Ana sayfa ÜrünlerSıvı Oral Steroidler

CAS 57-85-2 Sıvı Oral Steroidler Anastrozol Arimidex Anti Östrojen% 99,85 Saflık

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

CAS 57-85-2 Sıvı Oral Steroidler Anastrozol Arimidex Anti Östrojen% 99,85 Saflık

CAS 57-85-2 Liquid Oral Steroids Anastrozole Arimidex Anti Estrogen 99.85% Purity
CAS 57-85-2 Liquid Oral Steroids Anastrozole Arimidex Anti Estrogen 99.85% Purity CAS 57-85-2 Liquid Oral Steroids Anastrozole Arimidex Anti Estrogen 99.85% Purity CAS 57-85-2 Liquid Oral Steroids Anastrozole Arimidex Anti Estrogen 99.85% Purity CAS 57-85-2 Liquid Oral Steroids Anastrozole Arimidex Anti Estrogen 99.85% Purity

Büyük resim :  CAS 57-85-2 Sıvı Oral Steroidler Anastrozol Arimidex Anti Östrojen% 99,85 Saflık

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: CAS 57-85-2
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, , MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Detaylı ürün tanımı
CAS: 57-85-2 Saflık: 99.85%
Görünüm: Beyaz Veya Kremalı-beyaz Kristal Toz. kullanım: Kas Kütlesi Artan
skype: Wendy.Doublewin
Vurgulamak:

oral liquid steroids

,

Ham hormon tozlar


CAS 57-85-2 Sıvı Oral Steroidler Anastrozol Arimidex Anti Östrojen% 99,85 Saflık 0

PCT Döngüsü İçin Sıvı Oral Steroidler Anastrozol Arimidex Anti-Östrojen Oral Steroid Anastrozol

Anastrozol Arimidex is appropriately used when using substantial amounts of aromatizing steroids, or when one is prone to gynecomastia and using moderate amounts of such steroids. önemli miktarda aromatize edici steroid kullanıldığında veya jinekomastiye yatkın olduğunda ve bu tür steroidlerin orta miktarlarda kullanıldığında uygun şekilde kullanılır. Arimidex does not have the side effects of aminoglutethimide (Cytadren) and can achieve a high degree of estrogen blockade, much moreso than Cytadren. Arimidex, aminoglutetimidin (Cytadren) yan etkilerine sahip değildir ve Cytadren'den çok daha fazla moreso olan yüksek derecede östrojen blokajı elde edebilir. It is possible to reduce estrogen too much with Arimidex, and for this reason blood tests, or less preferably salivary tests, should be taken after the first week of use to determine if the dosing is correct. Arimidex ile östrojeni çok fazla azaltmak mümkündür ve bu nedenle dozlamanın doğru olup olmadığını belirlemek için kullanımın ilk haftasından sonra kan testleri veya daha az tercihen tükürük testleri yapılmalıdır.

 
1.anastrozol Hızlı ayrıntılar:
Ürün adı Anastrozoles
Diğer adı Arımıdex
CAS kayıt numarası 120511-73-1
Moleküler formül C17H19N5
Moleküler ağırlık 293,37
Erime noktası 81.0 ~ 84.0 ° C
tahlil % 98
Ürün Özellikleri
Çalışma, lokalize meme kanseri olan ve östrojen reseptörü (ER) pozitif olan postmenopozal kadınlar için tercih edilen tıbbi tedavi olduğunu ileri sürdü.
Three azole potent selective aromatase inhibitors, which inhibit rely on aromatase cytochrome P -450 to block estrogen biosynthesis, and the main factors of estrogen to stimulate breast cancer cell growth. Östrojen biyosentezini bloke etmek için aromataz sitokrom P -450'ye ve meme kanseri hücre büyümesini uyarmak için östrojenin ana faktörlerine güvenen üç azol güçlü seçici aromataz inhibitörü. It can treat breast cancer, especially suitable for those who relapse after treatment with hormone auxiliary advanced breast cancer after menopause women. Meme kanserini tedavi edebilir, özellikle menopoz kadınlarından sonra hormon yardımcı ileri meme kanseri ile tedaviden sonra nüksetenler için uygundur.
Gümrük işlemleri Cystoms geçiş oranı hakkında endişelenmenize gerek yok, gümrükleme% 100
Ürün ambalajı Discreet package .The packing suits you best would be choosen to cross customs safely. Sağduyulu paket.Size en uygun ambalaj, gümrükleri güvenli bir şekilde geçmek için seçilecektir. Or if you have your own ideal way, it could be also take into consideration . Veya kendi ideal yolunuz varsa, bu da dikkate alınabilir.
Satış sonrası servis Warm after-sale service for you 24/7. 24/7 sizin için sıcak satış sonrası hizmet. Any of your question would be solved for the first as soon as possible. Sorunuzdan herhangi biri ilk olarak en kısa sürede çözülecektir.
Güvenlik nakliye Güvenlik Nakliye: ekspres tarafından nakliye (FedEx, UPS, DHL, EMS), hava tarafından. En profesyonel iletici sizin için tavsiye olacaktır.
Teslimat süresi Stoklarımız var, bu yüzden ödemeyi aldığımızda gün içinde hızlı bir şekilde teslimat yapabiliriz.
Koşul ödeme durum ödeme: , para gram, T / T


2.Anastrozol Açıklaması:
Arimidex is a true aromatase inhibitor which works by blocking the aromatase enzyme in the body, thus limiting theamount of estrogen buildup that takes place. Arimidex, vücuttaki aromataz enzimini bloke ederek, böylece meydana gelen östrojen birikiminin miktarını sınırlandırarak çalışan gerçek bir aromataz inhibitörüdür. This compound has obvious benefits to bodybuilders who use aromatizing steroids such as testosterone. Bu bileşik, testosteron gibi aromatize edici steroidler kullanan vücut geliştiriciler için bariz faydalara sahiptir. These individuals might face estrogen related side effects such as water bloat and "gyno", but by taking GP Arimidex while on cycle, the chance of any of these sides are greatly reduced. Bu bireyler su kabarcığı ve "jinekolog" gibi östrojene bağlı yan etkilerle karşılaşabilirler, ancak döngü sırasında GP Arimidex alarak bu taraflardan herhangi birinin şansı büyük ölçüde azalır.


3.Anastrozol Uygulamaları:
The drug is appropriately used when using substantial amounts of aromatizing steroids, or when one is prone to gynecomastia and using moderate amounts of such steroids. İlaç, önemli miktarda aromatize edici steroid kullanırken veya biri jinekomastiye eğilimli olduğunda ve bu tür steroidlerin orta miktarlarında kullanıldığında uygun şekilde kullanılır. Arimidex does not have the side effects of aminoglutethimide (Cytadren) and can achieve a high degree of estrogen blockade, much moreso than Cytadren. Arimidex, aminoglutetimidin (Cytadren) yan etkilerine sahip değildir ve Cytadren'den çok daha fazla moreso olan yüksek derecede östrojen blokajı elde edebilir. It is possible to reduce estrogen too much with Arimidex, and for this reason blood tests, or less preferably salivary tests, should be taken after the first week of use to determine if the dosing is correct. Arimidex ile östrojeni çok fazla azaltmak mümkündür ve bu nedenle dozlamanın doğru olup olmadığını belirlemek için kullanımın ilk haftasından sonra kan testleri veya daha az tercihen tükürük testleri yapılmalıdır.

4.Anastrozol Kullanımı:
An aromatase inhibitor. Bir aromataz inhibitörü. Used as an antineoplastic raw materials. Antineoplastik hammadde olarak kullanılır.
Potent selective triazole aromatase inhibitors, can inhibit the cytochrome P-450 aromatase enzyme which depends blocking the biosynthesis of estrogen, and estrogen to stimulate breast cancer cell growth factors. Güçlü seçici triazol aromataz inhibitörleri, göğüs kanseri hücre büyüme faktörlerini uyarmak için östrojen biyosentezini ve östrojeni bloke etmeye bağlı sitokrom P-450 aromataz enzimini inhibe edebilir. Treatment of breast cancer, especially for those with hormone relapse after adjuvant therapy after menopause for women with advanced Meme kanserinin tedavisi, özellikle menopoz sonrası adjuvan tedavi sonrası hormon nüksü olanlar için ileri düzeydeki kadınlar için

Arimidex ve Nolvadex
The main advantage in using arimidex over a SERM, like tamoxifen (nolvadex), is that arimidex blocks the aromatase enzyme; Tamoksifen (nolvadex) gibi bir SERM üzerinde arimidex kullanımının ana avantajı, arimidex'in aromataz enzimini bloke etmesidir; thereby, it prevents the production of estrogen in the first place. böylece östrojen üretimini önler. As a comparison, Tamoxifen will hinder the estrogen receptors from receiving the estrogen, rather than stopping production at the source. Bir karşılaştırma olarak, Tamoksifen, kaynakta üretimi durdurmak yerine östrojen reseptörlerinin östrojeni almasını engelleyecektir. Therefore, you'll still have estrogen floating around in your body when you use a SERM. Bu nedenle, bir SERM kullandığınızda hala vücudunuzda östrojen yüzer.

Arimidex Dozajları
Dosages of arimidex will vary from person to person. Arimidex'in dozajları kişiden kişiye değişir. This is why blood work is essential to finding the perfect balance. Mükemmel dengeyi bulmak için kan çalışması çok önemlidir. One should start out at half a mg every other day and adjust as needed for the cycle. Kişi her gün yarım mg'dan başlamalı ve döngü için gerektiği gibi ayarlanmalıdır. Some AAS users will not use an AI at first but they will have it on hand just in case. Bazı AAS kullanıcıları ilk başta bir AI kullanmazlar, ancak her ihtimale karşı hazır olacaklardır. This isn't always a good idea, as once you start noticing gyno or excessive water weight it could be too late to reverse. Bu her zaman iyi bir fikir değildir, jinekozu veya aşırı su ağırlığını fark etmeye başladığınızda, geri dönmek için çok geç olabilir. Since AAS will continue building in the body and aromatize (steroids turning into estrogen), taking arimidex at this point would be like trying to stop a car already in motion. AAS vücutta birikmeye devam edeceğinden ve aromatize edeceğinden (östrojene dönüşen steroidler), bu noktada arimidex kullanmak, hareket halindeki bir arabayı durdurmaya çalışmak gibi olacaktır.

Erkekler için genel dozajlar: 0.5mgs per day or every other day. Günde 0.5 gün veya her gün. Remember, it's Unutmayın, bu steroid dozu bağımlı.

Ürünleri tavsiye:

Yarı Mamul Steroidler Sıvılar (USD Fiyat)
ad Şartname
Testosteron Enantat 250 mg / ml
Testosteron Propionathe 100 mg / ml
Testosteron Cypionathe 250 mg / ml
Testosteron Sustanon 250 mg / ml
Testosteron Undekyanet 500 mg / ml
Nandrolone Decanoate 200 mg / ml
Nandrolone Fenilpropiyonat 200 mg / ml
Trenbolon Asetat 100 mg / ml
Trenbolone Enantat 200 mg / ml
Metenolon Enantat 100 mg / ml
Drostanolon Propionat 100 mg / ml
Drostanolone Enantat 200 mg / ml
TMT Karışımı 375 Tren E 125mg / ml
Direk E 125mg / ml
Test E125mg / ml
TM Karışımı 500 Tren E 250mg / ml
Direk E 250mg / ml
Süpertest 450 Test Ace 32mg / ml
Test Deca 147mg / ml
Test P 73mg / ml
Test PP 73 mg / ml
Cyp 125mg / ml'yi test edin
RIP Karışımı 225 Tren A 75mg / ml
Test P 75mg / ml
Direk P 75mg / ml
Sipariş Rehberi

S1: Ürün Kaliteniz Üçüncü Taraf Laboratuarı tarafından Onaylandı mı?
A: Evet, tüm ürünler kesinlikle bizim QC tarafından test, QA tarafından onaylanmış ve Çin, ABD, Kanada, Almanya, İNGILTERE, İtalya, Fransa vb üçüncü parti laboratuvar tarafından onaylanmıştır Yani bizi seçerseniz Kaliteli emin olacak .

Q2: nasıl kalite şikayet tedavi?
A: her şeyden önce, bizim QC departmanı sıkı ihracat yapacak bizim HPLC tarafından ihracat ürünleri, UV, GC,
TLC and so on in order to reduce the quality problem to near zero. TLC ve benzeri kalite sorununu sıfıra yakın azaltmak için. If there is a real quality problem Gerçek bir kalite sorunu varsa,bizim tarafımızdan kaynaklanan, değiştirme için size ücretsiz mal göndereceğiz veya kaybınızı iade edeceğiz.

Q3: Örnek Sipariş Kabul ediyorsunuz?
A: Evet, biz küçük sipariş kabul 10g, 100g ve 1 kg bizim değerlendirme kalitesi için ürünler.

Q4: herhangi bir indirim var Mı?
A: Evet, daha büyük miktar için, biz her zaman daha iyi fiyat ile destek.

S5: VISA iş kredi kartını kabul ediyor musunuz?
C: Üzgünüz, VISA kredi kartını kabul etmiyoruz,
banka havalesi, veya Paypal veya Mbirygram

Q6: mal geldi ne kadar sürer?
C: Bulunduğunuz yere bağlı olarak,
Küçük sipariş için, DHL tarafından 5-7 gün bekliyoruz lütfen, UPS, TNT, FEDEX, EMS.
Kitle sipariş için, hava yoluyla 5-8 gün izin lütfen, deniz tarafından 20-35 gün.

S7 Yeniden sevkiyat politikanız var mı?
parsel kaybederse iyi satış sonrası servis ve yeniden sevkiyat politikamız var
Müşterilerimizle olan uzun ilişkimiz büyük faydalar sağladı
Ürünlerimizin ambalajında ​​her zaman en üst düzeyde özen gösteriyoruz
Müşterilerimiz bunu zaman zaman yardım almadan bulmakta zorlandıkları için onaylayacaktır.
Ancak tüm çabalarımıza rağmen, az sayıda paket ele geçirilmesi hala mümkündür.
Bu durumda, uzun vadeli bir ilişki kurmak için serbest gemiye söz veriyoruz

Q8: bir örnek Alabilirim?
A: Of course. Elbette. For most products we can provide you a free sample, while the shipping cost should Çoğu ürün için biz size ücretsiz bir örnek sağlayabilir, nakliye maliyeti gerekir iken
senin yanında üstlenmek.

 

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Tel: +8613545819969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)