Ana sayfa ÜrünlerSıvı Oral Steroidler

Kas Kazanç Sıvı Oral Steroidler Yarı Finshed Anavar 50 Oxandrolone CAS 53-39-4

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Kas Kazanç Sıvı Oral Steroidler Yarı Finshed Anavar 50 Oxandrolone CAS 53-39-4

Muscle Gaining Liquid Oral Steroids Semi Finshed Anavar 50 Oxandrolone CAS 53-39-4
Muscle Gaining Liquid Oral Steroids Semi Finshed Anavar 50 Oxandrolone CAS 53-39-4 Muscle Gaining Liquid Oral Steroids Semi Finshed Anavar 50 Oxandrolone CAS 53-39-4 Muscle Gaining Liquid Oral Steroids Semi Finshed Anavar 50 Oxandrolone CAS 53-39-4 Muscle Gaining Liquid Oral Steroids Semi Finshed Anavar 50 Oxandrolone CAS 53-39-4

Büyük resim :  Kas Kazanç Sıvı Oral Steroidler Yarı Finshed Anavar 50 Oxandrolone CAS 53-39-4

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: CAS 53-39-4
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, , MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Detaylı ürün tanımı
CAS: 57-85-2 Saflık: 99.85%
Görünüm: Beyaz Veya Kremalı-beyaz Kristal Toz. kullanım: Kas Kütlesi Artan
skype: Wendy.Doublewin
Vurgulamak:

oral liquid steroids

,

nolvadex tamoxifen citrate

Kas Kazanç Sıvı Oral Steroidler Yarı Finshed Anavar 50 Oxandrolone CAS 53-39-4 0

Anavar Etkisi

 

Kesme döngüleri, yağsız kas geliştirme döngüleri veya yağ kaybı için son derece etkili ama güvenli ve uygun fiyatlı bir anabolik steroid istiyorsanız, Anavar veya Oxandrolone sizin için ideal bir seçim olacaktır.

Anavar is an intriguing drug on so many levels. Anavar pek çok düzeyde ilginç bir ilaçtır. It seems to defy the definition and limitations of oral steroids. Oral steroidlerin tanımına ve sınırlamalarına meydan okuyor gibi görünüyor. You have read about its “clean gains” and relative safety. “Temiz kazanımlar” ve göreceli güvenlik hakkında bilgi edindiniz. Curiously, it's so safe that unlike other steroids, which were used for malnutrition and anemia, Anavar was originally prescribed mainly for burn victims. İlginçtir ki, yetersiz beslenme ve anemi için kullanılan diğer steroidlerin aksine, Anavar aslen esas olarak yanık kurbanları için reçete edildi. In a randomized, double-blind study, patients with 40% total body surface area burns were selected to receive standard burn care plus oxandrolone, or without oxandrolone. Randomize, çift kör bir çalışmada, toplam% 40 vücut yüzey alanı yanıkları olan hastalar, standart yanık bakımı artı oksandrolon almak için veya oksandrolon olmadan seçilmiştir. Oxandrolone was used to help regain weight lost after surgery, severe trauma, or chronic infections. Oksandrolon, ameliyat, şiddetli travma veya kronik enfeksiyonlardan sonra kaybedilen kiloların geri kazanılmasına yardımcı olmak için kullanıldı. Those treated with oxandrolone showed quickened healing, improved body composition, preserved muscle mass and reduced catabolism and consequently lessened hospital stay time. Oksandrolon ile tedavi edilenler iyileşmiş iyileşme, gelişmiş vücut kompozisyonu, korunmuş kas kütlesi ve azaltılmış katabolizma göstermiş ve sonuç olarak hastanede kalış süresini kısaltmıştır. No wonder it was of interest to bodybuilders! Vücut geliştiricilerin ilgisini çekmesine şaşmamalı!

 

Some people may think Anavar is a bit overrated because you don't “blow up” from water retention like you would on Dianabol or Anadrol or Testosterone. Bazı insanlar Anavar'ın biraz abartılı olduğunu düşünebilir, çünkü Dianabol veya Anadrol veya Testosteronda olduğu gibi su tutmadan “havaya uçmazsınız”. But no one can deny that the muscle is quality and long lasting. Ancak hiç kimse kasın kaliteli ve uzun ömürlü olduğunu inkar edemez. More than that, there is a fat burning benefit that's always discussed on the forums. Dahası, her zaman forumlarda tartışılan bir yağ yakma yararı vardır.

Many claim that anavar helps burn fat. Birçok kişi anavar yağ yakmaya yardımcı olduğunu iddia ediyor. Any steroid will build muscle and burn fat. Herhangi bir steroid kas inşa edecek ve yağ yakacaktır. Since you need to train and have your diet in check for best results, there's a tendency to look leaner. En iyi sonuçları almak için antrenman yapmanız ve diyetinizi kontrol ettirmeniz gerektiğinden, daha zayıf görünme eğilimi vardır. But with Anavar, the muscles seem more defined because of its inability to hold water. Ancak Anavar ile, su tutamamasından dolayı kaslar daha tanımlanmış görünüyor. Nevertheless, there have been studies that have shown Anavar to significantly reduce visceral fat in the stomach area with just moderate exercise. Bununla birlikte, Anavar'ın sadece orta derecede egzersizle mide bölgesindeki viseral yağları önemli ölçüde azalttığını gösteren çalışmalar yapılmıştır. And the subjects kept the fat off after discontinuing usage. Ve denekler kullanımı bıraktıktan sonra yağı uzak tuttu.

 

Oxandrolone Avantajı

 

Oxandrolone is both an anabolic steroid and has all the properties of an androgenic drug. Oksandrolon hem anabolik bir steroiddir hem de androjenik bir ilacın tüm özelliklerine sahiptir. The actions of the Oxandrolone is similar to testosterone. Oxandrolone'un eylemleri testosterona benzer. But Anavar is often called a weak testosterone. Ancak Anavar genellikle zayıf testosteron olarak adlandırılır. It has two advantages compared to other steroids. Diğer steroidlere göre iki avantajı vardır. Firstly, it does not converted into estrogen and it does not significantly influence the hypothalamic pituitary tract at low doses. İlk olarak, östrojene dönüşmez ve düşük dozlarda hipotalamik hipofiz sistemini önemli ölçüde etkilemez. What this means is that because it is not broken down to estrogen, males will not develop breast enlargement Secondly, because it does not affect the hypothual pituitary axis. Bunun anlamı, östrojene parçalanmadığı için, erkeklerde meme büyümesi gelişmeyecektir İkincisi, hipotüel hipofiz eksenini etkilemediği için. It dose not affect the suppression of testosterone. Doz testosteronun baskılanmasını etkilemez. This means that the individual taking Anavar will not have such side effects like loss of libido, impotence or testicular atrophy- features that are commonly seen with other anabolic steroids. Bu, Anavar alan bireyin, diğer anabolik steroidlerde yaygın olarak görülen libido kaybı, iktidarsızlık veya testiküler atrofi özellikleri gibi yan etkilere sahip olmayacağı anlamına gelir.

 

Başlangıç, Orta ve İleri Anavar Dozu

 

Prior Anavar doses recommended by the anabolic steroid using community for the purpose of performance enhancement were in the range of 15 - 25mg per day for beginners. Performans geliştirme amacıyla topluluk kullanarak anabolik steroid tarafından önerilen önceki Anavar dozları, yeni başlayanlar için günde 15-25 mg aralığındaydı. However, an Anavar dose in the range of 20 - 80mg per day is required for AIDS patients to halt and reverse muscle wasting. Bununla birlikte, AIDS hastalarının kas israfını durdurması ve tersine çevirmesi için günde 20-80 mg aralığında bir Anavar dozu gereklidir. With this having been established, it is safe to say that a beginner Anavar dose should be in the range of 30 - 50mg per day. Bu tespit edildikten sonra, yeni başlayan bir Anavar dozunun günde 30 - 50 mg arasında olması gerektiğini söylemek güvenlidir. Beginners are known to typically respond much better to lower doses of various compounds than do intermediate anabolic steroid users, or advanced. Yeni başlayanların tipik olarak ara anabolik steroid kullanıcılarına göre daha ileri veya çeşitli bileşiklerin daha düşük dozlarına daha iyi yanıt verdiği bilinmektedir. This is very much the case presented here, and with Anavar's strength being that of at least 3 times that of Testosterone, a beginner should be able to make considerable gains from the range established above. Burada sunulan durum budur ve Anavar'ın gücü Testosteron'unkinden en az 3 kat daha fazla olduğu için, yeni başlayanlar yukarıda belirtilen aralıktan önemli kazanımlar elde edebilmelidir. Intermediate Anavar dosages typically land in the range of 50 - 80 mg per day, and advanced users seldom rise much higher than that range, where the uppermost range for advanced users would be 80 - 100mg per day. Orta seviye Anavar dozajları tipik olarak günde 50-80 mg aralığındadır ve ileri düzey kullanıcılar nadiren ileri düzey kullanıcılar için en yüksek aralığın günde 80-100 mg olacağı aralıktan çok daha yüksektir.

 

Anavar İstifleme

 

It must be first understood that Anavar is commonly stacked with other anabolic steroids in a cycle. İlk olarak, Anavar'ın bir döngüde diğer anabolik steroidlerle yaygın olarak istiflendiği anlaşılmalıdır. This is mainly due to the fact that many regard Anavar as a mild anabolic steroid, and therefore it necessitates the need for other stronger anabolic steroids to be used with it.Although, it is important to remember that the definition of an advanced anabolic steroid user (when it comes to any anabolic steroid) is not high doses.It is also common for many users to want to utilize Anavar as the primary anabolic in any cycle, where Anavar dosages may land at the upper end of any of the given ranges while other compounds run in a stack are kept low (such as Testosterone Replacement Therapy - TRT - doses of Testosterone).As with most oral steroids, Anavar is best stacked with at least one injectable. Bu esas olarak birçok insanın Anavar'ı hafif bir anabolik steroid olarak görmesi ve bu nedenle onunla birlikte kullanılması için daha güçlü anabolik steroidlere ihtiyaç duyulmasını gerektirmektedir.Ancak gelişmiş bir anabolik steroid kullanıcısının tanımının hatırlanması önemlidir. (herhangi bir anabolik steroid söz konusu olduğunda) yüksek dozlar değildir.Ayrıca birçok kullanıcı için Anavar'ı verilen aralıkların herhangi birinin üst ucuna inebileceği herhangi bir döngüde birincil anabolik olarak kullanmak istemek de yaygındır. Bir yığın halinde çalıştırılan diğer bileşikler düşük tutulur (Testosteron Replasman Tedavisi - TRT - Testosteron dozları gibi) Çoğu oral steroidde olduğu gibi, Anavar en az bir enjektabl ile istiflenir. Just anavar and testosterone work very, very, well. Sadece anavar ve testosteron çok, çok, iyi çalışıyor. After the cycle, it is recommended to use HCG with a perfect PCT to solidify the gains made and to retain the muscle mass from a Test-Anavar cycle. Döngüden sonra, yapılan kazançları katılaştırmak ve kas kütlesini bir Test-Anavar döngüsünden korumak için mükemmel bir PCT ile HCG kullanılması tavsiye edilir.

 

Özellikler:
COA:

Anabolic Oxandrolone Anavar Steroid Hormones
HPLC:
Anabolic Oxandrolone Anavar Steroid Hormones

 

 

İlgili Ürün Listesi:

 

  Testostexon Serisi  
  Ürün adı Şartname
1 Testosteron Enanthate 250 (Enanject 250) 250 mg / ml
2 Testosteron Enanthate 600 (Enanject 600) 600 mg / ml
3 Testosteron Propionat 100 (Propionat 100) 100 mg / ml
4 Testosteron Propiyonat 200 200 mg / ml
5 Testosteron Cypionate 250 250 mg / ml
6 Testosteron Undekanoat 5OO 500 mg / ml
  Boldenone Serisi  
  Ürün adı Şartname
1 Boldenon Cypionate 100/200 100 mg / ml veya 200 mg / ml
2 Boldenone Undesilenat 300 300 mg / ml
  Trenbolone Serisi  
1 Ürün adı Şartname
2 Trenabol 100 (Tren Üssü) 100 mg / ml
3 Trenbolon Asetat 80 80 mg / ml
4 Trenbolon Asetat 100 100 mg / ml
5 Trenbolone Enantat 60 60 mg / ml
6 Trenbolone Enantat 100 100 mg / ml
7 Trenbolone Enantat 150 150 mg / ml
8 Trenbolone Enantat 200 200 mg / ml
9 Trenbolon Heksahidrobenzil Cabonat 50 50 mg / ml
  Drostanolone Serisi  
  Ürün adı Şartname
1 Drostanolone Propionate 100 (Masteron 100) 100 mg / ml
2 Drostanolone Enanthate 200 (Masteron 200) 200 mg / ml
  Oral Sıvılar  
  Ürün adı Şartname
1 Dianabol 50 50 mg / ml
2 Dianabol 80 80 mg / ml
3 Winstrol 25 25 mg / ml
4 Winstrol 100 100 mg / ml
5 Anadrol 50 50 mg / ml
6 Anavar 20 20 mg / ml
7 Anavar 50 50 mg / ml
8 Clomid50 50 mg / ml
9 Nolvadex 20 20 mg / ml
10 Armidex 5 5 mg / ml
11 Femara5 5 mg / ml
12 Proviron 50 50 mg / ml
  Nandrolone Serisi  
  Ürün adı Şartname
1 Deca Durabolin 200 200 mg / ml
2 Deca Durabolin 250 250 mg / ml
3 NPP 200 200 mg / ml
4 Nandrolone Cypionate 200 (Nandrolone 200) 200 mg / ml
  Karışık Seri  
  Ürün adı Şartname
1 Sustanon 200
* Testosteron Propionat
* Testosteron Fenilpropionat
* Testosteron İzokaproat
* Testosteron Decanoat
200 mg / ml
24 mg / ml
48 mg / ml
48 mg / ml
80 mg / ml
2 Sustanon 250
* Testosteron Propionat
* Testosteron Fenilpropionat
* Testosteron İzokaproat
* Testosteron Decanoat
250 mg / ml
30 mg / ml
60 mg / ml
60 mg / ml
100 mg / ml
3 Ripex 225
* Testosteron Propionat
* Trenbolon Asetat
* Drostanolon Propionat
225 mg / ml
75 mg / ml
75 mg / ml
75 mg / ml
4 TMT Karışımı 375
* Testosteron Enantat
* Trenbolone Enantat
* Drostanolone Enantat
375 mg / ml
125 mg / ml
125 mg / ml
125 mg / ml
5 TM Karışımı 500
* Drostanolone Enantat
* Trenbolone Enantat
500 mg / ml
250 mg / ml
250 mg / ml
6 Anomass 400
* Testosteron Enantat
* Boldenone Undesilenat
* Trenbolone Enantat
400 mg / ml
150 mg / ml
150 mg / ml
100 mg / ml
7 Metenolon Enanthate 100 LOO mg / ml

 

 

 

 

 

 

 

 

4.Powderful Muscle Gaining Semi-Finshed Oral Anavar (Oxandrolone)  CAS:53-39-4 20mg/ml 50mg/mlPowderful Muscle Gaining Semi-Finshed Oral Anavar (Oxandrolone)  CAS:53-39-4 20mg/ml 50mg/ml

 

 

Anavar (Oxanabol) Açıklama:


Anavar (Oxanabol), unlike most oral compounds is categorized as a Class I anabolic steroid, most efficiently stacked with Class II compounds such as Dianabol or Anadrol. Anavar (Oxanabol), çoğu oral bileşiğin aksine, en etkili şekilde Dianabol veya Anadrol gibi Sınıf II bileşiklerle istiflenmiş bir Sınıf I anabolik steroid olarak kategorize edilir. It adds little if anything to high-dose use of Class I anabolic steroids such as or to high-dose , which is classified as having mixed activity. Karışık aktiviteye sahip olarak sınıflandırılan Sınıf I anabolik steroidlerin yüksek dozda veya yüksek dozda yüksek doz kullanımına bir şey eklemez. It can be an aid, albeit an expensive one, to moderate dose testosterone usage. Pahalı olmasına rağmen, doz testosteron kullanımını hafifletmek için bir yardımcı olabilir.

 

Anavar (Oxanabol) Yemek Tarifleri:


A: 50mg @ 20mg / ml
1 gram Oksandrol-bir toz
9.8 ml PEG 300
39.2 ml 190 Proof Tahıl Alkol

B: 50 mg @ 50 mg / ml
2.5 gram Anavar (2.5ml)
2.5ml BA
2.5ml BB
5ml guaiacol
37.5ml Yağ


Anavar Sıvı yapmak için prosedür:


PEG ve 190 Prova Alkol Gerektiren Çözümler
Step 1. Prepare a hot water bath. Adım 1. Sıcak su banyosu hazırlayın. Boil water in microwave or on a pot. Suyu mikrodalgada veya bir tencerede kaynatın. Once boiling starts remove from heat. Kaynama başladığında ocaktan alın.
Adım 2. PEG ve tozu behere koyun.
Step 3. Place the beaker deep enough in to the water so that the hot water is level with the PEG and powder. Adım 3. Beheri suya yeterince derine yerleştirin, böylece sıcak su PEG ve toz ile aynı seviyede olur. Gently swirl or stir with a stir rod until solution is clear. Çözelti berrak olana kadar bir karıştırma çubuğu ile hafifçe karıştırın veya karıştırın. Reheat water as needed. Suyu gerektiği gibi tekrar ısıtın.
Step 4. Allow PEG to cool some. Adım 4. PEG'in biraz soğumasını bekleyin. Then add in your 190 proof alcohol. Sonra 190 kanıt alkolünüzü ekleyin. You don't have to do this drop by drop but don't just dump it in. Pour it in slowly. Bu damla damla yapmak zorunda değilsiniz, sadece içine dökmeyin. Yavaşça dökün.
Adım 5. Karıştırılana kadar karıştırın veya hafifçe çalkalayın.

PEG gerektirmeyen tarifler için. Toz ve 190 kanıt alkol karıştırın. Karıştırma çubuğu ile karıştırın veya sallayın.
Most powders that do not require PEG will disolve no problem. PEG gerektirmeyen tozların çoğu sorun çözmez. If heat is needed follow the instructions for heating powders that use PEG. Isı gerekiyorsa, PEG kullanan ısıtma tozları için talimatları izleyin.

 

Popüler Oral Steroid:


Dianabol (Metandienone) 50mg / ml 80mg / ml
Winstrol (Stanozolol) 25mg / ml 100mg / ml
Anadrol (Oxymetholone) 50mg / ml
Anavar (Oksandrolon) 20mg / ml 50mg / ml
Clomid (Klomifen Sitrat) 50mg / ml
Nolvadex (Tamoksifen Sitrat) 20mg / ml
Armidex (Anastrozol) 5mg / ml
Femara (Letrozol) 5mg / ml
Oral Turinabol 50mg / ml
Proviron (Mesterolon) 50 mg / ml

 

 

Teslimat şartları:

 

Minimum Sipariş Miktarı: 10g

Teslim süresi veya FOB: ödeme sonra 3-6 gün içinde

Depolama: Gölgeleme, Sınırlı Koruma

Ödeme seçenekleri: , Money Gram, T / T, Bitcoin

Paket: Zarif, sizin ihtiyacına göre Kamuflaj

Nakliye lider süresi: ödeme aldıktan sonra 12 saat içinde.

Nakliye: HKEMS, DHL, FedEX, EMS vb ile ekspres teslimat

 

Sipariş nasıl verilir:

 

1, bana ihtiyacınız miktar ve içeriği söyle, size teklifimi vereceğim. Miktar büyükse, bir indirim veya küçük hediye alacaksınız.

2, teklifimi kabul ettiğinizde. tarafından ödeme; Money Gram; T / T veya Bitcoin. Bana Makbuz belgesi veya MTCN gönderin.

3, bana teslimat bilgilerinizi gönderin (ad, adres, telefon numarası, vb.)

4, ödeme aldığımızda, sizin için teslimatı ayarlayacağım.

5, 1-2 gün içinde, ambalaj resimleri ve takip numarası size gönderilecektir.

6, her sabah sizin için izleme bilgilerini kontrol edecek, 4-7 gün sonra parsel almak.

7, Şanssızsa, özel olarak gecikir, sizin için yeniden gemiye söz veriyoruz. (Gözaltına alınma olasılığı neredeyse yok olmasına rağmen)

8, parsel aldığınızda, herhangi bir sorunuz olduğunda, size yardımcı olacağız.

 

Sipariş Kılavuzu:

S1: Ürün Kaliteniz Üçüncü Taraf Laboratuarı tarafından Onaylandı mı?
A: Evet, tüm ürünler kesinlikle bizim QC tarafından test, QA tarafından onaylanmış ve Çin, ABD, Kanada, Almanya, İNGILTERE, İtalya, Fransa vb üçüncü parti laboratuvar tarafından onaylanmıştır Yani bizi seçerseniz Kaliteli emin olacak .

Q2: nasıl kalite şikayet tedavi?
A: her şeyden önce, bizim QC departmanı sıkı ihracat yapacak bizim HPLC tarafından ihracat ürünleri, UV, GC,
TLC and so on in order to reduce the quality problem to near zero. TLC ve benzeri kalite sorununu sıfıra yakın azaltmak için. If there is a real quality problem ,caused by us, we will send you free goods for replacement or refund your loss. Tarafımızdan kaynaklanan gerçek bir kalite sorunu varsa, değiştirme için size ücretsiz mal göndereceğiz veya kaybınızı iade edeceğiz.

Q3: Örnek Sipariş Kabul ediyorsunuz?
A: Evet, biz küçük sipariş kabul 10g, 100g ve 1 kg bizim değerlendirme kalitesi için ürünler.

Q4: herhangi bir indirim var Mı?
A: Evet, daha büyük miktar için, biz her zaman daha iyi fiyat ile destek.

Q5: VISA iş kredi kartı kabul ediyorsunuz?
C: Üzgünüz, VISA kredi kartını kabul etmiyoruz,
banka havalesini, veya Bitcoin veya Moneygram'ı kabul etmek istiyoruz

Q6: mal geldi ne kadar sürer?
C: Bulunduğunuz yere bağlı olarak,
Küçük sipariş için, DHL tarafından 5-7 gün bekliyoruz lütfen, UPS, TNT, FEDEX, EMS.
Kitle sipariş için, hava yoluyla 5-8 gün izin lütfen, deniz tarafından 20-35 gün.

Q7 herhangi bir yeniden sevkiyat politikası var mı?
parsel kaybederse iyi satış sonrası servis ve yeniden sevkiyat politikamız var
Müşterilerimizle olan uzun ilişkimiz büyük faydalar sağladı
Ürünlerimizin ambalajında ​​her zaman en iyi şekilde ilgileniyoruz
Müşterilerimiz bunu zaman zaman yardım almadan bulmakta zorlandıkları için onaylayacaktır.
Ancak tüm çabalarımıza rağmen, az sayıda paket ele geçirilmesi hala mümkündür.
Bu durumda, uzun vadeli bir ilişki kurmak için serbest gemiye söz veriyoruz

Q8: bir örnek Alabilirim?
A: Of course. C: Elbette. For most products we can provide you a free sample, while the shipping cost should Çoğu ürün için biz size ücretsiz bir örnek sağlayabilir, nakliye maliyeti gerekir iken
senin yanında üstlenmek.

Steroid hammadde ve peptitlerinin lider üreticisi olarak
Biz kaliteli ve güvenilir hammadde üretiminde uzmanlaşmış
gıda, sağlık, kozmetik, ilaç ve vücut geliştirme alanlarında yaygın olarak kullanılan

biz bazı yurtdışı Labs ile yakından işbirliği yapan bir teknoloji ve yönetim ekibi oluşturduk tüm güvenli nakliye ve mal son derece konuşuyoruz.

 

Bizim avantajımız:

 

1. Zengin deneyim.

Our company is a professional manufacturer leading in China in pharmaceutical area .We specialize in this field for 19 years. Firmamız profesyonel üreticisi çin'de ilaç alanında. Biz 19 yıldır bu alanda uzmanlaşmak. Our steroids and pharmaceutical raw materials have been exported to the whole world.We have got very good feedback from our customers, and established long friendly relations of cooperation. Steroidlerimiz ve farmasötik hammaddelerimiz tüm dünyaya ihraç edilmiştir.Müşterilerimizden çok iyi geri bildirimler aldık ve uzun dostane işbirliği ilişkileri kurduk.

2. büyük kalite, saflık ve uygun.

Our products are after repeated extraction, multiple detection,good quality is one secret for our success. Ürünlerimiz tekrarlanan ekstraksiyon, çoklu algılama, kaliteli başarımız için bir sırdır. Welcome order the samples, MOQ just 10 grams. Karşılama sipariş örnekleri, moq sadece 10 gram.

3. en güvenli ve en hızlı teslimat.

Güvenli ve profesyonel örtülü paket garanti edilebilir. Biz yeterli stok var, biz ödeme alırken 24 saat içinde teslimat sağlayabilir.

Takip numarası sevkiyat sonra hızlı bir şekilde haberdar olacaktır.

Bir seferde 0.01 kilo ila 50 kilo ürün gönderebilen özel bir yolumuz var. Kapıdan kapıya teslimat sağlayın.

4. sonra iyi- satış servis.

24/7 is available. 7/24 hizmetinizdedir. Tell the package update info ASAP. Paket güncelleme bilgilerini en kısa sürede anlatın. And try our best to solve various problems customers encounter timely! Ve müşterilerin zamanında karşılaştığı çeşitli sorunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapın!

5. Deneyimsel alışveriş

Besides raw steroid powder and liquid, we offer hormone solution and formula. Ham steroid tozu ve sıvının yanı sıra hormon çözeltisi ve formülü sunuyoruz. We can teach you how to make hormone solution on the site. Sitede nasıl hormon çözeltisi yapılacağını öğretebiliriz.

Biz de yarı mamul ürünler sunmak, sadece kendiniz filtre gerekir, bitmiş ürün olarak kullanılabilir.

 

Müşterilerden geribildirim:

 

I am very satisfied with all. Hepsinden çok memnunum. Yesterday I made the testosterone enanthat in a solution with oil. Dün testosteronu yağ içeren bir çözelti haline getirdim. The solution is completely claer, it is a good powder Çözelti tamamen claer, iyi bir toz

--Karl. --Karl. From Australia Avustralya çıkışlı

Hi Janney, I want you to know that I am satisfied and even somewhat excited. Merhaba Janney, memnun olduğumu ve hatta biraz heyecanlandığımı bilmeni istiyorum. I knew when I received the last package that you are a real professional and I really was comforted seeing how well you packaged these items. Son paketi aldığımda gerçek bir profesyonel olduğunu biliyordum ve bu eşyaları ne kadar iyi paketlediğini görmek beni gerçekten çok rahatlattı.

--Jay.Kanada'dan

Hi Janney, I am very pleased with your products and services and will continue to give my business to you exclusively for all powders. Merhaba Janney, ürün ve hizmetlerinizden çok memnunum ve tüm tozlar için işimi size vermeye devam edeceğim. I will be placing an order very soon as I am completely out of stanozolol which is pretty popular. Tamamen oldukça popüler olan stanozolol dışında olduğum için çok yakında bir sipariş vereceğim.

Yakında iletişime geçeceğim. Sadece mali durumumu sıralamam gerekiyor.

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Tel: +8613545819969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)