Ana sayfa Ürünlerham steroid tozlar

Yüksek Saflıkta Ham Steroid Tozları Tibolone Güvenli Kas Yapısı CAS 5630-53-5

Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Yüksek Saflıkta Ham Steroid Tozları Tibolone Güvenli Kas Yapısı CAS 5630-53-5

High Purity Raw Steroid Powders Tibolone Safe Muscle Building CAS 5630-53-5
High Purity Raw Steroid Powders Tibolone Safe Muscle Building CAS 5630-53-5 High Purity Raw Steroid Powders Tibolone Safe Muscle Building CAS 5630-53-5 High Purity Raw Steroid Powders Tibolone Safe Muscle Building CAS 5630-53-5

Büyük resim :  Yüksek Saflıkta Ham Steroid Tozları Tibolone Güvenli Kas Yapısı CAS 5630-53-5

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: CAS 5630-53-5
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, , MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Tibolon CAS: 5630-53-5
Görünüm: Beyaz toz sınıf: Farmasötik Sınıf
MF: C21H28O2 Saflık: >% 99.5
MW: 312.4458 Nakliye Yöntemi:: EMS, HKEMS, FedEx, DHL, TNT, Aramex, ETC
Vurgulamak:

testosteron ham toz

,

Ham hormon tozlar

Yüksek Saflıkta Enjekte Edilebilir Steroidler Beyaz Toz Tibolon Güvenli Kas Yapımı CAS 5630-53-5

 

 

Hızlı ayrıntı

 

Ürün adı Tibolon
CAS 5630-53-5
saflık % 99 dk.
EINECS 227-069-1
Moleküler formül C21H28O2
EINECS 245-669-1
Moleküler ağırlık 312,45
Karakter Beyaz toz.
kullanım pharmaceutical material, Steroid hormone, Anabolin. farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. A synthetic steroid with weak estrogenic, androgenic and progestogenic activity. Zayıf östrojenik, androjenik ve progestojenik aktiviteye sahip sentetik bir steroid. A pharamceutical used in the treatment of menopausal syndrome. Menopoz sendromunun tedavisinde kullanılan bir pharamceutical.
Paketleme folyo çanta veya teneke.
Standart Kurumsal Standart
Depolama Serin ve karanlık bir yerde mühür altında tutun
sertifika ISO9001, KOSHER, ULAŞMAK
Adedi 10 gram
Tedarik yeteneği 1000 Kg / Hafta
Teslimat süresi güvenli ve zamanında, ödeme sonra 4-7gün etrafında
Nakliye Yöntemleri EMS, Fedex.TNT, DHL ve benzeri
Ödeme koşulu Banka havalesi, , Money Gram, BankWire, T / T
Ekspres kurye HKEMS, DHL, Fedex, UPS, TNT

Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com

 

 

Açıklama

 

1 Terapötik endikasyonlar
 

Menopozdan bir yıldan fazla menopoz sonrası kadınlarda östrojen eksikliği semptomlarının tedavisi.

Osteoporozun önlenmesi için onaylanmış diğer tıbbi ürünlere karşı toleransı olmayan veya kontrendike olan gelecekteki kırık riski yüksek postmenopozal kadınlarda osteoporozun önlenmesi.

Tüm kadınlar için Tibolone reçete etme kararı, bireysel hastanın genel risklerinin bir değerlendirmesine dayanmalıdır ve özellikle 60'lı yaşların üzerinde inme riskinin dikkate alınmasını içermelidir.

 

2 Pozoloji ve uygulama şekli
 

The dosage is one tablet per day. Dozaj günde bir tablettir. The tablets should be swallowed with some water or other drink, preferably at the same time every day. Tabletler, tercihen her gün aynı saatte bir miktar su veya başka bir içecekle yutulmalıdır.

Postmenopozal semptomların tedavisine başlanması ve devam etmesi için, en kısa sürede en düşük etkili doz kullanılmalıdır.

Tibolon tedavisi ile ayrı bir progestojen eklenmemelidir.

 

Tibolone'u Başlatma

 

Women experiencing a natural menopause should commence treatment with Tibolone at least 12 months after their last natural bleed. Doğal menopoz yaşayan kadınlar, son doğal kanamalarından en az 12 ay sonra Tibolon ile tedaviye başlamalıdır. In case of a surgical menopause, treatment with Tibolone may commence immediately. Cerrahi menopoz durumunda, Tibolone ile tedavi hemen başlayabilir. Women being treated with gonadotrophin releasing hormone (GnRH) analogues, for example, for endometriosis, may commence treatment with Tibolone immediately. Örneğin endometriozis için gonadotropin salgılatıcı hormon (GnRH) analogları ile tedavi edilen kadınlar hemen Tibolon ile tedaviye başlayabilir.

 

Yüksek Saflıkta Ham Steroid Tozları Tibolone Güvenli Kas Yapısı CAS 5630-53-5 0

Uygulamalar

 

1. Tibolone Livial/Liviella is used mainly for treatment of endometriosis, as well as hormone replacement therapy in post-menopausal women. 1. Tibolon Livial / Liviella menopoz sonrası kadınlarda esas olarak endometriozis tedavisi ve hormon replasman tedavisi için kullanılır. Tibolone is a synthetic steroid hormone drug, which is fairly non-selective in its binding profile, acting as an agonist mainly at estrogen receptors, with a preference for ER alpha. Tibolon, ER alfa tercihi ile esas olarak östrojen reseptörlerinde bir agonist olarak hareket eden, bağlanma profilinde oldukça seçici olmayan sentetik bir steroid hormon ilacıdır. Tibolone has similar or greater efficacy compared to older hormone replacement drugs, but shares a similar side effect profile. Tibolon, eski hormon replasman ilaçlarına kıyasla benzer veya daha yüksek etkinliğe sahiptir, ancak benzer bir yan etki profili paylaşır. It has also been investigated as a possible treatment for female sexual dysfunction. Ayrıca kadın cinsel işlev bozukluğu için olası bir tedavi olarak araştırılmıştır.

 

2. Tibolone is a synthetic hormone-type drug which is used mainly for hormone replacement therapy in post-menopausal women. 2. Tibolon, menopoz sonrası kadınlarda esas olarak hormon replasman tedavisi için kullanılan sentetik hormon tipi bir ilaçtır. It is a synthetic steroid that has the same activity as the female sex hormones estrogen and progesterone and the androgen testosterone. Kadın cinsiyet hormonları östrojen ve progesteron ve androjen testosteronu ile aynı aktiviteye sahip sentetik bir steroiddir. Tibolone helps restore hormonal balance in the body. Tibolon vücuttaki hormonal dengeyi düzeltmeye yardımcı olur.

 

3. When estrogen levels are low tissues can slowly degenerate, as is experienced during menopause. 3. Östrojen seviyeleri düşük olduğunda, menopoz sırasında olduğu gibi, dokular yavaşça dejenere olabilir. In addition, low levels of estrogen can cause distressing symptoms such as hot flushes, night sweats, mood swings, reduced sex drive and vaginal dryness. Ek olarak, düşük östrojen seviyeleri, sıcak basması, gece terlemesi, ruh hali değişimleri, cinsel dürtü azalması ve vajinal kuruluk gibi rahatsız edici semptomlara neden olabilir. Tibolone is broken down into three compounds which act in a similar way to the natural estrogen and progesterone found in the body. Tibolon, vücutta bulunan doğal östrojen ve progesterona benzer şekilde hareket eden üç bileşiğe ayrılır. It restores plasma endorphin level in post-menopausal women and acts centrally to affect the thermo-regulatory system. Menopoz sonrası kadınlarda plazma endorfin seviyesini geri yükler ve termo-düzenleyici sistemi etkilemek için merkezi olarak hareket eder.

4. Tibolone is a 19-nortestosterone derivative and is related structurally to other 19-nortestosterone progestins. 4. Tibolon 19-nortestosteron türevidir ve yapısal olarak diğer 19-nortestosteron progestinlerle ilişkilidir. It is the 7α-methyl derivative of noretynodrel. Noretynodrelin 7a-metil türevidir.

 

Enjekte edilebilir veya Oral


One very important detail to be made clear to any and all beginners is the fact that not only should oral anabolic steroids not be used in a cycle, but that absolutely no cycle should ever consist of only oral anabolic steroids under any circumstances. Tüm yeni başlayanlar için açıklığa kavuşturulması gereken çok önemli bir ayrıntı, oral anabolik steroidlerin bir döngüde kullanılmaması değil, kesinlikle hiçbir döngünün hiçbir koşulda sadece oral anabolik steroidlerden oluşmaması gerektiğidir. The decision to run a cycle consisting of only a single anabolic steroid and no injectable compounds is most usually the very first decision of any beginner or individual looking to begin anabolic steroid use. Sadece tek bir anabolik steroid ve enjekte edilebilir bileşik içermeyen bir döngü yürütme kararı çoğunlukla anabolik steroid kullanımına başlamak isteyen herhangi bir yeni başlayan veya bireyin ilk kararıdır. This is usually the result of a fear of needles, but this must be overcome, and once overcome it becomes much easier afterwards. Bu genellikle iğne korkusunun bir sonucudur, ancak bunun üstesinden gelinmesi gerekir ve bir kez aşıldığında daha sonra daha kolay hale gelir. Oral anabolic steroids are not designed to be run solitarily (on their own), and instead serve to act as supplementary compounds to a solid base cycle that should always include injectable compounds, of which an essentially required injectable being Testosterone (for every single cycle). Oral anabolik steroidler, tek başlarına (kendi başlarına) çalıştırılmak üzere tasarlanmamıştır ve bunun yerine, her zaman enjekte edilebilir Testosteron olan (her bir döngü için) enjekte edilebilir bileşikler içermesi gereken katı bir baz döngüsüne ek bileşikler olarak işlev görür. . Injectable compounds are the base compounds of any cycle, and all orals are meant to be supplementary or 'kickstarting' compounds (this will be explained later). Enjekte edilebilir bileşikler, herhangi bir siklusun baz bileşikleridir ve tüm orallar, tamamlayıcı veya "kickstarting" bileşikler (bu daha sonra açıklanacaktır) anlamına gelir.

 

Paketleme


1. paket ve sevkiyat için Profesyonel ekibi. Ülkenize bir seferde 100 kg tozlar için 100 gram gemi için özel bir yol


2. hızlı ve sağduyulu sevkiyat gümrük geçişi garanti için düzenlenmiş olabilir.


3. izleme kodu 24 saat gümrük geçişi garanti.


4. sevkiyat Birçok türde, ayrıca gereği olarak olabilir.

 


Bizim avantajımız


1. Profesyonel hizmet ve zengin deneyim müşterilerin rahat hissettirmek, yeterli stok ve hızlı teslimat arzularını karşılamak.


2. Biz daha derin bir mesleki bilgi var, bir dizi hizmet yapabilirsiniz.


3. Mükemmel kalite, uygun fiyat ve güvenli ulaşım.


4. Güvenli ve gizli sevkiyat.


5. parsel ödeme sonra 24 saat içinde gönderilebilir, ekspres teslimat ile

DHL, EMS, HKEMS, TNT, UPS, Fedex ve 24 saat satış sonrası servis.

 

Çok satan

 

Oral Ürünler Oksandrolon (Anavar) Stanozolol (Winstrol)
Oxymetholone (Anadrol) Dianabol (methandrostenolone)
Testosteron Test Tabanı 17-metiltestostero (metil testos teron)
Test Enantatı 17α-Metil-Testos teron
Test Asetat Oral turinabol (4-Klorodehidrometiltestosteron)
Propiyonat Testi
(Test Fenilpropionat)
Turinabol (Kloroteron Asetat, Clostebol Asetat)
İzokaproat Testi Hexadrone
Test Decanoate Mesterolone (Proviron)
Test Undekanoat Cypionate'i test edin
1-Testosteron Test Sustanon 250
1-Testosteron Cypionate  
nandrolone nandrolone Nandrolone Undekanoat
Nandrolone Propionate Nandrolone Cypiontate
Nandrolone Decanoate (DECA) Stanolon (DHT)
Nandrolone Fenipropionat  
Mestanolone  
boldenone Boldenone bazı  
Boldenon Propionat  
Boldenone Undesilenat (Boldenon)  
Boldenon cypiontate  
Boldenon Asetat  
trenbolone Trenbolon bazı  
Trenbolon asetat (Finaplix)  
Trenbolone enantat (Parabolan)  
Trenbolon hekzahidrobenzil Karbonat  
Tibolon  
Methylstenbolone  
Methenolone Drostanolone Propionate (Masteron p)  
Metenolon Enantat Metenolon Asetat
DHEA DHEA (dehidroepiandrosteron) Epiandrosterone
1-DHEA Epiandrosteron Asetat
4-DHEA  
7-keto-DHEA  
   
Diğerleri Metil dienedion 2,4-Dinitrofenol
Trendione / Trenavar dustasterit
6-OKSO desonid
11-OKSO triamsinolon
Epistane / Metil Epitiostanol Finasterid
Androstatrienedione Cytomel, T3
  L-Tiroksin, T4
  Rimonabant
  L-Karnitin
Seks Artırıcı flibanserin Asetildenafil (Hongdenafil)
Cialis (Tadalafil) Yohimbine Hcl
(Sildenafil) Vardenafil (Le vitra)  
  Maca Özü
Ağrı kesici Benzokain / Benzocaine hcl Tetrakain / Tetrakain HCL
Prokain / Prokain HC1 Bupivakain / Bupivakain HCL
Lidokain HCL Articaine / Articaine hcl
Anti-Östrojen Tamoksifen Sitrat (Nolvadex) Anastrozol (Arimidex)
Klomifen sitrat (Clomid) Letrazole (Femara / Mestane için)
Exe mestane (Aromasin)  
İlaç phenacetin Raloksifen HCL
  teofilin
Deksametazon Sodyum Fosfat Furazabol THP
parasetamol Atorvastatin Kalsiyum
Pregabalin lorkaserin
  Carbergoline
Güvenli Organik Çözücüler Gama-Butirolaktonlar (GBLolventler) Benzil Alkol (BA)
1,4-bütandiol (BDO) Benzil benzoat (BB)
Etil Oleat (EO) Gayakolun
Üzüm Çekirdeği Yağı (GSO) Poli Etilen Glikol (PEG)
  Polisorbat 80
HG H ve Peptitler HGH 176-191 2mg / şişe Ipamorelin 2mg / şişe
MGF PEG MGF Hexarelin 2mg / şişe
CJC-1295 / DAC ile Sermorelin 2mg / şişe
PT-141 10mg / şişe Selank 5mg / şişe
MT-1 MT-2 10mg / şişe Follistatin 344
GHRP-2 5 mg / şişe ve 10 mg / şişe Follistatin 315
GHRP-6 5mg / şişe ve 10mg / şişe eptifibatid
SARMler AICAR MK-2866 / Ostarine / Enobosarm
Andarin / S4 RAD-140
Andarin / GTX-007 SR9011
GW-501.516 (cardarine) SR9009
LGD-4033 Sunifiram
MK-677 / Ibutamoren / Nutrobal YK11

 

 

 

 

 

 

Yüksek Saflıkta Ham Steroid Tozları Tibolone Güvenli Kas Yapısı CAS 5630-53-5 1

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Tel: +8613545819969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)