Ana sayfa ÜrünlerSıvı Oral Steroidler

Anti Östrojen Tamoksifen Sitrat Nolvadex, PCT Döngüsü USP için Tamoksifen Sitrat 20mg / Ml% 99.51 Saflık

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Anti Östrojen Tamoksifen Sitrat Nolvadex, PCT Döngüsü USP için Tamoksifen Sitrat 20mg / Ml% 99.51 Saflık

Anti Estrogen Tamoxifen Citrate Nolvadex , Tamoxifen Citrate 20mg/Ml For PCT Cycle USP 99.51% Purity
Anti Estrogen Tamoxifen Citrate Nolvadex , Tamoxifen Citrate 20mg/Ml For PCT Cycle USP 99.51% Purity Anti Estrogen Tamoxifen Citrate Nolvadex , Tamoxifen Citrate 20mg/Ml For PCT Cycle USP 99.51% Purity Anti Estrogen Tamoxifen Citrate Nolvadex , Tamoxifen Citrate 20mg/Ml For PCT Cycle USP 99.51% Purity Anti Estrogen Tamoxifen Citrate Nolvadex , Tamoxifen Citrate 20mg/Ml For PCT Cycle USP 99.51% Purity

Büyük resim :  Anti Östrojen Tamoksifen Sitrat Nolvadex, PCT Döngüsü USP için Tamoksifen Sitrat 20mg / Ml% 99.51 Saflık

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: Tamoksifen Sitrat Nolvadex
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, , MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Detaylı ürün tanımı
tahlil: USP% 99.51, HPLC ile. Görünüm: beyaz kristal toz
Dianabol MF: C32H37NO8 Dianabol MW: 563,64
skype: Wendy.Doublewin
Vurgulamak:

oral liquid steroids

,

nolvadex tamoxifen citrate

Tamoksifen Sitrat

Anti Östrojen Tamoksifen Sitrat Nolvadex, PCT Döngüsü USP için Tamoksifen Sitrat 20mg / Ml% 99.51 Saflık 0

Tamoksifen Sitrat bir Seçmeli Estrojen Receptor Modulator (SERM) that was created in 1961 by ICI now known as AstraZenaca. 1961 yılında ICI tarafından AstraZenaca olarak bilinen Reseptör Modülatörü (SERM). There are numerous brands including generic forms of Tamoxifen Citrate on the market, but Piyasada jenerik Tamoxifen Citrate formları da dahil olmak üzere çok sayıda marka var, ancak Nolvadex is the most well known. en iyi bilinenidir. Often referred to as an anti-estrogen, Tamoxifen Citrate is actually both an antagonist and agonist. Genellikle bir anti-östrojen olarak adlandırılan Tamoksifen Sitrat aslında hem bir antagonist hem de agonisttir. This means it will act as an anti-estrogen in certain areas of the body while acting as an estrogen in other areas. Bu, vücudun belirli bölgelerinde anti-östrojen görevi görürken, diğer bölgelerde östrojen görevi göreceği anlamına gelir.

Tamoxifen Citrate has been used medically for decades and has been highly successful in breast cancer treatment, specifically hormone-responsive breast cancer. Tamoksifen Sitrat on yıllardır tıbbi olarak kullanılmaktadır ve özellikle hormona duyarlı meme kanseri olmak üzere meme kanseri tedavisinde oldukça başarılı olmuştur. It is also a medication that is used by many Ayrıca birçok kişi tarafından kullanılan bir ilaçtır. anabolik steroid kullanıcıları, ancak bu bir steroid. . This is a drug Bu bir ilaç steroid kullanıcıları bazen kullanacak steroid kullanımı spesifik olarak ortaya çıkan östrojenik ilişkili yan etkilere yardımcı olmak steroidler. . However, it is most commonly used during Post Cycle Therapy (PCT). Bununla birlikte, en çok Post Cycle Therapy (PCT) sırasında kullanılır. PCT is the 3-6 week period following steroid use that is implemented in order to help with natural PCT, doğal olarak yardımcı olmak için uygulanan steroid kullanımını takip eden 3-6 haftalık dönemdir. testosteron sırasında bastırılan üretim anabolik steroid kullanımı.

 

Tamoksifen Sitrat Fonksiyonları ve Özellikleri

Tamoxifen Citrate is a SERM that acts as both antagonist and agonist in relation to the estrogen hormone. Tamoksifen Sitrat, östrojen hormonuna göre hem antagonist hem de agonist olarak hareket eden bir SERM'dir. It is an anti-estrogen in that it binds to estrogen receptors in certain parts of the body, particularly in the mammary tissue. Vücudun belirli bölgelerinde, özellikle meme dokusunda östrojen reseptörlerine bağlandığı için bir anti-östrojendir. This action prevents estrogen from acting on its originally intended point of binding. Bu eylem östrojenin başlangıçta amaçlanan bağlanma noktasına etki etmesini önler. This makes Tamoxifen Citrate valuable to breast cancer patients as breast cancer feeds off of estrogen. Bu, Tamoksifen Sitrat'ı meme kanseri östrojenden beslendiği için meme kanseri hastaları için değerli kılar. And it's valuable to steroid users as increased estrogen levels can bind to the mammary tissue and lead to Ve artan östrojen seviyeleri meme dokusuna bağlanabileceğinden ve yol açabileceğinden steroid kullanıcıları için değerlidir. jinekomasti.

The relationship Tamoxifen Citrate has in being an anti-estrogen is fairly straightforward and well understood by many, but it's its relationship to being an estrogen in other areas that's surprising to some. Tamoksifen Sitrat'ın bir anti-östrojen olması arasındaki ilişki oldukça basittir ve birçok kişi tarafından iyi anlaşılmıştır, ancak bazıları için şaşırtıcı olan diğer alanlarda östrojen olmakla ilişkisi. Tamoxifen Citrate acts as an estrogen on the liver. Tamoksifen Sitrat, karaciğer üzerinde östrojen görevi görür. Liver related estrogenic activity has been shown to improve cardiovascular health, particularly as it relates to cholesterol. Karaciğer ile ilgili östrojenik aktivitenin, özellikle kolesterol ile ilgili olduğu için kardiyovasküler sağlığı iyileştirdiği gösterilmiştir. This can be very advantageous for the bodybuilding steroid user as most steroids have a negative impact on cholesterol levels. Çoğu steroid kolesterol düzeyleri üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olduğundan, bu vücut geliştirme steroid kullanıcısı için çok avantajlı olabilir.

Beyond its estrogen related activity Tamoxifen Citrate possesses strong testosterone stimulating properties. Östrojenle ilgili aktivitesinin ötesinde Tamoksifen Sitrat, güçlü testosteron uyarıcı özelliklere sahiptir. The use of Tamoxifen Citrate will stimulate the pituitary to increase its production of Luteinizing Hormone (LH) and Follicle Stimulating Hormone (FSH) with a strong emphasis on LH. Tamoksifen Sitrat kullanımı, hipofizi Luteinizan Hormon (LH) ve Folikül Uyarıcı Hormon (FSH) üretimini LH'ye özellikle vurgu yaparak arttırmaya teşvik edecektir. LH and FSH are the gonadotropins that signal to the testicles to produce testosterone. LH ve FSH, testosteron üretmek için testislere sinyal veren gonadotropinlerdir. Without LH and FSH there is no testosterone production. LH ve FSH olmadan testosteron üretimi yoktur.

Tamoksifen Sitratın Etkileri

Anabolik steroid kullanıcısı için, Tamoksifen Sitratın olumlu etkileri anabolik steroid kullanımı sırasında ve sonrasında görülebilir ve kullanım sonrası birincildir. Anabolik steroidler Testosteron gibi ve nandrolone among others will increase the body's serum estrogen levels. diğerleri arasında vücudun serum östrojen seviyelerini artıracaktır. This occurs by the testosterone hormone converting to testosterone, which happens due to it being metabolized by the Bu, testosteron hormonuna testosterona dönüşen, aromataz enzyme. enzim. Once aromatized you have more estrogen, and this can lead to gynecomastia and water retention. Aromatize edildikten sonra daha fazla östrojene sahipsiniz ve bu jinekomasti ve su tutulmasına yol açabilir. It can also lead to high blood pressure if water retention becomes severe. Su tutma şiddetli hale gelirse yüksek tansiyona da yol açabilir. Tamoxifen Citrate does not lower serum estrogen levels, but it will bind to the receptors in the chest preventing the estrogen from binding. Tamoksifen Sitrat serum östrojen seviyelerini düşürmez, ancak östrojenin bağlanmasını önleyerek göğüsteki reseptörlere bağlanır. It will not do a lot for water retention if that is an issue. Bir sorun varsa, su tutma için çok fazla bir şey yapmayacaktır. It is also not enough gynecomastia protection for all men, but that depends on how high estrogen levels go as well as genetics. Aynı zamanda tüm erkekler için yeterli jinekomasti koruması değildir, ancak bu genetikte olduğu kadar östrojen seviyelerinin ne kadar yüksek olduğuna bağlıdır. If more or stronger protection is needed Aromatase Inhibitors (AI's) are recommended. Daha fazla veya daha güçlü koruma gerekirse Aromataz İnhibitörleri (AI'ler) önerilir. AI's are anti- AI'laröstrojenler aromataz aktivitesini inhibe eden ve serum östrojen seviyelerini düşüren.

We then have the testosterone stimulating effects of Tamoxifen Citrate. Daha sonra Tamoksifen Sitrat'ın testosteron uyarıcı etkilerine sahibiz. This is by far the most important effect for the anabolic steroid user. Bu, anabolik steroid kullanıcısı için açık ara en önemli etkidir. When we use anabolic steroids we suppress our natural testosterone production, and this will occur regardless of the steroids used. Anabolik steroidler kullandığımızda doğal testosteron üretimimizi bastırırız ve bu kullanılan steroidlerden bağımsız olarak gerçekleşir. Steroid use creates a negative feedback and tells your pituitary to stop making LH and FSH. Steroid kullanımı olumsuz bir geri bildirim oluşturur ve hipofizinize LH ve FSH yapmayı bırakmasını söyler. This is why almost all steroid cycles include exogenous testosterone so that the negative feedback doesn't cause a Bu nedenle, neredeyse tüm steroid kürleri eksojen testosteron içerir, böylece negatif geri besleme bir düşük testosteron seviyesi. . Once steroid use is complete something is then needed to jump start testosterone production. Steroid kullanımı tamamlandıktan sonra testosteron üretimine başlamak için bir şeye ihtiyaç vardır. It will occur on its own, but it will be slow and Tamoxifen can both speed it up and make it more efficient. Kendi başına gerçekleşecek, ancak yavaş olacak ve Tamoxifen hem hızlandırabilir hem de daha verimli hale getirebilir. Tamoxifen Citrate is introduced, LH and FSH levels go up and as a result testosterone is produced. Tamoksifen Sitrat piyasaya sürüldü, LH ve FSH seviyeleri yükseldi ve sonuç olarak testosteron üretildi.

Önemli Not: Tamoksifen Sitrat veya herhangi bir SERM içeren PCT kullanımı, başarılı olması için daha önce varsayılmaz. düşük testosteron condition existed. koşulu vardı. It also assumes no damage was done to the Hypothalamic-Pituitary-Testicular-Axis (HPTA) during use. Ayrıca, kullanım sırasında Hipotalamik-Hipofiz-Testis Eksenine (HPTA) hiçbir hasar yapılmadığını varsayar. If prior low levels existed Tamoxifen Citrate won't magically fix this. Önceki düşük seviyeler mevcutsa, Tamoxifen Citrate bunu sihirli bir şekilde düzeltmeyecektir. If severe damage was done to the HPTA you will not recover and may be in need of low testosterone treatment. HPTA'ya ciddi hasar verilirse iyileşmezsiniz ve düşük testosteron tedavisine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Important Note: Many steroid users believe that a good PCT brings about full recovery, but this is a false belief. Önemli Not: Birçok steroid kullanıcısı iyi bir PCT'nin tam iyileşme sağladığına inanır, ancak bu yanlış bir inançtır. A PCT that includes Tamoxifen Citrate will stimulate recovery, but it will not end it. Tamoksifen Sitrat içeren bir PCT iyileşmeyi teşvik eder, ancak sona erdirmez. It will still take several months for full recovery to occur, but it stands a much better chance with PCT than without. Tam iyileşmenin gerçekleşmesi hala birkaç ay sürecek, ancak PCT ile onsuz çok daha iyi bir şans var.

For the breast cancer patient the effects of Tamoxifen Citrate are perhaps even more straightforward than they are for the anabolic steroid user. Meme kanseri hastası için Tamoksifen Sitrat'ın etkileri belki de anabolik steroid kullanıcısına göre daha basittir. Estrogen attaches and feeds the cancer, but Tamoxifen Citrate prevents it from attaching and starves the cancer. Östrojen kanseri bağlar ve besler, ancak Tamoksifen Sitrat kanserin bağlanmasını önler ve kanseri aç bırakır. This is a simple yet effective means of treatment. Bu basit ama etkili bir tedavi yöntemidir. This is not the only drug used in treatment; Tedavide kullanılan tek ilaç bu değildir; commonly treatment will begin with an AI and then will be switched to a SERM like Tamoxifen Citrate. Genellikle tedavi bir AI ile başlayacak ve daha sonra Tamoxifen Citrate gibi bir SERM'ye geçecektir. It is also sometimes used as a preventative measure in those that have a strong family history of breast cancer. Ayrıca, ailede güçlü bir meme kanseri öyküsü olanlarda bazen koruyucu bir önlem olarak kullanılır.

Tamoksifen Sitratın Yan Etkileri

Possible side effects of Tamoxifen Citrate do exist, but it is one of the more well-tolerated SERM's on the market. Tamoksifen Sitratın olası yan etkileri vardır, ancak piyasadaki daha iyi tolere edilen SERM'lerden biridir. Most men will not have an issue with this medication, although it is possible. Mümkün olsa da çoğu erkeğin bu ilaçla ilgili bir sorunu olmayacaktır. Side effects of Tamoxifen Citrate do appear to be more common in women, but they are still not what we'd call “common.” Tamoksifen Sitratın yan etkileri kadınlarda daha yaygın gibi görünmektedir, ancak yine de “ortak” dediğimiz şey değildir. The most common side effects of Tamoxifen Citrate include: Tamoksifen Sitratın en yaygın yan etkileri şunlardır:

· Vajinal Kaşıntı, kanama, akıntı veya rahatsızlık

 • Sıcak basmaları
 • Üzgün ​​mide
 • Baş ağrısı

The above side effects of Tamoxifen Citrate are not extremely common but possible. Tamoksifen Sitrat'ın yukarıdaki yan etkileri çok yaygın değildir, ancak mümkündür. Other possible side effects of the SERM's use but less common than the above include: SERM'in kullanımının, ancak yukarıdakilerden daha az yaygın olan diğer olası yan etkileri şunlardır:

 • Döküntü
 • Beyaz Kan Hücresi Sayısında azalma
 • Endometrial Değişiklikler
 • Artan Trigliserit Seviyeleri
 • Pulmoner Emboli

Önemli Not: Hamile olan veya hamile kalabilecek kadınlar Tamoxifen Sitrat veya herhangi bir SERM kullanmamalıdır, çünkü kullanım potansiyel olarak gelişmekte olan çocuğa zarar verebilir.

çocuk ve güçlü bir olasılıkla.

 

Sıcak Satış Ürünleri:

 

Ürün adı Popüler Ticaret Adı
Enjekte Steroid Hammaddeleri
Testosteron Enantat Test E ; Test E; Test Enan Test Enan
Testosteron Asetat Test A ; Test A; Test Ace Test Ace
Testosteron Propionat Test P ; Test P; Test Pro Test Pro
Testosteron Cypionate Test C ; Test C; Test Cyp Cyp'i test et
Testosteron Fenilpropiyonat Test PP
Testosteron İzokaproat Test Iso
Testosteron Decanoat Test D
Testosteron Undekanoat Test U
Sustanon 250 Sus
1-Testosteron Cypionate 1-Test Cyp
Turinabol Tbol
Oral Turinabol Oral Tbol
Stanolone  
Nandrolone Decanoat Deca
Nandrolone Cypionate Nand Cyp
Nandrolone Fenipropionat NPP
Boldenon Asetat Kalın As
Boldenon Cypionate Kalın Cyp
Boldenone Undesilenat EQ; denge unsuru oluşturmak
Drostanolon Propionat Masteron; Masteron Propiyonat
Drostanolone Enantat Masteron enanthate
Metenolon Asetat Primobolan ; Primobolan Asetat
Metenolon Enantat Primobolan enanthate
Trenbolon Asetat Tren A ; Tren A; Tren Ace Tren Ace
Trenbolone Enantat Tren E ; Tren E; Tren Enan Tren Enan
Trenbolon Heksahidrobenzil Karbonat Parabolan ; n; Tren Hex Tren Hex
Trestolone Asetat
halotestin
Oral Steroid Hammaddeleri
Anavar
Anadrol
Winstrol
Dianabol
Superdrol
Anti-Östrojen Hammaddeleri
Tamoksifen Sitrat Nolvadex
Klomifen Sitrat Clomid
Toremifen Sitrat Fareston
Cabergoline oyun sırığı
pramipeksol Mırapex
Femara
Aromasin
Proviron
Arımıdex
Finasterid
Dutasteride
SARM Hammaddeleri
Ostarine MK-2866
Cardarine GW-501516
Andarine S4
Ligandrol LGD-4033
Ibutamoren MK-677
RAD140
SR9009
YK11
Seks Geliştirme İlaç Hammaddeleri
Tadalafil
Acetildenafil
Vardenafil
avanafil
 
hidroklorid
Vardenafil Hidroklorür
Yohimbin Hidroklorür
Kilo Kaybı Ürün Hammaddeleri
Liothyronine Sodium T3
L-tiroksin T4
   
1,3-Dimethylpentylamine DMAA
Orlistat
lorkaserin
L-Karnitin
Organik çözücü
Etil Oleat EO
Benzil alkol BA
Benzil benzoat BB
Üzüm çekirdeği yağı GSO
Polietilen glikol PEG 400 ; PEG 400; PEG 600 PEG 600
Tween Tween 80
Gayakolun
Estrojen Raws
östradiol
östriol
östron
Etinil Estradiol
Diğer Farmasötik Ara Maddeler
4-asetamidofenol parasetamol
Pregabalin Lyrica
Tauroursodeoksikolik Asit TUDCA
Dekstrometorfan Hidrobromür DXM
Sunifiram DM-235
tretinoin Retinoik asit
Minoxidil Alopexil
flibanserin
Melatonin
Klormadinon asetat
Klobetasol Propionat
Klorfeniramin Maleat
 
Betametazon
Beclometazon dipropionat
Betametazon 17-valerat
Betametazon 21-asetat
 
Deksametazon-17-asetat
Deksametazon palmitate
hidrokortizon
Hidrokortizon asetat
L-AdrenalinSipariş adımı:

1: Bizim quation sonra, kabul ya da değil seçin.
2: Denemeye karar verirseniz, sipariş için ödeme yapmak için bir ödeme yöntemi seçin.
3: Ödemeyi aldıktan sonra 24 saat içinde paketi göndereceğiz, daha sonra mai yoluyla size paketleme detayı ile takip numarasını göndereceğiz.
4: Başarılı olana kadar paketi takip etmeye yardımcı olacağız, kaza olursa, ücretsiz veya yarı fiyatına yeniden gönderilen yeniden gönderilmeye karar vermenin nedenini göreceğiz.


Ambalaj ve Hizmet:
1. Kütle stoğu, ödeme yapıldığında her gün derhal teslimat yapmak için.
2. yıldır bu alanda meşgul olması, biz garanti edemez sofistike ve profesyonel lojistik departmanı, güvenli ve hızlı teslimat.
3. Well-trained and disciplined packing team which is professional enough to provide you a safe package. 3. Well eğitimli ve disiplinli ambalaj ekibi size yeterince güvenli bir paket sağlamak için profesyonel. It also avoid a lot of emergency happen during the delivery so that high customs pass is guaranteed. Ayrıca, yüksek gümrük geçişinin garanti edilmesi için teslimat sırasında çok fazla acil durum oluşmasını önler. Unique ways to ship 10grams to 20 kilograms powders(or 100ml to 30 Liter liquids) at one time to your destination. Hedefinize bir kerede 10 gram ila 20 kilogram toz (veya 100 ml ila 30 Litre sıvı) göndermenin benzersiz yolları.
4. ambalaj resimleri ve dikiş numarası are provided within 24 hours as soon as receiving the payment. en kısa sürede ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde sağlanır. Updated tracking code will be provided every other day just for you can hold a palm of your package. Güncellenmiş izleme kodu, paketinizin bir avucunu tutabileceğiniz için her gün sağlanacaktır.
5. Perfect satış sonrası hizmet: ürün aldıktan sonra herhangi bir soru veya sorunlar oldu.
Please feel free to contact us. Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. 24/7 online to solve your various problems! 24/7 çevrimiçi çeşitli sorunları çözmek için!

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Tel: +8613545819969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)