Ana sayfa ÜrünlerTestosteron steroid

Beyaz kristal toz Yan Etki Yok Kas Yapısı İçin Pozitif Testosteron Enanthate Tozu

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Beyaz kristal toz Yan Etki Yok Kas Yapısı İçin Pozitif Testosteron Enanthate Tozu

White crystalline powder No Side Effects Positive Testosterone Enanthate Powder For Muscle Building
White crystalline powder No Side Effects Positive Testosterone Enanthate Powder For Muscle Building White crystalline powder No Side Effects Positive Testosterone Enanthate Powder For Muscle Building White crystalline powder No Side Effects Positive Testosterone Enanthate Powder For Muscle Building White crystalline powder No Side Effects Positive Testosterone Enanthate Powder For Muscle Building

Büyük resim :  Beyaz kristal toz Yan Etki Yok Kas Yapısı İçin Pozitif Testosteron Enanthate Tozu

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: china
Marka adı: DW
Sertifika: IOS9001
Model numarası: CAS 315-37-7
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 50g
Packaging Details: as required
Delivery Time: witnin one week
Payment Terms: T/T, , MoneyGram
Supply Ability: 500kg/month
Detaylı ürün tanımı
EINECS: 206-253-5 Moleküler formül: C26H40O3
Moleküler ağırlık: 400.6 appearanc: beyaz kristal toz
tahlil: % 98
Vurgulamak:

safe anabolic steroid

,

testosterone propionate powder

CAS 315-37-7 Kas Yapısında Yan Etkiler Olmaz Testosteron Enanthate Beyaz kristal toz

 

Synonyms testosterone enantate; Eş anlamlılar testosteron enantate; testosterone enthanoate testosteron entanoat

CAS No: 315-37-7

EINECS: 206-253-5

Deney:% 98

Moleküler Formül C26H40O3

Molekül Ağırlığı 400.6

Moleküler yapı:

Erime noktası 34-39 ° C

Kırılma indisi: 77 °

Karakter: Beyaz kristal toz.

Ambalaj 5 Kg net / alüminyum teneke

Usage: Pharmaceutical material, Steroid hormone, Anabolin. Kullanımı: Farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. Clinically for the treatment of male sexual function decline, aplastic anemia and other illnesses. Erkek cinsel fonksiyonlarının tedavisi için klinik olarak düşüş, aplastik anemi ve diğer hastalıklar.

 

Hızlı Detay

 

Ürün adı Testosteron Enantat
Diğer adı testosterone enantate; testosteron enantat; testosterone enthanoate; testosteron enthanoat; Primoteston Primoteston
CAS kayıt numarası 315-37-7
EINECS 206-253-5
Moleküler formül C26H40O3
Moleküler ağırlık 400.6
Menşei Çin
Erime noktası 34-39 ℃
tahlil % 98.5
Görünüm Beyaz kristal toz
paket 1 kg / alüminyum folyo çanta veya gerektiği gibi
kullanım farmasötik malzeme olarak kullanılabilir

 

Ürün Açıklaması

 

Usage: Pharmaceutical material, Steroid hormone, Anabolin. Kullanımı: Farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. Clinically for the treatment of male sexual function decline, aplastic anemia and other illnesses. Erkek cinsel fonksiyonlarının tedavisi için klinik olarak düşüş, aplastik anemi ve diğer hastalıklar.

 

Primoteston is one of the most popular used testosterone products on the market today. Primoteston bugün piyasada en popüler kullanılan testosteron ürünlerinden biridir. It is very effective in building muscle, burning fat and gaining strength. Kas yapımında, yağ yakmada ve güç kazanmada çok etkilidir. It is also cheap and easy to obtain. Ayrıca ucuz ve elde edilmesi kolaydır.
Testosterone is the male sex hormone responsible for many of the physical and emotional traits of men. Testosteron, erkeklerin fiziksel ve duygusal özelliklerinin çoğundan sorumlu erkek cinsiyet hormonudur. It creates the deeper voices, sex drive, aggression and, of coarse, larger muscles in men. Erkeklerde daha derin sesler, cinsel dürtü, saldırganlık ve kaba, daha büyük kaslar yaratır. Testosterone makes the muscles retain more nitrogen, which in turn makes the muscle synthesize proteins better, producing larger muscles. Testosteron, kasların daha fazla azot tutmasını sağlar, bu da kasın proteinleri daha iyi sentezlemesini sağlar ve daha büyük kaslar üretir.

 

The downside to testosterone steroids is that they aromatize, or turn into estrogen, in the body. Testosteron steroidlerinin dezavantajı, vücutta aromatize olmaları veya östrojene dönüşmeleridir. When the body has too much estrogen it begins to take on female characteristics gynocomastia, water retention, fat gain, loss of sex drive and testicular shrinkage are all most certain side effects of taking testosterone and letting it aromatize in the body. Vücudun çok fazla östrojeni olduğunda, kadın karakteristiklerini almaya başlar, jinekomasti, su tutma, yağ kazancı, cinsel dürtü kaybı ve testiküler büzülme, testosteron almanın ve vücutta aromatize olmasına izin veren en önemli yan etkilerdir.

 

Testosterone enanthate is an oil based injectable steroid, designed to slowly release testosterone from the injection site (depot). Testosteron enantat, testosteronu enjeksiyon bölgesinden (depo) yavaşça serbest bırakmak için tasarlanmış yağ bazlı bir enjekte edilebilir steroiddir. Once administered, serum concentrations of this hormone will rise for several days, and remain markedly elevated for approximately two weeks. Bir kez uygulandığında, bu hormonun serum konsantrasyonları birkaç gün artacak ve yaklaşık iki hafta belirgin bir şekilde yükselecektir. It may actually take three weeks for the action of this drug to fully diminish. Bu ilacın etkisinin tamamen azalması aslında üç hafta sürebilir. For medical purposes this is the most widely prescribed testosterone, used regularly to treat cases of hypogonadism and other disorders related to androgen deficiency. Tıbbi amaçlar için, bu hipogonadizm vakalarını ve androjen eksikliği ile ilgili diğer bozuklukları tedavi etmek için düzenli olarak kullanılan en yaygın olarak reçete edilen testosterondur. Since patients generally do not selfadminister such injections, a long acting steroid like this is a very welcome item. Hastalar genellikle bu tür enjeksiyonları kendi kendine yönetmediği için, bunun gibi uzun etkili bir steroid çok hoş bir maddedir. Therapy is clearly more comfortable in comparison to an ester like propionate, which requires a much more frequent dosage schedule. Terapi, çok daha sık bir dozaj programı gerektiren ester benzeri propionat ile karşılaştırıldığında açıkça daha rahattır.

Testosterone is a powerful hormone with notably prominent side effects. Testosteron, belirgin yan etkileri olan güçlü bir hormondur. Much of which stem from the fact that testosterone exhibits a high tendency to convert into estrogen. Bunların çoğu testosteronun östrojene dönüşme eğiliminin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Related side effects may therefore become a problem during a cycle. Bu nedenle ilgili yan etkiler bir döngü sırasında bir sorun haline gelebilir.

 

COA VE HPLC

 

COA

 

Ölçek Analiz Standardı Sonuçlar
Özellikleri Beyaz ila sarımsı-beyaz kristal toz uymak
tahlil % 97 ~ 103 99.31%
Kurutma kaybı ≤0.5% % 0.18
Kimlik Pozitif uymak
Spesifik optik rotasyon ° ~ 82 + 77 ° + 79.3 °
Erime noktası 32 ~ 37 ℃ 34 ~ 36 ℃
Serbest heptanoik asit ≤0.2% % 0.11
İlgili maddeler ≤2% uymak
Artık çözücüler (GC) ≤100 ppm uymak
Sonuç Bu parti EP 5 ile uyumludur

 

HPLC

 

 

 

Paketleme

 

We have professional team for package and shipment. Paket ve sevkiyat için profesyonel ekibimiz var. Special way to ship 100 grams to 100kg powders at one time to your country. Ülkenize bir seferde 100 gramdan 100 kg'a kadar tozları göndermenin özel yolu. Fast and discreet shipment could be arranged for customs pass Guaranteed. Gümrük geçişi için hızlı ve gizli sevkiyat düzenlenebilir.

 

Bizim avantajlarımız

 

1. Wuhan Hezhong Biyokimyasal Manufacturing Co, ltd çin'de profesyonel bir ham toz fabrika için 10 yıldır, tüm tozlar fabrika doğrudan tedarik vardır.

2. ürünlerimiz almanya ihraç, norveç, polonya, finlandiya, ispanya, uk, fransa, Rusya, usa, Avustralya, japonya, korea ve diğer birçok ülkede, 100kgs üzerinde her ay.

3. Professional team special for package and shipment and staring on tracking code 24hours for customs pass guaranteed. 3. profesyonel ekibi özel paket ve sevkiyat ve izleme kodu bakarak 24 saat gümrük geçişi garanti. 100% pass to UK, Norway, Poland, Spain, USA, Canada, Brazil; İngiltere, Norveç, Polonya, İspanya, ABD, Kanada, Brezilya'ya% 100 geçiş; 98% pass to Germany, Russia, Australia, New Zealand. % 98'i Almanya, Rusya, Avustralya, Yeni Zelanda'ya geçti.

4. Tozların çoğu stokta, Ücretli örnekler mevcuttur, 24 saat içinde sevk edilebilir.

5. High quality, good price, fast and safety delivery. 5. Yüksek kalite, iyi fiyat, hızlı ve güvenli teslimat. Shipment by DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS, etc. DHL tarafından sevkiyat, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS, vb.

Beyaz kristal toz Yan Etki Yok Kas Yapısı İçin Pozitif Testosteron Enanthate Tozu 0Beyaz kristal toz Yan Etki Yok Kas Yapısı İçin Pozitif Testosteron Enanthate Tozu 1

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Doublewin-daisy

Tel: +8617507260306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)