Ana sayfa ÜrünlerTestosteron steroid

Beyaz kristal toz% 98 Enjeksiyonluk Test Cyp Anti-Östrojen Steroid Hormonlar Testosteron Cypionate CAS 58-20-8

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Beyaz kristal toz% 98 Enjeksiyonluk Test Cyp Anti-Östrojen Steroid Hormonlar Testosteron Cypionate CAS 58-20-8

White crystalline powder 98% Injectable Test Cyp Anti-Estrogen Steroids Hormones Testosterone Cypionate CAS 58-20-8
White crystalline powder 98% Injectable Test Cyp Anti-Estrogen Steroids Hormones Testosterone Cypionate CAS 58-20-8 White crystalline powder 98% Injectable Test Cyp Anti-Estrogen Steroids Hormones Testosterone Cypionate CAS 58-20-8 White crystalline powder 98% Injectable Test Cyp Anti-Estrogen Steroids Hormones Testosterone Cypionate CAS 58-20-8 White crystalline powder 98% Injectable Test Cyp Anti-Estrogen Steroids Hormones Testosterone Cypionate CAS 58-20-8

Büyük resim :  Beyaz kristal toz% 98 Enjeksiyonluk Test Cyp Anti-Östrojen Steroid Hormonlar Testosteron Cypionate CAS 58-20-8

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: china
Marka adı: DW
Sertifika: IOS9001
Model numarası: CAS 58-20-8
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 50g
Packaging Details: as required
Delivery Time: witnin one week
Payment Terms: T/T, , MoneyGram
Supply Ability: 500kg/month
Detaylı ürün tanımı
EINECS: 200-368-4 Moleküler formül: C27H40O3
Moleküler ağırlık: 412,61 appearanc: beyaz kristal toz
tahlil: % 98 Min.
Vurgulamak:

safe anabolic steroid

,

testosterone propionate powder

 

Testosteron Cypionate (Steroidler)

 

% 98 Enjeksiyonluk Test Cyp Anti-Östrojen Steroidleri Hormonlar Testosteron Cypionate CAS 58-20-8 Beyaz kristal toz

 

1.Hızlı Detay:

 

Testosteron Cypionate

Takma ad: Testcyp, depo-testoterone, Testosteron siklopentilpropionat

CAS NO: 58-20-8

EINECS: 200-368-4

Erime noktası: 98.5-104 ° C

Spesifik optik dönüş: + 85¡ã- + 92¡ã

Deney:% 98 dk.

Moleküler Formül: C27H40O3

Moleküler Ağırlık: 412.61

Ambalaj: folyo torba veya teneke.

Karakter: beyaz veya kirli beyaz kristal toz.

Sınıf: Farmasötik Sınıf

Depolama: Gölgeleme, sınırlı koruma

Teslim süresi: ödeme aldıktan sonra 18 saat içinde

Teslimat: EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS

Usage: Pharmaceutical material, Steroid hormone, Anabolin. Kullanımı: Farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. As a male hormone and anabolic hormones. Erkeklik hormonu ve anabolik hormonlar olarak.

 

2.Tanım:

 

Testosterone Cypionate is the longest-estered testosterone available today. Testosteron Cypionate, bugün mevcut olan en uzun esterli testosterondur. It has a half-life in the body of 15 to 16 days and is found as injectable oil. Vücutta 15 ila 16 günlük bir yarılanma ömrüne sahiptir ve enjekte edilebilir yağ olarak bulunur. Because it reacts in the body for so long, it can cause more water retention than other steroids and is best used as bulking compound in a stack. Vücutta çok uzun süre reaksiyona girdiği için, diğer steroidlerden daha fazla su tutulmasına neden olabilir ve en iyi şekilde bir yığın halinde hacim arttırıcı bileşik olarak kullanılır.

As with all testosterone injectables, one can expect a considerable gain in muscle mass and strength during a cycle. Tüm testosteron enjekte edilebilirlerinde olduğu gibi, bir döngü sırasında kas kütlesi ve mukavemetinde önemli bir kazanç beklenebilir. Since testosterone readliy converts to estrogen, the mass gained from this drug is likely to be accompanied by quite a bit of water retention. Testosteron hazır östrojene dönüştüğü için, bu ilaçtan kazanılan kütleye biraz su tutulması eşlik edecektir. The resulting loss of definition of course makes cypionate a very poor choice for dieting or cutting phases. Sonuçta ortaya çıkan tanım kaybı, cypionate'i diyet veya kesme aşamaları için çok kötü bir seçim haline getirir. The excess level of estrogen brought about by this drug can also cause one to develop gynecomastia rather quickly. Bu ilacın getirdiği aşırı östrojen seviyesi, kişinin jinekomastiyi oldukça hızlı geliştirmesine neden olabilir. Should one notice an uncomfortable soreness, swelling or lump under the nipple, an ancillary drug like Nolvadex should be added immediately. Meme ucunun altında rahatsız edici bir ağrı, şişlik veya yumru fark ederse, hemen Nolvadex gibi bir yardımcı ilaç eklenmelidir. This will minimize the effect of estrogen greatly, making the steroid much more tolerable to use. Bu, östrojenin etkisini büyük ölçüde en aza indirir ve steroidin kullanımını daha tolere eder. The powerful anti-aromatases Arimidex, Femara, or Aromasin are yet a better choice. Güçlü anti-aromatazlar Arimidex, Femara veya Aromasin henüz daha iyi bir seçimdir. Those who have a known sensitivity to estrogen may find it more beneficial to use ancillary drugs like Nolvadex and Proviron from the onset of the cycle, in order to prevent estrogen related side effects before they become apparent. Östrojene karşı hassasiyeti olduğu bilinen kişiler, östrojene bağlı yan etkilerin ortaya çıkmadan önce önlenmesi için, döngünün başlangıcından itibaren Nolvadex ve Proviron gibi yardımcı ilaçların kullanılmasını daha yararlı bulabilirler.

 

3.Applications:

 

Bu ürün, esas olarak infertilite veya infertilite, kriptorşidizm, fonksiyonel uterus kanaması, menoraji, endometriozis, rahim fibroidleri, klimakterik sendrom, metastatik meme kanseri ve yumurtalık kanseri, hipofiz cücelik, yaşlılık osteoporozu, aplastik aneminin klinik tedavisinde kullanılan sentetik bir androjendir.

 

4.Specifications:

COA:

Ürün adı Testosteron Cypionate
Görünüm Beyaz kristal toz
tahlil % 98.3
Erime noktası 98-104¡ãC 98.5-103¡ãC
Spesifik Dönüş + 85¡ã ~ + 92¡ã + 89.6¡ã
Kurutma kaybı ¡Ü0.50% % 0.23
Ateşleme kalıntısı ¡Ü0.20% Geçmek
Artık Solventler Benzen: Maksimum 2PPm <2 ppm
  Etil Asetat: Maksimum 5000PPm <5000 ppm
  Piridin: Maks. 200Pm <200 ppm
Parçacık boyutu Yaklaşık: 100mesh uygundur

 

5. paketleme ve teslimat

 

1: Yeterli stok, bu yüzden ödeme alırken hemen gün teslimat yapabiliriz

2: Sophisticated and professional logistic agent. 2: Sofistike ve profesyonel lojistik ajanı. We take responsibility to provide our customers with fast delivery and secure shipping Müşterilerimize hızlı teslimat ve güvenli nakliye sağlamak için sorumluluk alıyoruz

3: Well-trained and disciplined packing team. 3: İyi eğitimli ve disiplinli paketleme ekibi. Unique ways to ship 10 grams to 100kg powders at one time to your destination. Hedefinize bir kerede 10 gramdan 100 kg'a kadar tozları göndermenin benzersiz yolları. Fast and discreet shipment could be arranged for customs pass Guaranteed. Gümrük geçişi için hızlı ve gizli sevkiyat düzenlenebilir.

4: Packing pictures and tacking code are provided within 18 hours after receiving the payment. 4: Ambalaj resimleri ve teyel kodu ödeme aldıktan sonra 18 saat içinde sağlanır. Updated tracking information will be provided every other day. Güncellenmiş izleme bilgileri iki günde bir sağlanacaktır.

5: After-sale service: Any questions or problems after receiving the product, please feel free to contact us. 5: Satış sonrası servis: Ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Problems would be solved immediately. Sorunlar derhal çözülecekti.

 

6. Rekabet avantajları:

 

1.We are a renowned pharmaceutical manufacturer,specializing in raw steroid powders in Mainland China. 1. biz tanınmış bir ilaç üreticisi, anakara çin'de ham steroid tozlar konusunda uzmanlaşmış. It is not only the leading manufacturer of steroids powder and pharmaceutical raw materials in the central area of China but also exports all over the world. Sadece Çin'in merkezi bölgesinde steroid tozu ve farmasötik hammaddelerin önde gelen üreticisi değil, aynı zamanda tüm dünyaya ihracat yapmaktadır. All powders are factory directly supplying. Tüm tozlar fabrikada doğrudan tedarik edilmektedir.

2.Our products have been exported to Germany, Norway, Poland, Finland, Spain, UK, France, Russia, USA, Brazil, Mexico, Australia, Japan, Korea, Thailand, Indonesia, Uruguay and many other countries. 2. ürünlerimiz Almanya, Norveç, Polonya, Finlandiya, İspanya, İNGILTERE, Fransa, Rusya, ABD, Brezilya, Meksika, Avustralya, Japonya, Kore, Tayland, Endonezya, Uruguay ve diğer birçok ülkeye ihraç edilmiştir. Monthly output is over 100kgs. Aylık çıktı 100kgs'nin üzerindedir. We cherish a great number of loyal customers serving in gym fields, athletes fields , medical institution ,clinics and so on Biz spor alanları, sporcu alanları, tıbbi kurum, klinikler ve benzeri hizmet veren çok sayıda sadık müşteri beslemek

3.Top quality products with the most competitive rate. 3. en rekabetçi fiyat ile en kaliteli ürünleri. Free samples are available. Ücretsiz örnekleri mevcuttur.

4.Well disguised packing. 4. iyi gizlenmiş ambalaj. Fast and secure delivery by DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS, etc. DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS vb.Ile hızlı ve güvenli teslimat.

5. esnek ve izlenebilir ödeme koşulları

6. Özel müşteri hizmeti ve 24/7 çevrimiçi zamanında ve yararlı Satış Sonrası hizmet.

 

 

7. ortak bilgi:

 

Anavatan: Çin
Marka adı: DW
sertifikasyon: SGS
Model numarası: 58-20-8

 

8. ticaret şartı:

 

Minimum sipariş miktarı 10g
Fiyat tartışılabilir
paketleme Detayları 1 kg / alüminyum folyo çanta veya gerektiği gibi
Teslimat süresi Ödeme aldıktan sonra 18 saat içinde
Ödeme şartları , Money Gram, T / T, Banka Havalesi
Tedarik yeteneği: 300kg / ay

 

Beyaz kristal toz% 98 Enjeksiyonluk Test Cyp Anti-Östrojen Steroid Hormonlar Testosteron Cypionate CAS 58-20-8 0

Beyaz kristal toz% 98 Enjeksiyonluk Test Cyp Anti-Östrojen Steroid Hormonlar Testosteron Cypionate CAS 58-20-8 1

 

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Doublewin-daisy

Tel: +8617507260306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)