuzları mevcut değildir. In the athletic arena, an effective oral daily dosage falls in the range of 15-40 mg, taken in cycles lasting no more than 6-8 weeks to minimize hepatotoxicity. Atletik arenada, etkili bir oral günlük dozaj, hepatotoksisiteyi en aza indirmek için 6-8 haftadan fazla sürmeyen döngülerde alınan 15-40 mg aralığında düşer. This level is sufficient for measurable increases in lean muscle mass and strength. Bu seviye, yağsız kas kütlesi ve gücünde ölçülebilir artışlar için yeterlidir.
This agent is most often applied as a pre-contest or cutting steroid for bodybuilding purposes, and is not viewed as an ideal bulking agent due to its lack of estrogenicity. Bu ajan çoğunlukla vücut geliştirme amaçları için bir ön yarışma veya kesme steroidi olarak uygulanır ve östrojenisite eksikliği nedeniyle ideal bir hacim arttırıcı madde olarak görülmez. Athletes in sports where speed tends to be a primary focus also find strong favor in chlorodehydromethyltestosterone, obtaining a strong anabolic benefit without having to carry around any extra water or fat weight. Hızın birincil odak noktası olduğu sporculardaki sporcular da klorodehidrometiltestosteronda güçlü bir iyilik bulurlar ve ekstra su veya yağ ağırlığı taşımak zorunda kalmadan güçlü bir anabolik fayda elde ederler.

Yönetim (Kadınlar):
A common clinical dose of Oral Turinabol is estimated to be 1-2.5 mg per day; Oral Turinabol'ün yaygın bir klinik dozunun günde 1-2.5 mg olduğu tahmin edilmektedir; actual prescribing guidelines are unavailable. gerçek reçete yazım kılavuzları mevcut değildir. In the athletic arena, women would commonly take a single 5 mg tablet per day, taken in cycles lasting no more than 4-6 weeks to minimize hepatotoxicity. Atletik arenada, kadınlar genellikle hepatotoksisiteyi en aza indirmek için 4-6 haftadan fazla sürmeyen döngüler halinde günde 5 mg'lık tek bir tablet alırlar. Virilizing effects are unlikely at this level of use. Virilizasyon etkilerinin bu kullanım seviyesinde olması muhtemel değildir. Much higher doses were often used with female athletes in the former GDR doping program, but often to detriment of strong virilizing side effects. Eski GDR doping programında kadın sporcularla genellikle daha yüksek dozlar kullanıldı, ancak sıklıkla güçlü virilize edici yan etkilere zarar vermek için kullanıldı.

 

Oral Turinabol, commonly referred to as OT, is a derivative of Dianabol. Genellikle OT olarak adlandırılan oral Turinabol, Dianabol'un bir türevidir. It is designed to work without causing water retention or estrogenic effects. Su tutma veya östrojenik etkilere neden olmadan çalışmak üzere tasarlanmıştır. As a 17-alpha alkylated steroid, however, it can be toxic to the liver.Users of OT experience slow, steady gains that give the muscle a defined look probably because of the lack of water retention. Bununla birlikte, 17-alfa alkillenmiş bir steroid olarak, karaciğer için toksik olabilir. OT kullanıcıları, muhtemelen su tutma eksikliği nedeniyle kaslara tanımlanmış bir görünüm veren yavaş, sabit kazançlar yaşarlar. Although OT was first developed in the 1960's, it has made its way back into popularity today, probably because if its low health risks and quality muscle mass it produces. OT ilk olarak 1960'larda geliştirilmiş olmasına rağmen, muhtemelen düşük sağlık riskleri ve kaliteli kas kütlesi ürettiği için bugün popülerliğe geri dönmüştür.
User Notes: Recently, Oral-Turinabol has found its way back into the hands of athletes all over the world. Kullanıcı Notları: Son zamanlarda, Oral-Turinabol tüm dünyadaki sporcuların eline geri döndü. It's the "new" sexy drug that's actually very old. Aslında çok eski "yeni" seksi ilaç. It was the East German secret weapon when their sports doping program was at it's height. Spor doping programı en yüksek seviyedeyken Doğu Alman gizli silahıydı.
OT, or T-bol as it's sometimes called, is a very nice strength and mass drug, and since it can't convert to estrogen, can even be used on a cutting diet. OT veya T-bol bazen denir, çok güzel bir güç ve kitle ilacıdır ve östrojene dönüşemediği için kesme diyetinde bile kullanılabilir. For this reason, it gets my "most versatile oral" award. Bu nedenle "en çok yönlü sözlü" ödülümü aldım.
Çoğu kullanıcı, bölünmüş dozlarda alınan günde 40 ila 60 miligram arasındaki dozlarda oldukça iyi performans gösterir.

 

Oral Anabolic Raw Steroid Powders 4-Chlorodehydromethyltestosterone Turinabol Oral 0

Ürün adı: 4-Chlorodehydromethyltestosterone Alias: Turinabol
CAS NUMARASI.: 2446-23-3 Saflık: % 98
Görünüm: Beyaz toz Uygulama: Steroidler ve hormon

turinabol-oral Ürün adı: Oral Turinabol
turinabol-oral Other name: 4-Chlorodehydromethyltestosterone; turinabol-oral Diğer adı: 4-Klorodehidrometiltestosteron; turinabol-oral turinabol oral
turinabol-oral CAS kayıt numarası: 2446-23-3
turinabol-oral Moleküler formül: C20H27ClO2
turinabol-oral Molekül ağırlığı: 334.88
turinabol-oral Test% 98, min

 

 

Steroid Hormon Tozu:

Testosteron Asetat Trenbolon Asetat MGF
Testosteron Cypionate Trenbolone Enantat PEG MGF
Testosteron Decanoat Boldenon Asetat CJC-1295
Testosteron Enantat Boldenone undesilenat CJC-1295 DAC
Testosteron İzokaproat Boldenon Cypionate PT-141
Testosteron Fenilpropiyonat Boldenon Propionat Melanotan-1
Testosteron Propionat Nandrolone Decanoate Melanotan-2
Testosteron Undekanoat Nandrolone fenilpropionat GHRP-2
Mesterone Nandrolone undecylate GHRP-6
Testosteron Sustanon 250 Nandrolone cypionate Ipamorelin
Clostebol Asetat Nandrolone propionat Heksarelin
Methylandrostanolone metiltrienolondan Semorelin
Metenolon Enantat Drostanolon Propionat Oksitosin
Metenolon Asetat Drostanolone Enantat TB500
Anadrol Stanolone Fragman 176-191
Anavar Tadalafil triptorelin
Winstrol Vardenafil Tesamorelin
Klomifen sitrat Dianabol gonadorelin
Toremifen sitrat Tamoksifen Sitrat DSIP
Finasterid hidroklorid Selank
 
 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Doublewin-daisy

Tel: +8617507260306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)