Ana sayfa ÜrünlerTestosteron steroid

High Purity Raw Steroids Sustanon 250 / Testosterone Sustanon powder CAS 15262-86-9

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

High Purity Raw Steroids Sustanon 250 / Testosterone Sustanon powder CAS 15262-86-9

High Purity Raw Steroids Sustanon 250 / Testosterone Sustanon powder CAS 15262-86-9
High Purity Raw Steroids Sustanon 250 / Testosterone Sustanon powder CAS 15262-86-9 High Purity Raw Steroids Sustanon 250 / Testosterone Sustanon powder CAS 15262-86-9 High Purity Raw Steroids Sustanon 250 / Testosterone Sustanon powder CAS 15262-86-9 High Purity Raw Steroids Sustanon 250 / Testosterone Sustanon powder CAS 15262-86-9

Büyük resim :  High Purity Raw Steroids Sustanon 250 / Testosterone Sustanon powder CAS 15262-86-9

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: china
Marka adı: DW
Sertifika: IOS9001
Model numarası: CAS 15262-86-9
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 50g
Packaging Details: as required
Delivery Time: witnin one week
Payment Terms: T/T, , MoneyGram
Supply Ability: 500kg/month
Detaylı ürün tanımı
EINECS: 200-351-1 215-014-4 227-226-4 239-307-1 Moleküler formül: C29H46O3
Moleküler ağırlık: 442,68 appearanc: beyaz kristal toz
tahlil: % 98 Min.
Vurgulamak:

safe anabolic steroid

,

testosterone propionate powder

Yüksek Saflıkta Ham Steroidler Sustanon 250 / Testosteron Sustanon Kas Binası
Beyaz kristal toz CAS 15262-86-9
 
Bileşen: Test propionat, Test fenilpropionat, Test dekanoat ve Test izokaproat.
 
Ürün: Testosteron Propionat, CAS 57-85-2, EINECS 200-351-1
 
Ürün: Testosteron Fenilpropionat, CAS 1255-49-8, EINECS 215-014-4
 
Ürün: Testosteron Decanoat, CAS 5721-91-5, EINECS 227-226-4
 
Ürün: Testosteron İzokaproat, CAS 15262-86-9, EINECS 239-307-1
 
Deney: her biri% 25.
 
Ambalaj: folyo torba veya teneke.
 
Teslimat: Ekspres kurye.
 
The min. Min. order is 10 grams. sipariş 10 gramdır.
 
Karakter: Beyaz kristal toz.
 
Usage: Pharmaceutical material, Steroid hormone, Anabolin. Kullanımı: Farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. As a male hormone and anabolic hormones. Erkeklik hormonu ve anabolik hormonlar olarak.
 
Hızlı Detay
 

Ürün adı Testosteron Sustanon (Steroidler)
CAS kayıt numarası 57-85-2 1255-49-8 5721-91-5 15262-86-9
EINECS 200-351-1 215-014-4 227-226-4 239-307-1
Menşei Çin
Görünüm Beyaz kristal toz
paket folyo çanta veya teneke
kullanım Pharmaceutical material, Steroid hormone, Anabolin. Farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. As a male hormone and anabolic hormones Erkeklik hormonu ve anabolik hormonlar olarak


Ürün Açıklaması
 
Testosterone Sustanon used Pharmaceutical material, Steroid hormone, Anabolin. Testosteron Sustanon kullanılan Farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. As a male hormone and anabolic hormones. Erkeklik hormonu ve anabolik hormonlar olarak. Is a new type of hormonal premix, it is different on the pharmacological effects of various kinds of medication time. Yeni bir hormonal premiks türüdür, çeşitli ilaç zamanlarının farmakolojik etkileri üzerinde farklıdır. To compensate for the effect of drugs, drug can faster and more lasting effect. İlaçların etkisini telafi etmek için, ilaç daha hızlı ve daha kalıcı bir etki yapabilir.
 
Sustanon 250 is a blend of four testosterone esters testosterone propionate, testosterone phenylpropionate, testosterone isocaproate and testosterone decanoate. Sustanon 250 dört testosteron ester testosteron propionat, testosteron fenilpropionat, testosteron izokaproat ve testosteron dekanoatın bir karışımıdır. These esters make Sustanon one of the longest-lasting steroid compounds available today. Bu esterler, Sustanon'u bugün mevcut olan en uzun ömürlü steroid bileşiklerinden biri haline getirmektedir. It is an ideal compound for putting on size and increasing muscle strength. Boyut koymak ve kas gücünü arttırmak için ideal bir bileşiktir.
Sustanon is also relatively mild on the estrogenic side effects such as gynocomastia and water-retention. Sustanon ayrıca jinekomasti ve su tutma gibi östrojenik yan etkiler üzerinde nispeten hafiftir. Doses of 250 mgs to 1000 mgs per week are recommended to keep a balanced testosterone level, although Sustanon will stay active in the body for up to a whole month. Dengeli bir testosteron seviyesini korumak için haftada 250 mg ila 1000 mg arasında dozlar önerilir, ancak Sustanon vücutta bir aya kadar aktif kalacaktır.
At higher doses, estrogenic effects can be severe and anti-estrogens like Nolvadex or Proviron are recommended. Daha yüksek dozlarda östrojenik etkiler şiddetli olabilir ve Nolvadex veya Proviron gibi anti-östrojenler önerilir. Taking Sustanon will also reduce the body’s natural production of testosterone so a post-cycle therapy of HCG or Clomid is also desirable. Sustanon kullanmak ayrıca vücudun doğal testosteron üretimini azaltacaktır, bu nedenle HCG veya Clomid'in döngü sonrası tedavisi de arzu edilir.
Sustanon 250 is an oil-based injectable testosterone blend, developed by Organon. Sustanon 250, Organon tarafından geliştirilen yağ bazlı enjekte edilebilir bir testosteron karışımıdır. It typically contains four different testosterone esters: Testosterone propionate (30 mg); Tipik olarak dört farklı testosteron ester içerir: Testosteron propionat (30 mg); testosterone phenylpropionate (60 mg); testosteron fenilpropionat (60 mg); testosterone isocaproate (60mg); testosteron izokaproat (60 mg); and testosterone decanoate (100 mg), although a lower dosed version is also produced. ve testosteron dekanoat (100 mg), ancak daha düşük dozda bir versiyon da üretilir. An intelligently “engineered” testosterone, Sustanon is designed to provide a fast yet extended release of testosterone. Akıllıca tasarlanmış bir testosteron olan Sustanon, hızlı ve genişletilmiş bir testosteron salınımı sağlamak için tasarlanmıştır. The propionate and phenylpropionate esters in this product are quickly utilized, releasing into circulation within the first four days. Bu üründeki propionat ve fenilpropionat esterler hızlı bir şekilde kullanılır ve ilk dört gün içinde dolaşıma girer. The remaining esters are much slower to release, staying active in the body for about two and three weeks (respectively). Kalan esterlerin salınımı çok daha yavaştır, vücutta yaklaşık iki ve üç hafta aktif kalır (sırasıyla).
As with all testosterone products, Sustanon is a strong anabolic with pronounced androgenic activity. Tüm testosteron ürünlerinde olduğu gibi Sustanon, belirgin androjenik aktiviteye sahip güçlü bir anaboliktir. It is mainly used as a bulking drug, providing good gains in strength and muscle mass. Esas olarak, hacim ve kas kütlesinde iyi kazançlar sağlayan bir hacim arttırıcı ilaç olarak kullanılır. Although it does convert to estrogen, as is the nature of testosterone, this injectable is noted as being slightly more tolerable than cypionate or enanthate. Testosteronun doğası gibi östrojene dönüşmesine rağmen, bu enjekte edilebilir maddenin cypionate veya enanthate'den biraz daha tolere edilebilir olduğu belirtilmektedir. Such observations are only issues of timing however. Ancak bu tür gözlemler sadece zamanlama konusudur. With Sustanon, blood levels of testosterone are building more slowly, so side effects do not set in as fast. Sustanon ile, testosteronun kan seviyeleri daha yavaş gelişir, bu nedenle yan etkiler o kadar hızlı olmaz. For equal blood hormone levels however, testosterone will break down equally without regard to ester. Bununla birlikte, eşit kan hormonu seviyeleri için, testosteron ester dikkate alınmadan eşit olarak parçalanır. Also correlating with estrogen, water retention would be noticeable with Sustanon, unless steps were taken to minimize estrogen. Ayrıca östrojen ile korelasyon halinde, östrojeni en aza indirmek için adımlar atılmadıkça, su tutma Sustanon ile fark edilir.
Birçok kişi Nolvadex & Proviron'ın bir kombinasyonunu kullanmayı severken, diğerleri östrojenle ilgili yan etkileri kontrol etmeye yardımcı olmak için Arimidex, Femara veya Aromasin gibi bir anti-aromataz kullanır.
Being a strong androgen, we can expect the typical side effects. Güçlü bir androjen olarak, tipik yan etkileri bekleyebiliriz. This includes oily skin, acne body/facial hair growth and premature balding. Bu yağlı cilt, akne vücut / yüz kılı büyümesi ve erken saçsızlığı içerir. The addition of Proscar/Propecia should be able to minimize such side effects, as it will limit the conversion of testosterone to DHT (dihydrotestosterone) . Proscar / Propecia eklenmesi, testosteronun DHT'ye (dihidrotestosteron) dönüşümünü sınırlayacağı için bu tür yan etkileri en aza indirebilmelidir. Sustanon will also suppress natural testosterone production rather quickly. Sustanon ayrıca doğal testosteron üretimini oldukça hızlı bir şekilde baskılayacaktır. The use of HCG and/or Clomid/Nolvadex are necessary at the conclusion of a cycle in order to avoid a hormonal crash. Hormonal bir çarpışmayı önlemek için bir döngü sonunda HCG ve / veya Clomid / Nolvadex kullanımı gereklidir. Remember though, Sustanon will remain active in the body for up to a month after your last injection was given. Yine de, Sustanon son enjeksiyonunuz yapıldıktan sonra bir aya kadar vücutta aktif kalacaktır. Beginning you post cycle drug therapy immediately after the steroid has been discontinued will not be very effective. Steroid kesildikten hemen sonra siklus ilaç tedavisinden sonra başlamak çok etkili olmayacaktır. Instead, HCG or Clomid/Nolvadex should be delayed three weeks, until you are near the point where blood androgen levels have dropped significantly. Bunun yerine, HCG veya Clomid / Nolvadex, kan androjen seviyelerinin önemli ölçüde düştüğü noktaya yaklaşana kadar üç hafta ertelenmelidir.
 
COA
 

TEST ÖĞELERİ ŞARTNAME SONUÇLAR
Açıklama : Beyaz veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz
Çözünürlük : Suda pratik olarak çözünmez, asetonda serbestçe çözünür
  ve alkolde, yağlı yağlarda çözünür.
Kimlik : IR Pozitif
Deney (kuru bsis üzerinde) :% 97,0 ~% 103,0 % 98.5
Spesifik Dönüş : + 84 ° ~ + 90 ° + 85.9 °
Kurutma kaybı : Maksimum% 0,5 % 0.28
İlgili Maddeler : Herhangi bir kirlilik: maksimum% 0,5 <% 0.5
  Toplam: Maksimum% 1,0 <% 1.0
  İhmal sınırı: maksimum% 0,05 <% 0.05
Sonuç Şartname BP2005 standardına uygundur

 
 
Paketleme
We have professional team for package and shipment. Paket ve sevkiyat için profesyonel ekibimiz var. Special way to ship 100 grams to 100kg powders at one time to your country. Ülkenize bir seferde 100 gramdan 100 kg'a kadar tozları göndermenin özel yolu. Fast and discreet shipment could be arranged for customs pass Guaranteed. Gümrük geçişi için hızlı ve gizli sevkiyat düzenlenebilir.
 
Bizim avantajlarımız
 

1. Wuhan Hezhong Biyokimyasal Manufacturing Co, ltd çin'de profesyonel bir ham toz fabrika için 10 yıldır, tüm tozlar fabrika doğrudan tedarik vardır.

2. ürünlerimiz almanya ihraç, norveç, polonya, finlandiya, ispanya, uk, fransa, Rusya, usa, Avustralya, japonya, korea ve diğer birçok ülkede, 100kgs üzerinde her ay.

3. Professional team special for package and shipment and staring on tracking code 24hours for customs pass guaranteed. 3. profesyonel ekibi özel paket ve sevkiyat ve izleme kodu bakarak 24 saat gümrük geçişi garanti. 100% pass to UK, Norway, Poland, Spain, USA, Canada, Brazil; İngiltere, Norveç, Polonya, İspanya, ABD, Kanada, Brezilya'ya% 100 geçiş; 98% pass to Germany, Russia, Australia, New Zealand. % 98'i Almanya, Rusya, Avustralya, Yeni Zelanda'ya geçti.

4. Tozların çoğu stokta, Ücretli örnekler mevcuttur, 24 saat içinde sevk edilebilir.

5. High quality, good price, fast and safety delivery. 5. Yüksek kalite, iyi fiyat, hızlı ve güvenli teslimat. Shipment by DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS, etc. DHL tarafından sevkiyat, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS, vb.
 

High Purity Raw Steroids Sustanon 250 / Testosterone Sustanon powder CAS 15262-86-9 0

High Purity Raw Steroids Sustanon 250 / Testosterone Sustanon powder CAS 15262-86-9 1

 

Sıcak Satış Ürünleri:

 

Ürün adı Popüler Ticaret Adı
Enjekte Steroid Hammaddeleri
Testosteron Enantat Test E ; Test E; Test Enan Test Enan
Testosteron Asetat Test A ; Test A; Test Ace Test Ace
Testosteron Propionat Test P ; Test P; Test Pro Test Pro
Testosteron Cypionate Test C ; Test C; Test Cyp Cyp'i test et
Testosteron Fenilpropiyonat Test PP
Testosteron İzokaproat Test Iso
Testosteron Decanoat Test D
Testosteron Undekanoat Test U
Sustanon 250 Sus
1-Testosteron Cypionate 1-Test Cyp
Turinabol Tbol
Oral Turinabol Oral Tbol
Stanolone  
Nandrolone Decanoat Deca
Nandrolone Cypionate Nand Cyp
Nandrolone Fenipropionat NPP
Boldenon Asetat Kalın As
Boldenon Cypionate Kalın Cyp
Boldenone Undesilenat EQ; denge unsuru oluşturmak
Drostanolon Propionat Masteron; Masteron Propiyonat
Drostanolone Enantat Masteron enanthate
Metenolon Asetat Primobolan ; Primobolan Asetat
Metenolon Enantat Primobolan enanthate
Trenbolon Asetat Tren A ; Tren A; Tren Ace Tren Ace
Trenbolone Enantat Tren E ; Tren E; Tren Enan Tren Enan
Trenbolon Heksahidrobenzil Karbonat Parabolan ; n; Tren Hex Tren Hex
Trestolone Asetat
halotestin
Oral Steroid Hammaddeleri
Anavar
Anadrol
Winstrol
Dianabol
Superdrol
Anti-Östrojen Hammaddeleri
Tamoksifen Sitrat Nolvadex
Klomifen Sitrat Clomid
Toremifen Sitrat Fareston
Cabergoline oyun sırığı
pramipeksol Mırapex
Femara
Aromasin
Proviron
Arımıdex
Finasterid
Dutasteride
SARM Hammaddeleri
Ostarine MK-2866
Cardarine GW-501516
Andarine S4
Ligandrol LGD-4033
Ibutamoren MK-677
RAD140
SR9009
YK11
Seks Geliştirme İlaç Hammaddeleri
Tadalafil
Acetildenafil
Vardenafil
avanafil
 
hidroklorid
Vardenafil Hidroklorür
Yohimbin Hidroklorür
Kilo Kaybı Ürün Hammaddeleri
Liothyronine Sodium T3
L-tiroksin T4
   
1,3-Dimethylpentylamine DMAA
Orlistat
lorkaserin
L-Karnitin
Organik çözücü
Etil Oleat EO
Benzil alkol BA
Benzil benzoat BB
Üzüm çekirdeği yağı GSO
Polietilen glikol PEG 400 ; PEG 400; PEG 600 PEG 600
Tween Tween 80
Gayakolun
Estrojen Raws
östradiol
östriol
östron
Etinil Estradiol
Diğer Farmasötik Ara Maddeler
4-asetamidofenol parasetamol
Pregabalin Lyrica
Tauroursodeoksikolik Asit TUDCA
Dekstrometorfan Hidrobromür DXM
Sunifiram DM-235
tretinoin Retinoik asit
Minoxidil Alopexil
flibanserin
Melatonin
Klormadinon asetat
Klobetasol Propionat
Klorfeniramin Maleat
 
Betametazon
Beclometazon dipropionat
Betametazon 17-valerat
Betametazon 21-asetat
 
Deksametazon-17-asetat
Deksametazon palmitate
hidrokortizon
Hidrokortizon asetat
L-Adrenalin

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Doublewin-daisy

Tel: +8617507260306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)