Ana sayfa ÜrünlerNandrolone Steroid

Beyaz Toz Nandrolone Steroid / Durabolin Nandrolone Phenylpropionate CAS 62-90-8

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Beyaz Toz Nandrolone Steroid / Durabolin Nandrolone Phenylpropionate CAS 62-90-8

White Powder Nandrolone Steroid / Durabolin Nandrolone Phenylpropionate CAS 62-90-8
White Powder Nandrolone Steroid / Durabolin Nandrolone Phenylpropionate CAS 62-90-8 White Powder Nandrolone Steroid / Durabolin Nandrolone Phenylpropionate CAS 62-90-8 White Powder Nandrolone Steroid / Durabolin Nandrolone Phenylpropionate CAS 62-90-8 White Powder Nandrolone Steroid / Durabolin Nandrolone Phenylpropionate CAS 62-90-8

Büyük resim :  Beyaz Toz Nandrolone Steroid / Durabolin Nandrolone Phenylpropionate CAS 62-90-8

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: CAS 62-90-8
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, , MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz toz MF: C27h34o3
MW: 406,56 tahlil: % 99
Vurgulamak:

Nandrolone undekanoat

,

Nandrolone cypionate

Kas Gücü için Steroid Tozları Nandrolone Fenilpropiyonat Npp
Vücut Geliştirme Takviyesi için Npp Durabolin Nandrolone Fenilpropiyonat
% 98 Saflıkta Anabolik Steroid Tozu Nandrolone Fenilpropionat
Kas Yapısı için Hormon Steroid Nandrolone Fenilpropionat

Nandrolone fenilpropionat
Kimyasal Adı: 4-estren-17beta-ol-3-one fenilpropionat
NPP CAS NO .: 62-90-8
NPP Moleküler Formül: C27H34O3
NPP Molekül ağırlığı: 406.56
NPP Appearance: white or almost white crystalline powder ;soluble in ethanol, slightly soluble in vegetable oil ; NPP Görünüş: beyaz veya hemen hemen beyaz kristal toz; etanolde çözünür, bitkisel yağda az çözünür; practically insoluble in water pratik olarak suda çözünmez
NPP Standardı: USP28; BP2003

Steroid Tozları »Nandrolone Tozları >> Nandrolone Fenilpropionat Tozu
Nandrolone Fenilpropiyonat Steroid Tozu
Nandrolone Phenylpropionate has the shorter ester while Nandrolone Decanoate version has the longer deca ester. Nandrolone Phenylpropionate daha kısa estere sahipken, Nandrolone Decanoate versiyonu daha uzun deka esterine sahiptir. The only disadvantage would be the amount of injections, the shorter ester would have to be injected every other day or every 3 days at the most, while the long 'deca' ester can be injected once or twice a week. Tek dezavantaj enjeksiyon miktarı olacaktır, daha kısa esterin iki günde bir veya en fazla 3 günde bir enjekte edilmesi gerekirken, uzun 'deka' esteri haftada bir veya iki kez enjekte edilebilir. That's the only reason NPP is not popular as Deca version of Nandrolone. NPP'nin Nandrolone'un Deca versiyonu olarak popüler olmamasının tek nedeni budur.

Nandrolone Fenilpropiyonat Tozu Verileri
Nandrolone Fenilpropiyonat Takma Adı: NPP
Nandrolone Fenilpropionat CAS Kimliği: 62-90-8
Nandrolone Fenilpropiyonat Saflık: HPLC ile% 99.03
Nandrolone Fenilpropiyonat Standardı: USP28 / BP2003
Nandrolone Fenilpropionat Erime noktası: 94 ~ 95 ° C
Nandrolone Fenilpropiyonat Görünüm: beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz.

Nandrolone Fenilpropionatın (NPP) Etkileri:
Now that we understand the difference between the two nandrolones lets take a look at the compound as a whole. Şimdi iki nandrolon arasındaki farkı anladığımıza göre, bileşiğe bir bütün olarak bakalım. First off, nandrolone is used to treat anemia so logic says it will be very good at raising RBC count which helps delivery of oxygen to muscles.. Its not a tremendous amount but it does the job. Öncelikle, nandrolone anemiyi tedavi etmek için kullanılır, bu nedenle mantık, kaslara oksijen verilmesine yardımcı olan RBC sayımını yükseltmede çok iyi olacağını söylüyor. Also there is aromatization, so an AI is recommended of course. Ayrıca aromatizasyon var, bu yüzden elbette bir AI önerilir. Nandrolone will aromatize about half as much as testosterone so you can see how deca got so popular with the old school crowd. Nandrolone testosteronun yaklaşık yarısını aromatize edecek, böylece deca'nın eski okul kalabalığında nasıl bu kadar popüler olduğunu görebilirsiniz. Since they didn't have AI's back then they would use deca over testosterone or dbol (dianabol) to lessen their water weight. Yapay zekâları olmadığı için su ağırlıklarını azaltmak için testosteron veya dbol (dianabol) üzerinde on yıl kullanırlardı. Many older lifters at your gym still juice today and have no clue what an AI even means, just ask them, and ask them their favorite steroid and they will likely say deca. Spor salonunuzdaki birçok yaşlı kaldırıcı bugün hala meyve suyu ve bir AI'nın ne anlama geldiğine dair hiçbir fikre sahip değil, sadece onlara sorun ve en sevdikleri steroidleri sorun ve muhtemelen deca diyecekler. Well that's the reason! Nedeni bu!

Nandrolone Fenilpropionat (NPP) Uygulaması:
Today in the medical community this compound is used to help HIV/AIDS patients to prevent muscle wasting, however it would be more practical to use the longer ester in this case. Günümüzde tıp camiasında bu bileşik, HIV / AIDS hastalarının kas israfını önlemesine yardımcı olmak için kullanılmaktadır, ancak bu durumda daha uzun esteri kullanmak daha pratik olacaktır. Also based on that we can assume that nandrolone is excellent as a immune system support compound and in my personal experience I can confirm this as being true. Ayrıca nandrolonun bir bağışıklık sistemi destek bileşiği olarak mükemmel olduğunu varsayabiliriz ve kişisel deneyimimde bunun doğru olduğunu onaylayabilirim. Another medical advantage is the ability to improve collagen synthesis, so that is why some guys use it to help with joint pain. Başka bir tıbbi avantaj, kollajen sentezini iyileştirme yeteneğidir, bu nedenle bazı erkekler bunu eklem ağrısı için yardımcı olmak için kullanır. I am not a proponent of doing this as it can end up backfiring long term. Ben uzun vadede backfiring sonuç olarak bunu yapmak bir savunucusu değilim.

Nandrolone isn't very androgenic and is slightly more anabolic than testosterone. Nandrolone çok androjenik değildir ve testosterondan biraz daha anaboliktir. Unlike what many believe, nandrolone is a mild steroid with low side effects. Birçoğunun inandığından farklı olarak, nandrolone düşük yan etkileri olan hafif bir steroiddir. I believe people make the mistake of stacking with too much testosterone which leads to very high aromatization and water weight gain which brings on sides and possible gynecomastia. İnsanların çok fazla testosteron ile istifleme hatasını yaptıklarına inanıyorum, bu da çok yüksek aromatizasyon ve su kilo artışına yol açıyor ve bu da yanlara ve olası jinekomastiye neden oluyor.
Nandrolone Fenilpropiyonat İstifleme:
Nandrolone Phenylpropionate makes a great stack with other short esters in an under 10 week cycle. Nandrolone Fenilpropionat, 10 haftanın altında bir döngüde diğer kısa esterlerle büyük bir yığın yapar. A good cycle for bulking would be the classic NPP and test prop cycle. Hacim için iyi bir döngü klasik NPP ve test prop döngüsü olacaktır. NPP at 300mg per week for 10 weeks, test prop at 300mg per week for 10 weeks. NPP 10 hafta boyunca haftada 300 mg, 10 hafta boyunca haftada 300 mg test pervanesi. Notice I did not include an oral to kickstart the cycle as its not necessary with these short acting esters. Bu kısa etkili esterlerle gerekli olmadığı için döngüyü başlatmak için bir oral içermedim. Don't forget also to use an aromatase inhibitor (AI). Bir aromataz inhibitörü (AI) kullanmayı da unutmayın.

Nandrolone Fenilpropionatın (NPP) Yapısı:
Nandrolone Fenilpropionat (NPP) Daha Kısa Esterlere Sahiptir.
Nandrolone Phenylpropionate (NPP) is the lesser known and less popular phenylpropionate ester version of nandrolone. Nandrolone Fenilpropionat (NPP), nandrolonun daha az bilinen ve daha az popüler fenilpropionat ester versiyonudur. First off its important to understand the difference between what we know as 'deca' and what we know as “NPP”. Öncelikle 'deca' olarak bildiğimiz ve “NPP” olarak bildiğimiz arasındaki farkı anlamak önemlidir. To put it in simple terms the difference is simply the ester. Basit bir ifadeyle, fark sadece esterdir. NPP has the shorter ester while deca durabolin version of nandrolone has the longer 'deca' ester. NPP daha kısa ester içerirken, nandrolonun deca durabolin versiyonu daha uzun 'deca' esterine sahiptir. Many lifters have no clue they can use the compound they love so much in a shorter ester. Birçok kaldırıcı, sevdikleri bileşiği daha kısa bir esterde kullanabildikleri konusunda hiçbir fikre sahip değildir. The only disadvantage would be the amount of injections, the shorter ester would have to be injected every other day or every 3 days at the most, while the long 'deca' ester can be injected once or twice a week. Tek dezavantaj enjeksiyon miktarı olacaktır, daha kısa esterin iki günde bir veya en fazla 3 günde bir enjekte edilmesi gerekirken, uzun 'deka' esteri haftada bir veya iki kez enjekte edilebilir. However the advantages are there which I will discuss as we go along. Ancak ilerledikçe tartışacağım avantajlar var.

Beyaz Toz Nandrolone Steroid / Durabolin Nandrolone Phenylpropionate CAS 62-90-8 0

İlgili ürün listeleri

Amikasin sülfat tuzu 39831-55-5
fenilbutazon 50-33-9
Mikonazol nitrat 22832-87-7
aminophenazone 58-15-1
Ketoprofen 22071-15-4
Mefenamik asit 61-68-7
Piroxicam 36322-90-4
Diklofenak potasyum 15307-81-0
Diklofenak sodyum 15307-79-6
Dypyridamole 58-32-2
Deksametazon Sodyum Fosfat 55203-24-2
indometasin 53-86-1
Sentetik Borneol 507-70-0
Natrii Salicylas 54-21-7
boğa 107-35-7
Aminopirin
58-15-1
Aspirin 50-78-2
3-Metil-7-fenil-6-oksa3azabisiklo [6.4 .0] dodeca-
8,10,12-trien
13669-70-0
Klobetasol propionat 25122-46-7
deksametazon 1950/02/02
11a, 16b, 17,21Tetrahydroxypregna-1,4-dıen-3,20dione 13951-70-7
Klorheksidin Asetat 56-95-1
Hidrokortizon asetat 1950/03/03
lornoksikam 70374-39-9
analgin 5907-38-0
parasetamol 103-90-2
diklofenak 15307-86-5
Flurbiprofen 5104-49-4
İbuprofen 15687-27-1
Naproksen 22204-53-1
phenacetin 62-44-2
tinidazole 19387-91-8
nabumeton 42924-53-8

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Doublewin-daisy

Tel: +8617507260306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)