Ana sayfa ÜrünlerSARMS steroid

USP Standard SARMs Steroids Powder Ostarine Mk-2866 SARM Steroid For Fitness Bodybuilding

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

USP Standard SARMs Steroids Powder Ostarine Mk-2866 SARM Steroid For Fitness Bodybuilding

USP Standard SARMs Steroids Powder Ostarine Mk-2866 SARM Steroid For Fitness Bodybuilding
USP Standard SARMs Steroids Powder Ostarine Mk-2866 SARM Steroid For Fitness Bodybuilding USP Standard SARMs Steroids Powder Ostarine Mk-2866 SARM Steroid For Fitness Bodybuilding USP Standard SARMs Steroids Powder Ostarine Mk-2866 SARM Steroid For Fitness Bodybuilding USP Standard SARMs Steroids Powder Ostarine Mk-2866 SARM Steroid For Fitness Bodybuilding

Büyük resim :  USP Standard SARMs Steroids Powder Ostarine Mk-2866 SARM Steroid For Fitness Bodybuilding

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model Number: steroid raw
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10grams
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, , T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Detaylı ürün tanımı
Etki: Fitness kas kazanma sınıflandırma: sarm steroid hormonu
Fiyat: negotiable Kaynak: sarm fatory
Pakage: gizlemek paketi veya ihtiyaç olarak fiyat listesi: karşılama sorgusu
takma ad: steroid hormonu Dağıtım zamanı: 3-7gün
Örneklem: Evet
Vurgulamak:

weight loss sarms

,

muscle building sarms

USP Standart SARM Steroidler Toz Ostarin Mk-2866 SARM Steroid Fitness Vücut Geliştirme İçin

Ostarine Mk-2866 SARMs Tozu/
Anahtar Kelimeler: Mk-2866, Mk-2866 dozajı, Ostarine, Ostarine effetcs

Ostarine / Mk-2866 also known as “Enobosarm” is an investigational selective androgen receptor modulator (SARM). “Enobosarm” olarak da bilinen Ostarine / Mk-2866 bir araştırma seçici androjen reseptör modülatörüdür (SARM). For treatment of conditions such as mucsle wasting and osteoporosis. Mukus kaybı ve osteoporoz gibi durumların tedavisi için.
Ostarine (MK-2866) is a SARM developed by GTx for the prevention and treatment of muscle wasting. Ostarine (MK-2866), GTx tarafından kas israfının önlenmesi ve tedavisi için geliştirilmiş bir SARM'dir. It may eventually be a medical prescription for the prevention of cachexia, atrophy and sarcopenia as well as for Hormone or Testosterone Replacement Therapy. Sonunda kaşeksi, atrofi ve sarkopeninin önlenmesinin yanı sıra Hormon veya Testosteron Replasman Tedavisi için tıbbi bir reçete olabilir.

As a research chemical, Ostarine belongs to a class of chemicals know as SARMS or selective androgen receptor modulators. Bir araştırma kimyasalı olarak Ostarine, SARMS veya seçici androjen reseptör modülatörleri olarak bilinen bir kimyasal sınıfına aittir. SARMS create selective anabolic activity at certain androgen receptors. SARMS, belirli androjen reseptörlerinde seçici anabolik aktivite oluşturur. In comparison to testosterone and other anabolic steroids, the advantage of SARMS, is they do not have androgenic activity in non-skeletal muscle tissues. Testosteron ve diğer anabolik steroidlerle karşılaştırıldığında, SARMS'nin avantajı, iskelet dışı kas dokularında androjenik aktiviteye sahip olmamalarıdır. Ostarine is effective in maintaining and increasing lean body mass. Ostarine, yağsız vücut kütlesinin korunmasında ve arttırılmasında etkilidir.

OSTARINE // MK 2866-// ENOBOSARM
IUPAC adı: ((2S) -3- (4-siyanofenoksi) -N- [4-siyano-3- (triflorometil) fenil] -2-hidroksi-2-metilpropanamid)
OSTARİN CAS: 841205-47-8
OSTARINE MF: C19H14F3N3O3
OSTARİN MW: 389.33 g / mol
OSTARINE Erime noktası: 70-74 ° C (158-165 ° F)
OSTARINE Yarılanma ömrü: 24 saat.
OSTARİN Minimum sipariş miktarı: 500 gram.
Detaylı siparişlerinize göre rekabetçi teklifler verilecektir.

Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com

 

Ostarine / Mk-2866 COA:

Ürün MK-2866 CAS Numarası.
1202044-20-9
miktar 10Kg Man.date
2016/09/06
Ölçek standart Kurum içi kalite Son kullanma tarihi
2 yıl
Öğeler Özellikler
Sonuçlar
Görünüm Beyaz toz
uygundur

Saflık (HPLC)
≥99.0% % 99.68
Su(%) ≤0.50%
% 0.07

Sonuç: Ürün, şirket içi özelliklere uygundur.
Tarafından verilen: Ruhui Zhu Kontrol eden: Qing Miao
analist: Zixvan Liu

 

Ostarine Mk - 2866 Toz SARM'ler
Ostarine exerts its anabolic effects on skeletal muscle tissue almost exclusively, and therefore represents a new potential treatment option for a wide spectrum of conditions from age-related muscular atrophy (sarcopenia), AIDS or cancer-related wasting/cachexia, and even an agent to minimize atrophy during recovery periods from serious surgery or similar situations. Ostarine, anabolik etkilerini iskelet kası dokusu üzerinde neredeyse tamamen uygular ve bu nedenle yaşa bağlı kas atrofisi (sarkopeni), AIDS veya kansere bağlı israf / kaşeksi ve hatta bir ajanın geniş bir spektrum için yeni bir potansiyel tedavi seçeneğini temsil eder. ciddi cerrahi veya benzeri durumlarda iyileşme dönemlerinde atrofiyi en aza indirin. It is effective in not only maintaining lean body mass (LBM) but actually increases it. Sadece yağsız vücut kütlesini (LBM) korumakla kalmaz, aynı zamanda onu arttırır.

 

Kas bakımı tedavisinde Ostarine / Mk-2866
Ostarine is not a “get big” drug, so if you want to add a lot of muscle tissue, Ostarine is not for you.However, it is worth mentioning that any gains one does make are generally more easily maintained than with AAS.When it comes to using Ostarine as a maintenance drug during PCT, our initial impressions were a bit off. Ostarine bir “büyük ol” ilacı değildir, bu nedenle çok fazla kas dokusu eklemek istiyorsanız, Ostarine sizin için değildir.Ancak, bir kişinin yaptığı kazanımların genellikle AAS'den daha kolay korunduğunu belirtmek gerekir. PCT sırasında Ostarine'i bir bakım ilacı olarak kullanmaya başlarsak, ilk izlenimlerimiz biraz azaldı. Many thought Ostarine would be the first SARM capable of sustaining a significant anabolic effect without any appreciable impact on the HPTA. Birçoğu, Ostarine'in HPTA üzerinde kayda değer bir etkisi olmadan önemli bir anabolik etkiyi sürdürebilen ilk SARM olacağını düşündü.


1. yağsız kas kazançları (hacim artışı)
Ostarine is the most anabolic of any SARMS, making its first and foremost use for wanting to gain lean muscle. Ostarine, herhangi bir SARMS'nin en anaboliktir ve yağsız kas kazanmak için ilk ve en önemli kullanımını yapar. The gains in total weight will not be comparable to bulking steroids, however the total gains will almost entirely be lean muscle. Toplam ağırlıktaki kazançlar, steroidleri hacimlendirmekle karşılaştırılamaz, ancak toplam kazançlar neredeyse tamamen yağsız kas olacaktır.
The gains that are made on ostarine are very keepable and users generally see an increase of up to 7 lbs. Ostarine'de elde edilen kazançlar çok saklanabilir ve kullanıcılar genellikle 7 lbs'ye kadar bir artış görürler. of lean body mass over and 8 week cycle at 25mg day (diet dependent). 25 mg günde yağsız vücut kütlesi ve 8 haftalık döngü (diyete bağlı). The most common dosage is 25 mg for 8 weeks. En yaygın dozaj 8 hafta boyunca 25 mg'dır. The side effects that one encounters with steroid use will not be present on cycle. Steroid kullanımı ile karşılaşılan yan etkiler döngüde mevcut olmayacaktır.
Generally, with ostarine, the higher the dosage, the more suppression. Genel olarak, ostarin ile dozaj ne kadar yüksek olursa, daha fazla baskılama olur. Although suppression is minimal and is nowhere comparable to suppression that one encounters on steroids, any cycle of ostarine over a 4 weeks period requires a 3 week mini pct. Bastırma minimaldir ve steroidlerle karşılaşan bastırma ile karşılaştırılamaz olsa da, 4 haftalık bir süre boyunca herhangi bir ostarin döngüsü 3 haftalık bir mini pct gerektirir. A serm is not required in this pct. Bu bilgisayarda bir gönderen gerekli değildir.

 

2. Bodyfat kaybetmek (kesme)
Ostarine would primarily fit into a cutting protocol for the maintenance of muscle mass while reducing calories. Ostarine öncelikle kalorileri azaltırken kas kütlesinin bakımı için bir kesme protokolüne sığar. One of the most disheartening outcomes of cutting is the loss hard earned muscle mass. Kesimin en cesur sonuçlarından biri, zor kazanılan kas kütlesidir. The drop in metabolic rate and hormone levels (T3, IGF, Testosterone etc) with the lack of calories is a perfect catabolic environment for loss of muscle tissue. Kalori eksikliği olan metabolik hız ve hormon seviyelerindeki (T3, IGF, Testosteron vb.) Düşüş, kas dokusunun kaybı için mükemmel bir katabolik ortamdır. As Ostarine has anabolic effects, the dieter can cut calories without having to worry about muscle or strength loss. Ostarine'nin anabolik etkileri olduğundan, diyet, kas veya güç kaybı hakkında endişelenmenize gerek kalmadan kalorileri kesebilir. Ostarine has also shown noticeable nutrient partitioning effects among users, another reason why it can be of great help when cutting. Ostarine ayrıca kullanıcılar arasında önemli bir besin ayrımı etkisi göstermiştir, bu da keserken çok yardımcı olabilmesinin bir başka nedenidir.
A 15-20 mg dosing protocol for 6-8 weeks is good for cutting with Ostarine without undergoing any side effects or high suppression. 6-8 hafta boyunca 15-20 mg'lık bir dozlama protokolü, herhangi bir yan etki veya yüksek baskılama yapmadan Ostarine ile kesmek için iyidir. However it must be stated that due to the lack of androgenicity, muscle hardness and overall results are not as prominent as with the SARM S-4. Bununla birlikte, androjenite eksikliği nedeniyle, kas sertliği ve genel sonuçların SARM S-4'teki kadar belirgin olmadığı belirtilmelidir.

 

Ostarine Çevrimleri
Ostarine cycles are run in the range of 5 - 8 weeks. Ostarin döngüleri 5-8 hafta arasında gerçekleştirilir. Those who do not wish to experience the potential for HPTA suppression and endogenous Testosterone production shutdown would do well with maintaining Ostarine cycles of no greater than 5 weeks. HPTA supresyonu ve endojen Testosteron üretiminin kapatılması potansiyelini yaşamak istemeyenler, 5 haftadan daha uzun olmayan Ostarin döngülerini korumakla iyi sonuç verecektir. Cycles longer than 5 weeks (or dosages well above 25 - 30mg per day) will require some sort of PCT protocol following the end of the cycle. 5 haftadan uzun döngüler (veya günde 25-30 mg'ın üzerinde dozajlar), döngünün bitiminden sonra bir tür PCT protokolü gerektirir.
Bazı kullanıcılar, bu bileşik ile deneylerde, 16 haftalık Ostarine döngülerini çalıştırırken ve hatta Andarine ve Cardarine gibi diğer SARM'lerle birleştirerek / istifleyerek keşfedilmemiş bölgeye girmişlerdir.
Ostarine has also found other types of uses as well, including what is known as 'bridging' between anabolic steroid cycles. Ostarine ayrıca, anabolik steroid döngüleri arasında 'köprüleme' olarak bilinen şey de dahil olmak üzere başka kullanım türleri de buldu. Bridging is the act of utilizing some other compound to maintain muscle mass in between anabolic steroid cycles. Köprüleme, anabolik steroid döngüleri arasında kas kütlesini korumak için başka bir bileşik kullanma eylemidir. These bridging compounds usually have the common factor of being non-suppressive (or at least, very minimally suppressive) to the HPTA whilst being able to promote anti-catabolism and muscle growth. Bu köprüleme bileşikleri, anti-katabolizmayı ve kas büyümesini desteklerken, genellikle HPTA için baskılayıcı olmayan (veya en azından çok minimal düzeyde baskılayıcı) ortak faktöre sahiptir.

USP Standard SARMs Steroids Powder Ostarine Mk-2866 SARM Steroid For Fitness Bodybuilding 0

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Doublewin-daisy

Tel: +8617507260306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)