Ana sayfa ÜrünlerTestosteron steroid

Oral Turinabol T-bol 4- Klorodehidrometiltestosteron Kesme Döngüsü Steroidleri

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Oral Turinabol T-bol 4- Klorodehidrometiltestosteron Kesme Döngüsü Steroidleri

Oral Turinabol T-bol 4- Chlorodehydromethyltestosterone Cutting Cycle Steroids
Oral Turinabol T-bol 4- Chlorodehydromethyltestosterone Cutting Cycle Steroids Oral Turinabol T-bol 4- Chlorodehydromethyltestosterone Cutting Cycle Steroids Oral Turinabol T-bol 4- Chlorodehydromethyltestosterone Cutting Cycle Steroids Oral Turinabol T-bol 4- Chlorodehydromethyltestosterone Cutting Cycle Steroids

Büyük resim :  Oral Turinabol T-bol 4- Klorodehidrometiltestosteron Kesme Döngüsü Steroidleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: CAS 2446-23-3
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 1Kg
Fiyat: Negotiable (Best offer will be provided based on your quantity)
Packaging Details: Safe Discreet Professional Packing
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, , T/T, Bitcoin
Supply Ability: 5000Kg per Month
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: 4-Chlorodehydromethyltestosterone CAS Numarası.: 2446-23-3
Saflık: % 99 takma ad: Turinabol
Görünüşü: Beyaz toz Standart: USP
ihracat pazarı: global Paketleme Yöntemleri: Özel Örtülü Paket veya Özelleştirilmiş Garanti% 100 Özel Geçiş Oranı
Teslimat süresi: 3-7 iş günü Teslimat Yöntemi: ekspres tarafından, gibi EMS, HKEMS, FedEx, TNT, DHL, UPS, Bpost vb
Raf ömrü: 2 yıl Ödeme metodları: , MoneyGram, T / T, Bitcoin
Örneklem: Mevcut
Vurgulamak:

CAS 2446-23-3

,

Turinabol Tozu

Ürün Adı: 4-Klorodehidrometiltestosteron

 

Ürün Detayları

 

Ürün adı Oral Turinabol (4-klorodehidrometiltestosteron)
Kimyasal yapı [4-kloro-17b-hidroksi-17a-metil-androst-1,4-dien-3-on]

 

CAS

 

2446-23-3

 

takma ad

 

Turinabol

 

tahlil

 

% 99 dk

 

Moleküler formül

 

C20H27ClO2

 

Moleküler ağırlık

 

334.8854

 

Alevlenme noktası

 

230,3 Aralık

 

Görünüm

 

Beyaz kristal toz

 

Etkili Doz (Erkekler)

 

15-40mgs / gün

 

Etkili Doz (Bayanlar)

 

2.5-5mgmgs / gün

 

Aktif yaşam

 

16 saat

 

Tespit Süresi

 

6 hafta

 

Yarım hayat

 

Oral Turinabol 16 saat

 

Anabolik / Androjenik oran

 

> 100:> 0
kullanım Oral Turninabol (dehidroklorometiltestosteron), Oral Turinabol (OT) veya Pro Turinabol olarak da bilinir.Turinabol, su tutma ve östrojenik yan etkileri teşvik etmeyen bir Dianabol türevidir.Turinabol yavaş ama kaliteli kazançlar sağlıyor

 

Açıklama :

1. Turinabol güçlü bir yağsız doku oluşturucu ve kesme için iyi.
2. Turinabol güvenli bir steroiddir ve genellikle Dianabol ve Anavar arasında bir yere sahip olduğu tarif edilir.
3. Günlük dozajlar 40 ila 60 mg arasındadır ve Turinabol, kesme veya yarışma öncesi yığınlara büyük bir katkı sağlar.Çok yönlülük bu steroidin çok olumlu bir yönüdür ve hızın gerekli olduğu spor dallarında bile sporcular Turinabol'u uygun bir performans arttırıcı ilaç bulacaktır.
4. Su tutmadan ilave ağırlık artışı olmadan güçlü anabolik etkiler çok uygundur.

Oral Turinabol markası altında satılan 4-klorodehidrometiltestosteron, bir anabolik steroiddir.Methandrostenolonun (Dianabol) klor ikameli bir versiyonudur.Turinabol, Doğu Alman ilaç şirketi Jenapharm'ın ilk orijinal ürünüdür.Patent tescili 1961'de gerçekleşti. 4-klorotestosteron ve methandrostenolon yapılarının birleştirilmesi fikri kimyager Albert Stachowiak'tan kaynaklandı.Ürün 1965 yılında klinik kullanım için piyasaya sürülmüştür. Turinabol, Doğu Almanya'dan (GDR) yaklaşık 10.000 sporcuya uygulanan ana steroiddir.Doping programı, 1968'den 1989'a kadar Berlin duvarının yıkıldığı Doğu Alman Hükümeti tarafından yürütüldü.Doping programı STASI 14.25 olarak biliniyordu.Doping gizlice yapıldı ve sadece 1990'larda Franke ve Berendonk'un orijinal arşivlenmiş bilgilere yakından baktığı zaman, doping rejiminin ne kadar iyi planlanmış ve başarılı olduğunun gerçek kapsamıydı (madalya başarısı ve dünya rekoru açısından) performansları)

 

Oral Turinabol (4-klorodehidrometiltestosteron) bir şekilde benzersiz bir anabolik steroiddir.Özellikle, Oral Turinabol, Methandrostenolone ve Clostebol arasında bir haçtır.Bu, androjenik özellikleri en aza indirirken, powerfulanabolik etkiye sahip bir steroid sağlar.Oral Turinabol da arkasında biraz ilginç bir tarih taşıyor.

 

Oral Turinabol ilk olarak 1962'de Doğu Almanya'dan Jenapharm tarafından piyasaya sürüldü. Steroid, sadece erkekler arasında değil, aynı zamanda kadınlarda ve hatta terapötik bir ortamda çocuklarda çok yüksek bir güvenlik derecesine sahip olacaktı.Bu steroidin şiddetli komplikasyonlar olmadan yağsız kitle ve kemik kütlesi oluşturma veya koruma çabasında çok etkili olduğu kanıtlanmıştır.Bununla birlikte, Oral Turinabol 1990'larda Doğu Alman steroid skandalının kamuya açık hale geldiği dünya çapında dikkat çekecektir.

1974-1989 arasında Doğu Alman Doping Makinesi olarak bilinen şey Olimpiyat sporcularına anabolik steroid verilmesinde başarılı olmuştu.Sadece hile yapmakla kalmadılar, aynı zamanda Oral Turinabol gibi steroidler o zaman tespit edilemediği için ondan kaçıyorlardı.Resmî olarak bilindiği gibi Devlet Planı Araştırma Teması 14.25, uyuşturucu testinde testosteron okumalarını çarpıtmak için bu dönemde epitestosteron kullanacaktır.

Oral Turinabol'un Doğu Alman skandalının ayrılmaz bir parçası olduğu keşfedildiğinde Jenapharm 1994 yılında ürünü bırakacaktı. İki yıl sonra Almanya Schering'den farmasötik güç merkezi, Primobolan, Testoviron ve Proviron gibi steroidlerin üreticileri Jenapharm'ı satın alacaktı, ancak Oral Turinabol'u pazara geri getirmek.O zamandan beri bu anabolik steroid asla gerçek bir farmasötik bileşik varlık tarafından üretilmedi ve kesinlikle karaborsa yeraltı anabolik steroid haline geldi.

CAS 2446-23-3 Cutting Cycle Steroids Oral Turinabol T-bol 4-Chlorodehydromethyltestosterone

 

Uygulamalar:

Genellikle OT olarak adlandırılan oral Turinabol, Dianabol'un bir türevidir.Su tutma veya östrojenik etkilere neden olmadan çalışmak üzere tasarlanmıştır.Bununla birlikte, 17-alfa alkillenmiş bir steroid olarak, karaciğer için toksik olabilir. OT kullanıcıları, muhtemelen su tutma eksikliği nedeniyle kaslara tanımlanmış bir görünüm veren yavaş, sabit kazançlar yaşarlar.OT ilk olarak 1960'larda geliştirilmiş olmasına rağmen, bugün muhtemelen düşük sağlık riskleri ve kaliteli kas kütlesi ürettiği için popülerliğe geri dönmüştür.
Kullanıcı Notları: Son zamanlarda, Oral-Turinabol tüm dünyadaki sporcuların eline geri döndü.Aslında çok eski "yeni" seksi ilaç.Spor doping programı yüksekliğinde olduğunda Doğu Alman gizli silahıydı.OT veya T-bol bazen de adlandırıldığı gibi, çok güzel bir güç ve kitle ilacıdır ve östrojene dönüşemediği için bile olabilir kesme diyetinde kullanılır.Bu nedenle, "en çok yönlü oral" ödülümü alırsınız. Çoğu kullanıcı, bölünmüş dozlarda alınan günde 40 ila 60 miligram arasındaki dozlarda oldukça iyi performans gösterir.

Yöntemi kullanarak:
Klordehidrometiltestosteron (Turinabol) tozunu her seferinde 11 mg ve günde iki kez kullanabilirsiniz.Ayrıca, erkek cinsel organlarının dezavantajınız varsa, bir seferde 6 mg kullanmalısınız, Klordehidrometiltestosteron (Turinabol) tozu% 99 kalitedir.Klordehidrometiltestosteron (Turinabol) dikkatle kullanılmalıdır.

 

Bir erkeğin yüksek dozda Oral Turinabol kullanmasından 5 yıl sonra olumsuz yan etkiler yaşadığı bir vaka bildirilmiştir.Güç ve kütle kazanmak isteyenler tarafından son derece yüksek dozajlarda etkili olduğu bulunmuştur, ancak oyunlarında daha hızlı ve daha verimli kazanç elde etmek isteyen sporcular, düşük dozlarda Oral Turinabol ile çok başarılıydı.

Olimpik seviye erkek Shot-putters, dört yıllık bir eğitimde atış atışlarına 2.5-4m, Discus atışlarına 10-12m ve Hammer atışlarına 6-10m ekleyebildiler.Kadın sporcular daha da arttı.Bir kadın atlet atışını 18 metreden 20 metreye çıkardı.
Kadınlar erkek kullanıcılardan daha fazla ve daha şiddetli ve bazen dayanılmaz yan etkiler yaşadı.Her ne kadar bazen kadınlar erkekleri neredeyse iki katını aşan dozlar alıyordu.

 

Oral Turinabol'un Faydaları:

Kilo almayan sonuçlar (bu, kilo vermeye veya belirli bir ağırlık sınıfında rekabet etmeye çalıştığınız sporlarda avantajlıdır)
Kabarık bir görünüm olmadan daha sıkı kaslar
Güç artışı
Yağsız kas kütlesinde artış
SHBG'ye güçlü bir şekilde bağlanma yeteneği
Serbest testosteron artışı
Düşük Yan Etkiler

 

Yan etkiler :

1.Tbol karaciğerden ilk geçişte hayatta kalmak için 17-alfa-alkile (17aa)
2.Tüm steroidler baskılamaya neden olur ve turinabol bu kurala bir istisna değildir.
Turinabol vücuttaki kan pıhtılaşmasını azaltır
Turinabol vücutta doğal testosteron üretiminin kapanmasına neden olabilir.

 

Tbol, karaciğerden ilk geçişte hayatta kalmak için 17-alfa-alkillenir (17aa).Potansiyel böbrek, karaciğer sorunları nedeniyle orta ila yüksek dozlarda diğer oral steroidlerle istiflerken çok dikkatli olmanız gerekir.Bu, N2Guard gibi bir karaciğer / böbrek destek takviyesi kullanmanız gerektiği anlamına gelir.6 haftalık alayda maksimum iki (2) oral yapışmayı ve asla bir seferde en fazla iki (2) oral-steroid istiflemenizi öneririm.Tbol genellikle diğer AAS'dan daha az yan etkiye sahip olsa da, güçlü bir hormon olduğu için yine de saygı duyulmalıdır.

 

Tbol ve Dbol:

Tbol ve Dbol hemen hemen aynı şey olmasına rağmen, fark, iki steroidi farklılaştıran Tbol ile eklenmiş bir 4 kloro değişiminin olmasıdır.Turinabol sıfır (0) androjenik dereceye ve hafif bir 53 anabolik dereceye sahiptir.Bu, tbol ile sıfır androjenik veya östrojenik aktivite olduğu anlamına gelir (aromatizasyon gerçekleşmez);bu nedenle kullanıcılar yavaş ve kuru kazançlar bekleyebilirler.Öte yandan, dianabol aromatizasyonun kralıdır ve kullanıcılar kısa bir süre içinde muazzam miktarda kütle (çoğu su) ekleyecektir.

 

Vücut geliştirme:

Tbol büyük bir hacim arttırıcı steroid değildir, ancak bu, döngülerde muazzam faydaları olmadığı anlamına gelmez.Aromatize olmadığı için jinekomasti (orospu göğüsleri), su tutma (ödem), uykusuzluk veya yüksek tansiyon (hipertansiyon) gibi östrojenik yan etkiler hakkında endişelenmenize gerek yoktur.Tbol döngülerinde aromataz inhibitörü gerekmez, bu nedenle östrojene bağlı yan etkilere yatkın olanlar bu ilacı takdir edecektir.

 

Erkekler için Oral Turinabol Dozu:

Oral Turinabol bir anabolik steroid döngüsünde kullanıldığında, günde 20 mg'dan az bir yığın için neredeyse fark edilemez bir katkı olacak veya tek başına kullanılırsa çok zayıf bir döngü olacaktır.Eklenen anabolik etki varsa küçük olacağından, 50 veya 60 mg / gün'ü aşmanın çok az anlamı vardır.Aşırı kas pompalarının ve / veya kan basıncının yükselmesinin olumsuz yan etkileri, bu noktada aşırı tolerans sınırında iken, genellikle tolerans sınırındadır.

OT'yi diğer oral anabolik steroidlerle birleştirmenizi önermiyorum.Bunun yerine, OT kullanılırken ve anabolizmi arttırmak istendiğinde, başka bir oral yerine bir veya daha fazla enjektabl eklenmelidir.Bunun için yeterli bir neden, sonuçların, başka bir oral (mümkün oksandrolon hariç) yerine enjekte edilebilir bir kombinasyonu birleştirmekten çok daha iyi olmasıdır.Başka bir alkile steroid eklenmemelidir.

OT'yi enjekte edilebilir bir yığın halinde diğer oral anabolik steroidlerle birleştirmemenin bir başka nedeni de şudur: Dianabol veya Anadrol, yığına dahil edilirse, OT'yi dahil etmek için bir neden yoktur.Onlar anabolik olarak hiçbir şey yapmayacaklar.

Oral Turinabol, acemi steroid kullanıcıları veya kayıpları olan ve tekrar kazanan deneyimli kullanıcılar için tek başına önemli sonuçlarla kullanılabilir.Ancak genel olarak sadece oral döngüleri önermiyorum ve bu bir istisna değildir.

OT kullanıldığında, günde bir kez kabul edilebilir olmasına rağmen, dozlama tercihen günde iki kez bölünür.

 

Kadınlar İçin Oral Turinabol?

Doğu Alman kadın sporcular, bir seferde iki ila altı hafta boyunca günde 5-15 mg OT aldılar.Belirgin virilizasyonun yanı sıra, bu kadın sporcuların birçoğu karaciğer hastalığı, kalp hastalığı, kısırlık, psikiyatrik sorunlar ve hatta ölüm de yaşadı.Oral Turinabol'ün kadınlar için güvenli bir anabolik steroid olmadığı kanıtlanmıştır.Bu sonuçların kaçınılmaz olduğunu söylemiyorum, aksine bu sonuçların insidans oranının çok önemli olduğu kanıtlanmış bir gerçektir.

Bazı kadınlar için günde 5 mg'dan daha düşük dozlarda risk olacaktır.

Kadınlar için neredeyse tüm anabolik steroidler OT'den daha iyi bir seçimdir.

 

Rekabet avantajları
1 rekabetçi fiyat ile Yüksek kalite
1) Standart: Kurumsal Standart
2) Tüm Saflık≥99%
3) Üretici fabrika fiyat ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilir.


2 Hızlı ve güvenli teslimat
1) Yeterli stok ve disiplinli ambalaj ekibi emin olmak için hızlı ve gizli teslimat;
2) deneyimli ve profesyonel lojistik ajan sağlayabilir çeşitli ulaşım yolları;
3) Parsel ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir.Takip numarası mevcut;
4) Gümrük geçiş oranı ≥% 99;

3 satış sonrası servis
Ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz veya probleminiz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorunlar hemen çözülecektir.

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Doublewin-daisy

Tel: +8617507260306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)