Ana sayfa ÜrünlerPCT Anti Östrojen

CAS 54965-24-1 Nolvadex Tamoksifen Sitrat Östrojen Engelleyici Steroidler Beyaz Kristal Toz

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

CAS 54965-24-1 Nolvadex Tamoksifen Sitrat Östrojen Engelleyici Steroidler Beyaz Kristal Toz

CAS 54965-24-1 Nolvadex Tamoxifen Citrate Estrogen Blocker Steroids White Crystalline Powder
CAS 54965-24-1 Nolvadex Tamoxifen Citrate Estrogen Blocker Steroids White Crystalline Powder CAS 54965-24-1 Nolvadex Tamoxifen Citrate Estrogen Blocker Steroids White Crystalline Powder CAS 54965-24-1 Nolvadex Tamoxifen Citrate Estrogen Blocker Steroids White Crystalline Powder CAS 54965-24-1 Nolvadex Tamoxifen Citrate Estrogen Blocker Steroids White Crystalline Powder

Büyük resim :  CAS 54965-24-1 Nolvadex Tamoksifen Sitrat Östrojen Engelleyici Steroidler Beyaz Kristal Toz

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Doublewin
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: CAS 54965-24-1
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10g
Fiyat: Negotiable(best offer will be provided)
Ambalaj bilgileri: tasarlanmış gizlenmiş ambalaj yolları, 100% geçmek özel garanti)
Teslim süresi: ödeme onaylandıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: MoneyGram, T/T, Bitcoin, Western Union
Yetenek temini: Aylık 1000kg
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Tamoksifen Sitrat Diğer adı: Nolvadex
CAS: 54965-24-1 MF: C26H29NO
Saflık: % 99 fonksiyon: Seks Geliştirme
Görünüm: Beyaz toz Naber: +86 17683962426
Vurgulamak:

Anti Östrojen Takviyeleri

,

Anti Östrojen Steroidleri

CAS 54965-24-1 Nolvadex Tamoksifen Sitrat Östrojen Engelleyici Steroidler Beyaz Kristal Toz


Detaylı Ürün Profili:
Takma ad: Nolvadex;TAM, Tamoksifen sitrat,
CAS No: 54965-24-1
MF: C26H29NO
MW: 371.51
saflık: %99
Erime Noktası: 140-144°C
Kaynama noktası: 760 mmHg'de 482.3°C
Einecs No: 234-118-0
Standart: Kurumsal Standart
Kategori: Anabolik Androjenik Steroid
Görünüm: Beyaz toz.
Depolama: Gölgeleme, sınırlı koruma
Kullanımı: Anti-östrojen doğurganlık indükleyicisi, disfonksiyonel uterin kanamalarda, polikistik overlerde, adet düzensizliklerinde ve ilaca bağlı amenore ve diğer jinekolojik hastalıklarda; meme kanserine karşı birinci basamak savunma olarak kullanılır.


Tamoksifen Resmi:
CAS 54965-24-1 Nolvadex Tamoksifen Sitrat Östrojen Engelleyici Steroidler Beyaz Kristal Toz 0Ürün kalite analizi raporu:

Ölçek Analiz Standardı Sonuçlar
özellikleri Beyaz kristal toz uygun
tahlil %99 ~ %101.0 %99,51
Kurutma kaybı ≤0.5% %0.24
Kimlik IR, UV uyumlu uygun
Ateşlemede kalıntı ≤0.2% %0.06
Demir ≤0.005% %0,0016
Ağır metaller ≤0.001% %0.0006
İlgili maddeler Toplam: ≤1.0% %0.37
Bireysel: ≤0.5% %0.17
E-izomer ≤0.3% %0.20
Organik uçucu safsızlıklar uymak uymak
Sonuç Bu parti USP 30 ile uyumludur.

 

 


Açıklama:
Anabolik steroid kullanımıyla ilgili bir endişe, doğal testosteron üretiminin sonuçta baskılanmasıdır.Bir anabolik steroid döngüsünün kendisi sırasında, bu bastırma kaçınılmazdır ve mutlaka bir sorun değildir.Bununla birlikte, döngü sonrası uzun süreli baskılama, kazanım kaybına neden olur ve depresyon ve libido kaybı gibi olumsuz yan etkilere neden olabilir.Buna karşılık, doğal testosteron üretiminin hızlı bir şekilde geri kazanıldığı durumlarda, ruh hali veya libido üzerindeki olumsuz etkiler azaltılabilir veya ortadan kaldırılabilir ve kazanımların korunması mükemmel olabilir.Nolvadex ile döngü sonrası terapi (PCT), daha hızlı iyileşme sağlamak için özel olarak tanıtıldı.

Testosteron üretimi zincirleme bir süreçte düzenlenir.Testisler, hipofizin ürettiği LH miktarına göre testosteron üretir.Hipofiz, diğer faktörlerin yanı sıra hipotalamusun ürettiği LHRH miktarına göre LH üretir.Ve hipotalamus, diğer faktörlerin yanı sıra kandaki mevcut östrojen ve androjen miktarına göre LHRH üretir.

Off-cycle, estradiol bu süreçte tipik olarak en önemli östrojen ve testosteron en önemli androjen olacaktır, ancak bir anabolik steroid döngüsünde androjen herhangi bir anabolik steroid olabilir.

Şimdilik, bireysel bir testosteron ve estradiolün birbirine göre sabit bir oranda olduğunu varsayacağız.Bu genellikle yaklaşık olarak doğrudur, çünkü estradiol testosterondan üretilir.Olaylara bu şekilde baktığımızda, testosteron yükseldiğinde veya düştüğünde östradiolün de yükseleceğini veya düşeceğini kabul edeceğiz.

Normal durumda - anabolik steroidler kullanılmadığında ve sağlıklıyken - bu süreç, testosteron ve estradiolün normal aralıkta kaldığı bir denge ile sonuçlanır.Kısaca, birey için nispeten yüksek giderlerse, LHRH ve LH üretimi azalacak, testosteron üretimini azaltacak ve seviyeleri normalleştirecektir.

Aynı zamanda, eğer östradiol seviyesi düşükse – veya daha doğrusu östrojen reseptöründeki aktivite düşükse – hipotalamus yanıt olarak daha fazla LHRH üretecektir.Bu daha fazla LH ve daha fazla testosteron verir.

Anabolik steroid döngüsünde ne olur?Burada, hipotalamus her zaman anormal derecede yüksek androjeni algılar ve anormal derecede yüksek östrojeni de algılayabilir.Bu nedenle LH üretimini durdurur, dolayısıyla testosteron üretimi de kapanır.

Yine, bu kaçınılmaz olarak olacak ve kendi başına bir sorun olmak zorunda değil.

Peki ya post-cycle?Enjekte edilen veya oral androjen seviyeleri düştükten sonra LH üretiminin hemen devam etmesi gerekmez mi?Androjenik inhibisyon sona ermiş olacaktır.

Ne yazık ki, çoğu zaman bu olmayacak.Belirtildiği gibi, mevcut androjen ve östrojen seviyelerinin yanı sıra LHRH ve LH üretiminin düzenlenmesinde rol oynayan başka faktörler de vardır.Önceki haftaların androjen ve östrojen seviyeleri de önemlidir.Bir steroid döngüsüne dahil olan maruziyetlerden sonra, androjen ve östrojen seviyelerinin normale dönmesi, estradiol seviyeleri normal olsa bile, LH üretiminin yeniden başlaması için tek başına yeterli olmayabilir.

Şimdi – sonunda!– Nolvadex'in geldiği yer.

Nolvadex, bir hücrenin östrojen reseptörlerinin bağlanma bölgesini, onları aktive etmeden işgal ederek, bu reseptörlerin östradiol tarafından aktive edilmesini önler.Hücre daha sonra östradiol seviyelerinin çok düşük olduğunu "düşünür" ve buna göre yanıt verir.

Hipotalamus durumunda, görünüşte çok düşük östrojene yanıt olarak daha fazla LHRH üretir.Bu, hipofizi LH üretmesi için uyarır, bu da testisleri uyararak testosteron üretimini geri yükler.

Nolvadex için kanıtlanmış birkaç PCT dozaj protokolü vardır.

Uygulama:
Tüm iyi protokoller önce daha yüksek bir doz, ardından da devam eden daha düşük bir doz olan 20 mg/gün kullanır.Bunun nedeni, ilacı alırken kişinin sistemindeki miktarın sadece alınan miktar değil, aynı zamanda önceki dozlardan yaklaşık altı günlük bir birikim olmasıdır.Kullanımın başlangıcında bu birikme yoktur ve bu hesaba katılmadıkça etkinlik de olmayacaktır.Hesaplanmazsa, seviyelerin oluşması haftalar alır.

Bunu düzeltmenin bir yöntemi, ilk gün toplam 120 mg, üç doz 40 mg almaktır.Bu, hemen hemen aynı seviyelere ulaşır ve sonunda 20 mg/gün dozlama ile ulaşılır.Bundan sonra dozlama standart 20 mg/gün'dür.

Uygun seviyeleri hızlı bir şekilde elde etmek için başka bir yöntem, sınırlı bir süre için çift doz kullanmaktır.Ben sadece dört gün öneriyorum, çünkü gerekli olan tek şey bu, ama birçok yazar iki hafta öneriyor.(Ancak bu, devam eden 20 mg/gün kullanımdan kaynaklanan seviyeleri aşar.)

Doz, doğal testosteron üretiminin tamamen restore edildiğinden emin olana kadar devam etmelidir.30 günlük kullanım için planlamak mantıklıdır, ancak daha fazla veya daha azına ihtiyaç duyulabilir.

Lütfen yukarıdakilerden daha fazla Nolvadex kullanmanın daha iyi sonuçlar vermediğini unutmayın.Tavsiye ettiğimden daha fazlasını kullanmak için kesinlikle hiçbir sebep yok.Bunu yapmak yalnızca yan etkileri kötüleştirebilir.
Doğru dozda bile yan etkiler arasında görme bozukluğu ve libido azalması sayılabilir.Görme bozukluğu yaşanıyorsa, Nolvadex kullanımı derhal durdurulmalı ve bunun yerine Arimidex veya letrozol gibi bir anti-aromataz kullanılmalıdır.

Libido azalırsa, sorun yalnızca geçicidir.İlerleyen zamanlarda Clomid alternatif bir SERM olarak denenebilir çünkü bu konuda daha avantajlı olabilir.

SERM'leri birleştirmek için genellikle bir neden yoktur: örneğin, genellikle Clomid veya Nolvadex, birbirleriyle kombinasyon yerine tek SERM olarak kullanılmalıdır.Bununla birlikte, bazı zor durumlarda, hem Clomid hem de Nolvadex'i aynı anda, ancak her birinin yarım dozunda kullanmak faydalı olabilir.Hipotalamusta tek başına Clomid, tek başına Nolvadex veya her ikisi birlikte yarım dozda muhtemelen bir fark yoktur, hipofizde Clomid ve Nolvadex zıt çalışır, bu nedenle kombinasyon tek başına ikisinden de farklıdır.(Bazı durumlarda birleştirmenin faydasını Dr. Scally'den öğrendim.)

 

 

CAS 54965-24-1 Nolvadex Tamoksifen Sitrat Östrojen Engelleyici Steroidler Beyaz Kristal Toz 1

 

 

 

E-posta:doublewin-eunice@nandrolonesteroid.com

WhatsApp:+86 17683962426

Skype: eunice1998

 

Bana ulaşın!

 

 

 

 

Biz de Tedarik Ediyoruz    
     
Ağız Ürünleri Oksandrolon (Anavar) Stanozolol (Winstrol)
Oksimetolon (Anadrol) Dianabol (metandrostenolon)
testosteron Test Tabanı 17-metiltestostero(metil testosteron)
Test Enanthate 17α-Metil-Testos teron
Asetat Testi Oral turinabol (4-Klorodehidrometiltestosteron)
Propiyonat Testi Turinabol (Kloroteron Asetat, Clostebol Asetat)
(Test Fenilpropiyonat)
İzokaproat Testi altıgen
Decanoate Testi Mesterolon (Proviron)
Undekanoat Testi Test Cypionate
1-testosteron Sustanon 250'yi test edin
1-Testosteron Cypionate 
nandrolon nandrolon Nandrolone Undekanoat
Nandrolone Propionate Nandrolone Cypiontate
Nandrolone Decanoate (DECA) Stanolon (DHT)
Nandrolone Fenipropionat 
mestanolon 
boldenon Boldenon bazı 
boldenon propiyonat 
Boldenone Undecylenate (Equipoise) 
Boldenon cypiontate 
Boldenon Asetat 
trenbolon Trenbolon tabanı 
Trenbolon asetat (Finaplix) 
Trenbolone enantat (Parabolan) 
Trenbolone heksahidrobenzil Karbonat 
ti bolon 
Metilstenbolon 
metenolon Drostanolone Propionate (Masteron p) 
metenolon Enantat metenolon asetat
DH EA DHEA (Dehidroepiandrosteron) epiandrosteron
1-DHEA epiandrosteron asetat
4-DHEA 
7-Keto-DH EA 
  
Diğerleri metil dienedion 2, 4-Dinitrofenol
Trendione/Trenavar tozsterid
6-OKSO des onide
11-OKSO tria msinolon
Epistan/Metil Epitiostanol Finasterid
androstatriedion Sitomel, T3
 L-Tiroksin, T4
 Rimonabant
 L-Karnitin
Seks Artırıcı flibanserin Asetildenafil (Hongdenafil)
Cia lis (Tadalafil) Yohimbin Hcl
Via gra (Silde nafil) Vardenafil (Le vitra)  
 Maca Özü
Ağrı kesici Benzokain / Benzokain hcl Tetrakain / Tetrakain HCL
Prokain / Prokain Hcl Bupivakain / Bupivakain HCL
lidokain HCL Artikain / Artikain hcl
Anti-Östrojen Tamoksifen Sitrat (Nolvadex) Anastrozol (Arimidex)
Klomifen sitrat (Clomid) Letrazol(Femara / mestan için)
Exe mestane(Aromasin) 
İlaç fe nasetin Raloksifen HCL
  teofilin
Deksametazon Sodyum Fosfat Fura zabol THP
parasetamol Atorvastatin Kalsiyum
pregabalin lorkaserin
 karbergolin
Güvenli Organik Çözücüler Gama-Butirolaktonlar(GBLsolventler) Benzil Alkol (BA)
1,4-Bütandiol(BDO) Benzil benzoat (BB)
Etil Oleat (EO) Guaiacol
Üzüm Çekirdeği Yağı (GSO) Poli Etilen Glikol(PEG)
 polisorbat 80
HG H&Peptitler HGH 176-191 2 mg/şişe Ipamorelin 2 mg/şişe
MGF PEG MGF Heksarelin 2 mg/şişe
CJC-1295 / DAC ile Sermorelin 2 mg/şişe
PT-141 10mg/şişe Selank 5mg/şişe
MT-1 MT-2 10mg/şişe follistatin 344
GHRP-2 5mg/şişe ve 10mg/şişe follistatin 315
GHRP-6 5mg/şişe ve 10mg/şişe eptifibatid
SARM'ler uçak MK-2866/Ostarine/Enobosarm
Andarin / S4 RAD-140
Andarin / GTX-007 SR9011
GW-501516(kardarin) SR9009
LGD-4033 Sunifiram
MK-677/Ibutamoren/Nutrobal YK11Sipariş adımı:

1: Teklifimizden sonra, kabul edip etmemeyi seçeceksiniz.

2: Denemeye karar verirseniz, sipariş için ödeme yapmak için bir ödeme yöntemi seçin.

3: Ödemeyi aldıktan sonra 24 saat içinde paketi göndereceğiz, ardından mai aracılığıyla size paketleme detayıyla birlikte takip numarasını göndereceğiz.

4: Başarılı olana kadar paketi takip etmenize yardımcı olacağız, eğer kaza olursa, ücretsiz veya yarı fiyatına yeniden gönderilmeye karar vermenin nedenini göreceğiz.


Rekabet Avantajlarımız:
1. Zengin deneyim: Uzun yıllardır bu alanda uzmanız, steroidlerimiz neredeyse dünyanın her yerine ihraç ediliyor.ABD, Kanada, İngiltere, Brezilya, Almanya, Rusya, Avustralya, Yunanistan, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hollanda, İsveç, Ukrayna, Letonya, Litvanya, İrlanda, Avusturya, İran, Türkiye, Meksika, Tayland, Hindistan, Malezya gibi, Singapur, diğer Orta Doğu ülkeleri, Avrupa ülkeleri, Amerika ülkeleri ve daha fazla Alan.
2. mükemmel kalite: Yüksek saflık ve Uygun fiyat.İyi kalite, başarımızın ilk temelidir.Tüm ürünlerimiz yüksek saflığa sahiptir.Böylece, talebinizden emin olabilir.Hoşgeldiniz örnekleri sipariş edin, MOQ sadece 10 gram.
3. Güvenli ve hızlı teslimat: Çok sayıda farklı gizli güvenli paketleme yöntemi, ekspres seçme deneyimi, gelmesi 4 ~ 7 gün, başarılı oran %99.
4. Deneyimsel düzen ve işbirliği: Ham tozların yanı sıra hormon solüsyonu ve Reçeteler sunuyoruz.Size sitede hormon solüsyonunun nasıl yapıldığını öğretebilir veya tartışabiliriz.Herhangi bir tartışma ve soru açığız!

Paketleme ve Servis:
1. kitle stoku, ödeme yapıldığında her gün derhal teslimatı sağlamak için.
2. Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren, garanti edebilecek sofistike ve profesyonel lojistik departmanımız var. güvenli ve hızlı teslimat.
3. Size güvenli bir paket sağlamak için yeterince profesyonel, iyi eğitimli ve disiplinli paketleme ekibi.Ayrıca, teslimat sırasında çok fazla acil durum olmasını önler, böylece yüksek gümrük geçişi garanti edilir.Hedefinize bir seferde 10 gram ila 20 kilogram toz (veya 100 ml ila 30 Litre sıvı) göndermenin benzersiz yolları.
4. Ambalaj resimleri ve teyel numarası ödemeyi alır almaz 24 saat içinde sağlanır.Güncellenmiş izleme kodu, sadece paketinizin bir avuç tutabilmeniz için iki günde bir sağlanacaktır.
5. Mükemmel satış sonrası servis: Ürünü aldıktan sonra herhangi bir soru veya sorun oldu.
Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın.Çeşitli sorunlarınızı çözmek için 7/24 çevrimiçi!

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: eunice

Tel: +8617683962426

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)