Ana sayfa Ürünlerpeptidler steroid

Tanning Peptides Steroids Melanotan-2 Mt-2 Melanotan Lyophillization Peptide Steroid For Skin

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Tanning Peptides Steroids Melanotan-2 Mt-2 Melanotan Lyophillization Peptide Steroid For Skin

Tanning Peptides Steroids Melanotan-2 Mt-2 Melanotan Lyophillization Peptide Steroid For Skin
Tanning Peptides Steroids Melanotan-2 Mt-2 Melanotan Lyophillization Peptide Steroid For Skin Tanning Peptides Steroids Melanotan-2 Mt-2 Melanotan Lyophillization Peptide Steroid For Skin Tanning Peptides Steroids Melanotan-2 Mt-2 Melanotan Lyophillization Peptide Steroid For Skin Tanning Peptides Steroids Melanotan-2 Mt-2 Melanotan Lyophillization Peptide Steroid For Skin

Büyük resim :  Tanning Peptides Steroids Melanotan-2 Mt-2 Melanotan Lyophillization Peptide Steroid For Skin

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: Melanotan-2
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Ödeme koşulları: T/T, , MoneyGram, bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Detaylı ürün tanımı
peptit: vücut geliştirme için peptit Dozaj: gerektirir gibi özelleştirebilirsiniz
Yemek tarifi: müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır Toz Kaynağı: Usp Standart Toz
Pakage: gizlemek paketi veya ihtiyaç olarak fiyat listesi: karşılama sorgusu
Etki: Vücut Geliştirme Fitness Dağıtım zamanı: 3-7gün
Asgari Sipariş: 10 şişe flakon boyutu: 3ml
etiketler: detay için lütfen iletişime geçiniz skype: Wendy.Doublewin
Vurgulamak:

human growth peptides

,

growth hormone peptides

Bronzlaşma Peptitleri Steroidler Melanotan-2 Mt-2 Melanotan Liyofilizasyon Cilt İçin Peptit Steroid

 

 

Melanotan 2, Melanotan, Mt II, MT2
Melanotan 2 (MT2) Melanotan-II
Melanotan 2CAS 121062-08-6
Melanotan 2Saflık (HPLC ile):% 99.00
Melanotan 2Görünüm: beyaz Toz
Melanotan 2CAS Numarası: 121062-08-6
Melanotan 2Dizi: Ac-Nle-Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys-NH2
Melanotan 2Moleküler Formül: C50H69N15O9
Melanotan 2Molekül ağırlığı: 1024.2
Depolama Koşulu;ışıktan uzak, soğuk hava deposu (2-8 derece)
Kullanımı: önleme güneş ışığı-indükleyici cilt kanseri;Cinsel İşlev Bozukluğu ve Yağ Ayrışması
Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com
 
Melanotan II Açıklama
Melanotan II, mimetiklerin alfa-melanosit uyarıcı hormon (alfa-MSH) sınıfına ait bir peptit hormonudur.Melanotan II sentetik analog hipofiz türevli bir Melanokortindir.Peptit öncelikle tabaklamaya yardımcı olma kabiliyeti ile bilinir, ancak erektil fonksiyona yardımcı olmak için de kullanılır.MT-2 olarak da adlandırılan Melanotan II, bronzlaşma ve erektil fonksiyonun ötesinde bir anlam kullanmamaktadır.

Melanotan II Etkileri
Melanotan ikisinin etkileri bronzlaşma ve erektil disfonksiyonun giderilmesinden başka bir şey değildir.Birkaç gün içinde daha koyu ve daha derin bir bronzluk fark edilebilir (birinin bronzlaştığını varsayarsak) ve birkaç hafta içinde dikkate değer sonuçlar üretmelidir.MT-2 ne kadar uzun süre kullanırsa o kadar koyulaşır.

Melanotan II'nin erektil disfonksiyon üzerindeki etkilerinin etkili olması yaklaşık 4-6 saat sürer ve bireysel cevaba bağlı olarak 6-12 saat sürmelidir.Bu amaçla kullanılırsa zamanlama önemlidir.Bununla birlikte, bir bakım rahatlığı sağlamak için günlük olarak her güne kadar küçük dozlarda çalışanlar vardır, ancak bu dikkatli olmazsa cilt için sorun yaratabilir.

Melanotan II Dozu
Melanotan II dondurularak kurutulmuş (liyofilize) formda sağlanır ve bakteriyostatik su ile yeniden oluşturulur.MT-2, subkütan veya intramüsküler olarak enjekte edilebilir, subkütan en yaygın ve en uygun olanıdır.Melanotan II her zaman buzdolabında saklanmalı ve sulandırıldıktan sonraki 30 gün içinde atılmalıdır.
Melanotan II tipik olarak günde 0.5-2 mg'lık bir dozda alınır ve 0.5-1mg bronzlaşma amacıyla kullanan çoğu birey için yeterlidir.Erektil disfonksiyon tedavisi için aynı 0.5-1 mg dozlama yeterlidir.
 
Melanotan 2 nasıl kullanılır Çözeltinin karıştırılması
 
Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon şişesinden kapağı çıkarın.
 
Şişenin üst yüzeyini ekteki alkollü mendille silin ve mendili atın.
 
Enjekte edilebilir su tüpünün yüzeyini (veya sipariş edilen pakete bağlı olarak cam su şişesini) ekteki alkollü mendille silin ve mendili atın.
 
Birlikte verilen şırıngayı ambalajından çıkarın.Enjekte edilebilir su tüpünün dik olduğundan emin olarak, şırınganın iğnesini suyun yan duvarına yerleştirin.
 
Şimdi şırınganın pistonunu geri çekin, böylece 1 ml su çekip şırıngayı yavaşça dışarı çekin.
 
Şırıngayı Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon flakonuna yerleştirin ve suyun şırıngasını tamamen boşaltmak ve şırıngayı yavaşça flakondan çıkarmak için pistonu bastırın.Çözeltiyi sallamayın.
 
Melanotan 2 solüsyonunu kullanıma hazır olana kadar buzdolabına koyun.
 
Şırınga kapaklarını taktığınızdan emin olun ve dikkatlice atın.
 
Şimdi Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon çözeltinizi karıştırdınız.Lütfen çözeltiyi buzdolabında saklayın.
Bronzlaşma için Melanotan II nasıl kullanılır
Melanotan II tipik olarak 10 mg liyofilize (dondurularak kurutulmuş) toz içeren şişelerde sağlanır.Şişeler, şırıngaya şişeye ilave edilerek uygun miktarda bakteriyostatik veya steril su ile yeniden oluşturulur.Uygun bir örnek su 2.5 mL'dir.Bu miktarda su kullanıldığında, elde edilen çözelti mL başına 4 mg MT-II içerir.Örneğin 1 mg'lık bir doz almak isterse, bir insülin şırıngası üzerinde işaretlendiği gibi 0.25 mL'lik bir hacim veya "25 IU" enjeksiyonla alınacaktır.Enjeksiyon kişisel tercihe göre deri altı, kas içi veya intravenöz olabilir.
Enjeksiyon tipik olarak günde sadece bir kez olmakla birlikte, bir kişinin ilacı ilk kez denediği ve toleransı değerlendirdiği durumlarda, enjeksiyon günde iki daha küçük miktarlara ayrılabilir.
Tipik dozaj aralığı, 0.5 ila 2.0 mg / gün'dür ve tercih edilen 0.5 ila 1.0 mg / gün'dür.Bununla birlikte, toleransı ilk önce bir seferde 0.25 mg daha düşük dozlama ile değerlendirmek en iyisidir.
Sulandırıldıktan sonra, bir Melanotan II şişesi tercihen tamamen 30 gün içinde tüketilmelidir.Sulandırmadan önce, MT-II buzdolabında veya dondurucuda saklanmalıdır, ancak soğutma olmadan gönderilmesi kabul edilebilir.
MT-II, münferit vakada, benlerin büyümesi, sayısı veya koyuluğu ile ilgili sorunlara neden oluyorsa, genellikle kullanım kesilmelidir.
Melanotan II'nin etkisi oldukça uzun sürelidir.Hatta bir döngünün etkisinin büyük ölçüde ortadan kalkması bir yıl veya daha uzun sürebilir.Bakım döngülerinin kullanımı süresiz olarak etkiyi koruyabilir.Genel bir kural olarak, bakım tipik olarak, ilk döngü için gerekli olan miktarın yılda yaklaşık 2-3 kat daha fazla MT-II gerektirir.Bu, başlangıç ​​döngüsüyle aynı şekilde yapılan yılda toplam 2 ila 3 döngü veya yıllık toplam MT-II miktarını sağlayan daha sık dozlama şekli olarak alınabilir.

Tanning Peptides Steroids Melanotan-2 Mt-2 Melanotan Lyophillization Peptide Steroid For Skin 0

 

 

Melanotan 2 nedir?
Melanotan 2 Tabaklama Enjeksiyonları (diğer adıyla MT2 olarak bilinir) ilk olarak Arizona Üniversitesi'nde sentezlendi.Buradaki araştırmalar, cilt kanserine karşı en iyi savunmaların ciltte bir bronzlukta melanin aktive olduğunu biliyordu.İnsanlarda cilt kanseri oranlarını azaltmanın etkili bir yolunun, vücudun doğal pigment sistemini UV ışınlarına maruz kalmadan önce koruyucu bir bronzluk üretmeye teşvik etmek olduğunu varsaydılar.Vücudun doğal olarak oluşan hormonu MSH, cildin pigment hücrelerinin (melanositler) cildin pigmentini (melanin) ürettiği bir süreç olan melanogeneze neden olur.Bu endojen hormonun vücuda doğrudan uygulanmasının güneşsiz bronzlaşmaya neden olacak etkili bir yöntem olup olmadığını test ettiler.Buldukları şey, doğal MSH'nin işe yaradığı görülürken, terapötik bir ilaç olarak pratik olmak için vücutta yarı ömrünün çok kısa olmasıydı.Bu yüzden daha pratik ve daha güçlü bir alternatif bulmaya karar verdiler.
 
Yüzlerce molekülü sentezledikten ve taradıktan sonra, Victor J. Hruby ve Mac E. Hadley tarafından yönetilen araştırmacılar, doğal MSH'den yaklaşık 1,000 kat daha güçlü bir peptit (Nle4, D-Phe7] MSH buldular.Bu yeni peptit molekülü "Melanotan" (daha sonra Melanotan-1, şimdi afamelanotid olarak bilinir) olarak adlandırdılar.Daha sonra "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonları adını verdikleri başka bir analog, Ac-Nle-siklo [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2) geliştirdiler.Bilim adamları, bu peptidleri, vücudun doğal pigment mekanizmasını, zararlı UV radyasyon seviyelerine maruz kalmaya gerek kalmadan bronzlaşmak için uyararak melanomla mücadele etmek için kullanmayı umuyorlardı.Bu da, sonunda cilt kanserine yol açabilecek cilt hasarı potansiyelini azaltabileceğini varsaydı.
 
1996'da Tuscon, Arizona Üniversitesi, Medacine, Farmakoloji Bölümü, Arizona Üniversitesi tarafından üç erkek üzerinde gerçekleştirilen pilot faz I klinik çalışması, "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonlarının her gün sadece 5 düşük doz verilen insanlarda bronzlaşma aktivitesine sahip olduğunu bildirdi. Bildirilen yan etkiler hafif bulantı ve spontan penil ereksiyonlarla ilişkili olan bir "germe ve esneme kompleksi" idi.
 
Arizona Üniversitesi Medacin Koleji'nin farmakoloji Bölümü 1998 yılında yayınlandı ve psikojenik erektil disfonksiyondan muzdarip 10 kişiyi içeriyordu.Çalışmaları, "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, psikojenik erektil disfonksiyonu olan erkeklerde ereksiyonların güçlü bir başlatıcısı olduğu ve 0.025mg / kg'lık bir dozda yönetilebilir yan etkilere sahip olduğu sonucuna vardı.
 
Arizona Üniversitesi Medacin Koleji Üroloji Bölümünde yürütülen 20 psikolojik ve organik erektil disfonksiyonu olan 20 erkekten 2000 yılında yayınlanan bir klinik çalışma, "Melanotan II Bronzlaşma Enjeksiyonlarının ekoril disfonksiyonu olan erkeklerde güçlü bir penis ereksiyonu başlatıcısı olduğu sonucuna vardı.
 

 

 

Melanotan II faydaları
Kalıcı Bronzluk: Dozaj durdurulsa bile, sıcak bir güneş öpücüğü bronzluğu güneşe maruz kalmadan aylarca sürebilir.

Kullanım Esnekliği: İstenen cilt pigmentasyonu sağlanana kadar sürekli dozlama ile küçük bir yükleme dozu alabilir.

Güneş ışığına daha az maruz kalma (UV ışınları): Melanotan hala etkili olmak için güneş ışığına maruz kalmaya ihtiyaç duyar, ancak kullanıcının istenen bronzluğu geliştirmek için zaman içinde önemli ölçüde azalmasına izin verir.

 


COA

MADDE ŞARTNAME
Görünüm Beyaz Kristal Toz
tahlil ≥99%
Ağır metaller ≤10ppm
Arsenik ≤1ppm
Öncülük etmek ≤3ppm
Merkür ≤0.1ppm
Kadmiyum ≤1ppm
Toplam Plaka Sayısı ≤1000cfu / gr
Maya ve Küf ≤100cfu / gr
E. Coli Olumsuz
zehirlenmeye neden olan mikrop Olumsuz
Sonuç Ürün standarda uygundur.

Kas büyümesi ile sıcak satış polipeptitler
DAC ile CJC-1295
DAC'sız CJC-1295
GHRP-6
GHRP-2
Selank
Tb-500
BPC-157

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Tel: +8613545819969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)