Ana sayfa ÜrünlerTestosteron steroid

Testosterone Enanthate Powder Test E Anabolic Raw For Gym Bodybuilding

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Testosterone Enanthate Powder Test E Anabolic Raw For Gym Bodybuilding

Testosterone Enanthate Powder Test E Anabolic Raw For Gym Bodybuilding
Testosterone Enanthate Powder Test E Anabolic Raw For Gym Bodybuilding Testosterone Enanthate Powder Test E Anabolic Raw For Gym Bodybuilding Testosterone Enanthate Powder Test E Anabolic Raw For Gym Bodybuilding Testosterone Enanthate Powder Test E Anabolic Raw For Gym Bodybuilding

Büyük resim :  Testosterone Enanthate Powder Test E Anabolic Raw For Gym Bodybuilding

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: Testosteron Enantat
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10grams
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, , T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Detaylı ürün tanımı
CAS: No: 315-37-7 Görünüm: Beyaz ila soluk sarı kristal toz
EINECS: 227-226-4 kullanım: Kas Kazanın
skype: Wendy.Doublewin
Vurgulamak:

safe anabolic steroid

,

testosterone propionate injection

Spor Salonu Vücut Geliştirme İçin Testosteron Enanthate Toz Testi E Anabolik Ham
Testosteron Enantat Tozu Hızlı Detay:
Testosteron Enantat Tozu
CAS No: 315-37-7
Moleküler formül: C26H40O3
Molekül ağırlığı: 400.59
Görünüm: beyaz toz
Deney:% 99 dakika
Teslim süresi: 5-7 iş günü kapı kapı
Tedarik yeteneği: 500-600kg / ay
Kalite standardı: USP32
Usage:Testosterone Enthanate is one of the most common steroids used by the Beginner , Intermediate and the Advanced Bodybuilder! Kullanım: Testosteron Enthanate, Başlangıç, Orta ve Gelişmiş Vücut Geliştiricisi tarafından kullanılan en yaygın steroidlerden biridir! This is because it is highly anabolic and androgenic given you both mass and strength gains while at same time given you fat loss . Bunun nedeni, hem kütle hem de güç kazanımı göz önüne alındığında oldukça anabolik ve androjenik olması ve aynı zamanda size yağ kaybı vermesidir.
Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com
 
Testosteron Enanthate Açıklama:
Testosterone enanthate is an oil based injectable steroid, designed to release testosterone slowly from the injection site (depot). Testosteron enantat, testosteronu enjeksiyon bölgesinden (depo) yavaşça serbest bırakmak için tasarlanmış yağ bazlı bir enjekte edilebilir steroiddir. Once administered, serum concentrations of this hormone will rise for several days, and remain markedly elevated for approximately two weeks. Bir kez uygulandığında, bu hormonun serum konsantrasyonları birkaç gün artacak ve yaklaşık iki hafta belirgin bir şekilde yükselecektir. It may actually take three weeks for the action of this drug to fully diminish. Bu ilacın etkisinin tamamen azalması aslında üç hafta sürebilir. For medical purposes this is the most widely prescribed testosterone, used regularly to treat cases of hypogonadism and other disorders related to androgen deficiency. Tıbbi amaçlar için, bu hipogonadizm vakalarını ve androjen eksikliği ile ilgili diğer bozuklukları tedavi etmek için düzenli olarak kullanılan en yaygın olarak reçete edilen testosterondur.
Since patients generally do not selfadminister such injections, a long acting steroid like this is a very welcome item. Hastalar genellikle bu tür enjeksiyonları kendi kendine yönetmediği için, bunun gibi uzun etkili bir steroid çok hoş bir maddedir. Therapy is clearly more comfortable in comparison to an ester like propionate, which requires a much more frequent dosage schedule. Terapi, çok daha sık bir dozaj programı gerektiren ester benzeri propionat ile karşılaştırıldığında açıkça daha rahattır. This product has also been researched as a possible male birth control options9. Bu ürün aynı zamanda olası bir erkek doğum kontrol seçenekleri olarak araştırılmıştır9. Regular injections will efficiently lower sperm production, a state that will be reversible when the drug is removed. Düzenli enjeksiyonlar, ilaç çıkarıldığında geri dönüşlü olacak bir durum olan sperm üretimini etkili bir şekilde azaltacaktır. With the current stigma surrounding steroids however, it is unlikely that such an idea would actually become an adopted practice. Bununla birlikte, steroidleri çevreleyen mevcut damgalama ile, böyle bir fikrin aslında benimsenen bir uygulama haline gelmesi olası değildir.
 
Testosteron Enanthate Uygulamaları:
Testosterone Enanthate is used in men who do not make enough of a natural substance calledtestosterone. Testosteron Enanthate, testosteron adı verilen doğal bir maddeyi yeterince yapmayan erkeklerde kullanılır. In males, testosterone is responsible for many normal functions, including growth and development of the genitals, muscles, and bones. Erkeklerde, testosteron, cinsel organların, kasların ve kemiklerin büyümesi ve gelişmesi dahil olmak üzere birçok normal fonksiyondan sorumludur. It also helps cause normal sexual development (puberty) in boys. Ayrıca erkek çocuklarda normal cinsel gelişime (ergenlik) neden olur. Testosterone belongs to a class of drugs known as androgens. Testosteron, androjenler olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. It works by affecting many body systems so that the body can develop and function normally. Vücudun normal şekilde gelişebilmesi ve çalışabilmesi için birçok vücut sistemini etkileyerek çalışır.
Testosterone may also be used in certain adolescent boys to cause puberty in those with delayed puberty. Testosteron, bazı ergenlik çağındaki erkeklerde, ergenliği gecikmiş olanlarda ergenliğe neden olmak için de kullanılabilir. It may also be used to treat certain types of breast cancer in women. Kadınlarda belirli meme kanseri tiplerini tedavi etmek için de kullanılabilir.


 
Arka fon
Sustanon-250 is a testosterone mixture first developed by Organon in an effort to create a more suitable testosterone for hormone replacement therapy. Sustanon-250, ilk olarak Organon tarafından hormon replasman tedavisi için daha uygun bir testosteron oluşturmak amacıyla geliştirilen bir testosteron karışımıdır. The idea was simple; Fikir basitti; Create a testosterone that can be injected less frequently and still keep levels at a steady rate over a long period of time. Daha az sıklıkta enjekte edilebilen ve seviyeleri uzun süre sabit bir oranda tutan bir testosteron oluşturun. The good news for HRT patients is the idea became a reality; HRT hastaları için iyi haber, fikrin gerçeğe dönüşmesi; The bad news for the performance enhancer is this does not help them at all. Performans arttırıcı için kötü haber, bu onlara hiç yardımcı olmuyor. Were not saying Sustanon-250 is useless to athletes, far from it but the time release principles are of very little value to them because they will necessarily need more testosterone than an HRT patient and will need to keep levels at a maximum range. Sustanon-250'nin sporcular için bundan uzak olduğunu işe yaramaz demiyorlardı, ancak zaman serbest bırakma ilkeleri onlar için çok az değer taşıyor çünkü bir HRT hastasından daha fazla testosterona ihtiyaç duyacakları ve seviyeleri maksimum aralıkta tutmaları gerekecek.
 
Şirket avantajları:
1. Bildiğiniz gibi AB onlara çok önem veriyor ve sizi temin edecek deneyimli bir ortak bulmalısınız;
2. Quality: Our company is a professional leading factory in China in pharmaceutical area, We had stable customers and exported to Germany, Spain, UK, USA, Australia, Middle East, and any other countries. 2. Kalite: firmamız ilaç alanında çin'de profesyonel bir lider fabrika olduğunu, biz istikrarlı müşteriler vardı ve Almanya ihraç, İspanya, İNGILTERE, ABD, avustralya, orta Doğu, ve diğer herhangi bir ülke. We can provide good references about our company. Firmamız hakkında iyi referanslar sağlayabiliriz. As for the quality of the products, we 're sure they can satisfy you well enough; Ürünlerin kalitesine gelince, sizi yeterince iyi tatmin edebileceklerinden eminiz;
3. Package: profesyonel malzemeler ile Profesyonel ambalaj
4. Delivery: We have products in stock, and we will deliver them soon when your PO arrived. 4. Teslim: Biz stok ürünler var, ve PO geldi biz yakında onları teslim edecek. Meanwhile we will give you the tracking number in order to make you know the exact location of the products. Bu arada, ürünlerin tam yerini bilmenizi sağlamak için size takip numarasını vereceğiz. We will keep track of the product until they arrive you; Size ulaşana kadar ürünü takip edeceğiz; We choose the best courier service for you, and with the delivery around 4-7 working days. Sizin için en iyi kurye servisini seçiyoruz ve teslimat yaklaşık 4-7 iş günü.
5. Hizmet: satış sonrası servis ve danışma ile En Iyi Hizmeti.
 
 Testosterone Enanthate Powder Test E Anabolic Raw For Gym Bodybuilding 0

 
İlgili ürün listeleri

Amikasin sülfat tuzu 39831-55-5
fenilbutazon 50-33-9
Mikonazol nitrat 22832-87-7
aminophenazone 58-15-1
Ketoprofen 22071-15-4
Mefenamik asit 61-68-7
Piroxicam 36322-90-4
Diklofenak potasyum 15307-81-0
Diklofenak sodyum 15307-79-6
Dypyridamole 58-32-2
Deksametazon Sodyum Fosfat 55203-24-2
indometasin 53-86-1
Sentetik Borneol 507-70-0
Natrii Salicylas 54-21-7
boğa 107-35-7
Aminopirin
58-15-1
Aspirin 50-78-2
3-Metil-7-fenil-6-oksa3azabisiklo [6.4 .0] dodeca-
8,10,12-trien
13669-70-0
Klobetasol propionat 25122-46-7
deksametazon 1950/02/02
11a, 16b, 17,21Tetrahydroxypregna-1,4-dıen-3,20dione 13951-70-7
Klorheksidin Asetat 56-95-1
Hidrokortizon asetat 1950/03/03
lornoksikam 70374-39-9
analgin 5907-38-0
parasetamol 103-90-2
diklofenak 15307-86-5
Flurbiprofen 5104-49-4
İbuprofen
 
15687-27-1
Naproksen 22204-53-1
phenacetin 62-44-2
tinidazole 19387-91-8
nabumeton 42924-53-8

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Doublewin-daisy

Tel: +8617507260306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)