Ana sayfa ÜrünlerSARMS steroid

Kilo Kaybı SARM'ler Steroidler Nutrobal Ibutamoren MK677 Beyaz Toz Spor kas kazanıyor

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Kilo Kaybı SARM'ler Steroidler Nutrobal Ibutamoren MK677 Beyaz Toz Spor kas kazanıyor

Weight Loss SARMs Steroids Nutrobal Ibutamoren MK677 White Powder Fitness muscle gaining
Weight Loss SARMs Steroids Nutrobal Ibutamoren MK677 White Powder Fitness muscle gaining Weight Loss SARMs Steroids Nutrobal Ibutamoren MK677 White Powder Fitness muscle gaining Weight Loss SARMs Steroids Nutrobal Ibutamoren MK677 White Powder Fitness muscle gaining Weight Loss SARMs Steroids Nutrobal Ibutamoren MK677 White Powder Fitness muscle gaining

Büyük resim :  Kilo Kaybı SARM'ler Steroidler Nutrobal Ibutamoren MK677 Beyaz Toz Spor kas kazanıyor

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model Number: steroid raw
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10grams
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, , T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Detaylı ürün tanımı
Etki: Fitness kas kazanma sınıflandırma: sarm steroid hormonu
Fiyat: negotiable Kaynak: sarm fatory
Pakage: gizlemek paketi veya ihtiyaç olarak fiyat listesi: karşılama sorgusu
takma ad: steroid hormonu Dağıtım zamanı: 3-7gün
Örneklem: Evet
Vurgulamak:

weight loss sarms

,

fat burning sarms

USP Standart SARM'ler Steroidler Toz Nutrobal Ibutamoren MK677 Güvenli Teslimat ile Vücut Geliştirme İçin

MK-677 (Nutrobal) Ibutamoren Mesilat Ham Toz

Nutrobal (Mk-677) is an orally administrated growth hormone secretagogue originally developed by Reverse Pharmacology. Nutrobal (Mk-677), başlangıçta Reverse Pharmacology tarafından geliştirilen oral olarak uygulanan bir büyüme hormonu sekretagogudur. A secretagogue is the term for a substance that chemically signals for the pituitary gland to secrete growth hormone. Sekretagog, hipofiz bezinin büyüme hormonu salgılaması için kimyasal olarak sinyal veren bir madde terimidir. In other words, Nutrobal could be compared to peptides like GHRP-6 or Ipamorelin, only it doesn't require any injections nor does it have any side effects like GHRP-6. Başka bir deyişle Nutrobal, GHRP-6 veya Ipamorelin gibi peptitlerle karşılaştırılabilir, sadece herhangi bir enjeksiyon gerektirmez veya GHRP-6 gibi herhangi bir yan etkisi yoktur. This GHS (Growth Hormone Secretagogue) was developed in an aim to combat such conditions as muscle wasting, obesity and osteoporosis. Bu GHS (Büyüme Hormonu Secretagogu) kas kaybı, obezite ve osteoporoz gibi durumlarla mücadele etmek için geliştirilmiştir. It was also targeted towards treatment of elderly hip fracture patients, so there are a myriad of studies done on safety. Ayrıca yaşlı kalça kırığı hastalarının tedavisine de yönelikti, bu nedenle güvenlik konusunda sayısız çalışma yapıldı.
MK-677, endojen hormon ghrelinin GH uyarıcı etkisini taklit eden, güçlü, oral olarak aktif bir GH sekretagogu olarak işlev gören bir üründür.
MK-677 (Nutrobal)
Stokta MK-677
MK-677 Takma Ad: L-163,191
MK-677 M.Wt: 624.77
MK-677 Formül: C27H36N4O5S
MK-677 Çözünürlük: DMSO
MK-677 Saflık:>% 99
MK-677 Depolama: 20 ℃ 2 yıl
MK-677 Yarı ömür: 24 saat
MK-677 CAS No .: 159752-10-0
MK-677 Minimum sipariş miktarı: 10 gram.

Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com

 

İbutamoren mesilat hakkında genel bilgiler:
Ibutamoren mesilat (MK-677, L-163,191), endojen hormon ghrelinin GH uyarıcı etkisini taklit eden ve sürekli olarak üreten güçlü bir oral olarak aktif büyüme hormonu sekretagogu olarak hareket eden bir ilaçtır. büyüme hormonu ve IGF-1 dahil olmak üzere birçok hormonun plazma seviyelerinde artış gösterir, ancak kortizol seviyelerini etkilemeden şu anda büyüme hormonu eksikliği olan çocuklar veya yaşlı yetişkinler ve insan gibi bu hormonların düşük seviyeleri için potansiyel bir tedavi olarak geliştirilmektedir. çalışmalar, hem kas kütlesi hem de kemik mineral yoğunluğunu arttırdığını göstermiştir, bu da yaşlılarda kırılganlığın tedavisi için umut verici bir tedavi haline getirmiştir.Ayrıca vücut yağının metabolizmasını da değiştirir ve bu nedenle obezite tedavisinde uygulama olabilir.

Bazı mk-677 çalışması, önerilen mk-677 dozajının oral olduğunda 25 mgs-50 mgs olduğunu göstermektedir.

Administration of MK-677 25 mg resulted in a 60.1% increase in serum IGF-1 levels at 6 weeks and a 72.9% increase at 12 months. MK-677 25 mg uygulanması, 6. haftada serum IGF-1 seviyelerinde% 60.1 ve 12. ayda% 72.9 artış ile sonuçlanmıştır. In mixed-effects models that included treatment, time (month), randomization strata (baseline MMSE score ≤20 vs >20), and interaction of treatment-by-time, there were no significant differences between the treatment groups on the CIBIC-plus or the mean change from baseline scores on the ADAS-Cog, ADCS-ADL, or CDR-sob scores over 12 months.Please contact by Tedavi, zaman (ay), randomizasyon katmanları (bazal MMSE skoru ≤20 vs> 20) ve tedavinin zamana göre etkileşimini içeren karışık etkiler modellerinde, CIBIC-plus'ta tedavi grupları arasında anlamlı bir fark yoktu veya 12 ay boyunca ADAS-Cog, ADCS-ADL veya CDR-sob skorlarındaki başlangıç ​​puanlarından ortalama değişiklik.

mk688 nasıl çalışır:
Büyüme hormonu nabız yoğunluğu 4 olası mekanizma ile arttırılabilir:

Artan GHRH (büyüme hormonu salan hormon) salınımı.
1.Ön hipofiz bezinin somatotroflarında GHRH sinyalini arttırmak.
Somatostatin salınımının azaltılması (somatostatin GH salınımını kapatır).
Somatostatin reseptör sinyalinin engellenmesi.
Nutrobal (Mk-677) was found to work through all four of these mechanisms. Nutrobal'ın (Mk-677) bu mekanizmaların dördünde de çalıştığı bulunmuştur. After ingestion, Growth Hormone (GH) was shown to increase dose dependently, at doses starting at 5 milligrams (mgs) a day. Yuttuktan sonra, Büyüme Hormonunun (GH) günde 5 miligramdan (mgs) başlayan dozlarda dozu bağımlı olarak arttırdığı gösterilmiştir.

Ibutamoren mk677 Açıklama:


ÖLÇEK
KABUL KRİTERLERİ SONUÇLAR
  TLC Pozitif
Kimlik UV spektrumu Pozitif
  IR spektrumu Pozitif
Özellikleri Beyaz ila sarımsı-beyaz kristal toz uymak
Erime noktası 32 ~ 37ºC 33 ~ 36ºC
Spesifik optik rotasyon ° ~ 82 + 77 ° + 79.3 °
Kurutma kaybı ≤0.5% % 0.15
tahlil % 97 ~ 103 % 99.08
Serbest heptanoik asit ≤% 0,2 % 0.10
İlgili maddeler ≤2% Geçmek
  Aseton ≤100ppm Geçmek
Artık çözücüler (GC) Metanol ≤100ppm Geçmek
  Piridin ≤100ppm Geçmek
Parçacık boyutu   Geçmek

Ibutamoren Mesylate Açıklama:
Nutrobal (Mk-677) is an orally administrated growth hormones secretagogue originally developed by Reverse Pharmacology. ), başlangıçta Reverse Pharmacology tarafından geliştirilen, oral yoldan uygulanan bir büyüme hormonu sekretagogudur. A secretagogue is the term for a substance that chemically signals for the pituitary gland to secrete growth hormones. Bir sekretagog, hipofiz bezinin büyüme hormonlarını salgılaması için kimyasal olarak sinyal veren bir madde terimidir. In other words, Nutrobal could be compared to peptides like GHRP-6 or Ipamorelin, only it doesn't require any injections nor does it have any side effects like GHRP-6. Başka bir deyişle Nutrobal, GHRP-6 veya Ipamorelin gibi peptitlerle karşılaştırılabilir, sadece herhangi bir enjeksiyon gerektirmez veya GHRP-6 gibi herhangi bir yan etkisi yoktur. This GHS (Growth Hormones Secretagogue) was developed in an aim to combat such conditions as muscle wasting, obesity and osteoporosis. Bu GHS (Büyüme Hormonları Secretagogu) kas kaybı, obezite ve osteoporoz gibi durumlarla mücadele etmek için geliştirilmiştir. It was also targeted towards treatment of elderly hip fracture patients, so there are a myriad of studies done on safety. Ayrıca yaşlı kalça kırığı hastalarının tedavisine de yönelikti, bu nedenle güvenlik konusunda sayısız çalışma yapıldı.

Ibutamoren Mesilat Kullanımı:
MK-677 is a medicine which acts as a potent, orally active growth hormones secretagogue, mimicking the GH stimulating action of the endogenous hormone ghrelin. MK-677, endojen hormon ghrelinin GH uyarıcı etkisini taklit eden, güçlü, oral olarak aktif büyüme hormonları sekretagogu gibi davranan bir ilaçtır. It is currently under development as a potential treatment for reduced levels of these hormones, such as in growth hormones deficient children or elderly adults, and human studies have shown it to increase both muscle mass and bone mineral density, making it a promising therapy for the treatment of frailty in the elderly. Şu anda, bu hormonların azalmış seviyeleri için, örneğin çocuklarda veya yaşlı yetişkinlerde büyüme hormonları eksikliği gibi potansiyel bir tedavi olarak geliştirilmektedir ve insan çalışmaları, hem kas kütlesini hem de kemik mineral yoğunluğunu arttırdığını göstermiştir. yaşlılarda zayıflık tedavisi. It also alters metabolism of body fat and so may have application in the treatment of obesity. Ayrıca vücut yağının metabolizmasını değiştirir ve bu nedenle obezite tedavisinde uygulama yapabilir.

 

Diğer sarms steroid ürünleri

YK 11 AICAR'ın
MK-2866 SR9009
RAD 140 GW-501516
LGD-4033 andarin s4
Noopept GVS-111 CRL-40941
Pramiracetam  
Vinpocetine Lorcaserin hidroklorür hemihidrat
sulbutıamın Aglomelatın'ın
Sunifiram Hydrafinil (9-fluorenolle)
CDP Kolin fenibut
N-Metil-D-aspartik asit (NMDA) 6-paradol
Alfa GPC (Kolin Alfosserat) Fasoracetam
Armodafinil IDRA-21
Coluracetam Unifiram
Galantamin Hidrobromür piracetam
PRL-8-53 oksirasetam
NSI-189 Anirasetam
Amino Tadalafil L-Teanin
CRL-40940 sulbutıamın

 

 

Sıcak Satış SARM'leri

HAYIR,. ad Adedi CAS NUMARASI,. Ana işlev
SARM'ler 01 LGD-4033
(Ligandrol)
5Grams 1165910-22-4 Kas kaybı kanserlerini tedavi edin
SARM'ler 02 MK-2866
(Ostarine)
10grams 1202044-20-9 Kas kaybı kanserlerini tedavi edin
SARM'ler 03 MK-677
(Ibutamoren)
5Grams 1132656-73-5 Hem kas kütlesini hem de kemik mineral yoğunluğunu arttırın
SARM'ler 04 GW-501516
(Cardarine)
10grams 317318-70-0 Artan dayanıklılık
SARM'ler 05 AICAR'ın 10grams 2627-69-2 SARMler
SARM'ler 06 SR9009
(Stenabolic)
5Grams 1379686-30-2 Kilo vermek için metabolizmayı teşvik etmek
SARM'ler 07 RAD140 10grams 1182367-47-0 Yağ yakımı ve kilo kaybı
SARM'ler 08 Andarine (S4) 10grams 401900-40-1 Yağ yakımı ve kilo kaybı
SARM'ler 09 Yk-11 5Grams 431579-34-9 Kas büyümesi için
 

 

 

Kilo Kaybı SARM'ler Steroidler Nutrobal Ibutamoren MK677 Beyaz Toz Spor kas kazanıyor 0

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Doublewin-daisy

Tel: +8617507260306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)