Ana sayfa ÜrünlerSıvı Oral Steroidler

Vücut Geliştirme İçin Kas Kütlesi Artan Oral Sıvı Steroidler Winstrol Stanozolol 50mg / Ml SGS Onaylandı

Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Vücut Geliştirme İçin Kas Kütlesi Artan Oral Sıvı Steroidler Winstrol Stanozolol 50mg / Ml SGS Onaylandı

Muscle Mass Increasing Oral Liquid Steroids Winstrol Stanozolol 50mg/Ml For Bodybuilding SGS Approved
Muscle Mass Increasing Oral Liquid Steroids Winstrol Stanozolol 50mg/Ml For Bodybuilding SGS Approved Muscle Mass Increasing Oral Liquid Steroids Winstrol Stanozolol 50mg/Ml For Bodybuilding SGS Approved Muscle Mass Increasing Oral Liquid Steroids Winstrol Stanozolol 50mg/Ml For Bodybuilding SGS Approved Muscle Mass Increasing Oral Liquid Steroids Winstrol Stanozolol 50mg/Ml For Bodybuilding SGS Approved

Büyük resim :  Vücut Geliştirme İçin Kas Kütlesi Artan Oral Sıvı Steroidler Winstrol Stanozolol 50mg / Ml SGS Onaylandı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: Winstrol Stanozolol 50mg / Ml
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizli ambalaj yolları,% 100 geçiş özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, , MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Detaylı ürün tanımı
konsantrasyon: 50 mg / ml Min sipariş miktarı: 50ML
kullanım: Kas Kütlesi Artan çözücü: BB, BA, GSO EO, PEG, acohol, vs
skype: Wendy.Doublewin
Vurgulamak:

nolvadex tamoxifen citrate

,

Ham hormon tozlar

Sıvı Oral Steroidler Winstrol 50mg / ml Vücut Geliştirme İçin Stanozolol Yağ Su Bazlı Süspansiyon

 

Oral Anabolik Steroidler Winstrol Tozu Bitmiş Enjeksiyonlu Winny 50mg / ml Sıvı

Stanozolol WinstrolAçıklama:


Winstrol is an anabolic steroid used to get lean and hard, it's mainly used as an oral during cutting cycles to lose body fat. Winstrol, yağsız ve sert almak için kullanılan bir anabolik steroiddir, esas olarak vücut yağlarını kaybetmek için kesme döngüleri sırasında oral olarak kullanılır. It's as variant of Dihydrotestosterone (DHT), so you can expect similar fat loss benefits as you would with any other DHT derivative steroid. Dihidrotestosteronun (DHT) bir çeşidi olduğundan, diğer DHT türevi steroidlerde olduğu gibi benzer yağ kaybı faydaları bekleyebilirsiniz. For most users, it's a cheaper alternative to anavar, and, of course, it's more available on the black market. Çoğu kullanıcı için, anavar'a daha ucuz bir alternatiftir ve elbette karaborsada daha fazla mevcuttur. Due to the modification at the A-ring, this is a very unique steroid, with very unique cutting abilities. A halkasındaki modifikasyon nedeniyle, bu çok eşsiz kesme yeteneklerine sahip çok eşsiz bir steroiddir. This makes winstrol a top 3 cutting steroid on the market. Bu winstrol piyasadaki en iyi 3 kesme steroid yapar.

Stanozolol WinstrolUygulamalar:


Winstrol is a steroid compound that is available as both an oral and injectable. Winstrol, hem oral hem de enjekte edilebilir bir steroid bileşiğidir. It is most often used as cutting agent because it doesn't produce huge weight gains and it also reverses some of the bloated look of testosterone and replaces it with a dry look. Çoğunlukla kesme ajanı olarak kullanılır, çünkü büyük ağırlık kazanımları üretmez ve ayrıca testosteronun şişirilmiş görünümünü tersine çevirir ve kuru bir görünümle değiştirir.
The Winstrol hormone is not well-suited for building mass; Winstrol hormonu kütle oluşturmak için uygun değildir; highly anabolic and very slightly androgenic this is a steroid far more apt for strength and cutting. son derece anabolik ve çok hafif androjenik, bu güç ve kesme için çok daha uygun bir steroiddir. Due to its ability to dramatically lower SHBG it could be used in a bulking cycle as a means to make other hormones more efficient, increase free testosterone and even solidify gains to a stronger degree but most will find other steroids to be far more beneficial in the long run; SHBG'yi önemli ölçüde azaltma kabiliyeti nedeniyle, diğer hormonları daha verimli hale getirmek, serbest testosteronu arttırmak ve hatta kazançları daha güçlü bir şekilde katılaştırmak için bir hacim döngüsünde kullanılabilir, ancak çoğu diğer steroidlerin uzun koşu; this truly is one of the few steroids we may aptly label a cutting steroid. bu gerçekten bir kesim steroidi uygun şekilde etiketleyebileceğimiz birkaç steroidden biridir. For those who choose, Winstrol doses of 50mg per day might add a little to a bulking cycle at the tail-end providing benefits as discussed but generally speaking it is not our best option. Seçenler için, günde 50 mg'lık Winstrol dozları, tartışıldığı gibi faydalar sağlayan kuyruk ucundaki bir hacim döngüsüne biraz ekleyebilir, ancak genel olarak konuşmak, en iyi seçeneğimiz değildir.

Commonly known as Winstrol or Winny, A steroid well-suited for buildups in strength and athletic performance unlike many steroids, especially those with strong androgenic qualities such as testosterone, Stanazolol is not well-suited for large buildups in mass. Winstrol veya Winny olarak bilinen, pek çok steroidden farklı olarak, özellikle testosteron gibi güçlü androjenik özelliklere sahip olanlardan farklı olarak, kuvvet ve atletik performanstaki birikimler için çok uygun bir steroid olan Stanazolol, kitlesel büyük birikmeler için uygun değildir. More importantly, as this steroid comes in both oral and injectable forms, the injectable commonly known as Winstrol Depot, the oral is only detectable for a short period of time. Daha da önemlisi, bu steroid yaygın olarak Winstrol Depot olarak bilinen enjekte edilebilir hem oral hem de enjekte edilebilir formlarda geldiğinden, oral sadece kısa bir süre için tespit edilebilir. This simply means many athletes are able to supplement with the steroid even if tested and beat the test; Bu, birçok sporcunun test edilse bile steroidle takviye edebileceği ve testi yenebileceği anlamına gelir; you know a tested athlete such as a pro baseball player or Olympic competitor. profesyonel bir beyzbol oyuncusu veya Olimpiyat yarışmacısı gibi test edilmiş bir atlet biliyorsunuz.

Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com


Stanozolol WinstrolCOA

Ölçek Analiz Standardı Sonuçlar
Kimlik IR: Geçmek
  UR:  
Spesifik Dönüş + 34 ~ + 40 ° + 36.2 °
Kurutma kaybı ≤1% % 0.6
Diğer Steroidler ≤2% (TLC), Geçmek
Organik Uçucu Maddeler ≤2500PPM 1000ppm'den
tahlil 98,0 ~% 100.5 % 99.0
Sonuç Spesifikasyon USP32 standardına uygundur.

 

 

Gereçler:

 

1 Gram kazanma
1 20 ml cam şişe veya daha büyük
1 20 ml steril cam şişe veya daha büyük
1.45 Whatman steril şırınga filtresi.
2 5 veya 10 ml şırınga
2 3 ml şırınga
3 18 veya 20 ayar pimi
2 22 ayar pimi
17 ml susam tohumu yağı
.2 ml benzil alkol
2 ml guaiacol (süper çözücü)

Bu 50mg / ml'de 20ml olacaktır.

İpucu: Bir seferde sadece 1 gram winstrol tozunu dönüştürmeye çalışın, dönüşümde harap etmek çok kolaydır

winstrol recipe

 

oral steroid recipe

 

daha fazla bilgi için bana ulaşın

 

Steroid Sıvı Serisi
ad Şartname
Deca 200/250 200mg / ml 250mg / ml
Anadrol 50 50 mg / ml
Anavar 50 50 mg / ml
Boldenone Undesilenat 300 mg / ml
Klomifen Sitrat 50 50 mg / ml
Testosteron Cypionate 600 600 mg / ml
Dianabol 250 250 mg / ml
Durabolin 250 250 mg / ml
Testosteron Enanthate 250 250 mg / ml
Testosteron Enanthate 600 600 mg / ml
NPP 200 200 mg / ml
Nandrolone Cypionate 200 200 mg / ml
Nolvadex 20 20 mg / ml
Winstrol 50 50 mg / ml
Testosteron Propiyonat 100/200 100mg / ml 200mg / ml
Sustanon 200/250/300/400 200mg / ml 250mg / ml 300mg / ml 400mg / ml
Testosteron Undekanoat 500 500 mg / ml
Trenabol 100 100 mg / ml
Trenbolon Asetat 80/100/200 80mg / ml 100mg / ml 200mg / ml
Trenbolone enantat 60/100/150/200 60mg / ml 100mg / ml 150mg / ml 200mg / ml
Tren Hx 50 50 mg / ml
Masteron 100/200 100mg / ml 200mg / ml
Metenolon Enanthate 100 100 mg / ml
... ...


Stanozolol WinstrolDozaj
In medical circles Winstrol is normally prescribed at a 2mg dose approximately three times per day for men. Tıbbi çevrelerde Winstrol normalde erkekler için günde yaklaşık üç kez 2 mg'lık bir dozda reçete edilir. Women are typically prescribed two 2mg doses per day but may increase to 6mg if virilization symptoms are controlled. Kadınlara tipik olarak günde iki adet 2 mg doz reçete edilir, ancak virilizasyon semptomları kontrol edilirse 6 mg'a çıkabilir. If the physician opts for injectable Stanozolo it is normally prescribed at 50mg per injection 2-3 times per week in both men and women. Doktor enjekte edilebilir Stanozolo'yu tercih ederse, normal olarak hem erkeklerde hem de kadınlarda haftada 2-3 kez enjeksiyon başına 50 mg olarak reçete edilir.
For the performance enhancing athlete 25-50mg doses on an every other day to daily basis are the most common among male athletes. Performans arttırıcı sporcu için, her gün ve günlük bazda 25-50 mg dozlar erkek sporcular arasında en yaygın olanıdır. Bodybuilders will typically administer 50mg. Vücut geliştiriciler tipik olarak 50mg uygulayacaktır. It is not uncommon for doses to reach 100mg per day at the end of a cutting cycle, especially competitive bodybuilding cycles but normally only the last 1-2 weeks before competition. Bir kesme döngüsünün sonunda dozların günde 100 mg'a ulaşması nadir değildir, özellikle rekabetçi vücut geliştirme döngüleri değil, normalde rekabetten sadece son 1-2 hafta önce. High-end doses that surpass this time frame will more than likely cause enormous amounts of liver strain. Bu zaman aralığını aşan üst düzey dozlar, muhtemelen büyük miktarlarda karaciğer suşuna neden olacaktır.

5mg oral Winstrol is the most common female dose. 5mg oral Winstrol en yaygın kadın dozu. 5mg is all most women will need but some will increase to 10mg per day if virilization is controllable. 5mg çoğu kadının ihtiyaç duyacağı tek şeydir, ancak virilizasyon kontrol edilebilirse bazıları günde 10 mg'a çıkacaktır. Injectable Stanozolo is typically dosed at 20mg every 3-4 days, but oral is more desirable since it's much easier to dose female based amounts with the oral version. Enjekte edilebilir Stanozolo tipik olarak her 3-4 günde bir 20 mg'da dozlanır, ancak oral versiyonla kadın bazlı miktarların dozlanması çok daha kolay olduğundan oral daha arzu edilir. The oral desire has nothing to do with the effectiveness as both oral and injectable forms are equally effective. Sözlü arzunun, hem oral hem de enjekte edilebilir formlar eşit derecede etkili olduğu için etkinlikle ilgisi yoktur.

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Wendy

Tel: +8613545819969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)