Ana sayfa Ürünlerham steroid tozlar

Testosterone Enanthate Anabolic Raw Steroid Powder Test E For Bodybuilding

Sertifika
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
birkaç kez sipariş, her zaman goood kaliteli ve iyi hizmet. Gina, takımın en iyisi! Onlara teşekkür et!

—— Josh (Kanada'dan)

yağ steroidleriniz mükemmel! Daha fazla sipariş vereceğim.

—— Paul (ABD'den)

Ben sohbet şimdi

Testosterone Enanthate Anabolic Raw Steroid Powder Test E For Bodybuilding

Testosterone Enanthate Anabolic Raw Steroid Powder Test E For Bodybuilding
Testosterone Enanthate Anabolic Raw Steroid Powder Test E For Bodybuilding Testosterone Enanthate Anabolic Raw Steroid Powder Test E For Bodybuilding Testosterone Enanthate Anabolic Raw Steroid Powder Test E For Bodybuilding Testosterone Enanthate Anabolic Raw Steroid Powder Test E For Bodybuilding

Büyük resim :  Testosterone Enanthate Anabolic Raw Steroid Powder Test E For Bodybuilding

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DW
Sertifika: ISO 9000, SGS
Model numarası: Testosteron Enantat
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Ödeme koşulları: T/T, , MoneyGram, bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Detaylı ürün tanımı
Etki: vücut geliştirme sınıflandırma: steroid hormonu
Fiyat: negotiable Dozaj: 250mg / ml, 300mg / ml
Ester: enantat takma ad: Test E
Vurgulamak:

steroid ham toz

,

Ham hormon tozlar

Vücut Geliştirme İçin Testosteron Enanthate Anabolik Ham Steroid Toz Testi E

 

Kas Yapımı İçin Anabolik Steroidler Toz Testosteron Enatrat Testi Enatrat

Hızlı Ayrıntılar:

  • Testosteron Enantat
  • Testosteron Enanthate (Primoteston) Takma Adı: Primoteston Deposu
  • Testosteron Enanthate (Primoteston) Saflık:% 99.0
  • Testosteron Enanthate (Primoteston) CAS Kayıt Numarası: 315-37-7
  • Testosteron Enanthate (Primoteston) Einecs No: 206-253-5
  • Testosteron Enanthate (Primoteston) İlgili Maddeler: Farmasötik Sınıf
  • Testosteron Enanthate (Primoteston) Depolama: Gölgeleme, sınırlı koruma
  • Testosteron Enanthate (Primoteston) İlaç Sınıfı: Enjeksiyonluk Anabolik Androjenik Steroid
  • Testosterone Enanthate (Primoteston) Usage : Testosterone propionate is therefore much faster acting than other testosterone esters such as cypionate or enanthate, and requires a much more frequent dosing schedule, in order to maintain stable blood levels. Testosteron Enanthate (Primoteston) Kullanımı: Testosteron propionat, bu nedenle, cypionate veya enanthate gibi diğer testosteron esterlerinden çok daha hızlı hareket eder ve kararlı kan seviyelerini korumak için çok daha sık bir dozlama programı gerektirir. can be used as pharmaceutical material. farmasötik malzeme olarak kullanılabilir. Its main function is to Promote metabolism. Ana işlevi metabolizmayı teşvik etmektir. Anabolic effects include growth of muscle mass and strength, increased bone density and strength, and stimulation of linear growth and bone maturation.Testosterone propionate is therefore much faster acting than other testosterone esters such as cypionate or enanthate, and requires a much more frequent dosing schedule, in order to maintain stable blood levels Anabolik etkiler arasında kas kütlesi ve mukavemeti büyümesi, artmış kemik yoğunluğu ve mukavemeti ve lineer büyüme ve kemik olgunlaşmasının uyarılması bulunur. , kararlı kan seviyelerini korumak için

Skype: Wendy.Doublewin
E-posta: doublewin-wendy@nandrolonesteroid.com

 

Ürün Açıklaması:

Testosteron Enantat (Primoteston) is one of the most popular used testosterone products on the market today. Primoteston) bugün piyasada en popüler kullanılan testosteron ürünlerinden biridir. It is very effective in building muscle, burning fat and gaining strength. Kas yapımında, yağ yakmada ve güç kazanmada çok etkilidir. It is also cheap and easy to obtain.Testosterone is the male sex hormone responsible for many of the physical and emotional traits of men. Testosteron, erkeklerin fiziksel ve duygusal özelliklerinin çoğundan sorumlu olan erkek cinsiyet hormonudur. It creates the deeper voices, sex drive, aggression and, of coarse, larger muscles in men. Erkeklerde daha derin sesler, cinsel dürtü, saldırganlık ve kaba, daha büyük kaslar yaratır. Testosterone makes the muscles retain more nitrogen, which in turn makes the muscle synthesize proteins better, producing larger muscles. Testosteron, kasların daha azot tutmasını sağlar, bu da kasın proteinleri daha iyi sentezlemesini ve daha büyük kaslar üretmesini sağlar.
 
Testosteron enantat (Primoteston) is an oil based injectable steroid, designed to slowly release testosterone from the injection site (depot). Primoteston), enjeksiyon bölgesinden (depo) testosteronu yavaşça serbest bırakmak için tasarlanmış yağ bazlı enjekte edilebilir bir steroiddir. Once administered, serum concentrations of this hormone will rise for several days, and remain markedly elevated for approximately two weeks. Bir kez uygulandığında, bu hormonun serum konsantrasyonları birkaç gün artacak ve yaklaşık iki hafta belirgin bir şekilde yükselecektir. It may actually take three weeks for the action of this drug to fully diminish. Bu ilacın etkisinin tamamen azalması aslında üç hafta sürebilir. For medical purposes this is the most widely prescribed testosterone, used regularly to treat cases of hypogonadism and other disorders related to androgen deficiency. Tıbbi amaçlar için, bu hipogonadizm vakalarını ve androjen eksikliği ile ilgili diğer bozuklukları tedavi etmek için düzenli olarak kullanılan en yaygın olarak reçete edilen testosterondur. Since patients generally do not selfadminister such injections, a long acting steroid like this is a very welcome item. Hastalar genellikle bu tür enjeksiyonları kendi kendine yönetmediği için, bunun gibi uzun etkili bir steroid çok hoş bir maddedir. Therapy is clearly more comfortable in comparison to an ester like propionate, which requires a much more frequent dosage schedule. Terapi, çok daha sık bir dozaj programı gerektiren ester benzeri propionate kıyasla açıkça daha rahattır.
 
Although this particular ester is active for a much longer duration, most prefer to inject it on a weekly or bi-weekly basis in order to keep blood levels stable. Bu özel ester çok daha uzun bir süre aktif olmasına rağmen, çoğu kan seviyelerini sabit tutmak için haftalık veya iki haftada bir enjekte etmeyi tercih eder. The usual dosage would be in the range of 250mg-750mg a week. Olağan dozaj haftada 250mg-750mg aralığında olacaktır. This level is quite sufficient, and should provide the user a rapid gain of strength and body weight. Bu seviye oldukça yeterlidir ve kullanıcıya hızlı bir güç ve vücut ağırlığı kazancı sağlamalıdır. Above this level estrogenic side effects will no doubt become much more pronounced, possibly outweighing any new muscle gained. Bu seviyenin üzerinde östrojenik yan etkiler şüphesiz çok daha belirgin hale gelecek ve muhtemelen kazanılan yeni kaslardan daha ağır basacaktır. Those looking for greater bulk would be better served by adding an oral like Anadrol or Dianabol, combinations which prove to work great. Daha fazla hacim arayanlara, Anadrol veya Dianabol gibi bir oral, harika çalıştığını kanıtlayan kombinasyonlar ekleyerek daha iyi hizmet verilecekti. If one wishes to use a testosterone yet retain a level of quality and definition to the physique, an injectable anabolic like Deca Durabolin or Equipoise may prove to be a better choice. Eğer bir testosteron kullanmak istiyorsa, ancak fiziğe bir kalite ve tanım seviyesini koruyorsa, Deca Durabolin veya Equipoise gibi enjekte edilebilir bir anabolik daha iyi bir seçim olabilir. By using a lower dosage of enanthate, so as to gain an acceptable amount of muscle but keep the buildup of estrogen to a minimum. Kabul edilebilir miktarda kas elde etmek, ancak östrojen birikimini minimumda tutmak için daha düşük bir enantat dozu kullanarak.
 
Yardımcı ilaçlar, Nolva / Clomid ve HCG'nin uygun şekilde uygulanmasıyla, döngü sonrası iyileşme sırasında, yeni kas kütlesinin çoğu, döngü durdurulduktan sonra uzun süre muhafaza edilebilir.
 

 

Uygulama:

 

1. Testosterone Enanthate (Primoteston) is imperative and effective for enhancing males specific sexual traits. 1. Testosteron Enanthate (Primoteston), erkeklere özgü cinsel özellikleri geliştirmek için zorunlu ve etkilidir. It is the principle male sex hormone and an anabolic steroid. Erkek cinsiyet hormonu ve anabolik steroid prensibidir. Testosterone Enanthate plays a key role in the development of male reproductive tissue such as the testis and prostates. Testosteron Enanthate testis ve prostat gibi erkek üreme dokusunun gelişiminde önemli bir rol oynar.

2. Testosteron Enanthate (Primoteston), sınırlı yan etkileri olan hipogonadizm ve cinsel işlev bozukluğu gibi testosteron eksikliklerini iyileştirmek için kullanılır.

3. Testosterone is essential for health and well-being as well as the prevention of osteoporosis, It enhances libido, increases energy ,promotes fat loss, as well as boosts immunity. 3. Testosteron, sağlık ve esenlik için olduğu kadar osteoporozun önlenmesi için de gereklidir, Libido'yu arttırır, enerjiyi arttırır, yağ kaybını teşvik eder ve bağışıklığı artırır. Testosterone aids in gaining and preserving lean muscle mass. Testosteron, yağsız kas kütlesinin kazanılmasına ve korunmasına yardımcı olur. It prevents against bone loss as well as heart disease. Kalp kaybının yanı sıra kemik kaybını da önler.

 

4.Testosterone Enanthate (Primoteston) a long acting form of the parent hormone testosterone. 4.Testosteron Enanthate (Primoteston) ana hormon testosteronunun uzun etkili bir formu. In this particular case, the parent hormone has been attached to the Enanthate ester to delay its release into the bloodstream over several days. Bu özel durumda, ana hormon, birkaç gün boyunca kan dolaşımına salınmasını geciktirmek için Enanthate esterine bağlanmıştır.


Şartname COA:

Ürün adı Testosteron Enantat (Primoteston)
Görünüm Beyaz kristal toz
tahlil % 99.3
Erime noktası 34,5-36,2 ° C
Spesifik optik rotasyon + 80.6 °
İlgili maddeler % 0.5
Kurutma kaybı % 0.3
Serbest heptanoik asit % 0.12
kullanım Testosterone Enanthate(Primoteston) is one of the most popular used testosterone products on the market today. Testosteron Enanthate (Primoteston), bugün piyasada en popüler kullanılan testosteron ürünlerinden biridir. It is very effective in building muscle, burning fat and gaining strength. Kas yapımında, yağ yakmada ve güç kazanmada çok etkilidir. It is also cheap and easy to obtain. Ayrıca ucuz ve elde edilmesi kolaydır. Testosterone makes the muscles retain more nitrogen, which in turn makes the muscle synthesize proteins better, producing larger muscles. Testosteron, kasların daha azot tutmasını sağlar, bu da kasın proteinleri daha iyi sentezlemesini ve daha büyük kaslar üretmesini sağlar.
paket 1 kg / alüminyum folyo çanta veya gerektiği gibi

 

Testosterone Enanthate Anabolic Raw Steroid Powder Test E For Bodybuilding 0

 

İletişim bilgileri
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Doublewin-daisy

Tel: +8617507260306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)