Ana sayfa ÜrünlerTestosteron steroid

% 99 Saflıkta Beyaz Kristal Toz Floksimesteron Halotestin CAS 76-43-7 Erkek Anabolik İçin Testosteron Tozu

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

% 99 Saflıkta Beyaz Kristal Toz Floksimesteron Halotestin CAS 76-43-7 Erkek Anabolik İçin Testosteron Tozu

99% Purity White Crystalline Powder Fluoxymesterone Halotestin CAS 76-43-7 Testosterone Powder For Male Anabolic
99% Purity White Crystalline Powder Fluoxymesterone Halotestin CAS 76-43-7 Testosterone Powder For Male Anabolic 99% Purity White Crystalline Powder Fluoxymesterone Halotestin CAS 76-43-7 Testosterone Powder For Male Anabolic 99% Purity White Crystalline Powder Fluoxymesterone Halotestin CAS 76-43-7 Testosterone Powder For Male Anabolic 99% Purity White Crystalline Powder Fluoxymesterone Halotestin CAS 76-43-7 Testosterone Powder For Male Anabolic

Büyük resim :  % 99 Saflıkta Beyaz Kristal Toz Floksimesteron Halotestin CAS 76-43-7 Erkek Anabolik İçin Testosteron Tozu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: floksimesteron
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10grams
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, , T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Detaylı ürün tanımı
CAS: 76-43-7 :Saflık:: % 99
Menşei: Çin Minimum sipariş: 10g
Moleküler formül:: C20H29FO3 Moleküler ağırlık:: 336,44
Vurgulamak:

safe anabolic steroid

,

testosterone propionate injection

Erkek Anabolik Olarak Fluoksimesteron Halotestin Testosteron Enanthate Tozu

Floksimesteron Tozu Hızlı Detay:
Floksimesteron Tozu
CAS No: 76-43-7
Moleküler formül: C20H29FO3
Molekül ağırlığı: 336.44
Görünüş: Beyaz veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz.
Deney:% 99 min
Teslim süresi: 5-7gün iş günü kapı kapı
Minimum sipariş: 10g
Tedarik yeteneği: 100kg / ay
Kalite standardı: USP32
Kullanımı: Fluoksimesteron (Halotestin), erkek hipogonadizm tedavisinde, erkeklerde ergenliğin geciktirilmesinde ve kadınlarda meme neoplazmlarının tedavisinde kullanılan güçlü androjenik özelliklere sahip bir anabolik steroiddir.
Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com
 
Floksimesteron Tozu Açıklama:
Halotestin is an anabolic steroid with strong androgenic properties that has been used in the treatment of male hypogonadism, delayed puberty in males, and in the treatment of breast neoplasms in women. Halotestin, erkek hipogonadizminin tedavisinde, erkeklerde ergenliğin geciktirilmesinde ve kadınlarda meme neoplazmlarının tedavisinde kullanılan güçlü androjenik özelliklere sahip bir anabolik steroiddir. . . On the basis of this quality it is used mainly when the thlete needs more strength gains, but not muscle mass. Bu kaliteye dayanarak, esas olarak thlete daha fazla güç kazancı gerektiğinde kullanılır, ancak kas kütlesine değil. Weightlifters and powerlifters, who must maintain a ertain weight class often use Halotestin as they are interested in this increase in strength without ncreasing weight. Ağırlıklı bir ağırlık sınıfını sürdürmek zorunda olan halterciler ve güç kaldırıcılar, ağırlığın artması olmadan bu güç artışıyla ilgilendikleri için genellikle Halotestin kullanırlar. In bodybuilding this steroid is used almost exclusively in preparation for competitions, as the substance is strongly androgenic, and at the same time is slightly aromatized. Vücut geliştirmede, bu steroid neredeyse tamamen yarışmalara hazırlık için kullanılır, çünkü madde güçlü androjeniktir ve aynı zamanda hafif aromatize edilmiştir. Halotestin helps the athlete to achieve high levels of androgens with a slight level of estrogen. Halotestin, sporcunun hafif bir östrojen seviyesi ile yüksek seviyelerde androjen elde etmesine yardımcı olur.
 
Floksimesteron Tozu Uygulamaları:
The primary uses of fluoxymesterone are in men with lower levels of androgen hormones, which may be seen in conditions such as hypogonadism or delayed puberty. Floksimesteronun birincil kullanımları, hipogonadizm veya gecikmiş ergenlik gibi durumlarda görülebilen daha düşük androjen hormonları olan erkeklerde görülür. Androgen hormones are also often called male hormones, and are primarily responsible for male sexual development. Androjen hormonları genellikle erkek hormonları olarak adlandırılır ve öncelikle erkek cinsel gelişiminden sorumludur. Testosterone, which begins forming in males in the womb and promotes the development of a penis, testes and a scrotum, is the most known androgen hormone. Rahimdeki erkeklerde oluşmaya başlayan ve bir penis, testis ve skrotum gelişimini destekleyen testosteron en bilinen androjen hormonudur.


Uygulamalar:

 

benFluoksimesteronun yarı ömrü yaklaşık 9.2 saat olmasına rağmen, erkeklerde düşük testosteron seviyelerini ve kadınlarda meme kanserini tedavi etmek için kullanılır.

 

Fluoxymesterone (trade name Halotestin) is an anabolic steroid with strong androgenic properties that has been used in the treatment of male hypogonadism, delayed puberty in males, and in the treatment of breast neoplasms in women. Floksimesteron (ticari adı Halotestin), erkek hipogonadizminin tedavisinde, erkeklerde ergenliğin geciktirilmesinde ve kadınlarda meme neoplazmlarının tedavisinde kullanılan güçlü androjenik özelliklere sahip bir anabolik steroiddir. It is approximately 5 times as potent as methyltestosterone. Metiltestosteronun yaklaşık 5 katıdır. The antitumor activity of fluoxymesterone appears related to reduction or competitive inhibition of prolactin receptors or estrogen receptors or production. Fluoksimesteronun antitümör aktivitesi, prolaktin reseptörlerinin veya östrojen reseptörlerinin veya üretiminin azaltılması veya rekabetçi inhibisyonu ile ilişkili görünmektedir.

Stenox also known as Halotestin (fluoxymesterone), is a halogenated derivative of 17-alpha-methyltestosterone and has an extreme androgenic effect and a very slight anabolic effect. Halotestin (floksimesteron) olarak da bilinen Stenox, 17-alfa-metiltestosteronun halojenli bir türevidir ve aşırı androjenik bir etkiye ve çok hafif bir anabolik etkiye sahiptir. With this combination, a person can expect a great increase in muscle hardness and strength with no real gain in size or weight. Bu kombinasyonla, bir kişi, boyut veya ağırlıkta gerçek bir kazanç olmadan kas sertliğinde ve mukavemetinde büyük bir artış bekleyebilir. Because of the very high androgenic effect, many athletes have reported high levels of aggression making their workouts extremely intense. Çok yüksek androjenik etki nedeniyle, birçok sporcu, egzersizlerini son derece yoğun hale getiren yüksek düzeyde saldırganlık bildirmiştir.

Like many C-17 alpha alkylated steroids, fluoxymesterone has poor binding to the androgen receptor. Birçok C-17 alfa alkile steroid gibi, floksimesteronun androjen reseptörüne zayıf bağlanması vardır. Even so, its actions are mediated by the androgen receptor, most-likely due to its prolonged plasma half-life. Buna rağmen, eylemlerine, büyük olasılıkla uzun süreli plazma yarılanma ömrü nedeniyle androjen reseptörü aracılık eder.

 

Şirket avantajları:

 

1. Bildiğiniz gibi AB onlara çok önem veriyor ve sizi temin edecek deneyimli bir ortak bulmalısınız;
2. Quality: Our company is a professional leading factory in China in pharmaceutical area, We had stable customers and exported to Germany, Spain, UK, USA, Australia, Middle East, and any other countries. 2. Kalite: firmamız ilaç alanında çin'de profesyonel bir lider fabrika olduğunu, biz istikrarlı müşteriler vardı ve Almanya ihraç, İspanya, İNGILTERE, ABD, avustralya, orta Doğu, ve diğer herhangi bir ülke. We can provide good references about our company. Firmamız hakkında iyi referanslar sağlayabiliriz. As for the quality of the products, we 're sure they can satisfy you well enough; Ürünlerin kalitesine gelince, sizi yeterince iyi tatmin edebileceklerinden eminiz;
3. Package: profesyonel malzemeler ile Profesyonel ambalaj
4. Delivery: We have products in stock, and we will deliver them soon when your PO arrived. 4. Teslim: Biz stok ürünler var, ve PO geldi biz yakında onları teslim edecek. Meanwhile we will give you the tracking number in order to make you know the exact location of the products. Bu arada, ürünlerin tam yerini bilmenizi sağlamak için size takip numarasını vereceğiz. We will keep track of the product until they arrive you; Size ulaşana kadar ürünü takip edeceğiz; We choose the best courier service for you, and with the delivery around 4-7 working days. Sizin için en iyi kurye servisini seçiyoruz ve teslimat yaklaşık 4-7 iş günü.
5. Hizmet: satış sonrası servis ve danışma ile En Iyi Hizmeti.

% 99 Saflıkta Beyaz Kristal Toz Floksimesteron Halotestin CAS 76-43-7 Erkek Anabolik İçin Testosteron Tozu 0

 

İlgili ürün listeleri:

 

Oxymetholone (Anadrol) 434-07-1
Stanozolol (winstrol) 10418-03-8
Stanozolol (winstrol) 10418-03-8
Mestanolone 521-11-9
Oxandrolone (Anavar) 53-39-4
Stanolone 521-18-6
Mibolerone /
Mebolazine 3625-7-8
Mesterolone 521-11-9
Metenolon asetat (primonolan) 434-05-9
Metenolon enantat (Primo E) 303-42-4
Mifepriston 84371-65-3
misoprostol 59122-46-2
Drostanolon Propionat (Masteron P) 521-12-0
Drostanolone enantat (Masteron E) 521-12-0
Dehidroepiandrosteron (DHEA) 53-43-0
etinilöstradiol 57-63-6
etisteron 434-03-7
Trenbolon bazı /
Trenbolon asetat 10161-34-9
Trenbolone enantat 10161-33-8
Trenbolonecyclohexylmethylcarbonate 23454-33-3
altrenogest 850-52-2
Tibolon 5630-53-5
Tadalafil (Cialis) 171596-29-5
Vardenafil 224785-91-5
hidroklorid 129938-20-1
Vardenafil hidroklorür /
Karışık sıkma 129938-20-1
sildenafil sitrat 171599-83-0

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Doublewin-daisy

Tel: +8617507260306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)