Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

Rimonabant CAS 168273-06-1 Farmasötik Hammaddeler Steroid Ham Toz

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Rimonabant CAS 168273-06-1 Farmasötik Hammaddeler Steroid Ham Toz

Rimonabant CAS 168273-06-1 Pharmaceutical Raw Materials Steroid Raw Powder
Rimonabant CAS 168273-06-1 Pharmaceutical Raw Materials Steroid Raw Powder Rimonabant CAS 168273-06-1 Pharmaceutical Raw Materials Steroid Raw Powder Rimonabant CAS 168273-06-1 Pharmaceutical Raw Materials Steroid Raw Powder Rimonabant CAS 168273-06-1 Pharmaceutical Raw Materials Steroid Raw Powder

Büyük resim :  Rimonabant CAS 168273-06-1 Farmasötik Hammaddeler Steroid Ham Toz

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO9001,USP,KOSHER,etc
Model numarası: SARM
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: USD 1-50Gram
Ambalaj bilgileri: 25k / Davul
Teslim süresi: ödeme yapıldıktan sonra 2 iş günü içinde paketi düzenleyin
Ödeme koşulları: T / T, , MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: 500kg + her hafta
Detaylı ürün tanımı
İsim: Rimonabant kullanım: ilaç ham
paket: gerektiği gibi Standart: USP
Saflık: %99 Kalite: garanti
İşlev: eczane sınıflandırma: İlaç Hammaddesi
Görünüm: Beyaz ila soluk sarı toz Fiyat: negotiable
nasıl sipariş verilir: web sitesinde veya e-posta ile soruşturma gönderin
Vurgulamak:

Rimonabant İlaç Hammaddeleri

,

CAS 168273-06-1 Farmasötik Hammaddeler

,

Rimonabant Steroid Hammaddeleri

Soyut

 

Rimonabant bir kilo verme ilacıdır, ağırlığı önemli ölçüde azaltabilir, bel çevresini azaltabilir ve kardiyovasküler hastalık için risk faktörlerini azaltabilir, ancak aynı zamanda özellikle klinik obezite veya kalp hastalığı risk altındaki kişilerde kan lipidlerini ve insülin direncini ve metabolik sendromu iyileştirebilir.

Yeni bir kilo verme ilacı olarak Rimonabant, sigarayı bırakmak için de kullanılabilir.Sadece kilo vermekle kalmaz, aynı zamanda kan basıncını, kolesterolü ve kan şekerini düşürür, klinik çalışma bir ila iki ay sonra alan deneklerin ağırlığının ortalama altı ila sekiz kilogram azaltılabileceğini buldu.

 

Deneysel bir mucize ilaç olan Rimonabant, kilo vermenize, sigarayı bırakmanıza ve aynı zamanda kalbinizin korunmasına yardımcı olur.Denemeler, Rimonabant kullanan kişilerin %33'ünün vücut ağırlığının %10'unu kaybettiğini ve iki yıl boyunca kilolarını düşük tuttuğunu göstermiştir - bu bir rekordur, başka hiçbir diyet ilacı bir kişinin kilosunu bu kadar uzun süre aşağıda tutmayı başaramamıştır.İkinci %33 vücut ağırlığının %5'ini kaybetti ve düşük tuttu.İlaç sizi zayıf tutmanın yanı sıra sigara alışkanlığını bırakmanıza da yardımcı olur.Bu, bırakırlarsa çok kilo alacaklarını söyledikleri için vazgeçmekten korkan birçok sigara içicisi için büyük ilgi görecektir.

 

 

COA

 


Ürün adı
Rimonabant Seri No. 170728

Rapor Tarihi
2017/07/28
Test Öğeleri Şartname Test sonuçları
Görünüm Beyaz kristal toz Beyaz kristal toz
Erime noktası 233.2oC~236.1oC 230oC~240oC
LOD %0.23 ≤0.5%
çözünürlük uygun Metanolde serbestçe çözünür
Ağır metaller (Pb) 10ppm ≤10ppm
tahlil %99.65 ≥99,5
TLC sadece bir nokta sadece bir nokta

 

Rimonabant CAS 168273-06-1 Farmasötik Hammaddeler Steroid Ham Toz 0

 

 

İşlev

Rimonabant / Acomplia, Sanofi-Aventis tarafından üretilen ve pazarlanan anorektik bir anti-obezite ilacıdır.Kannabinoid reseptörü CB1 için ters bir agonisttir.Ana etki yolu iştahta azalmadır.Rimonabant, dünyanın herhangi bir yerinde kullanım için onaylanan ilk seçici CB1 reseptör blokeridir.Rimonabant, AB, Meksika ve Brezilya dahil 38 ülkede onaylanmıştır.

Rimonabant / Acomplia, Sanofi-Aventis tarafından geliştirilen Acomplia (Rimonabant), seçici bir CB1 reseptör antagonistidir.Başka bir deyişle, Rimonabant, bir bireyin günlük olarak tükettiği toplam kalori miktarını azaltarak kilo kaybını teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Rimonabant / Acomplia, endojenin nöronal CB1 reseptörlerine bağlanmasını bloke ederek çalışır.Bu reseptörlerin anadamit gibi endojen tarafından aktivasyonu, bireyin iştahını arttırır.Reseptörlerin aktivasyonunu bloke ederek iştah baskılanması meydana gelebilir.

 

 

Rimonabant nasıl çalışır?

 

Acomplia, beyinde ve yağ dokusu, karaciğer, gastrointestinal sistem ve kas dahil olmak üzere glikoz ve lipid (veya yağ) metabolizmasında önemli olan periferik organlarda bulunan CB1 reseptörlerini seçici olarak bloke ederek etki eder2.

Acomplia, insanları esrar içerken acıktıran aynı beyin devrelerini kapatır.
Acomplia ile CB1 reseptör blokajı, endokannabinoid sistemin (EC sistemi) aşırı aktivitesini azaltmak için hareket eder.3,4 EC sistemi, CB1 reseptörü gibi reseptörleri içeren yakın zamanda karakterize edilmiş bir fizyolojik sistemdir ve önemli bir rol oynadığı gösterilmiştir. vücut ağırlığının düzenlenmesinde ve enerji dengesinin yanı sıra glikoz ve lipid (veya yağ) metabolizmasının kontrolünde.


 

Dozaj

 

 

Normal rimonabant dozunun kahvaltıdan önce günde bir kez 20 mg olması beklenmektedir.Yaşlılar için doz ayarlaması önerilmemektedir, ancak bu ajan 75 yaşından büyük hastalarda dikkatli kullanılmalıdır.

 

Hafif karaciğer yetmezliği olan hastalarda rimonabant kullanılabilse de, orta derecede karaciğer yetmezliği olan hastalarda dikkatli olunması önerilir.Bu ilaç şiddetli karaciğer yetmezliği olanlar için önerilmez.

 

Rimonabant, hafif-orta derecede böbrek yetmezliği olan hastalarda dikkatli bir şekilde kullanılabilir, ancak ciddi derecede böbrek yetmezliği olan hastalarda önerilmez.

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Doublewin-daisy

Tel: +8617507260306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)